Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

chrome συνιστώ να μη δοκιμάζετε.τα νεύρα μας είναι αρκετά τεντωμένα ώστε να χρειάζεται να γράφετε ένα ενα τα ψηφια των κωδικών και πάλι να βγαίνουν λάθος.μοτζιλάκι και explorer και ξερο ψωμί(το ξερό ψωμί δεν είναι εκφραση...σε λίγο καιρό θα είμαστε όλη μερα στον υπολογιστή και δεν θα έχουμε και να φάμε).ΤΟ ΤΑΞΙΣ ΣΕΡΝΕΤΑΙ,ΟΙ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙΣ ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ,ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΕΡΝΕΤΑΙ,ΕΓΩ ΣΕΡΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ.ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ!ΣΕΡΝΟΜΕΝΗ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γίνεται να βγείτε όλοι απο το taxis για να ξεκολλήσει μέχρι να στείλω όλα τα Ε7 που μεινανε και μετά να ξαναμπείτε;λέω εγώ τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα είχα σκοπό να στείλω μερικά Ε9 * , απο το πρώι δεν σταμάτησε να μπαίνει κόσμος για εξυπηρετήσεις (από εκτυπώσεις εκκαθαριστικών για αιτήσεις πρόσληψεις σε δήμους μέχρι ότι φανταστείτε) , μιλάμε για κοσμοσυροή , τζίρος .... Μηδέν ..... Άντε να πείσεις το υπουργείο ότι δουλεύεις όλη μέρα και όχι απλά δε βγάζεις μεροκάματα , αλλά μπαίνεις με τα μπούνια ....

* Έχω ξαναγράψει ότι ένα σωστό Ε9 , για φορολογικούς σκοπούς χρειάζεται τουλάχιστον(το καθένα) 1 μέρα με 1 εβδομάδα μελέτη των συμβολαίων , των τίτλων και γενικά οποιοδήποτε εγγράφων σχετικά με τη σύνταξη τους , έχουμε καταντήσει να στέλνουμε "μερικά" κάθε μέρα , χωρίς να είμαστε σε θέση να τσεκάρουμε όχι αν πραγματικά ανήκουν στον υπόχρεο , αλλά ακόμη τα βασικά σημεία ....... Δυστυχώς εαν θέλουν σωστή εργασία και επιτέλους με ενημερωμένη βάση δεδομένων (για φορολογικούς σκοπούς επαναλμβάνω) πρέπει να δωθεί μεγαλείωδης παράταση , ανοιχτό σύστημα κάθε μέρα και επιτέλους ένα πλαίσιο με το τι δήλωνουμε (επαναλμβάνω για πολλοστή φορά για φορολογικούς λόγους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτυπωσεις της προκοπης μπορειτε να παρετε ή εγω ειμαι γκαγκα ?

Εκτυπωσεις προεσκοπισης δεν βγαινουν καλα.λειπουν ποσοστα ,ετος....Μετα την οριστικοποιηση οι εκτυπωσεις βγαινουν καλα.

Γενικως ομως δεν δουλευει το προγραμμα τους .Απο το πρωι προσπαθουσα εμπαινα εβγαινα για να τελειωσω ενα ε9 και μετα αγανακτησα και το παρατησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά δεν υπάρχουν. Η αναβάθμιση τους μάρανε. Ότι λήγουν προθεσμίες και δεν μπορούμε να δουλέψουμε, δεν τους περνάει από το μυαλό. Είναι που είμαστε ευσυνείδητοι "συνεργάτες" και μας έχουν εμπιστοσύνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεί , θα το πάρει το Ε9

post-4337-0-78427400-1332845078_thumb.jp

Πέρα από την πλάκα και εγώ δεν κάνω κανένα Ε9 εκτός απ' αυτά που είχαν μεταβολή μέσα στο 2010.

Συνεργάτης του Υ.Ο. δεν είμαι? :lol: :lol: :lol: , ας το κάνει καμμιά εταιρεία από αυτές που αμοίβονται .

Είμαι σε κρίσιμη ηλικία και έχω και δύο κόρες .

Αι σιχτιρ πια με τους σαλτιμπάγκους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω ότι λαμβάνετε υπ' όψιν σας τη σημείωση του taxis μόλις μπείτε στην εφαρμογή του ε9

Λόγω ασυμβατότητας της εφαρμογής με τον Internet Explorer 8, προτείνεται η χρήση άλλων εκδόσεων του Internet Explorer ή άλλης εφαρμογής περιήγησης (web browser).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεί , θα το πάρει το Ε9

post-4337-0-78427400-1332845078_thumb.jp

Πέρα από την πλάκα και εγώ δεν κάνω κανένα Ε9 εκτός απ' αυτά που είχαν μεταβολή μέσα στο 2010.

Συνεργάτης του Υ.Ο. δεν είμαι? :lol: :lol: :lol: , ας το κάνει καμμιά εταιρεία από αυτές που αμοίβονται .

Είμαι σε κρίσιμη ηλικία και έχω και δύο κόρες .

Αι σιχτιρ πια με τους σαλτιμπάγκους

είμαι άγαμος και νομίζω χωρίς παιδιά και επειδή σκοπεύω να μην μείνω έτσι για πάντα έκανα το ίδιο.το φωνάζω καιρό τώρα.σκοτώνομαι στη δουλεια με 1002 υποχρεωσεις κάθε μέρα για τους πελάτες μου που και αυτοί σταμάτησαν να με πληρώνουν.η δουλειά μου ήταν να στείλω να ε9 τμε τις μεταβολές του 2010.για τα προηγούμενα έτη την είχα τελειω΄σει την δουλειά.αλήθεια.'εχω και τα αντίγραφα που είχα υποβάλλει στις δου.άρα ας τολμήσει κάποιος να μου πει ότι δεν τα έκανα.ευχαρίστως τα ξαναέκανα εάν πάρω 50 ευρώ για το καθένα..η σκοτούρα η μεγάλη είναι τι θα κάνω με τους πελάτες που δεν πληρώνουν και δουλέυω γι'αυτούς σαν το σκυλί.να δουλέψω για το υπουργείο δωρεάν επειδή με θεωρούν συνεργάτη δεν νομίζω.οι συνεργάτες έχουν αμοιβαία υποστήριξη και απολαμβάνουν από κοινού πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα.εάν κάποιος θεωρήσει συνεργάτες αυτόν που κρατάει το μαστίγιο στην γαλέρα και τον σκλάβο επειδή και οι 2 ασχολούνται με το πως θα προχωρήσει το καράβι τότε πρέπει να επισκεφθεί ψυχίατρο...ουστ τζαμπατζήδες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητουνται Συνεργατες για υποβολη Ε7,Ε9. Φορολογικες αναμορφωσεις κατα αποκοπη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγχος Περιουσιακής Εικόνας 2009 ή/και 2010

Εισερχόμενα x

profile_mask2.png

[email protected]

2:30 μ.μ. (Πριν από 14 λεπτά)

cleardot.gif

cleardot.gif

cleardot.gif

προς Εμένα

cleardot.gif

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

Θεσσαλονίκης & Χανδρή 1

Μοσχάτο

Αποδέκτης: ........................, Username: 06347.........

Αγαπητέ/ή κύριε/α,

Κατά την επεξεργασία των διαθέσιμων δηλώσεων στοιχείων ακινήτων προέκυψαν ελλείψεις, όχι απαραίτητα από δική σας υπαιτιότητα, εξαιτίας των οποίων δεν είναι εφικτή η δημιουργία της περιουσιακής σας εικόνας την 1/1/2009 ή/και την 1/1/2010

Γι' αυτό παρακαλούμε να επισκεφθείτε την ηλεκτρονική διεύθυνση πατώντας εδώ προκειμένου να προβείτε στις απαραίτητες διορθώσεις.

Η συμμετοχή σας σε αυτή τη διαδικασία θα αποτρέψει περαιτέρω ταλαιπωρία σας και θα βοηθήσει στην ορθή απεικόνιση των ακινήτων σας.

Εάν αντιμετωπίζετε πρόβλημα κατά τη διαδικασία της ηλεκτρονικής υποβολής της δήλωσής σας μπορείτε να απευθύνεστε στο Γραφείο Υποστήριξης Χρηστών (Helpdesk) της Γενικής Γραμματείας Πληροφοριακών Συστημάτων: 210 480 2552.

Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Κάθε ηλεκτρονικό μήνυμα που σας στέλνουμε από τη Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων, εφόσον δεν αποτελεί απάντηση σε προηγούμενο δικό σας, περιλαμβάνει στο πάνω μέρος του το όνομά σας και το όνομα χρήστη (Username). Εάν λάβετε μήνυμα που αναφέρει ότι προέρχεται από τη Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων χωρίς να περιέχει τα στοιχεία αυτά και δεν αποτελεί απάντηση σε προηγούμενο δικό σας μήνυμα, να το διαγράψετε μια και θα είναι πλαστό και πιθανώς να περιέχει κακόβουλο περιεχόμενο.

σήμερα 27-3-2012 πρίν 14 λεπτά όπως βλέπετε , τι μου έστειλαν από το Υπουργείο?????????

και τι θα πάρουν????? όχι σίγουρα το Ε9 που ζητάνε!!!! χαχαχαχαχχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πει κανείς....δεν θέλουμε να πάμε μπροστά με τίποτα...

Το taxis για το Ε9 τη μια δεν ανταποκρίνεται μετά σέρνεται, την άλλη δεν ανοίγει ο χάρτης, την επόμενη είναι κλειστό για κάποιες ώρες, την μεθεπόμενη για κάποιες μέρες...κ.ο.κ. αλλά οι εξαγγελίες περί του περιουσιολογίου καλά κρατούν !!! Τι είπατε ;;; δεν προλαβαίνετε ;;; Μα γιατί ;;; αφού όλα λειτουργούν άψογα....χωρίς καθυστερήσεις και με αρκετό χρόνο διαθέσιμο....ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ;;; ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΕΙ ΜΙΑ ΤΑΞΗ ;;; ΠΟΤΕ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ;;; ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΟΔΑΡΙΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ...ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ, ΟΤΙ ΑΡΠΑΞΟΥΜΕ, ΟΣΟΥΣ ΒΙΣΜΑΤΩΣΟΥΜΕ, ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΧΑΛΟΟΟΟΟ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγχος Περιουσιακής Εικόνας 2009 ή/και 2010

Εισερχόμενα x

profile_mask2.png

[email protected]

2:30 μ.μ. (Πριν από 14 λεπτά)

cleardot.gif

cleardot.gif

cleardot.gif

προς Εμένα

cleardot.gif

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

Θεσσαλονίκης & Χανδρή 1

Μοσχάτο

Αποδέκτης: ........................, Username: 06347.........

Αγαπητέ/ή κύριε/α,

Κατά την επεξεργασία των διαθέσιμων δηλώσεων στοιχείων ακινήτων προέκυψαν ελλείψεις, όχι απαραίτητα από δική σας υπαιτιότητα, εξαιτίας των οποίων δεν είναι εφικτή η δημιουργία της περιουσιακής σας εικόνας την 1/1/2009 ή/και την 1/1/2010

Γι' αυτό παρακαλούμε να επισκεφθείτε την ηλεκτρονική διεύθυνση πατώντας εδώ προκειμένου να προβείτε στις απαραίτητες διορθώσεις.

Η συμμετοχή σας σε αυτή τη διαδικασία θα αποτρέψει περαιτέρω ταλαιπωρία σας και θα βοηθήσει στην ορθή απεικόνιση των ακινήτων σας.

Εάν αντιμετωπίζετε πρόβλημα κατά τη διαδικασία της ηλεκτρονικής υποβολής της δήλωσής σας μπορείτε να απευθύνεστε στο Γραφείο Υποστήριξης Χρηστών (Helpdesk) της Γενικής Γραμματείας Πληροφοριακών Συστημάτων: 210 480 2552.

Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Κάθε ηλεκτρονικό μήνυμα που σας στέλνουμε από τη Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων, εφόσον δεν αποτελεί απάντηση σε προηγούμενο δικό σας, περιλαμβάνει στο πάνω μέρος του το όνομά σας και το όνομα χρήστη (Username). Εάν λάβετε μήνυμα που αναφέρει ότι προέρχεται από τη Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων χωρίς να περιέχει τα στοιχεία αυτά και δεν αποτελεί απάντηση σε προηγούμενο δικό σας μήνυμα, να το διαγράψετε μια και θα είναι πλαστό και πιθανώς να περιέχει κακόβουλο περιεχόμενο.

σήμερα 27-3-2012 πρίν 14 λεπτά όπως βλέπετε , τι μου έστειλαν από το Υπουργείο?????????

και τι θα πάρουν????? όχι σίγουρα το Ε9 που ζητάνε!!!! χαχαχαχαχχα

Μόλις πήρα κι εγώ τέτοιο, τι να κάνω ? (εκτός από την πάπια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ συνάδελφε,

στέλνω για όσους είχαν μεταβολές στην χρήση 2010 δηλαδή τα Ε9 της 1/1/2011

έστειλα email στο Υπουργείο και διαμαρτύρομαι έντονα, όπως έπραξαν και άλλοι συνάδελφοι

δεν θα σκάσω για τις βλακείες που έχει κάνει το υπουργείο

έχω να κάνω και άλλες δουλειές

αν αυτοί έχουν σκοπό να μας πεθάνουν

ΟΧΙ εμένα δεν θα με πεθάνουν

ας ενημερώσουν τον κόσμο, να του πουν ποιος έκανε το λάθος , τι πρέπει να κάνουν και μετά βλέπουμε.....

και πάνω από όλα όπως έγραφα και στο email , να φτιάξουν το taxis να δουλεύει με τους ρυθμούς των λογιστών , δεν θα τρώμε για ένα Ε9 μισή ώρα

έλεος

μαζούτ καίει το ριμάδι!!!!

ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπαίνεις στον λογαριασμός σου δίνοντας τους κωδικούς. Στην αριστερή στήλη αναφέρει "ερωμήματα προς ΓΓΠΣ" , επιλέγεις μετά κατηγορία, δηλαδή Ε9-ΕΤΑΚ. Εκεί τους αναφέρεις λοιπόν τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε κι ότι δεν είναι δυνατή η υποβολή έως τις 30/3 και ότι άλλο φυσικά νομίζεις. Εγώ πάντως για αρχή ήμουν πολύ ευγενική αλλά και αρκετά ακριβής στο ότι αν δεν γίνουν

όλα με προσοχή και σε χρόνους που βοηθούν την ορθή υποβολή θα χρειάζονται μετά πάλι διορθώσεις και αυτό θα διαιωνίζεται.

σε ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα κι εγώ τέτοιο, τι να κάνω ? (εκτός από την πάπια).

AAAA!!!! αυτην την αναβαθμιση κανανε, εκτος του οτι δεν μπορεις να κανεις αναιρεση. τωρα τα ειδα κι εγω τα μηνυματακια τους.

εγω θα την ποιησω την νησσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eftiksa timokatalogo kai xrevno me thn ora kathe dilosi sto taxisnet ,Se periptosi adynamias kataueto gnostopoiisi sto protokolo tis armodias DOY . opoios pelatis den thelei ton enimerono na allaksei logisti .

ksipniste kai oi ipoloipoi kai stamatiste na doyleyetai tzampa !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη episkeptis

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ?

4η ΦΟΡΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΙΑ Η ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΗ ΣΤΗ ΔΟΥ 5η (2005,ΕΤΑΚ2007, ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ 2009, 2012) ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ? ΚΙ ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝΕ?

ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ... ΜΟΝΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΘΥΝΕΣ ΒΑΖΟΥΝ... ΚΙ ΑΠΟ ΧΡΗΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για σας, αλλά σε μένα ο χάρτης παραμένει λευκος......

Ωραιά πράγματα...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ....ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ........ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΛΕΥΚΑ!!!! ΠΑΡ΄ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΝΕΩΣΗ 2-3 ΦΟΡΕΣ... ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ Η ΑΣΠΡΙΛΑ!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...