Jump to content

Τα <Αφεντικά> , ζωγράφησαν! γιά άλλη μιά φορά και μέ αυτή τήν αναβάθμηση. με τήν

Recommended Posts

Χρηστικος,κατανοητος,ομαδοποιημενος,ευαναγνωστος,ξεκουραστος και ομορφος.. κομβος.οι ανθρωποι ειναι ανυσυχα πνευματα και δουλευουν πολυ,ωστε να δωσουν σε ολους μας ενα ευχρηστο εργαλειο της δουλειας μας.

πρωσωπικα μου αρεσει πολυυ!

ευχαριστουμε

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Κανεις λάθος στο ποτό , ζητα απο τον +λάκη να στειλει μια καθαρή. :D

Χρηστικος,κατανοητος,ομαδοποιημενος,ευαναγνωστος,ξεκουραστος και ομορφος.. κομβος.οι ανθρωποι ειναι ανυσυχα πνευματα και δουλευουν πολυ,ωστε να δωσουν σε ολους μας ενα ευχρηστο εργαλειο της δουλειας μ

Μόνο ο Κίτσος σε ψάχνει Ντίνα, γκαρίζει και πολύ δυνατά ο γάιδαρος του!

Posted Images

γιατι ακομα εγω δεν το βλεπω?? βοηθεια αφεντικο!

γιατι ακομα εγω δεν το βλεπω?? βοηθεια αφεντικο!

Κανε ανανεωση σελίδας.

Πανω ψηλα στη διευθυνση διπλα απο το δεξιο βελάκι υπαρχει ενα γυριστο βελάκι.Πατησε το να κάνει επαναφορτωση σελιδας.

Οσοι δεν το βλέπετε ακόμα θα κάνετε τα ακόλουθα βήματα ως γνωστόν.

1.Καθαρισμό cookies και προσωρινών αρχείων (temporary internet files)

2.Refreash (πατώντας F5)

3.Οσοι έχετε internet explorer 7 ή 6 θα πρέπει να αναβαθμίσετε σε 8 ή 9 ή να χρησιμοποιήσετε κάποιον άλλον (google chrome ή firefox)

4. Σας συνιστώ Google chrome ή Internet explorer 9

Οσοι έχετε internet explorer 8 και βλέπετε το μήνυμα περί αναβάθμισης του πλοηγού σας, τότε πρέπει να απενεργοποιήσετε το compability mode που μπορεί να έχει ενεργοποιηθεί τυχαία για το site .

για να το κάνετε αυτό θα πατήσετε το κουμπάκι που φαίνεται στην παρακάτω εικόνα.

post-2-0-32575400-1327854649_thumb.png

Οσοι δεν έχετε τα ανωτέρω προβλήματα και συνεχίζετε να μην βλέπετε την κεντρική, απλά θα περιμένετε να ενημερωθεί ο πάροχός σας με τις νέες διευθύνσεις. (Σε μερικές περιπτώσεις κάνει πάνω από 24 ώρες) (Πάροχος = connex - hol, forthnet) κλπ

Πολύ καλή δουλειά

Μπράβο για ακόμη μία φορά

Με ie9 δεν έχω πρόσβαση στην κεντρική σελίδα άρα θα κάνω υπομονή max 24 ώρες :(

Στο ημερολόγιο που κατάφερα να δω μήπως υπάρχει πρόβλημα ή μόνο εγώ βλέπω τελευταία μέρα του Ιανουαρίου τη Δευτέρα;

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ Ι8 ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ compability mode ΚΑΝΩ ΑΝΑΝΕΩΣ F5 ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ αναβάθμιση του πλοηγού.ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ????? ΜΕ GOOGLE CRHOME ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ??????/

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ Ι8 ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ compability mode ΚΑΝΩ ΑΝΑΝΕΩΣ F5 ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ αναβάθμιση του πλοηγού.ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ????? ΜΕ GOOGLE CRHOME ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ??????/

Καθάρισε τα μπισκότα (cookies) και τα προσωρινά αρχεία και θα παίζει ......

Με Firefox 9 δεν βλέπω την τύφλα μου, κάτι σαν την σωτηρία της Ελλάδας ένα πράγμα....

Εγώ τον 9 έχω και παίζει μια χαρά. Αντίθετα ο explorer 8 δεν παίζει με τίποτα, και ας καθάρισα τα cookies...

Για τον interent explorer 8 είπαμε να πατάτε το κουμπί του compability mode. Και μετά να ξαναπληκτρολογείτε την διεύθυνση

www.taxheaven.gr

Για λοιπούς πλοηγούς απλά f5 (ανανέωση) ή αλλιώς refreash.

Καλημέρα και καλή εβδομάδα, μήπως μπορεί κάποιος να μας πει για ποιες αλλαγές να κοιτάξουμε? Εγώ που έχω google chrome αν και έκανα διαγραφή των cookies και refresh δεν μπορώ να εντοπίσω τις διαφορές που αναφέρονται οι συνάδελφοι. Είναι κάτι στο στήσιμο του Forum? Στο skin? Στον κόμβο?

Guest AlanTrap

Πολυ ωράιο συγχαρητήρια .

Πρόβλημα στο Forum :

Γιατί σε όλα τα topic του Forum οταν συνδέομαι σαν μέλος μου βγάζει το μύνημα

Fatal error: Call to a member function paginationTemplate() on a non-object in /var/www/html/acforum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 2946

ενω αλλιως τα βλέπω κανονικα .