Προς το περιεχόμενο

Ιδρυση Αστικου Συνεταιρισμου Ν1667/1986 για την Προωθηση του σκοπου των Λογιστων Φοροτεχνων με συμμετοχη ολων των ταξεων


1953

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μηνυμα απο 1953 για συναδελφους που δηλωσαν συμμετοχη και για οσους προτιθενται να δηλωσουν.

Μεσα απ τη σταχτη τη βαθεια

Μια σπιθα θα πεταξει

Σε πολιτειες και χωρια

Και θα γενει τρανη φωτια

Που τη φωτια θα καψει.

Μουσικη Χρηστος Λεοντης

Στιχοι Κωστας Βιρβος ΚΑΤΑΧΝΙΑ

Ερμηνεια Στελιος Καζαντζιδης

Υ.Γ. Επικοινωνηστε για συμμετοχη στη συναντηση στις 3/2 με τον συντονιστη KITSO TZABELA με pm.

Καλησπερα σε ολους . Παρακολουθω εδω και λιγο καιρο τη κινηση αυτη και θα ηθελα να συμμετασχω . Μου φαινεται εξαιρετη κινηση και νομιζω οτι ειναι κατι που χρειαζεται .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 165
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οπότε λοιπον είμαστε σύμφωνοι να γίνει η συνάντηση αύριο Παρασκευή 3/2/2012 και ώρα 7 μμ στη καφετέρια BAD CITY Λεωφ.Αλεξάνδρας 11.

Θα ειμαστε εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε λοιπον είμαστε σύμφωνοι να γίνει η συνάντηση αύριο Παρασκευή 3/2/2012 και ώρα 7 μμ στη καφετέρια BAD CITY Λεωφ.Αλεξάνδρας 11.

Θα ειμαστε εκεί.

Θα προσπαθήσω να είμαι κι εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια και εγω μεσα! τα λεμε αυριο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΡΥΣΗ ΤΟΥ ΑΝΩΤΕΡΩ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥ Η ΑΕ ΑΣ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ

ΑΥΡΙΟ ΠΑΡΑΚΕΥΗ 3/2/2012 ΩΡΑ 19: 00 ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ BAT CITY Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 11 ΑΘΗΝΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και καλη επιτυχια στη σημερινη πρωτη προσπαθεια !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΡΥΣΗ ΤΟΥ ΑΝΩΤΕΡΩ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥ Η ΑΕ ΑΣ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ

ΑΥΡΙΟ ΠΑΡΑΚΕΥΗ 3/2/2012 ΩΡΑ 19: 00 ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ BAT CITY Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 11 ΑΘΗΝΑ

ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

1) Εντοπισμος πλεονεκτηματων και μειονεκτηματων μεταξυ Συνεταιρισμου Ν1667/86 και Α.Ε

2) Αποψεις και προτασεις για τον προσδιορισμο του σκοπου.

3) Προυποθεσεις εισοδου μελων.

4) Ποροι.

ΕΚΤΟΣ ΑΤΖΕΝΤΑΣ

Προτασεις να αναδειξουμε και τον κοινωνικο ρολο του κλαδου προς τις ευπαθεις ομαδες των συμπολιτων μας που υποφερουν δια μεσου του forums

Υ/Γ Ας κλεψουμε λιγο χρονο για το κοινο συμφερον Πρεπει να αντισταθουμε εχουμε υποχρεωση στους εαυτους μας στις οικογενειες μας και για το συνολο των Ελληνων.Οι καιροι και οι μεθοδευσεις στο οικονομικο περιβαλον που προδιαγραφεται δεν πρεπει να μας αφηνει αδιαφορους.Το κενο που ειχα αναφερει σε αλλες δημοσιευσεις μου ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΜΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κουβέντα πότε κύλισε σε ΑΕ, και δεν το πήρα χαμπάρι;

Κάτι δε μου κολλάει... <_<

Απλα για να ξεκαθαρισουν οι αποψεις. ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί καινούργιο μπορεί να προσθέσει μια τέτοια κίνηση; Έχουμε το αντίστοιχο παράδειγμα στη Θεσσαλονίκη του Συνεταιρισμού Φοροτεχνικών που κατάντησε στο τέλος βιβλιοπωλείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί καινούργιο μπορεί να προσθέσει μια τέτοια κίνηση; Έχουμε το αντίστοιχο παράδειγμα στη Θεσσαλονίκη του Συνεταιρισμού Φοροτεχνικών που κατάντησε στο τέλος βιβλιοπωλείο.

Ουδεμια σχέση φίλε.

Κάτι άλλο πολυ διαφορετικό θέλουμε να φτιάξουμε.

Θα αναρτηθει στον προσωρινο ιστοτόπο το καταστατικό και θα δεις καλλιτερα ποιοι ειναι οι σκοποί του συνεταιρισμού.

Φυσικά το καταστατικό θα λάβει την τελική του μορφή μετά απο διαβούλευση με όσους επειθυμούν να συμμετασχουν στον συνεταιρισμό.

παντως ο σκοπος του συνεταιρισμού σε καμμία περίπτωση δεν είναι εμπορικός.Παρεμβατικός προς όφελος των μελών του ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Τί καινούργιο μπορεί να προσθέσει μια τέτοια κίνηση; Έχουμε το αντίστοιχο παράδειγμα στη Θεσσαλονίκη του Συνεταιρισμού Φοροτεχνικών που κατάντησε στο τέλος βιβλιοπωλείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουδεμια σχέση φίλε.

Κάτι άλλο πολυ διαφορετικό θέλουμε να φτιάξουμε.

Θα αναρτηθει στον προσωρινο ιστοτόπο το καταστατικό και θα δεις καλλιτερα ποιοι ειναι οι σκοποί του συνεταιρισμού.

Φυσικά το καταστατικό θα λάβει την τελική του μορφή μετά απο διαβούλευση με όσους επειθυμούν να συμμετασχουν στον συνεταιρισμό.

παντως ο σκοπος του συνεταιρισμού σε καμμία περίπτωση δεν είναι εμπορικός.Παρεμβατικός προς όφελος των μελών του ναι.

Ρωτάω για να δω μήπως μ'ενδιαφέρει κι'εμένα να συμμετάσχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

δεν θα κάνουμε καμία επανάσταση

απλά ξεκινήσαμε λίγοι και μπορούμε να γίνουμε πολλοί

και ότι πετυχουμε θα είναι συν και χρειάζονται συν αυτή την περίοδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αξιόλογοι συνάδελφοι σε μία καινοτόμο προσπάθεια για τον κλάδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά είναι ωραίες τέτοιες πρωτοβουλίες, αλλά δυστυχώς μέχρι τώρα, ΟΛΕΣ έχουν πολύ διαφορετική κατάληξη από αυτήν που είχαν θέσει ως στόχο. Εύχομαι η συγκεκριμένη κίνηση να αποτελέσει εξαίρεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά είναι ωραίες τέτοιες πρωτοβουλίες, αλλά δυστυχώς μέχρι τώρα, ΟΛΕΣ έχουν πολύ διαφορετική κατάληξη από αυτήν που είχαν θέσει ως στόχο. Εύχομαι η συγκεκριμένη κίνηση να αποτελέσει εξαίρεση.

αν ειχαν ολες, δεν ευθυνεται η κινηση η οποια εγινε. ευθυνονται αυτοι που την ξεκινησαν.

ο χαρακτηρας και η προσωπικοτητα του καθενος καθοριζει την πορεια και την καταληξη του οποιοδηποτε εγχειρηματος.

ειναι ιδιαιτερα "ασχημο", να λεμε ολοι... κοιτα... επειδη τοτε εγιναν κινησεις παρομοιες ή μη και απετυχαν ολες, θα αποτυχει και αυτη.

ουτε οι ανθρωποι ειναι ιδιοι, ουτε και οι συνθηκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ !!!!!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ !!!!

http://synlogfor.blogspot.com/

στείλε e-mail για να επικοινωνήσουμε μαζί σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη αγουρος

Mπραβο και συγχαρητηρια σε όλους τους παραπάνω Συναδέλφους, Ελπιζω να ενωθούμε όλοι σε αυτήν την κίνηση !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κάποιο σημείο λέει.... ας αγωνιστούμε για έναν κόσμο λογικής.

Απόσπασμα από την κλασική ταινία του Charlie Chaplin "The Great Dictator" - "Ο μεγάλος δικτάτορας". Ο ήρωας που υποδύεται στην ταινία ο Τσάπλιν μοιάζει με τον Χίτλερ και παίρνει τη θέση του. Τότε ακούγεται μπροστά στο κοινό αυτή η ιστορική για τον κινηματογράφο ομιλία.

τι θέλω να πώ...

και το έχω γράψει πολλάκις εδώ μέσα.

Μην κατακρίνετε το οτιδήποτε πριν καν ακούσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπραβο και συγχαρητηρια σε όλους τους παραπάνω Συναδέλφους, Ελπιζω να ενωθούμε όλοι σε αυτήν την κίνηση !!!

Συγχαρητηρια αξιζουν σε ολους τους συναδελφους που μεσα απο αυτο το θεμα δηλωνουν την συμμετοχη τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...