Προς το περιεχόμενο

ΤΡΕΧΟΝ ΕΛΕΓΧΟΣ Φ.Π.Α. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ SOFTONE


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λόγω του ότι θέλω να τσεκάρω εάν είναι ορθές όλες οι αντιστοιχίσεις ωστε να μην έχω πρόβλημα με εκκαθαριστική και Ε3, θα ήθελα εαν είναι εύκολο κάποιος συνάδελφος να μου παραθέσει τον έλεγχο ΦΠΑ(αντιστοίχιση σε κωδικούς Περιοδικής,Εκκαθαριστικής και Ε3) του προγράμματος SOFTONE, σ΄θμφωνα με τα τελευταία έντυπα φορολογίας..

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω συνάδελφε,

αλλά τι ακριβώς ζητάς?

Δηλαδή εγώ που έβγαλα τα ματάκια μου να κάνω αντιστοίχιση μόνη μου, τι είμαι, βλάκας? όταν, θα βγουν τα καινούργια έντυπα να τσεκάρεις τους λογαριασμούς που έχεις ανοίξει να δεις εάν είναι σωστά. Οδηγίες για το τι μπαίνει σε κάθε κωδικό της εκκαθαριστικής και του ε3, νομίζω οτι έχουμε όλοι μας. Ας σταματήσουμε να ζητάμε έτοιμη "τροφή"....έλεος! καλή συνέχεια σου εύχομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα εγώ δεν μπορώ να καταλάβω ποια είναι η έτοιμη τροφή...Τα ματάκια μου κι εγώ τα έβγαλα.Μία σύγκριση θέλω να κάνω για να σιγουρευτώ, διότι ο πίνακας που έχω είναι απο 9% και 19 % και υπάρχει περίπτωση να διέκρινα λάθος κάποιον αριθμό.Τα κόμπλεξ αλλού συνάδελφε και αν δεν σου αρέσει μασημένη τροφή, τα βιβλία σου στο γραφείο σου και ως εκεί.Εδώ δεν έχεις καμία δουλειά..Διότι κι εσύ εδώ για κάποιο λόγω μπήκες.Όταν κάνεις μια ερώτηση εδώ, κάποιος έβγαλε τα ματάκια του για να σου απαντήσει.Μήπως έχω άδικο;Ειλικρινά λυπάμαι για την "παιδεία" σας κυρία επισκέπτη.Ορίστε μια εξυπηρέτηση ζήτησα και βγήκα απο τα ρούχα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω συνάδελφε,

αλλά τι ακριβώς ζητάς?

Δηλαδή εγώ που έβγαλα τα ματάκια μου να κάνω αντιστοίχιση μόνη μου, τι είμαι, βλάκας? όταν, θα βγουν τα καινούργια έντυπα να τσεκάρεις τους λογαριασμούς που έχεις ανοίξει να δεις εάν είναι σωστά. Οδηγίες για το τι μπαίνει σε κάθε κωδικό της εκκαθαριστικής και του ε3, νομίζω οτι έχουμε όλοι μας. Ας σταματήσουμε να ζητάμε έτοιμη "τροφή"....έλεος! καλή συνέχεια σου εύχομαι!

εσυ εισαι χαζη

πληρωσε και θελει καλο προιον

τιποτα αλλο

γκεγκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Ειλικρινα εγώ δεν μπορώ να καταλάβω ποια είναι η έτοιμη τροφή...Τα ματάκια μου κι εγώ τα έβγαλα.Μία σύγκριση θέλω να κάνω για να σιγουρευτώ, διότι ο πίνακας που έχω είναι απο 9% και 19 % και υπάρχει περίπτωση να διέκρινα λάθος κάποιον αριθμό.Τα κόμπλεξ αλλού συνάδελφε και αν δεν σου αρέσει μασημένη τροφή, τα βιβλία σου στο γραφείο σου και ως εκεί.Εδώ δεν έχεις καμία δουλειά..Διότι κι εσύ εδώ για κάποιο λόγω μπήκες.Όταν κάνεις μια ερώτηση εδώ, κάποιος έβγαλε τα ματάκια του για να σου απαντήσει.Μήπως έχω άδικο;Ειλικρινά λυπάμαι για την "παιδεία" σας κυρία επισκέπτη.Ορίστε μια εξυπηρέτηση ζήτησα και βγήκα απο τα ρούχα μου...

μαλακιες λεει

και μην χαριζεστε σε καθε εταιρεια

μην ειστε ηλιθιοι

πληρωνουμε και τις μ...ες μας οταν κανουμε στους πελατες μας

καιρος να πληρωσουν και αυτοι ( εταιρειες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί συνάδελφοι

Στη σελίδα wiki.softone.gr μπορείτε να αντλήσετε όσες πληροφορίες χρειάζεστε σχετικά με την Softone.

Συγκεκριμένα, στο Softone Wiki > Επίκαιρα θέματα > Μάρτιος 2011: Οδηγίες μεταβλητών εντύπων, επιλέγοντας στο τέλος της σελίδας, Δείτε τα αρχεία λογαριασμών εδώ, μπορείτε να δείτε την έτοιμη συνδεσμολογία των λογαριασμών με τις μεταβλητές των εντύπων ανά χρήση.

Τα παραπάνω αρχεία υπάρχουν σε μορφή xxf ή σε απλό excel, ώστε με ένα copy - paste, να πραγματοποιήσετε γρήγορη εισαγωγή στους λογαριασμούς.

Καταλαβαίνετε λοιπόν, ότι δεν χρειάζεται να ''βγάλουμε τα μάτια μας'' για απλές παραμετροποιήσεις κι ότι όλα οφείλονται στην έλλειψη πληροφόρησης.

για την SoftOne

Γιώργος Βολάκης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστώ πολύ και συμφωνώ απολύτως πως οφείλονται στην έλλειψη παραπληροφόρησης, προφανώς λόγω άστοχων συνεργασιών εκ μέρους της εταιρείας σας (μη ενημερωμένοι καταλλήλως συνεργάτες τουλάχιστον στην πόλη που εγώ εργάζομαι).Διότι όταν καλώ τον αντιπρόσωπο και μου υποδυκνείει σαν μόνη λύση την προαναφερθείσα (βγάλε τα μάτια σου)......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...