Προς το περιεχόμενο

(Prisonbet I) -- > Σε πόσες μέρες θα βγεί όξω ο Εφραίμ. (Ο Νικητής κερδίζει ένα μπουκάλι τσικουδιά)


Σε πόσο καιρό θα βγεί όξω ο Εφραίμ.  

48 ψήφοι

  1. 1. Σε πόσο καιρό θα βγεί όξω ο Εφραίμ;

    • Σε 15 χρόνια
    • Σε 10 χρόνια
      0
    • Σε 5 χρόνια
    • Σε 3 χρόνια
      0
    • Σε ένα χρόνο
      0
    • Σε 6 μήνες - 1 χρόνο
    • Σε 1 μήνα - 6 μήνες
    • Σε λιγότερο από μήνα αλλά περισσότερο από 3 ημέρες
    • Σε λιγότερο από 3 ημέρες
    • Δεν θα μπει καθόλου.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωπα !! Εμπέρδεψα την Ανθή μάλλον με σένα. Δεν υπάρχει σωτηρία παιδιά χα χ α!!! Παντού γίνονται .. αλλαγές της τελευταίας στιγμής...

Γινεται αλλίωση των αποτελεσμάτων μου φαίνεται <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 125
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ημερομηνία έναρξης υπολογισμού:

Κρατούμενος στην 6η πτέρυγα φυλακών Κορυδαλλού: Από Τετάρτη 28 Δεκ 2011.

Σήμερα 1/1/2011 είμαστε ήδη στην 5 ημέρα κράτησης.

Χμ.....άρα αφού είναι 01/01/2011 δεν έχει συλληφθεί ακόμα..οπότε μπορώ να αλλάξω κι εγώ την ψηφο μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου αποδόθηκε δικαιοσύνη και έχωσαν μέσα τον Εφραίμ , εγώ βέβαια συνεχίζω να πιστεύω οτι το έκαναν για ξεκάρφωμα , παρακαλούνται οι +lakis , DAS και λοιπές δυνάμεις , να προκηρύξουν νέο γύρο ψηφοφοριών . Για παράδειγμα πότε θα επιστρέψουν οι Χριστοφοράκος , Καραβέλας για τα περαιτέρω , πότε θα ασχοληθεί η δικαιοσύνη με τις ομολογίες-καταγγελίες των στελεχών της FERROSTAHL οτι τα "έχωσαν" σε υπουργό αμύνης για τα μπαταρισμένα υποβρύχια , πότε θα ανακοινωθούν τα ονόματα των ελλήνων πολιτικών που τηρούν λογαριασμούς σε τράπεζες της Ελβετίας και που σύμφωνα με τον Ελληνικής καταγωγής Ελβετό βουλευτή , είναι αυτοί που μπλοκάρουν την έρευνα , πότε θα μαζέψουμε τα λεφτά απο τους αγρότες (430 μύρια) που πρέπει να επιστρέψουμε στην Ευρωπαϊκή Ενωση γιατί τους δόθηκαν παράνομα ως επιδοτήσεις του στυλ (όλα τα κιλά όλα τα λεφτά) κλπ κλπ κλπ . Δεν γράφω άλλα γιατί συγχύστηκα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου αποδόθηκε δικαιοσύνη και έχωσαν μέσα τον Εφραίμ , εγώ βέβαια συνεχίζω να πιστεύω οτι το έκαναν για ξεκάρφωμα , παρακαλούνται οι +lakis , DAS και λοιπές δυνάμεις , να προκηρύξουν νέο γύρο ψηφοφοριών . Για παράδειγμα πότε θα επιστρέψουν οι Χριστοφοράκος , Καραβέλας για τα περαιτέρω , πότε θα ασχοληθεί η δικαιοσύνη με τις ομολογίες-καταγγελίες των στελεχών της FERROSTAHL οτι τα "έχωσαν" σε υπουργό αμύνης για τα μπαταρισμένα υποβρύχια , πότε θα ανακοινωθούν τα ονόματα των ελλήνων πολιτικών που τηρούν λογαριασμούς σε τράπεζες της Ελβετίας και που σύμφωνα με τον Ελληνικής καταγωγής Ελβετό βουλευτή , είναι αυτοί που μπλοκάρουν την έρευνα , πότε θα μαζέψουμε τα λεφτά απο τους αγρότες (430 μύρια) που πρέπει να επιστρέψουμε στην Ευρωπαϊκή Ενωση γιατί τους δόθηκαν παράνομα ως επιδοτήσεις του στυλ (όλα τα κιλά όλα τα λεφτά) κλπ κλπ κλπ . Δεν γράφω άλλα γιατί συγχύστηκα .

Ε ... δεν κάνουμε δημοψήφισμα σε θέματα που μπορούν να απαντηθούν ... εύκολα και με ... σιγουριά.... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...

Δευτέρα, 30 Ιανουαρίου 12 , 17:21

Αίτηση αποφυλάκισης υπό όρους κατέθεσε ο ηγούμενος Εφραίμ. Σύμφωνα με την αιτησή του οι συνήγοροί του ζητούν την αντικατάσταση της προσωρινής κράτησής του με περιοριστικούς όρους αιτιολογώντας ότι αντιμετωπίζει προβλήματα υγείας. arsenios_efraim1.jpgΤην αίτηση θα κρίνει η εφέτης ανακρίτρια Ειρήνη Καλού η οποία είχε την άποψη κατά τη διάρκεια της πολύωρης απολογίας του ηγούμενου πώς θα πρέπει να κρατηθεί προσωρινά. Προηγουμένως, η δικογραφία έχει υποβληθεί σε εισαγγελέα Εφετών ο οποίος θα μελετήσει την αίτηση και θα προτείνει προς την ανακρίτρια η οποία και θα αποφασίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε ο καιρός να παίξω κι εγώ.........

Αντε μέχρι την καθαρή Δευτέρα το πολύ...

«Θαύμα» για τον Εφραίμ

Κωστή να σου δώσω διεύθυνση να πέψεις την τσικουδιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να γκρεμιστει απο τα θεμελια αυτος ο τόπος ,

μπάς και καταφερουμε και τον ξαναχτίσουμε απο την αρχή .

Εννοείται βεβαια πως τον ευφραιμ θα τον βαλουμε μπροστάρη στην ανοικοδομηση ,

το κατέχει το αντικειμενο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΩΡΑ -τωρα ετοιμαζεται να βγη!!! με...περιοριστικους...ορους...εμ τι νομιζατε μεσα θα εμενε!!!!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θετική είναι η εισήγηση του εισαγγελέα Εφετών Π. Μαντζούνη, στην αίτηση του ηγούμενου της Μονής Βατοπεδίου Εφραίμ για αντικατάσταση της προσωρινής του κράτησης με περιοριστικούς όρους.

Ο εισαγγελέας εισηγείται στην ανακρίτρια της υπόθεσης των ανταλλαγών του Δημοσίου με την αγιορείτικη μονή, να κάνει δεκτή την προσφυγή που υπέβαλε ο αρχιμανδρίτης πριν λίγες ημέρες. Στην αίτησή του προς την ανακρίτρια Ειρήνη Καλού, ο ηγούμενος της μονής επικαλείται λόγους υγείας, ενώ επαναλαμβάνει ότι είναι αθώος των κακουργηματικών κατηγοριών που αντιμετωπίζει για τις λεγόμενες «ιερές ανταλλαγές».

Ο αρχιμανδρίτης Εφραίμ κρίθηκε προσωρινά κρατούμενος στις 23 Δεκεμβρίου με βούλευμα του Συμβουλίου Εφετών, που συνεδρίασε για να λύσει τη διαφωνία που είχε προκύψει μεταξύ της ανακρίτριας και του αρμόδιου εισαγγελέα ως προς το θέμα της προφυλάκισής του. Ο κ. Ματζούνης είχε κρίνει ότι ο Εφραίμ πρέπει να αφεθεί ελεύθερος με την επιβολή των περιοριστικών όρων της απαγόρευσης εξόδου από τη χώρα και της υποχρέωσης εμφάνισης ανά τακτά διαστήματα σε αστυνομικό τμήμα, καθώς και με εγγυοδοσία 200 χιλιάδων ευρώ. Η κ. Καλού είχε ταχθεί υπέρ της προσωρινής κράτησης του κατηγορούμενου μοναχού.

Τον τελικό λόγο για την έκβαση της αίτησης του επικεφαλής της μονής Βατοπεδίου θα έχει η εφέτης η οποία πάντως, προς το Συμβούλιο Εφετών που συνεδρίασε για να λύσει τη διαφωνία της με τον εισαγγελέα, είχε διατυπώσει την άποψη πως σε βάρος του ηγούμενου προκύπτουν σοβαρές ενδείξεις ενοχής και πως είναι πιθανό να διαπράξει και άλλα αδικήματα. Σε περίπτωση που η ανακρίτρια απορρίψει το αίτημα του Εφραίμ, ο κατηγορούμενος μπορεί να προσφύγει με νέα αίτησή του στο Συμβούλιο Εφετών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημερομηνία έναρξης υπολογισμού:

Κρατούμενος στην 6η πτέρυγα φυλακών Κορυδαλλού: Από Τετάρτη 28 Δεκ 2011.

Σήμερα 3/2/2012 είμαστε ήδη στην 38η ημέρα κράτησης.

Άρα έχουν ... αποκλειστεί :D ήδη οι:

parmgr, Giannis Ts, Poet, Vakis, Giannis Xalk, ntina d, dgou, almaria, ethos, jim1970, xoroxronos, Θωμάς και η ΑΝΘΗ :rolleyes:

καθώς και οι:

compexpert, stefanos_her, ΓΡΙΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΚΠ, Eumilos., epimenidis, madlen,NICK86, MARKA, FAFOUTIS, E.T., C.F.C., dileon, doctor, MarinosKab, VANMAS,CHCOSTAS, Στέλιος.

Έτσι παραμένουν .. όρθιες οι προβλέψεις των:

(1 μήνας έως 6 μήνες)

tacar, ΑΝΕΣΤΗΣ

(6μήνες έως 1 χρόνος)

a12345, perlepes

σε 5 χρόνια.

IOANKOSTAS

και σε 15 χρόνια

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, yiannkamp, TZABELAS KITSOS

Πάνε να μας φάνε την τσικουδιά ψηφίζοντας εκ των υστέρων:

amartolos + ype :D

Υ.Γ. Κρατάμε στην μνήμη μας τα κάτωθι:

Εγιναν:

1. Η ανάκριση ξεκίνησε πριν 3 χρόνια.

2. Φυλακίζεται 28/12/2011

3. Αίτηση αποφυλάκισης 30/1/2012

Περιμένουμε:

1. Την 14/2 στο Πολυμελές Πρωτοδικείο Αθηνών αποφασίζεται η τύχη της κυριότητας της λίμνης και των παραλίμνινω εκτάσεων... Το κομβικό σημείο της υπόθεσης είναι ότι το δημόσιο υποστηρίζει πως η Μονή δεν έχει ιδιοκτησία στην λίμνη και στις εκτάσερις γύρω από αυτήν, ενώ η Μονή διατείνεται το αντίθετο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα έχουν ... αποκλειστεί :D ήδη οι:

stefanos_her,

Έτσι κι αλλιώς, την άλλη που μου είχες δώσει στα χανιά (τότεσας στο μίτιν), ακόμα άγγιχτη την έχω (ελπίζω να μη χαλάσει δλδ κι όλας)......

Άμα είναι όμως καλή, θα έρθω μια βόλτα από κια, κι ανέ μπορείς, χώσε τη πουθενά και θα σε σάσω εγώ..................... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.................

Πάνε να μας φάνε την τσικουδιά ψηφίζοντας εκ των υστέρων:

amartolos + ype :D

...............

Δεν είχες βάλει χρονικά περιθώρια... :P

άλλωστε, (αν είναι αρκετή) μπορούμε να τηνε πιούμε μαζί. ;)

ΥΓ: Όχι και να σας τη φάμε!!! μόνο να την πιούμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν νομίζουνε πως θα τηνε πιούνε αμοναχοί ντονε είναι γελασμένοι. :):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγωγή - μαμούθ από Εφραίμ σε Βαξεβάνη

efraimbaxeb3212sk.jpg

Σοφία ΚατσαρέληΔημοσιεύτηκε: Φεβρουάριος 03 2012 21:30 Ενημερώθηκε: Φεβρουάριος 04 2012 07:52

Αγωγή κατά του δημοσιογράφου Κώστα Βαξεβάνη κατέθεσε ο ηγούμενος Εφραίμ, ο οποίος διεκδικεί το ποσό του ενός εκατομμυρίου ευρώ, ως αποζημίωση για την εκπομπή του πρώτου, με θέμα το σκάνδαλο της Μονής Βατοπεδίου.

Ο γνωστός δημοσιογράφος ανήρτησε στον λογαριασμό του στο Twitter το εξής μήνυμα: "Ανακοίνωση: Ο πανάγιος Εφραίμ, μόλις έστειλε αγωγή με την οποία μου ζητά ένα εκατομμύριο ευρώ. Πώς λένε στις πίστες; Δικό σας...".

Η ανακοίνωση προκάλεσε άμεσα "οργασμό" tweets συμπαράστασης προς τον δημοσιογράφο, που συνέχισε με αρκετή δόση χιούμορ τις σχετικές αναρτήσεις.

"Γράφω την δεύτερη εκπομπή για το Βατοπέδι. Μόλις τελειώσω,σας υπόσχομαι όλη την Ιερή Αγωγή του Εφραιμ εναντίον μου για να γελάσετε λίγο", έγραψε λίγο αργότερα, ενώ χαρακτήρισε το ποσό που ζητά "ο άγιος", όπως αποκαλεί τον ηγούμενο... "φιλοδώρημα".

"Ο άγιος Εφραίμ μου έστειλε αγωγή. Μήπως να ζητήσουμε συνδίκαση των αγωγών με τον Ακη; Πελάτες της Τορκάσο και οι δύο είναι...", έγραψε σε άλλο μήνυμά του.

Η "Εξώδικος ακολουθία"

Υπενθυμίζεται, πως πριν από λίγες ημέρες, ο ηγούμενος Εφραίμ απέστειλεεξώδικο προς τον Βαξεβάνη και την εκπομπή το "Κουτί της Πανδώρας", με αφορμή την εκπομπή, με τον Εφραίμ να κοινοποιεί το εξώδικο και στο ΕΣΡ, για να αποτρέψει την προβολή της.

"Καλημέρα. Σήμερα στις 23:00 στη ΝΕΤ έχουμε εξώδικο ακολουθία. Ψάλει βεβαίως ο Εφραίμ", είχε γράψει τότε ο δημοσιογράφος στο Twitter του, σχολιάζοντας την κίνηση του Εφραίμ.

Ο Κ. Βαξεβάνης χαρακτήρισε το σκάνδαλο της Μονής Βατοπεδίου "δαίδαλο από χρηματικές συναλλαγές, πολιτικές διασυνδέσεις και σίγουρα... όχι προσευχές".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπέρ της αποφυλάκισης Εφραίμ ο εισαγγελέας

efraim2022012.jpg

Δημοσιεύτηκε: Φεβρουάριος 02 2012 14:13 Ενημερώθηκε: Φεβρουάριος 02 2012 14:18

Θετική είναι η εισήγηση του εισαγγελέα Εφετών Π. Μαντζούνη, στην αίτηση του ηγούμενου της Μονής Βατοπεδίου Εφραίμ για αντικατάσταση της προσωρινής του κράτησης με περιοριστικούς όρους.

Ο εισαγγελέας εισηγείται στην ανακρίτρια της υπόθεσης των ανταλλαγών του Δημοσίου με την αγιορείτικη μονή, να κάνει δεκτή την προσφυγή που υπέβαλε ο αρχιμανδρίτης πριν λίγες ημέρες.

Στην αίτησή του προς την ανακρίτρια Ειρήνη Καλού, ο ηγούμενος της μονής επικαλείται λόγους υγείας, ενώ επαναλαμβάνει ότι είναι αθώος των κακουργηματικών κατηγοριών που αντιμετωπίζει για τις λεγόμενες "ιερές ανταλλαγές".

Ο αρχιμανδρίτης Εφραίμ κρίθηκε προσωρινά κρατούμενος στις 23 Δεκεμβρίου με βούλευμα του Συμβουλίου Εφετών, που συνεδρίασε για να λύσει τη διαφωνία που είχε προκύψει μεταξύ της ανακρίτριας και του αρμόδιου εισαγγελέα ως προς το θέμα της προφυλάκισής του.

Ο κ. Ματζούνης είχε κρίνει ότι ο Εφραίμ πρέπει να αφεθεί ελεύθερος με την επιβολή των περιοριστικών όρων της απαγόρευσης εξόδου από τη χώρα και της υποχρέωσης εμφάνισης ανά τακτά διαστήματα σε αστυνομικό τμήμα, καθώς και με εγγυοδοσία 200 χιλιάδων ευρώ.

Η κ. Καλού είχε ταχθεί υπέρ της προσωρινής κράτησης του κατηγορούμενου μοναχού.

Τον τελικό λόγο για την έκβαση της αίτησης του επικεφαλής της μονής Βατοπεδίου θα έχει η εφέτης η οποία πάντως, προς το Συμβούλιο Εφετών που συνεδρίασε για να λύσει τη διαφωνία της με τον εισαγγελέα, είχε διατυπώσει την άποψη πως σε βάρος του ηγούμενου προκύπτουν σοβαρές ενδείξεις ενοχής και πως είναι πιθανό να διαπράξει και άλλα αδικήματα.

Σε περίπτωση που η ανακρίτρια απορρίψει το αίτημα του Εφραίμ, ο κατηγορούμενος μπορεί να προσφύγει με νέα αίτησή του στο Συμβούλιο Εφετών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσκεψη Ιερώνυμου στον Εφραίm

Ολιγόλεπτη επίσκεψη στον ηγούμενο Εφραίμ, που κρατείται στις φυλακές Κορυδαλλού, πραγματοποίησε αργά το απόγευμα του Σαββάτου ο Αρχιεπίσκοπος Ιερώνυμος.

Η επίσκεψη, σύμφωνα με συνεργάτες του Αρχιεπισκόπου Ιερώνυμου, είχε στόχο να εκφράσει ανθρωπίνως τη συμπαράστασή του στον ηγούμενο Εφραίμ.

Υπενθυμίζεται πως η απόφαση να επισκεφθεί ο Αρχιεπίσκοπος τον ηγούμενο του Βατοπεδίου στις φυλακές είχε ληφθεί στις 12 του περασμένου μήνα από τη Διαρκή Ιερά Σύνοδο της Εκκλησίας της Ελλάδος, η οποία είχε εκφράσει τη συμπαράσταση της στον ηγούμενο Εφραίμ και ζητούσε την αποφυλάκισή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά εδώ μέσα, καθένας έχει βρεί το μετερίζι του να ασχολείται:

Σταυρουλάκης-Εφραίμ (Τέτοια εμμονή με τον συγκεκριμένο ρασοφόρο-φτάνει στα όρια του προσωπικού blog!). Η πρώτη φροντίς το πρωί, η τελευταία το βράδι, μας κρατάς σε αγωνία για τις εξελίξεις της υποθέσεως. Τέτοιο δράμα καρέ καρέ...ούτε ο Τζάκ Μπάουερ!! :D

Manageraccount-Επιχειρηματικοί σχεδιασμοί (ο Θεός και η ψυχή του, τι ακριβώς θέλει να μας πει με τις τελευταίες δημοσιεύσεις του).

Άντε με το καλό και θέματα αντίστοιχα για ΓΑΠ, Καρατζαφύρερ, τον αυνάνα της Σαμαρ(ι)ας, την Παπαρήγοφ, τον Τσύριζαίο, τον ΠΑΣΟΚ PLUS (Κουβέλης) και όλους τους άλλους φαιδρούς προδότες.

Υ.Γ. Όποιος κάνει μήνυση στα όσα χιουμοριστικά γράφω, δεν έχω λογαριασμό twitter, στείλτε εξώδικο με δικαστικό επιμελητή. :D

Επεξεργασμένο από gkazan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά εδώ μέσα, καθένας έχει βρεί το μετερίζι του να ασχολείται:

Σταυρουλάκης-Εφραίμ (Τέτοια εμμονή με τον συγκεκριμένο ρασοφόρο-φτάνει στα όρια του προσωπικού blog!). Η πρώτη φροντίς το πρωί, η τελευταία το βράδι, μας κρατάς σε αγωνία για τις εξελίξεις της υποθέσεως. Τέτοιο δράμα καρέ καρέ...ούτε ο Τζάκ Μπάουερ!! :D

Manageraccount-Επιχειρηματικοί σχεδιασμοί (ο Θεός και η ψυχή του, τι ακριβώς θέλει να μας πει με τις τελευταίες δημοσιεύσεις του).

Άντε με το καλό και θέματα αντίστοιχα για ΓΑΠ, Καρατζαφύρερ, τον αυνάνα της Σαμαρ(ι)ας, την Παπαρήγοφ, τον Τσύριζαίο, τον ΠΑΣΟΚ PLUS (Κουβέλης) και όλους τους άλλους φαιδρούς προδότες.

Υ.Γ. Όποιος κάνει μήνυση στα όσα χιουμοριστικά γράφω, δεν έχω λογαριασμό twitter, στείλτε εξώδικο με δικαστικό επιμελητή. :D

Καλημέρα συνάδελφε ,

Η θα πρέπει να αστειεύεσαι ή είσαι πολύ νέος στο forum ή είσαι πολύ της εκκλησίας ,

Αν απ' όλες τις δημοσιεύσεις του Σταυρουλάκη σου έχουν μείνει αυτές με τον Εφραίμ , δεν ξέρω τι να υποθέσω.

Ο παραλληλισμός Σταυρουλάκη με manageaccount είναι τουλάχιστον φαιδρός .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα συνάδελφε ,

Η θα πρέπει να αστειεύεσαι ή είσαι πολύ νέος στο forum ή είσαι πολύ της εκκλησίας ,

Αν απ' όλες τις δημοσιεύσεις του Σταυρουλάκη σου έχουν μείνει αυτές με τον Εφραίμ , δεν ξέρω τι να υποθέσω.

Ο παραλληλισμός Σταυρουλάκη με manageaccount είναι τουλάχιστον φαιδρός .

Καλημέρα και σε σένα συνάδελφε.

Κατα σειρά απαντώ:

Αστειεύομαι (απορώ που δεν το κατάλαβες), δεν είμαι νέος στο forum (δες το προφίλ μου), είμαι εναντίον ΟΛΩΝ των θρησκειών (ωστόσο διατηρώ κάθε δικαίωμα να τις σχολιάζω).

Αστειεύθηκα για το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ θέμα και όχι για τις χιλιάδες δημοσιεύσεις-απόψεις-γνώμες του κ.Σταυρουλάκη.

Η σύγκριση της "εμμονής" του συγκεκριμένου θέματος με εκείνου του manageraccount, ήταν ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για την εμμονή (μιας και ο δημιουργός κάθε θέματος, μας κρατά ενήμερους για τις "εξελίξεις").

Η πορεία καθενός στο site αυτό, κρίνεται από τα κατα καιρούς γραφόμενά του. Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης Σταυρουλάκη-manageraccount...ούτε για αστείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημερομηνία έναρξης υπολογισμού:

Κρατούμενος στην 6η πτέρυγα φυλακών Κορυδαλλού: Από Τετάρτη 28 Δεκ 2011.

Σήμερα 3/2/2012 είμαστε ήδη στην 38η ημέρα κράτησης.

Άρα έχουν ... αποκλειστεί :D ήδη οι:

parmgr, Giannis Ts, Poet, Vakis, Giannis Xalk, ntina d, dgou, almaria, ethos, jim1970, xoroxronos, Θωμάς και η ΑΝΘΗ :rolleyes:

καθώς και οι:

compexpert, stefanos_her, ΓΡΙΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΚΠ, Eumilos., epimenidis, madlen,NICK86, MARKA, FAFOUTIS, E.T., C.F.C., dileon, doctor, MarinosKab, VANMAS,CHCOSTAS, Στέλιος.

Έτσι παραμένουν .. όρθιες οι προβλέψεις των:

(1 μήνας έως 6 μήνες)

tacar, ΑΝΕΣΤΗΣ

(6μήνες έως 1 χρόνος)

a12345, perlepes

σε 5 χρόνια.

IOANKOSTAS

και σε 15 χρόνια

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, yiannkamp, TZABELAS KITSOS

Πάνε να μας φάνε την τσικουδιά ψηφίζοντας εκ των υστέρων:

amartolos + ype :D

Υ.Γ. Κρατάμε στην μνήμη μας τα κάτωθι:

Εγιναν:

1. Η ανάκριση ξεκίνησε πριν 3 χρόνια.

2. Φυλακίζεται 28/12/2011

3. Αίτηση αποφυλάκισης 30/1/2012

Περιμένουμε:

1. Την 14/2 στο Πολυμελές Πρωτοδικείο Αθηνών αποφασίζεται η τύχη της κυριότητας της λίμνης και των παραλίμνινω εκτάσεων... Το κομβικό σημείο της υπόθεσης είναι ότι το δημόσιο υποστηρίζει πως η Μονή δεν έχει ιδιοκτησία στην λίμνη και στις εκτάσερις γύρω από αυτήν, ενώ η Μονή διατείνεται το αντίθετο....

Κωστή μου φαίνεται ότι ήξερες απο την αρχή ότι οι "αδιάφθοροι" της ελληνικής κυβέρνησης δε θα συγκινούνταν από το "δράμα "του Ευφραίμ και έβαλες την ψηφοφορία για να πιεις εσύ τη ρακή. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά εδώ μέσα, καθένας έχει βρεί το μετερίζι του να ασχολείται:

Σταυρουλάκης-Εφραίμ (Τέτοια εμμονή με τον συγκεκριμένο ρασοφόρο-φτάνει στα όρια του προσωπικού blog!). Η πρώτη φροντίς το πρωί, η τελευταία το βράδι, μας κρατάς σε αγωνία για τις εξελίξεις της υποθέσεως. Τέτοιο δράμα καρέ καρέ...ούτε ο Τζάκ Μπάουερ!! :D

Manageraccount-Επιχειρηματικοί σχεδιασμοί (ο Θεός και η ψυχή του, τι ακριβώς θέλει να μας πει με τις τελευταίες δημοσιεύσεις του).

Άντε με το καλό και θέματα αντίστοιχα για ΓΑΠ, Καρατζαφύρερ, τον αυνάνα της Σαμαρ(ι)ας, την Παπαρήγοφ, τον Τσύριζαίο, τον ΠΑΣΟΚ PLUS (Κουβέλης) και όλους τους άλλους φαιδρούς προδότες.

Υ.Γ. Όποιος κάνει μήνυση στα όσα χιουμοριστικά γράφω, δεν έχω λογαριασμό twitter, στείλτε εξώδικο με δικαστικό επιμελητή. :D

Μετά την απάντησή σου , σου ζητώ συγγνώμη για την παρανόηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλιο και gkazan σβήστε σας παρακαλώ τις συγκρίσεις.

Δεν είναι σε καμμία περίπτωση σωστό.

Πάντως Στέλιο εμένα μου άρεσε το αστείο του gkazan και συν τοις άλλοις γράφει το περί αστείου.

Αντε να μη βαριόμαστε :D

Ανθή το σίγουρο είναι ότι την ρακί δεν θα την πιεί αμοναχός του ο νικητής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλιο και gkazan σβήστε σας παρακαλώ τις συγκρίσεις.

Δεν είναι σε καμμία περίπτωση σωστό.

Πάντως Στέλιο εμένα μου άρεσε το αστείο του gkazan και συν τοις άλλοις γράφει το περί αστείου.

Αντε να μη βαριόμαστε :D

Ανθή το σίγουρο είναι ότι την ρακί δεν θα την πιεί αμοναχός του ο νικητής...

Καλημέρα.

Την αλλαγή την έκανα...άντε να δούμε ποιός θα καταλάβει τώρα τον αστεϊσμό μου!!! :o:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...