Jump to content

Recommended Posts

• Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Αφού σας άρεσε σας έχω και έναν APACHE server

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ. ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΤΙΣ ΣΤΗΛΟΥΜΕ ΜΕΣΩ ΦΑΙΣ ΒΟΟΚ. ΕΧΕΙ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΧΡΗΣΤΕΣ ΔΕΝ ΚΟΛΑΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑΧΥΤΗ

Τι hackers, τα ίδια περνάει και η πεθερά μου, η οποία αναρωτιέται τί είναι αυτό το σύστημα, και γιατί άραγε πέφτει το δύστυχο συνέχεια! Κάθε μέρα,πηγαίνει να γράψει τα φάρμακα,και κάθε μέρα της λέε

Posted Images

Συνάδερφοι! χαμός!!!! έγινε πανικός στη ΓΓΠΣ!! δεν ακούσατε ειδήσεις?? σε λίγο θα έχουμε βίντεο από τις κάμερες ασφαλείας

τι εννοεις?

Guest Μπάμπης Κ.

σοβαρα μιλάς?

Μπήκε ο συνάδερφος Γιάννης Π. και τους άλλαξε το password της εφαρμογής ...

να και αποκλ. φωτό του Γιάννη μετά την αλλαγή

di-QYDN.jpg

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΑΧΙΣ...ΛΕΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ANONYMOUS ΝΑ ΚΑΝΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ;ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ!Η' ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΟ TAXIS Η' ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ..ΟΣΕΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ.ΟΥΣΤ!

Ορίστε το βίντεο... Δεν υπάρχει ήχος αλλά ο λογιστής σύμφωνα με πληροφορίες φώναζε... '' Θέλω παράταση θέλω παράταση''

Μου θυμίζει κάτι από Χορν!

Που είχε μπει στο γραφείο του διευθυντή του και φώναζε "Τιποταααααααααα!"

o παππους με την καραμπίνα εγίνε πριν κάτι βδομάδες (19/3 με βάση το site).

Λες και χρειάζονται οι anonymous για να μην λειτουργει το taxis, τα καταφέρνουν και μόνοι τους να τα κάνουν μπάχαλο.

Ορίστε το βίντεο... Δεν υπάρχει ήχος αλλά ο λογιστής σύμφωνα με πληροφορίες φώναζε... '' Θέλω παράταση θέλω παράταση''

αυτο εχει ημερομηνια 23/05/2008!

o παππους με την καραμπίνα εγίνε πριν κάτι βδομάδες (19/3 με βάση το site).

Λες και χρειάζονται οι anonymous για να μην λειτουργει το taxis, τα καταφέρνουν και μόνοι τους να τα κάνουν μπάχαλο.

Τωρα ειδα την ημερομηνια. Λυπαμαι.Δεν το πολυπρόσεξα

Άμα το έργο είναι καλό είναι και διαχρονικό... ΓΙΑΤΙ? ΑΛΛΑΞΕ ΤΙΠΟΤΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ 2008???????????????????????

Σιγουρα οχι.. αντιθέτως μάλλον είναι χειρότερα. Ρωτάω αν όντως το βιντεο αυτό που μας εστειλε ο συναδελφος ειναι σημερινο. Αν ειναι σημερινό μας αφορά άμεσα

Σιγουρα οχι.. αντιθέτως μάλλον είναι χειρότερα. Ρωτάω αν όντως το βιντεο αυτό που μας εστειλε ο συναδελφος ειναι σημερινο. Αν ειναι σημερινό μας αφορά άμεσα

Γελάμε αντί να κλαίμε συνάδελφε, φυσικά και δεν είναι σημερινό

Guest Επισκέπτης

βαρεθηκαμε πια σε επικοινωνια που ειχα μαζι τους πριν απο κανενα μισαωρο μου ειπαν το προφανες οτι εχουν προβλημα και οτι δεν θα αργησει να αποκατασταθει ειδωμεν.............

βαρεθηκαμε πια σε επικοινωνια που ειχα μαζι τους πριν απο κανενα μισαωρο μου ειπαν το προφανες οτι εχουν προβλημα και οτι δεν θα αργησει να αποκατασταθει ειδωμεν.............

Τον αράπη κι' αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς .....

Ότι και να πούμε αυτοί δεν βάζουν μυαλό .... όλο και κάποιος άλλος θα φταίει ... είτε αυτό είναι μηχάνημα , είτε χάκερ (!!!), ή από το συνάφι τους (το οποίο πάντα βγαίνει λάδι ...)

Ποιος ειναι αυτος ο apatsi ρε παιδια ???

Και τι θελει μεσα στο Ε3 που .........προσπαθω να φτιαξω ????

χμ...εμένα στις περιοδικές που στέλνω(ή καλύτερα που θα ήθελα να στείλω ) μου βγήκε μια ομάδα comanchero και με έβαλε σε υποψίες ..πρόκειται για συντονισμένη επίθεση ινδιάνων.!!!αρχίζω και φοβάμαι..είμαι και μόνος στο γραφείο...γαμώτο γι'αυτό εφυγα από την αγρια δύση για να μην έχω να κάνω με αγριους και εγινα ήσυχος λογιστάκος να κάνω δηλωσούλες.αλλά φαίνεται κανείς δεν γλιτώνει από τους άγριους!θα ξαναλλάξω επάγγελμα...θα γίνω υπουργός!!!!

Η αποτυχία του server Apache γέφυρας:

Δεν backend διακομιστή για τη σύνδεση: Λήξη χρονικού ορίου μετά από 5 δευτερόλεπτα ή idempotent ρυθμιστεί στο OFF.

Κατασκευάστηκε ημερομηνία / ώρα: 28 Οκτ. του 2009 23:22:51

Αριθμός Αλλαγή: 1013

Τι με ενδιαφέρει εμένα ποτέ κατασκευάστηκε εγώ τουλάχιστον ένα ε3 θέλω να στείλω...

Η τιμημένη η παράταση δε λέει να βγει.

Μας αντιμετωπίζουν πραγματικά σαν τους μαλάκες της αγοράς. Έχω γίνει έξω φρενών, μου έχει ανέβει η πίεση.

Έχουμε κι άλλες δουλειές, τα ημερομίσθια τρέχουν.

ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ, ΒΓΑΛΤΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ 1-2 ΜΗΝΕΣ, ΦΤΙΑΞΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΠΑΛΙ.

ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΥΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΗΣΟΥΜΕ