Προς το περιεχόμενο
  • 0

εκδοση Ζ δυο φορες μεσα σε μια μέρα


aggelikisol

Ερώτηση

κομμωτηριο ενω εβγαλε Ζ κανονικα με το τελος της ημέρας, από λάθος έβγαλε ξανά. τι γίνεται στη περίπτωση αυτη. (σημειωτέον ότι το δευτερο όπως ειναι λογικό εβγαλε σήμανση παράνομου κ μηδενικό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
επισκέπτη μαρκος

και η αριθμηση? θα φαινεται οτι καποιο λειπει.καλυτερα να το κρατησει μαζι με το πρωτο και στις εγγραφες να ειναι¨.πχ. Ζ 111-112 με ποσα αυτα του πρωτου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

θες κατι ποιο δυσκολο ε?

καντο μπαλακι και δοκιμασε γκελ οθονη υπολογιστη-τοιχος-καδος σκουπιδιων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

και η αριθμηση? θα φαινεται οτι καποιο λειπει.καλυτερα να το κρατησει μαζι με το πρωτο και στις εγγραφες να ειναι¨.πχ. Ζ 111-112 με ποσα αυτα του πρωτου

ναι, και συραψέτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αν είχε την ίδια αρίθμηση και τα ίδια ποσά θα μπορούσες να το πετάξεις,εφόσον έχει διαφορετική αρίθμηση πρέπει να το καταχωρήσεις σαν μηδενικό, αυτό θα έπραττα εγώ....δεν ξέρω αν έχει νόημα να το πετάξεις γιατί στην κορδέλα θα φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
(σημειωτέον ότι το δευτερο όπως ειναι λογικό εβγαλε σήμανση παράνομου κ μηδενικό)

ότι λέει παράνομο - παράνομη απόδειξη , πέταμα και ΤΕΛΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

και τελικα εγω τι να κανω??? λεω να ακουσω τη κριση μου κ να μην κανω καμμια εγγραφη... απλα να το φυλαξω μαζι με το ζ το κανονικο,.... ε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

και τελικα εγω τι να κανω??? λεω να ακουσω τη κριση μου κ να μην κανω καμμια εγγραφη... απλα να το φυλαξω μαζι με το ζ το κανονικο,.... ε???

Γνώμη μου είναι να μην το πετάξεις,κράτησε το χωρίς να το καταχωρήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

και η αριθμηση? θα φαινεται οτι καποιο λειπει.καλυτερα να το κρατησει μαζι με το πρωτο και στις εγγραφες να ειναι¨.πχ. Ζ 111-112 με ποσα αυτα του πρωτου

Αυτο κανε. εγω θα εκοβα και το κομματι που γραφει παρανομη αποδειξη. Αλλωστε ο νομος δεν απαγορευει να βγαλεις 2 ζ μεσα στο 24ωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το πετάς , ΔΕν καταχωρείς ΤΙΠΟΤΑ

Πήγαινε βγάλε ακομα 1 Ζ , είμαι 1000% σίγουρος ότι θα λέει ίδιο νούμερο με το παράνομο ή θα είναι ίδιο νούμερο με το προηγούμενο

και σε 10 διακοπές ρεύματος δηλαδή θα καταχωρήσετε 10 ζ παραπάνω καλοοοοοο εεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

μα δεν ειχα σκοπο να το καταχωρισω.... αφου ειναι μηδενικο! απλα ελεγα μηπως επρεπε να κανω κατι αλλο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εννοειται οτι εχει αλλη αριθμηση!! Αφου εβγαλες νεο Ζ! Δεν θα ειχε αλλη εαν ειχε βλαβη η μηχανη (π.χ.) στο προηγουμενο Ζ ή αν ειχε τελειωσει το χαρτι! Εκει θα εβγαινε και το Χ κατω κατω! Μαλλον τα εχετε λιγακι μπερδεψει!

Κοψε την παρανομη αποδειξη, συραψε το και τελειωσε η υποθεση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

θες κατι ποιο δυσκολο ε?

καντο μπαλακι και δοκιμασε γκελ οθονη υπολογιστη-τοιχος-καδος σκουπιδιων

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!! ΩΡΑΙΟΣ. Μαλλον αόματος ειναι αυτός που ρωτά. Βρε Εθος, μην τα λες αποτομα. Απο τα πολλά γελια, μπορει να παθουμε κανένα καρδιακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μην τρελαίνεσαι παιδί μου, το συρράψεις δεν το συρράψεις το πετάξεις δεν το πετάξεις, ότι και να κάνεις στο τέλος η συνταγή θα είναι μία ..... "Περαίωση" και ξερό ψωμί !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!! ΩΡΑΙΟΣ. Μαλλον αόματος ειναι αυτός που ρωτά. Βρε Εθος, μην τα λες αποτομα. Απο τα πολλά γελια, μπορει να παθουμε κανένα καρδιακό.

:D :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...