Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ?ΕΓΩ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ 22-3-2012 ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η π

ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ?ΕΓΩ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ 22-3-2012 ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΟΣ.

και γιατι να μην ειμαστε? η προθεσμια δεν ειναι σημερα? εμεις φταιμε η το συστημα που δε δουλευει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ?ΕΓΩ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ 22-3-2012 ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΟΣ.

Δεν θα έλεγα ότι είμαι άνθρωπος της τελευταίας στιγμής αλλά αντικειμενικά μου έχουν μείνει αρκετά Ε9... Ο καθένας κάνει τον προγραμματισμό του, εγώ βασίζομαι πολύ στα Σ-Κ για παράδειγμα για όγκο εργασίας και το τελευταίο Σ-Κ δεν έκανα τίποτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί μας φάγανε το Σ/Κ που τακτοποιούμε ότι μαζεύουμε την εβδομάδα.

Λογικά θα δώσουν παράταση μέχρι Παρασκευή ,ελπίζω πριν μας αποτρυπήσουν τα στομάχια. Ο σωστός θα έδινε ήδη από την Παρασκευή ,αλλά μπορεί να το έκανε 3-μερο ,σήμερα γύρισε κουρασμένος να πιεί 5-6 καφέδες και το απόγευμα θα θυμηθεί να την δώσει.

Και συ μακάκα λογιστή περίμενε στο πληκτρολόγιο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη anwpotamwn

ηθελα να ξερα ποσα λεφτα πηραν αυτα τα τζιμανια που καναν την αναβαθμιση! αι σιχτιρ πια! αντε να ερθουν αυτες οι κ@λοεκλογες και να πατε σπιτια σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον άλλαξε από taxisnet σε taxis.com

εγώ θα μπω από εδώ.. http://www.taxis.com/

Κάνε και μία αίτηση για δουλειά στην Αυστραλία :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΑΡΙΑΖΑΚ

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ..... ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΣΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΤΥΠΑ ΤΟ ΤΑΧΙS....

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΟΥΔΑ......

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΣΕ ΠΕΤΑ ΕΞΩ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ Ε9 ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΦΠΑ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΦΜΥ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΦΠΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΟΛΑ ΤΑ Ε9 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ TAXIS NA ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο κος ΓΡΙΒΑΣ ΤΟ TAXIS ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΕΤΑ ΕΞΩ.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν στέλνετε μήνυμα (εγώ το έκανα μόλις τώρα) από το σημείο του λογαριασμού σας

που δέχεται ερωτήματα προς το ΤAXIS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε εντάξει θέλουν να αλλάξουν server να μπορεί να δέχεται περισσότερες δηλώσεις ή να βάλουν νέες εφαρμογές ,ΠΡΟΕΒΛΕΨΕ όμως τις προθεσμίες.

και δώσε έγκαιρα παράταση να κάνουμε τουλάχιστον άλλη δουλειά. Τι μας κλείνεις στα γραφεία να κλαίμε την μοίρα μας ...ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ?ΕΓΩ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ 22-3-2012 ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΟΣ.

Γιατι εγω παρακαλουσα τον πελατη να μου δωσει τα παραστατικα, και μου τα δωσε την παρασκευη στις 4 το μεσημερι!!!

Γιατι ειχα γριπη ως το σαββατο!!!

Γιατι ειχα αλλες δουλειες πιο επειγουσες τις προηγουμενες μερες!!!

Γιατι θελω οταν εχω μια προθεσμια, να κανω τη δουλεια μου αμεσως οταν εγω θελω και μπορω, παντα μεσα στα ορια αυτης της προθεσμιας!!!

Γιατι......................................................ετσι γουσταρω στο κατω κατω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει από την παρασκευή κλειστό και σήμερα σέρνεται.

Μια ανακοίνωση για παράταση δεν μπορούν να βγάλουν πριν κρυώσει ο καφές τους;

Άντε! σε λίγο θα σχολάσουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΙΩΑΝΝΑ

Γιατί δεν στέλνετε μήνυμα (εγώ το έκανα μόλις τώρα) από το σημείο του λογαριασμού σας

που δέχεται ερωτήματα προς το ΤAXIS.

στειλε αν θες και στον Θεοχάρη [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εφυγε οριστικη φμυ μετα απο μεγαλο αγωνα......

εδώ χειροκροτάτε ρε!!!!!!!! άντε και στα δικά μας (εγώ προσωπικά καίγομαι για ε9)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έστειλα χρεωστική με εντολή πληρωμής για την 28/3/2012

Μολις εφυγε οριστικη φμυ μετα απο μεγαλο αγωνα......

Συλλεκτικά κομμάτια........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δωθεί ολιγοήμερη παράταση και πάλι θα είστε ικανοποιημένοι ????

Λυπάμαι πολύ για την κατάντια σας .....

Μη παρεξηγείστε καθόλου ....

Είμαστε κουράδες και έχουμε ότι μας αξίζει ....

Προσωπικά έχω και vies και εκκαθαριστικές και οριστικές και Ε9 ..... Ούτε καν έκανα το κόπο να μπω στις υπηρεσίες γιατί ήξερα ότι είτε θα σέρνεται είτε δεν θα δουλεύει , το μόνο λάθος είναι ότι ήρθαμε και χθές μπας και στείλουμε τίποτα , αλλα τζίφος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΩΘΗΚΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΦΠΑ ΚΑΙ ΦΜΥ ΕΩΣ 28/3/12.

ΓΙΑ ΤΑ Ε9 ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΩΡΕ ΠΑΙΔΙΑ????????????

Αφού το είπε ο κος Γενικός αξιότιμος κος Σταματόπουλος ότι σύμφωνα με τα στατιστικά που βλέπει δεν υπάρχει θέμα παράτασης καθότι έχουν μείνει πολύ λίγα. Τώρα εγώ και εσύ και 2-3 λίγοι άλλοι που τους έχουν μείνει λίγα ή πολλά είμαστε κακοί λογιστές και σίγουρα στο όριο του στατιστικού λάθους σίγουρα.... Όλοι οι άλλοι έχουν τελειώσει ήδη... (Σύμφωνα με αυτόν).

Μάλλον τα στατιστικά του είναι greek statistics και αυτά.... :lol:

Έ ρε ξύλο που θέλουν μερικοί..... :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως οσο απεχουμε απο τα σωματεια μας, οι εκπροσωποι μας θα ειναι αδυναμοι στο να απαιτησουν οτιδηποτε και θα περιοριζονται ....σε δημοσιες σχεσεις.

Να παρουμε τα σωματεια στα χερια μας.

san

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το taxisnet δε δουλευει!! Ειναι σα να το χαλασαν τις ημέρες που έκαναν εργασίες! Εχω Ε9 να στείλω και Ε7.. Λήγουν σε λιγες μέρες τι θα κάνουμε????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...