Προς το περιεχόμενο

εχουμε καμια ημερομηνια για εκαθ. φπα 2011 - ε7 2011 - και ε1-ε3 κλπ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγ΄πάντως παιδιά επιχείρησα να μπω στην εφαρμογή του Ε7 στο taxis και είναι ανοιχτή για υποβολή οριστικής χρήσης 2011.Δυό απορίες όμως έχω και δεν κατάφερα να τις λύσω.Πρώτον,έχουν ανακοινωθεί κάπου καταληκτικές ημερομηνίες υποβολής ή θεωρείται δεδομένο οτι είναι εως τις 31/3/2012?Δεύτερον,εκει που αναφέρει αριθμό διπλοτύπου τι θα γράψουμε οταν οι πληρωμες γίνονται σε τραπεζες με ταυτότητα πληρωμής κτλ?Α' και κάτι που θυμήθηκα τώρα.Το πρόγραμμα δημιουργίας αρχείου θα είναι το ίδιο με πέρυσι άραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγ΄πάντως παιδιά επιχείρησα να μπω στην εφαρμογή του Ε7 στο taxis και είναι ανοιχτή για υποβολή οριστικής χρήσης 2011.Δυό απορίες όμως έχω και δεν κατάφερα να τις λύσω.Πρώτον,έχουν ανακοινωθεί κάπου καταληκτικές ημερομηνίες υποβολής ή θεωρείται δεδομένο οτι είναι εως τις 31/3/2012?Δεύτερον,εκει που αναφέρει αριθμό διπλοτύπου τι θα γράψουμε οταν οι πληρωμες γίνονται σε τραπεζες με ταυτότητα πληρωμής κτλ?Α' και κάτι που θυμήθηκα τώρα.Το πρόγραμμα δημιουργίας αρχείου θα είναι το ίδιο με πέρυσι άραγε?

ελα ντε. τι θα κανουμε και ποτε θα το κανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μετά την σημερινή αναβάθμιση ΤΙΠΟΤΑ.

υπαρχει κανενα νεο γιατι εχω αγχωθει ε1+ε3 κλπ δεν υπαρχουν ημερομηνιες (τουλαχιστον τησ προηγουμενες χρονιες ελεγαν 1/3 και ξεραμε οτι θα παρει παραταση τωρα μας εχουν αφηση χωρις καμια ημερομηνια ουτε για ε7 ουτε για εκαθ φπα.) τα νευρα μου :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καντε λιγο υπομονή

γιατι βιαζεστε ????

και ο Απρίλης κοντά είναι

κοντα ειναι αλλα καθε χρονο τα ιδια και τα ιδια βαδιζουμε στα τυφλα :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεα ημερομηνία έναρξης αποστολής δηλώσεων, προβλέπεται από 30 Απριλίου ή 6 Μαΐου... Απο το στοματάκι (ο Θεός να το κάνει) του Μπενυ-Καραslayer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να στήλω γρήγορα το Ε1 για να πάρω γρήγορα την ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Φ.Μ.Υ.

( εεεεεεε ρε γλέντιαααααα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/9425

Εδώ ο Σύλλογος αιτείται παράταση στις Εκκαθαρσιτικές ΦΠΑ!!

Και το βλέπω και λέω "Μα καλά δόθηκαν καταληκτικές ημ.νίες και δεν το κατάλαβα?"

Το 29/02 έως 10/04 προκύπτει από έγκυρες πηγές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και πέρυσι που ήταν το Μάρτιο πήγαν όλα ρολόι.

Που σαι Αποστόλη?

31/12/2012 μαζί με τις διορθώσεις των Ε9.

Εγώ τα λέω , αλλά ............. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα Β κατηγορίας έως 10/4 κ για τα Γ κατηγορίας έως 20/5. Το σύστημα θα ανοίξει πιθανότερα από τις 29/2. Αυτά είπαν χθες στο σεμινάριο της ΠΟΦΕΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγ΄πάντως παιδιά επιχείρησα να μπω στην εφαρμογή του Ε7 στο taxis και είναι ανοιχτή για υποβολή οριστικής χρήσης 2011.Δυό απορίες όμως έχω και δεν κατάφερα να τις λύσω.Πρώτον,έχουν ανακοινωθεί κάπου καταληκτικές ημερομηνίες υποβολής ή θεωρείται δεδομένο οτι είναι εως τις 31/3/2012?Δεύτερον,εκει που αναφέρει αριθμό διπλοτύπου τι θα γράψουμε οταν οι πληρωμες γίνονται σε τραπεζες με ταυτότητα πληρωμής κτλ?Α' και κάτι που θυμήθηκα τώρα.Το πρόγραμμα δημιουργίας αρχείου θα είναι το ίδιο με πέρυσι άραγε?

Μάθαμε τι γράφουμε στο αρχείο για διπλοτυπο πληρωμης όταν είναι από τράπεζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρετε τι θα γίνει με τις δηλώσεις για Εταιρείες Μη Κερδοσκοπικού Χαρακτήρα?Θα είναι και αυτές μέσω Τάξις?Υπάρχει καμιά ενημέρωση για την ημερομηνία?Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκκαθαριστικές ΦΠΑ

το πιθανότερο από 29/02 μέχρι 10/4

Αυτό θα ισχύσει - δηλαδή η περυσινή καταληκτική ημερομηνία αν θυμάμαι καλά.

Αντίστοιχα και στα Γ' (Νομίζω ήταν το Μάιο πέρυσι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πρώτη μου απόπειρα Οριστικής ΦΜΥ κόλλησα εδώ: "Δεν έχει ενημερωθεί ο πίνακας των καταληκτικών ημ/νιων για το έτος 2012"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πρώτη μου απόπειρα Οριστικής ΦΜΥ κόλλησα εδώ: "Δεν έχει ενημερωθεί ο πίνακας των καταληκτικών ημ/νιων για το έτος 2012"

μια από τα ίδια κι σε έμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[

Στην πρώτη μου απόπειρα Οριστικής ΦΜΥ κόλλησα εδώ: "Δεν έχει ενημερωθεί ο πίνακας των καταληκτικών ημ/νιων για το έτος 2012"

απο union μου ειπαν οτι στον αριθμο διπλοτυπου βαζουμε τον αριθμο απο την ταυτοτητα πληρωμης(αυτον αναμεσα στο ΑΦΜ και το ποσο) δεν ξερω αν ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή για να καταλάβω , αφου σας καλημερίσω , υποβάλλετε Συγκεντρωτικές Φ.Μ.Υ.(Ε7) ????

Η εγώ δεν είμαι καλά ή μάλλον κάτι άλλο συμβαίνει ................

Καλή δύναμη σε όλους !!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...