Προς το περιεχόμενο

Τα <Αφεντικά> , ζωγράφησαν! γιά άλλη μιά φορά και μέ αυτή τήν αναβάθμηση. με τήν


FAZEXA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο πολύ καλό!!!! Το μόνο προβληματάκι που συνάντησα ήταν στους κωδικοποιημένους Νόμους, το black sidebar μου βγάζει άγνωστους χαρακτήρες, υποθέτω έχει να κάνει με την κωδικοποίηση που χρησιμοποιούμε αν και με δεξί κλικ δεν μου δίνει τη δυνατότητα αλλαγής :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι είχε πάθει , άλλαξα κωδικοποίηση και μου τα έβγαλε όλα αλαμπουρνέζικα, οπότε θεώρησα ότι ήταν καλύτερο να βλέπω *(^&^%^$$@# μόνο ένα μικρό κομμάτι και το επανέφερα στις αρχικές ρυθμίσεις και ξαφνικά έφτιαξε και το side bar οπότε όλα ΟΚ!!!!

Μπράβο Μπράβο και πάλι Μπράβο!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι έχετε Ι.Ε.9 δείτε μήπως είναι ενεργοποιημένο το compability mode, και ο explorer συμπεριφέρεται σαν 7 στο δικό μας site.

Όταν απενεργοποιώ το compability mode και ξαναγράφω τη διεύθυνση μου γράφει "κάποιο λάθος παρουσιάστηκε" και το site το εμφανίζει κάπως περίεργο. Δεν ξέρω πώς να ανεβάσω φωτογραφία να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν απενεργοποιώ το compability mode και ξαναγράφω τη διεύθυνση μου γράφει "κάποιο λάθος παρουσιάστηκε" και το site το εμφανίζει κάπως περίεργο. Δεν ξέρω πώς να ανεβάσω φωτογραφία να δεις.

F5 ή αλλιώς refresh ή αλλιώς Ανανέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F5 ή αλλιώς refresh ή αλλιώς Ανανέωση.

Το πατάω (και μάλιστα σε περισσότερες γλώσσες από όσες γράφεις :) ) αλλά δεν φαίνεται να το πιάνω στο φιλότιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πατάω (και μάλιστα σε περισσότερες γλώσσες από όσες γράφεις :) ) αλλά δεν φαίνεται να το πιάνω στο φιλότιμο.

Μήπως η διεύθυνση που σου βγάζει είναι ?

http://www.taxheaven.gr/1.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως η διεύθυνση που σου βγάζει είναι ?

http://www.taxheaven.gr/1.htm

Ναι μπράβο. Αλλά μου βγάζει και τις περισσότερες φορές την ίδια διεύθυνση χωρίς να φαίνονται οι εικόνες, όλα στιβαγμένα στα αριστερά της οθόνης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να συνδεθω σας μέλος στο forum . Μου βγάζει το μήνυμα αυτό

Fatal error: Call to a member function paginationTemplate() on a non-object

in /var/www/html/acforum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 2946

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως η διεύθυνση που σου βγάζει είναι ?

http://www.taxheaven.gr/1.htm

ακριβως αυτο βγαζεικαι εχω καθαρισει τα cookies.τι αλλο πρεπει να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπράβο. Αλλά μου βγάζει και τις περισσότερες φορές την ίδια διεύθυνση χωρίς να φαίνονται οι εικόνες, όλα στιβαγμένα στα αριστερά της οθόνης.

F5 ή Refreash

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να καθαρίσεις και το "ιστορικό" αλλά όχι όσο είσαι μέσα στην σελίδα. Να μήν βλέπεις την σελίδα όσο καθαρίζεις το ιστορικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χρηστική η αλλαγή του site.

Μικρές παρατηρήσεις - επισημάνσεις:

- Μου δίνει την αίσθηση ότι είναι πιο βαρύ, άρα και πιο αργό σε σχέση με το προηγούμενο.

- Με την σύνδεση χρήστη κάτι παίζει και ζητάει συχνά επανασύνδεση ή να το θέσω διαφορετικά ...σε ξεχνάει εύκολα.

Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χρηστική η αλλαγή του site.

Μικρές παρατηρήσεις - επισημάνσεις:

- Μου δίνει την αίσθηση ότι είναι πιο βαρύ, άρα και πιο αργό σε σχέση με το προηγούμενο.

- Με την σύνδεση χρήστη κάτι παίζει και ζητάει συχνά επανασύνδεση ή να το θέσω διαφορετικά ...σε ξεχνάει εύκολα.

Καλή συνέχεια.

Είναι πιό βαρύ αλλά πιό γρήγορο.

Τουλάχιστον με τις μετρήσεις που έχουμε κάνει τον τελευταό μήνα.

Οσο για την "Μνήμη" είναι ένα θέμα που θα λυθεί σε λίγες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατάω F5 και μου λέει να πατήσω F3. Πατάω F3 και μου λέει να πατήσω F5. Τι κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...