Προς το περιεχόμενο

Ετήσιο συμβόλαιο συντήρησης (είναι πράγματι ετήσιο;)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ που χρησιμοποιώ DATA εδώ και 8 χρόνια είμαι ευχαριστημένος από το πρόγραμμα.Είναι εύκολο στη χρήση και γρήγορο.Το πρόβλημα της συγκεκριμένης εταιρείας είναι ότι είναι από τις πιο ακριβές στην αγορά και ότι στην τεχνική υποστήριξη έχουν υπαλλήλους οι οποίοι γνωρίζουν από υπολογιστές και όχι από λογιστικά.Ειδικά στο πρόγραμμα για τη Γ' κατηγορία δεν καταλάβαιναν ούτε τα βασικά.Και για να βρω κάποιον που ήξερε από λογιστικά μου πήρε 3 μέρες και 5 υπαλλήλους!Νομίζω ότι αυτό είναι το κυριότερο πρόβλημα των εταιρειών με λογιστικά προγράμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί συνάδελφοι σαν πιό παλιός έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα τα προγράμματα (μισθοδοσία,Γενική Λογιστική)

Έτσι λοιπόν,από τις εταιρείες με τις οποίες έχω συνεργαστεί,χωρίς να ισχυρίζομαι ότι είχα κάποιο σοβαρό πρόβλημα

από κάποια απ'αυτές,πιστεύω ακράδαντα ότι αν με ρωτούσε κάποιος ποιά εταιρεία θα συνιστούσα για το καλλίτερο

πακέτο (εξυπηρέτηση,πρόσβαση,τιμή,πρόγραμμα,γνώσεις λογιστικών) ανεπιφύλακτα θα πρότεινα την UNION.

Ελπίζω να μη θεωρηθεί η πρόθεσή μου για βοήθεια σε κάποιον συνάδελφο,που ζήτησε την άποψή μας,ως προσπάθεια

διαφήμισης της εν λόγω εταιρείας,διότι η "δουλειά" της συνηγορεί με αυτά που γράφω.

Επίσης σε περίπτωση,που μέσω του site δεν επιτρέπεται τέτοιου είδους σύσταση,παρακαλώ τους διαχειριστές να δια-

γράψουν το κείμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ ( 13/2/2012 ΣΗΜΑΔΙΑΚΗ ΜΕΡΑ, ΔΗΛΑΔΗ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ 2 ) , ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΤΗΣ DATA ΓΙΑ ΤΟ MERIDIAN ΕΣΟΔΑ - ΕΞΟΔΑ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΑΥΞΗΜΕΝΟ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ) ΚΑΤΑ 10,5 % .

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΘΕΡΜΑ ΕΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΤΗΣ DATA ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ , ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΣΤΕΙΛΛΕΙ EMAIL ΣΤΟ [email protected].

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΕΚ' ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10,5% :blink:

Φέτος πάντως η Singular (την οποία όχι δεν συνιστώ) για το accountant έκανε αύξηση νομίζω 1,5%. Απλά το λέω ως μέτρο σύγκρισης.

Νομίζω η Data ήταν ούτως ή άλλως σχετικά ακριβούτσικη στις συνδρομές της σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ ( 13/2/2012 ΣΗΜΑΔΙΑΚΗ ΜΕΡΑ, ΔΗΛΑΔΗ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ 2 ) , ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΤΗΣ DATA ΓΙΑ ΤΟ MERIDIAN ΕΣΟΔΑ - ΕΞΟΔΑ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΑΥΞΗΜΕΝΟ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ) ΚΑΤΑ 10,5 % .

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΘΕΡΜΑ ΕΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΤΗΣ DATA ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ , ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΣΤΕΙΛΛΕΙ EMAIL ΣΤΟ [email protected].

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΕΚ' ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΣΟ ΜΕ ΠΕΡΙΣΥ 485,85

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΣΟ ΜΕ ΠΕΡΙΣΥ 485,85

Και σε μένα ακριβώς το ποσό που αναφέρεις που είναι ίδιο με πέρυσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 months later...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...