Προς το περιεχόμενο

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΕ TAXIS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνάδερφοι! χαμός!!!! έγινε πανικός στη ΓΓΠΣ!! δεν ακούσατε ειδήσεις?? σε λίγο θα έχουμε βίντεο από τις κάμερες ασφαλείας

τι εννοεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε το βίντεο... Δεν υπάρχει ήχος αλλά ο λογιστής σύμφωνα με πληροφορίες φώναζε... '' Θέλω παράταση θέλω παράταση''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάμπης Κ.

σοβαρα μιλάς?

Μπήκε ο συνάδερφος Γιάννης Π. και τους άλλαξε το password της εφαρμογής ...

να και αποκλ. φωτό του Γιάννη μετά την αλλαγή

di-QYDN.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΑΧΙΣ...ΛΕΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ANONYMOUS ΝΑ ΚΑΝΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ;ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ!Η' ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΟ TAXIS Η' ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ..ΟΣΕΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ.ΟΥΣΤ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε το βίντεο... Δεν υπάρχει ήχος αλλά ο λογιστής σύμφωνα με πληροφορίες φώναζε... '' Θέλω παράταση θέλω παράταση''

Μου θυμίζει κάτι από Χορν!

Που είχε μπει στο γραφείο του διευθυντή του και φώναζε "Τιποταααααααααα!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o παππους με την καραμπίνα εγίνε πριν κάτι βδομάδες (19/3 με βάση το site).

Λες και χρειάζονται οι anonymous για να μην λειτουργει το taxis, τα καταφέρνουν και μόνοι τους να τα κάνουν μπάχαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε το βίντεο... Δεν υπάρχει ήχος αλλά ο λογιστής σύμφωνα με πληροφορίες φώναζε... '' Θέλω παράταση θέλω παράταση''

αυτο εχει ημερομηνια 23/05/2008!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα το έργο είναι καλό είναι και διαχρονικό... ΓΙΑΤΙ? ΑΛΛΑΞΕ ΤΙΠΟΤΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ 2008???????????????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o παππους με την καραμπίνα εγίνε πριν κάτι βδομάδες (19/3 με βάση το site).

Λες και χρειάζονται οι anonymous για να μην λειτουργει το taxis, τα καταφέρνουν και μόνοι τους να τα κάνουν μπάχαλο.

Τωρα ειδα την ημερομηνια. Λυπαμαι.Δεν το πολυπρόσεξα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα το έργο είναι καλό είναι και διαχρονικό... ΓΙΑΤΙ? ΑΛΛΑΞΕ ΤΙΠΟΤΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ 2008???????????????????????

Σιγουρα οχι.. αντιθέτως μάλλον είναι χειρότερα. Ρωτάω αν όντως το βιντεο αυτό που μας εστειλε ο συναδελφος ειναι σημερινο. Αν ειναι σημερινό μας αφορά άμεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα οχι.. αντιθέτως μάλλον είναι χειρότερα. Ρωτάω αν όντως το βιντεο αυτό που μας εστειλε ο συναδελφος ειναι σημερινο. Αν ειναι σημερινό μας αφορά άμεσα

Γελάμε αντί να κλαίμε συνάδελφε, φυσικά και δεν είναι σημερινό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

βαρεθηκαμε πια σε επικοινωνια που ειχα μαζι τους πριν απο κανενα μισαωρο μου ειπαν το προφανες οτι εχουν προβλημα και οτι δεν θα αργησει να αποκατασταθει ειδωμεν.............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάμε αντί να κλαίμε συνάδελφε, φυσικά και δεν είναι σημερινό

Πάλι καλά (για τώρα) τον λυπήθηκα τον άνθρωπο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαρεθηκαμε πια σε επικοινωνια που ειχα μαζι τους πριν απο κανενα μισαωρο μου ειπαν το προφανες οτι εχουν προβλημα και οτι δεν θα αργησει να αποκατασταθει ειδωμεν.............

Τον αράπη κι' αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς .....

Ότι και να πούμε αυτοί δεν βάζουν μυαλό .... όλο και κάποιος άλλος θα φταίει ... είτε αυτό είναι μηχάνημα , είτε χάκερ (!!!), ή από το συνάφι τους (το οποίο πάντα βγαίνει λάδι ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ειναι αυτος ο apatsi ρε παιδια ???

Και τι θελει μεσα στο Ε3 που .........προσπαθω να φτιαξω ????

χμ...εμένα στις περιοδικές που στέλνω(ή καλύτερα που θα ήθελα να στείλω ) μου βγήκε μια ομάδα comanchero και με έβαλε σε υποψίες ..πρόκειται για συντονισμένη επίθεση ινδιάνων.!!!αρχίζω και φοβάμαι..είμαι και μόνος στο γραφείο...γαμώτο γι'αυτό εφυγα από την αγρια δύση για να μην έχω να κάνω με αγριους και εγινα ήσυχος λογιστάκος να κάνω δηλωσούλες.αλλά φαίνεται κανείς δεν γλιτώνει από τους άγριους!θα ξαναλλάξω επάγγελμα...θα γίνω υπουργός!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποτυχία του server Apache γέφυρας:

Δεν backend διακομιστή για τη σύνδεση: Λήξη χρονικού ορίου μετά από 5 δευτερόλεπτα ή idempotent ρυθμιστεί στο OFF.

Κατασκευάστηκε ημερομηνία / ώρα: 28 Οκτ. του 2009 23:22:51

Αριθμός Αλλαγή: 1013

Τι με ενδιαφέρει εμένα ποτέ κατασκευάστηκε εγώ τουλάχιστον ένα ε3 θέλω να στείλω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμημένη η παράταση δε λέει να βγει.

Μας αντιμετωπίζουν πραγματικά σαν τους μαλάκες της αγοράς. Έχω γίνει έξω φρενών, μου έχει ανέβει η πίεση.

Έχουμε κι άλλες δουλειές, τα ημερομίσθια τρέχουν.

ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ, ΒΓΑΛΤΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ 1-2 ΜΗΝΕΣ, ΦΤΙΑΞΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΠΑΛΙ.

ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΥΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΗΣΟΥΜΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α άι στο διάολο πρωί πρωί..... :angry:

Failure of server APACHE bridge:

No backend server available for connection: timed out after 10 seconds or idempotent set to OFF.

Build date/time: Oct 28 2009 23:22:51

Change Number: 1013

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...