Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε9 ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2010!!!! ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ!

ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΧΩ Ε9 ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΑ ΑΠΟ Δ.Ο.Υ. ή ΚΑΙ Ε9 ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ!

ΣΩΣΤΑ..... ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΤΕΛΟΣ!!!!

ΦΤΑΝΕΙ ΩΣ ΕΔΩ! ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΟΥ ΣΑΦΩΣ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΑΜΟΙΒΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ 2011 ΑΚΟΜΑ! ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟ 8ΩΡΟ ΤΟΥΣ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΒΡΑΔΙΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ 3 ΚΙΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ & ΑΓΧΟΥΣ!

ΑΥΤΑ! ΟΥΦ! ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΞΕΘΥΜΑΝΑ!

Εκανες και διαιτα.. Μια χαρα σε βρισκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ρε παιδιά έκανα ε9 μόνο σε όσους είχαν αλλαγή στο 2010. τα e-mail που μου ήρθαν τα αγνόησα (καλώς ή κακώς) γιατί πως θα πεις στον πελάτη ότι ήρθε η ειδοποίηση για διόρθωση στον λογιστή? ας τα στείλουν στους φορολογούμενους και τα ξαναλέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ 3 ΚΙΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ & ΑΓΧΟΥΣ!

ΑΥΤΑ! ΟΥΦ! ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΞΕΘΥΜΑΝΑ!

Εγώ έχω πάρει περίπου 2 κιλά γιατί το βράδυ όταν είμαι ψιλοπεθαμένος από τη δουλειά τρώω τον αγλέουρα και πίνω και 1-2 μπύρες... :D

Το Ε9 και οι επιδράσεις του στον κοινωνικό ιστό έπρεπε να είναι το θέμα.... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μας κανουν.Αν κανεις μας δεν ασχοληθει με το Ε9 να τους δω τι ΕΤΑΚ & ΦΑΠ θα στειλουν και αν θα δωσουν παραταση η οχι.Ξερω συναδελφους που δεν εχουν στειλει ουτε ενα και καλα κανουν.Πριν που πηγα να κανω μια μεταβολη σε εναν πελατη που μου το ζητησε,στον πινακα των αγροτεμαχιων δεν υπηρχε κανενα απο τα 9 που εχει δηλωσει με Ε9 που εχουν υποβληθει κανονικα στη ΔΟΥ.

OΙ οργανωσεις ,συλλογοι ,φορεις που εκπροσωπουν τον κλαδο,ξερουν απο .......vespa..........?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Εχω πρόβλημε με τον χάρτη στα ε9....... ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΛΛΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΑ ΛΕΥΚΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ....... ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ???????

ΠΑΛΕΥΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΚΑΤΙ @@@@ΑΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΕΝΤΟΠΙΣΩ...PLEASE HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου απάντησαν σήμερα στο email που έστειλα εχτές στο TAXIS μέσω του λογαριασμού μου, πως θα ενημερωθεί το αρμόδιο τμήμα για τις προτάσεις και τις παρατηρήσεις μου.Πιστεύω πως πρέπει όλοι να στείλουμε email για να έχουν μια εικόνα σχετικά με την αδυναμία κατάθεσης σχετικά με τη διορία του Ε9 και των προβλημάτων του συστήματος . Όσο και να σχολιάζουμε εδώ τα προβλήματά μας δεν ακούει κανείς αν δεν τους το ανακοινώνουμε επώνυμα ο καθένας

Έλενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου απάντησαν σήμερα στο email που έστειλα εχτές στο TAXIS μέσω του λογαριασμού μου, πως θα ενημερωθεί το αρμόδιο τμήμα για τις προτάσεις και τις παρατηρήσεις μου.Πιστεύω πως πρέπει όλοι να στείλουμε email για να έχουν μια εικόνα σχετικά με την αδυναμία κατάθεσης σχετικά με τη διορία του Ε9 και των προβλημάτων του συστήματος . Όσο και να σχολιάζουμε εδώ τα προβλήματά μας δεν ακούει κανείς αν δεν τους το ανακοινώνουμε επώνυμα ο καθένας

Έλενα.

μπορείς να μου πεις πως τα στέλνεις? δεν το έχω ξανακάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Εχω πρόβλημε με τον χάρτη στα ε9....... ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΛΛΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΑ ΛΕΥΚΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ....... ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ???????

ΠΑΛΕΥΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΚΑΤΙ @@@@ΑΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΕΝΤΟΠΙΣΩ...PLEASE HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ??????????????
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να στείλω ε9 με ένα ακίνητο (κατοικία ) το οποίο είναι εντός αγροτεμαχίου και φυσικά εκτός ΑΠΑΑ. Μου βγάζει μήνυμα σφάλμα 9999 και ότι δεν έγινε μοναδικός εντοπισμός. Το έχει αντιμετωτπίσει κανείς; Τι πρέπει να κάνω ;(εκτός από το να βαρέσω το κεφάλι μου στον τοίχο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου απάντησαν σήμερα στο email που έστειλα εχτές στο TAXIS μέσω του λογαριασμού μου, πως θα ενημερωθεί το αρμόδιο τμήμα για τις προτάσεις και τις παρατηρήσεις μου.Πιστεύω πως πρέπει όλοι να στείλουμε email για να έχουν μια εικόνα σχετικά με την αδυναμία κατάθεσης σχετικά με τη διορία του Ε9 και των προβλημάτων του συστήματος . Όσο και να σχολιάζουμε εδώ τα προβλήματά μας δεν ακούει κανείς αν δεν τους το ανακοινώνουμε επώνυμα ο καθένας

Έλενα.

Μολις εστειλα και εγω email στο [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να μου πεις πως τα στέλνεις? δεν το έχω ξανακάνει.

Mπαίνεις στον λογαριασμός σου δίνοντας τους κωδικούς. Στην αριστερή στήλη αναφέρει "ερωμήματα προς ΓΓΠΣ" , επιλέγεις μετά κατηγορία, δηλαδή Ε9-ΕΤΑΚ. Εκεί τους αναφέρεις λοιπόν τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε κι ότι δεν είναι δυνατή η υποβολή έως τις 30/3 και ότι άλλο φυσικά νομίζεις. Εγώ πάντως για αρχή ήμουν πολύ ευγενική αλλά και αρκετά ακριβής στο ότι αν δεν γίνουν

όλα με προσοχή και σε χρόνους που βοηθούν την ορθή υποβολή θα χρειάζονται μετά πάλι διορθώσεις και αυτό θα διαιωνίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάνει πια ρε παιδιά.

Δεν κουραστήκατε;

Ας πάνε να τα κάνουν μόνοι τους.

Βαρέθηκα πια.

Κατάθλιψη έπαθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπαίνεις στον λογαριασμός σου δίνοντας τους κωδικούς. Στην αριστερή στήλη αναφέρει "ερωμήματα προς ΓΓΠΣ" , επιλέγεις μετά κατηγορία, δηλαδή Ε9-ΕΤΑΚ. Εκεί τους αναφέρεις λοιπόν τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε κι ότι δεν είναι δυνατή η υποβολή έως τις 30/3 και ότι άλλο φυσικά νομίζεις. Εγώ πάντως για αρχή ήμουν πολύ ευγενική αλλά και αρκετά ακριβής στο ότι αν δεν γίνουν

όλα με προσοχή και σε χρόνους που βοηθούν την ορθή υποβολή θα χρειάζονται μετά πάλι διορθώσεις και αυτό θα διαιωνίζεται.

Προσωπικά τους έχω στείλει πολλές φορές και θα τους ξαναστείλω...!!!!

Πρέπει όμως ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΟΛΟΙ e-mail για να καταλάβουν ότι πραγματικά υπάρχει πρόβλημα!

Κάντε τον κόπο και στείλτε όλοι οι συνάδελφοι ,ένα ή περισσότερα μαιλ στο υπουργείο και στην ΓΓΠΣ,

ακόμα κι εσείς που έχετε τελειώσει ή εσείς που δεν θέλετε να στείλετε άλλα Ε9 γιατί αυτοί νομίζουν ότι όλα βαίνουν καλώς

ενώ εμείς τρέχουμε και δεν φτάνουμε...

ΟΣΟ ΔΕΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΣΤΕ ,ΤΟΣΟ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ!!! (Δεν είδατε τί έγινε με τις ΑΠΔ?-υποβολή κάθε μήνα!)

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάνει πια ρε παιδιά.

Δεν κουραστήκατε;

Ας πάνε να τα κάνουν μόνοι τους.

Βαρέθηκα πια.

Κατάθλιψη έπαθα.

εκεί μας κατάντησαν....από αισιόδοξους μας έκαναν καταθλιπτικούς... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα δουλευει το taxisnet. Mην κλαιγεστε σαν γκομενες. Οποιος εχει prob ας μου τα δωσει να τα στειλω. 20 ευρω το κεφαλι.

30 επερνα απλα λογω haircut και psi επεσα στα 20...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Εχω πρόβλημε με τον χάρτη στα ε9....... ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΛΛΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΑ ΛΕΥΚΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ....... ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ???????

ΠΑΛΕΥΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΚΑΤΙ @@@@ΑΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΕΝΤΟΠΙΣΩ...PLEASE HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...για δοκίμασε GOOGLE CHROME ή Mogilla...ο interenet explorer εκτός ότι κολλάει...αργεί κιόλας...

...γενικότερα πάντως θέλει υπομονή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ρε παιδιά έκανα ε9 μόνο σε όσους είχαν αλλαγή στο 2010. τα e-mail που μου ήρθαν τα αγνόησα (καλώς ή κακώς) γιατί πως θα πεις στον πελάτη ότι ήρθε η ειδοποίηση για διόρθωση στον λογιστή? ας τα στείλουν στους φορολογούμενους και τα ξαναλέμε!

Και εγώ το ίδιο έκανα.Ισως διορθώσω το δικό μου αλλά αν συνεχίσει να σέρνεται δεν το νομίζω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έστειλα και εγώ email στο υπουργείο

δεν προλαβαίνω με τίποτα

έχω τρελλαθεί

μαζί με όλα τα άλλα , έχουμε προγραμματισμένη διακοπή της ΔΕΗ την πέμπτη 9 με 2 το μεσημέρι

ας το κλείσουν το μαγαζί να τελειώνουμε, τίποτα δεν δουλεύει

βαρέθηκα πια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...