Προς το περιεχόμενο

κολλάει το taxis στις περιοδικές....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημέρα σας..από το πρωι έχω τρελαθεί για ακόμα μια φορά ...αρχισαν να κολλάνε και οι υποβολ΄ες περιοδικών φπα...όλα μου έχουν κολλήσει μέχρι τώρα (ε1,συγκεντρωτικες,εκκαθαριστικες,ε3 ,ε9 κτλ)..μόνο οι περιοδικές ήτανε οκ...΄τωρα βλέπω ότι όχι μόνο κολλάει αλλά σε 3 περιπτώσεις έκανα υποβολή φπα ενός πελάτη και περάστηκε στον προηγούμενο που εφτιαχνα..πάλι καλά το πήρα χαμπάρι γιατί θα είχαμε άλλα...κολλάει και σε εσάς ρε παιδια;τα έχω πάρει...δεν γίνεται να κανονίζω τον χρόνο μου ώστε να προλάβω ΟΛΕΣ τις υποχρεωσεις μου και να με κολλάει το υπουργείο ,που στο κάτω κάτω για αυτό τρέχω γα#@%$##$τη μου !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κολλάει απίστευτα 2 ΦΠΑ προσπαθώ να στείλω εδώ και ώρα και με πετάει συνέχεια έξω τα νεύρα μου :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάμπης Κ.

Συνάδερφοι καλημέρα. Και εγώ προσπαθούσα μέσα απο το πρόγραμμα για αποστολή απο το πρωί αλλά μάταια ... Όμως μόνος μου στην ιστοσελίδα της Γ.Γ. μπόρεσα και έστειλα χωρίς κανένα πρόβλημα και γρήγορα. Έπειτα δοκίμασα πάλι απο το πρόγραμμα και τίποτα !!! δεν μπορώ να καταλάβω !!!

Φιλικά

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΚΟΛΗΜΑ ΤΡΕΛΟ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΕΣΟΔΑ ΤΙ ΕΣΟΔΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΟ ΦΠΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΝ. ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να κολλούσε μόνο αυτό....Δυστυχώς ολοι κολλημενοι είμαστε-είσαστε γενικά.

Πρέπει να είμαστε πολύ μαζώχες εμείς οι Έλληνες για να ανεχόμαστε και να υπομενουμε τα πάντα.....

Άσε που είναι και καθένας για την πάρτυ του και μόνο.....

Ρε σεις ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ? Ή ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΦΑΓΑΝ ΘΑ ΓΛΕΝΤΟΚΟΠΑΝΕ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά οι υπηρεσίες (εδώ γελάμε) της ΓΓΠΣ , σήμερα ΔΕΝ .... Αργότερα ίσως , άλλωστε ποίος ενδιαφέρεται αν ο Λογιστής ή ο φορολογούμενος έχει και άλλες δουλείες και όχι να είναι συνέχεια on line .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι παρήγορο να ξέρω ότι 9 στους 10 συναδέλφους είναι στα πρόθυρα νευρικού κλονισμου...βέβαια απογοητεύομαι όταν ξέρω ότι ο υπόλοιπος 1 έχει πιάσει το νόημα και πίνει καφεδάκι χωρίς άγχος.απογοητευτικό γιατί δεν μπορώ να το κάνω εγώ..βλέπετε είμαι από τους μ...κες που έχω το αίσθημα του καθήκοντος και περιμένω να με υποδεχθεί καποια στιγμή το taxis με ανοικτές αγκάλες για να κάνω την δουλειά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες… κάθε μέρα και χειρότερα…σήμερα ένα ΦΜΥ ένα 20λεπτο καλά πάμε ποιος νοιάζεται έχουμε όλη μέρα και όλη νύχτα να στείλουμε ότι θέλουμε B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΥΤΕ ΤΟ ΦΠΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ Ε9 ΟΥΤΕ ΧΑΡΤ/ΜΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ . ΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΤΑΧΙΣ? ΚΛΕΙΣΤΕΤΟ ΦΤΙΑΞΤΕΤΟ ΚΑΙ ΔΩΣΤΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ Μ@@@@ΕΣ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΝΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΔΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΕΡΔΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταντήσει αηδία ..........

Κατά τα άλλα είμαστε συνεργάτες , δουλεύει το σύστημα σούπερ , η αγορά έχει όργιο κατανάλωσης , λεφτά υπάρχουν κλπ κλπ .....

Κρίμα γιατί τα πράγματα είναι τόσο απλά που πραγματικά είναι θλιβερό πως έχουμε καταντήσει έτσι .........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΠΑ. ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΖΑΜΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ? ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΛΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 10 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη αντωνης

συναδελφοι τη βοηθεια σας πηγα να ενεργοποιησω το λογαριασμο με κλειδαρυθμο και τωρα με τα κολληματα του ΤΑΧΙS (ο Θεος να το κανει συστημα που δεν ειναι ) μου λεει οτι δεν βρεθηκε αιτηση ...τι κανω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατά τα άλλα το φπα θα εισπράττετε από ειδικούς λογαριασμούς που θα τηρεί ο επιτηδευματίας στην τράπεζα.... σε ποια χωρά ζούμε....???? ποιοι τα σκέφτονται αυτά...????? ;έχουν επαφή με την πραγματικότητα?? ας φτιάξουν επιτέλους βασικά !!!!

Πριν μερικά χρονιά δεν είχαμε αυτό το χάλι με το «παλιό taxisnet»

η κάρτα του πολίτη...??? άλλο φιάσκο!

έλεος πια! γιατί αισθάνομαι πως στο δικό μας το κασίδι γίνονται όλα!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες… κάθε μέρα και χειρότερα…σήμερα ένα ΦΜΥ ένα 20λεπτο καλά πάμε ποιος νοιάζεται έχουμε όλη μέρα και όλη νύχτα να στείλουμε ότι θέλουμε B)

  • Μου αρέσει (like)

Ο ΕΞΥΠΝΟΣ: ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ

Ο ΠΟΝΗΡΟΣ: ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ

Ο ΑΝΟΗΤΟΣ: ΕΠΙΜΕΝΕΙ

ε, μάλλον δεν πρέπει να ξεχνάς την υπογραφή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες… κάθε μέρα και χειρότερα…σήμερα ένα ΦΜΥ ένα 20λεπτο καλά πάμε ποιος νοιάζεται έχουμε όλη μέρα και όλη νύχτα να στείλουμε ότι θέλουμε

Εγώ πάλι δεν μπορώ να στείλω την δήλωση ΦΠΑ γιατί βγάζει το παρακάτω μήνυμα.

Σφάλμα: Ο λογαριασμός σας έχει κλειδωθεί. Ειδοποιήστε το διαχειριστή του συστήματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι δεν μπορώ να στείλω την δήλωση ΦΠΑ γιατί βγάζει το παρακάτω μήνυμα.

Σφάλμα: Ο λογαριασμός σας έχει κλειδωθεί. Ειδοποιήστε το διαχειριστή του συστήματος

λάθος κωδικός, δοκίμασε πάλι σε κανένα μεσάωρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι δεν μπορώ να στείλω την δήλωση ΦΠΑ γιατί βγάζει το παρακάτω μήνυμα.

Σφάλμα: Ο λογαριασμός σας έχει κλειδωθεί. Ειδοποιήστε το διαχειριστή του συστήματος

λάθος κωδικός, δοκίμασε πάλι σε κανένα μεσάωρο...

Ή με άλλο browser δοκίμασε, πιάνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΑ ΔΟΘΗΚΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ την πληρωμή του ΦΠΑ??????????

ανακοινωσε κάτι σχετικό χθες η ΠΟΦΕΕ, αλλά ανακοίνωση του Υπουργείου δεν είδα...

Γνωρίζει κάποιος συνάδελφος κάτι ????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...