Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη episkepths321

Πήρα στο 210 3375710 και μου ειπαν οτι θα δοθεί άτυπη παράταση για τις Ε9 ( θα μείνει το σύστημα ανοιχτό για κάποιες μέρες όπως το διατύπωσε η "ευγενέστατη κυρία" με την οποία συνομίλησα). Τι ακριβώς εννοεί τώρα με άτυπη, αν και δεν θα με πιστέψετε, δεν μπόρεσα να το διευκρινήσω αφού μου το έκλεισε στα "μούτρα".

η ιδια προφανως κυρια μου ειπε οτι θα δωθει παραταση 3 ολοκληρων ημερων! αμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΑ

ΑΣ ΜΗΝ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΞΑΘΛΙΩΣΗ.

ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΧΕΣΙΜΟ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΑ

ΑΣ ΜΗΝ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΞΑΘΛΙΩΣΗ.

ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΧΕΣΙΜΟ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ.

Το πρόβλημα είναι ότι δεν φταίει και ο υπάλληλος να ακούει τα μοινελίκια .......

Το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι .

Πάντως εγώ δε μπορώ να μπω σε καμία υπηρεσία της ΓΓΠΣ και με διάφορους browsers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε ενεργοποιηση κλειδαριθμου δεν κανει... σε επικοινωνια με το taxisnet μας μαλωσαν οτι σαν λογιστες θα επρεπε να γνωριζουμε οτι σημερα ληγουν τα φπα των Γ΄ και γι αυτο πεφτει το συστημα...

ντροπη τους! ξεφτιλες

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΛΕΣ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΝ "ΕΓΩ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΙΜΑΙ, Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ".

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗ ΓΛΥΚΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ: ΠΑΡΑΙΤΗΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑΡΞΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ. ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΝΟΜΕΣ. ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΡΑΜΠΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕ ΘΕΣΟΥΛΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΧΑΛΑΡΟΥΙΤΑ ΦΡΑΠΕΔΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΙ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙ ΠΕΡΝΑΕΙ.

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΘΡΕΨΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ.

ΛΙΓΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΤΑΜΑΤΟ ΤΟΥΣ ΝΥΧΤΑ-ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ? ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΙ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ή O SERVER KAI ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕI? ??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Επίσημη ανακοίνωση δεν θα δωθεί... Μόνο σιωπηρή!!! Το σύστημα έχει πέσει, διότι σήμερα στέλουν ΦΠΑ Γ'..." Τόσο λογικά όλα!!! Απάντηση από τη Γ.Γ.Π.Σ....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σήμερα μου στέλνουν e-mail να κάνω διορθώσεις. μου έστειλαν 15 μηνύματα και όλοι είναι φορολογούμενοι που έκαναν Ε9 το οικ 2010. Βαριούνται να τα περάσουν και στέλνουν σε εμάς να τα φτιάξουμε... Ρε υπάρχει κάτι πιο απλό? στείλτε από Σεπτέμβρη σε όλους ταχυδρομικές επιστολές (το ταχυδρομείο είναι τσάμπα για εσάς) και μέχρι 31/12/12 θα είναι έτοιμο το περιουσιολόγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην σχολιάσω και την ανακοίνωση της Π.Ο.Φ.Ε.Ε.!!!

Ποια ειναι για να την σχολιασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην σχολιάσω και την ανακοίνωση της Π.Ο.Φ.Ε.Ε.!!!

Τετάρτη , 28 Μαρτίου 2012

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από πληροφορίες της Ομοσπονδίας μας, σας ενημερώνουμε ότι πιθανόν το σύστημα του taxisnet θα παραμείνει ανοικτό μετά τις 30/3/2012 για μερικές ημέρεςέτσι ώστε να διευκολυνθούν οι συνάδελφοι για την ηλεκτρονική υποβολή των διάφορων υποχρεώσεων που λήγουν τέλος Μαρτίου.

πιθανόν, μπορεί, μάλλον, παίζει, θα δείξει... ωχου κι εσεις... βιαζεστε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη aparadektos

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΖΗΤΑΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.ΑΠΛΑ,ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ.ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ.ΟΦΕΙΛΕΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΑΧΑΛΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ.

ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΔΟΥ ΟΠΟΥ ΥΠΟΒΛΗΘΗΣΑΝ ΤΑ Ε9 ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΡΜΟΔΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΟΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ- ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ.ΑΝ ΟΙ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΤΩΝ Ε9 ΕΓΙΝΑΝ ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ,ΤΟΤΕ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΩΝ ΛΑΘΕΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΩΝ ΤΟΥΣ.

ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΡΕΛΑΒΑΝ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΠΟ ΤΟ TAXISNET.ΔΕΝ ΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙΣ ΤΡΙΤΩΝ.

ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΕΚΛΙΠΑΡΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ.ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΤΑΧΩΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΔΙΟΡΘΩΣΑΝ,ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΕΝΑΝΤΙ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ ΤΟΥΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη μελινα

ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΕΣ? ΑΣ ΜΑΝΤΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΕΞΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ? ΣΟΒΑΡΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι ότι δεν φταίει και ο υπάλληλος να ακούει τα μοινελίκια .......

Το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι .

Πάντως εγώ δε μπορώ να μπω σε καμία υπηρεσία της ΓΓΠΣ και με διάφορους browsers

Αγαπητε συναδελφε, δεν εννοω οτι φταιει ο υπαλληλος, παντως αυτοι που φταινε εναι πολυ ψηλα και δεν μπορουν ν' ακουσουν, οι υπαλληλοι ισως καταφερουν να μεταδωσουν την αγανακτιση μας, γιατι οι συλλογοι.....

και να εκφρασω μια απορια, δηλαδη στις δηλωσεις τι ακριβως θα γινει? ετσι θα δουλευουμε?

μπαινω με τον ενα browser, προσπαθω δηλαδη με πεταει, μπαινω με αλλο το ιδιο.και το μονο που καταφερα ειναι να διορθωσω ενα ε9, αλλα οχι και να το οριστικοποιησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν θα σταματήσουμε να παρακαλάμε για παρατάσεις και θα αρχισουμε να απαιτούμε ποιότητα στην εργασία και στην ζωή μας ,

τότε μπορεί να αλλάξουν μερικά πράγματα , μέχρι τότε .........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατακλήστε τα email τους με μνμ διαμαρτυρίας ,

καθώς και τα τηλεφωνικά τους κέντρα , για να τα εχουμε ως στοιχεία.

Προσωπικά περιμένω καποιες τελικες απαντήσεις απο φίλο δικηγόρο

και θα ανοιξω σχετικό θέμα για την προσφυγη και τα ασφαλιστικα μετρα κατα της ΓΓΠΣ και του ΥΟ.

ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙ ΝΟΜΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ από την παρασκευή να υποβάλω Ε7 Οριστική δήλωση Φ.Μ.Υ

Αφού συμπληρώσω τη φόρμα, και επισυνάπτω το αρχείο που δημιούργησα με τη τελευταία έκδοση του προγράμματος του υπουργείου, πατάω υποβολή και μετά εμφανίζεται μήνυμα ότι δεν υπάρχει αρχείο. Το συστημα δεν επισυνάπτει το αρχείο.

Το αρχείο το δημιούργησα με τη τελευταία έκδοση του προγράμματος του υπουργείου, δεν το κάνω zip και το έχω ελέγξει με την εφαρμογή ελέγχου του υπουργείου και δεν υπάρχει σφάλμα

Τι συμβαίνει Πως θα επισυνάψω το αρχείο?

Έχετε καμία ιδέα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ανακοινωση της ΠΟΦΕΕ μου θυμισε που οταν ημουνα μικρος για να με κοροιδεψουν οι μεγαλυτεροι με ρωταγανε ''ποσα απιδια παιρνει ο σακος'' και εγω εψαχνα να βρω λυση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συναδελφοι η ποφεε καλα εκανε, τουλαχιστον εχουμε μια πληροφορηση και δεν σπαμε πληκτρολογια, αλλα πρεπει να πιεσουμε για πολ για παρατασεις φμυ και ε9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ από την παρασκευή να υποβάλω Ε7 Οριστική δήλωση Φ.Μ.Υ

Αφού συμπληρώσω τη φόρμα, και επισυνάπτω το αρχείο που δημιούργησα με τη τελευταία έκδοση του προγράμματος του υπουργείου, πατάω υποβολή και μετά εμφανίζεται μήνυμα ότι δεν υπάρχει αρχείο. Το συστημα δεν επισυνάπτει το αρχείο.

Το αρχείο το δημιούργησα με τη τελευταία έκδοση του προγράμματος του υπουργείου, δεν το κάνω zip και το έχω ελέγξει με την εφαρμογή ελέγχου του υπουργείου και δεν υπάρχει σφάλμα

Τι συμβαίνει Πως θα επισυνάψω το αρχείο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...