Προς το περιεχόμενο

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΕ TAXIS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και στις εφορίες δεν έχουν σύστημα.... :angry: Ούτε εμείς μπορούμε να κατεβάσουμε από δω τίποτα........ ΜΠ07Ρ43ΛΟ ΟΛΑ!!!!!!!! Μου έχουν σπάσει τα νεύρα από το πρωί!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνεχίστε έτσι, μπράβο!

Error 404--Not Found

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΛΥΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ.ΜΟΝΑΧΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΩΣ ΧΩΡΑ.ΑΡΚΕΤΑ ΥΨΩΣΑΝ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ...ΤΑ ΤΕΜΠΕΛΟΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ..

ΑΠΟΛΥΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΛΑΒΕΤΕ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΝΤΑ,ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ...ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΒΡΙΖΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΒΙΩΣΕΙ ΑΓΕΝΕΙΑ,ΘΡΑΣΣΟΣ,ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ...ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΕΙΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ TAXISNET ΕΠΕΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥΣ!!!!!!!!

Παράταση να δώσουν στους δούλους τους που συντηρούν τις πυραμίδες τους.,...

Εμεις τα λεφτά μας ,θέλουμε, γιατί ο χρόνος μας, είναι χρήμα , και δε παίζουμε με τα κουβαδάκια μας. στη παραλία για να περνάει η ώρα μας, ούτε μας αφορούν τα δικά τους προβλήματα, οπως δε τους αφορούν και τα δικά μας,

Ασπιρίνες να δώσουν στους αρρώστους τους, που τους προσκηνούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AKOMA KAI TO ΦΠΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ . ΜΠΡΑΒΩ ΤΟΥΣ ? ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΜΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑΝ ΣΩΣΤΑ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΑΙ ΑΝ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΟ ΦΠΑ , Ε7, Ε5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι μας λέτε πως δεν δουλεύει! εγώ στέλνω τώρα συγκεντρωτικές καταστάσεις έτους 2011

πω πω συνάδελφε!!! πέρασες και τον τζακ νόρις! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στις εφορίες δεν έχουν σύστημα.... :angry: Ούτε εμείς μπορούμε να κατεβάσουμε από δω τίποτα........ ΜΠ07Ρ43ΛΟ ΟΛΑ!!!!!!!! Μου έχουν σπάσει τα νεύρα από το πρωί!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wacko:

Αυτό πως ακριβώς προφέρεται?

"Μπμηδενεπταροσαραντατριαλο"?

Κι ο τόνος? Που μπαίνει ο τόνος???

;) ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

d78ee9aaa9b5b3229659327a60a3866b.jpg5916611151_3f157f6b7f_z.jpg

Που τα βρήκες αυτά , συνάδελφε ; Είχα ανάγκη πραγματικά το γέλιο που έκανα όταν είδα τις φωτογραφίες. Να είσαι πάντα καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑ ΕΠΕΞΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΓΓΠΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...............

ΔΕΝ ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟ Ε9

Πράγματι σου μίλησαν από την ΓΓΠΣ ; Γιατί αν είναι έτσι μας δίνεις ανάσα. Γιατί αργούν όμως ; Ψάχνουν για κατσαβίδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδερφοι! χαμός!!!! έγινε πανικός στη ΓΓΠΣ!! δεν ακούσατε ειδήσεις?? σε λίγο θα έχουμε βίντεο από τις κάμερες ασφαλείας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...