Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις πήρα κι εγώ τέτοιο, τι να κάνω ? (εκτός από την πάπια).

ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΣΒΗΣΑΑΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε και την επιστημονικη μέθοδο της μεγεθυνσης

και εαν ουτε με αυτο τα καταφερεις

τότε την διαστημικη μέθοδο του να βγείς εντελώς απο το ακίνητο και έαν είναι νέο να κάνεις ακύρωση και να ξαναμπείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ζα ειναι ραλλυ μπροστα στο συστημα........ :ph34r:

Ε9 για 6 αλλαγες εχω ηδη κανει 1ωρα και 10 λεπτα......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλι μας την φερανε στο taxisnet

αντι για αναβαθμιση κανανε ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗ στο συστημα

τι κανανε ? αλλαξαν τις μπριζες με γεννητριες μαζουτ?

κατσε τωρα που θα αναβαθμισουν και το κεντρο με τα mail θα μας ερχονται περιστερια στο σπιτι με σημειωματα για υποβολη χειρογραφη

fast track καταστασεις αδερφε μου..

ασε που θα μας ερθει και φθηνα γιατι το συστημα θα δουλευει με ψιχουλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά για να κανω μια καταχωρηση στο Ε9!!!

τωρα που εξισωθηκαν οι μισθοι ιδιωτη και δημοσιου

υποχρεωτικα θα δουλευεις και στους ιδιους ρυθμους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΠΕΔΙΟ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ, ΟΔΟΥΣ ΚΤΛ

ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΤΑΧΙS ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΙ ΖΟΟΜ ΤΙ UNZOOM ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΡΤΗΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ. ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΙΚΑ, ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ, ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ. ΑΠΟ 01/04 ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΕΝΟΣΗΜΑ ΥΠΟΓΛΩΣΣΙΑ ΚΙ ΕΚΕΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ.

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΡΕΕΕΕΕ..... ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ.... ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΤΖΑΜΠΑ ΣΑΝ "ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ" ΔΩΣΤΕ ΜΑΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑ. ΠΑΡΑΦΟΡΤΩΘΗΚΕ Ο ΚΟΚΚΟΡΑΣ... ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΑΥΡΟΣ ΕΝ ΥΑΛΟΠΩΛΕΙΟ.

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΡΑ... ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΤΕ ΑΝΟΙΧΤΟ Σ/Κ, ΔΕΝ ΠΑΕΙ 5ο ΣΕΡΙ ΞΕΝΥΧΤΙ.

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΟΛΟΙ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ, ΠΟΦΕΕ & ΛΟΙΠΟΙ ΠΙΕΣΤΕ... ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ, ΧΘΕΣ ΗΡΘΑΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΛΑΘΗ ΣΤΑ EMAIL ΜΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΜΑΙΛ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΗΜΕΡΑ 8!!!

ΑΝΤΕ ΜΟΥ ΣΤΟ @@@@@@@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μιλησα με το υπουργειο! δωσανε παραταση μου ειπανε αλλα δεν ξερουν ακομη μεχρι ποτε! μου ειπαν να παρω τηλ σε μια ωρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους εμφανίστηκε η λέξη συγνώμη.. άντε να δούμε και το φιλότιμο..

Σας ζητάμε συγνώμη!

Δε μπορούμε να εμφανίσουμε την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500) Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα. Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πήρα άλλα 3 με τη νέα φουρνιά...

Ευτυχώς το ένα το είχα κάνει από χτες λόγω αλλαγών το 2010.

+Άλλος ένας που προέκυψε, είμαι στο -3 σήμερα και δε με βλέπω καλά....

Χαμός - μα καλά στείλανε mail σήμερα όταν η καταληκτική είναι σε 2 ημέρες? Στοιχειώδη αίσθηση ντροπής δεν υπάρχει?

Με τρελά ωράρια με βλέπω να τα βγάζω πάντως - Απλά το βλέπω από τώρα ότι οι φετινές δηλώσεις θα είναι 10 φορές χειρότερες από πέρυσι, τόσο από θέμα χρόνου όσο και από θέμα taxis....

Αύγουστο μας βλέπω πεθαμένους - τουλάχιστον να έχουμε κανένα ψιλό να πάμε διακοπούλες... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άχρηστοι....

φτιάξτε το το ρημάδι να δουλεύει σωστά και γρήγορα και δώστε παράταση ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ τουλάχιστον μέχρι τις προθεσμίες των δηλώσεων. Και δε μιλάω για τον έλεγχο της περιουσιακής κατάστασης. ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ Ε9 του 2010. Τον έλεγχο κάντε τον ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ..!!!! Τα στοιχεία τα έχετε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα λέγατε να παίξουμε το πολυαγαπημένο παιδικό παιχνίδι ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΑΕΙ???? Ας αρχίσουμε με το πετάει πετάει το TAXISNET για τα Ε9!!!!! Δεν βάζανε την εφαρμογή στο FACEBOOK να τελειώναμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ούτε ο κλειδάριθμός δεν λειτουργεί έχω ε9 οριστικές φμυ, αιτήσεις για κλειδαρίθμους και δεν λειτουργεί τίποτε σπατάλη χρόνου!!! Χαμένες ώρες από την ζωή μας και από την δουλειά μας γιατί το κάνουν αυτό? Είναι αδιανόητο μας φορτώνουν με το να κάνουμε την δική τους δουλειά και από την άλλη δεν βοηθάνε την κατάσταση αλλά μας δημιουργούν και προβλήματα που θα πάει όλο αυτό ρε παιδιά? :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν φταίει κανείς! Εμείς φταίμε! Γιατί μπορεί να γκρινιάζουμε, μπορεί να μας κάνουν τη ζωή δύσκολη, μπορεί να μας ζητάνε δεδομένα που έχουμε υποβάλλει στο παρελθόν αλλά όλοι προσπαθούμε με τις υπάρχουσες συνθήκες να "δουλέψουμε" και να κάνουμε αυτό που μας ζητάνε!!! Τι να πω;! Μόνο ότι κουράστηκα, βαρέθηκα! :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μιλησα με το υπουργειο! δωσανε παραταση μου ειπανε αλλα δεν ξερουν ακομη μεχρι ποτε! μου ειπαν να παρω τηλ σε μια ωρα!

Όταν έχεις νεότερα ενημέρωσέ μας.Από τις 8 το πρωι μονο 4 Ε9 κατάφερα να στειλω τοσο αργα που παει.Ολη την ωρα με πεταει εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ TAXISNET!!!!!! Σέ ένα τεταρτάκι έστειλα τα υπόλοιπα 53 Ε9 που είχα!!!( Μόνο με αλλαγές στο 2010-για τα υπόλοιπα δεν πρόκειται να ακουμπήσω ούτε ένα. Μια χαρά αναπαύοντια μέσα στους φακέλους!) Είδατε η αναβάθμιση??? Όχι παίζουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μη μου πει κανείς γιατί έχω τόσα πολλά ακόμη! Απαιτώ μέχρι και την τελευταία ημέρα το σύστημα να πετάει! Αλλιώς από τα 53, το πολύ πολύ να πάρουν τα 3!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Όταν έχεις νεότερα ενημέρωσέ μας.Από τις 8 το πρωι μονο 4 Ε9 κατάφερα να στειλω τοσο αργα που παει.Ολη την ωρα με πεταει εξω.

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ? ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ? ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΩ ΑΚΥΡΩΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΣΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΟΛΟ ΑΚΥΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ. ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ?

ΔΩΣΤΕ ΤΗΝ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΛΕΙΑ!!! ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ...

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δουλεύει τίποτα.Μόλις εχω φτιαξει το μισό Ε9(εννοείται με μεταβολη στο 2010)μου βγαζει σφαλμα και με πεταει εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δουλεύει τίποτα.Μόλις εχω φτιαξει το μισό Ε9(εννοείται με μεταβολη στο 2010)μου βγαζει σφαλμα και με πεταει εξω.

ακριβώς αυτό έπαθα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...