Προς το περιεχόμενο

Το νεο εορταστικο look του φόρουμ. Καταπληκτικό.


Eumilos.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά πολύ ευχάριστη έκπληξη που διώχνει (όσο γίνεται) την μαυρίλα των καιρών...

Μια απλή κίνηση των διαχειριστών=μια μεγάλη ευχαρίστηση για τους χρήστες (και τους επισκέπτες)

Καλές γιορτές σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχιζω να μην μπορω να δω το εορταστικο look οταν μπαινω στο forum σαν μελος! εκανα δοκιμη μπαινοντας απλα και επαθα πλακα!! ειναι τελειο!! Συγχαρητηρια σε ολους,ειναι απλα καταπληκτικο!!! :D Τι πρεπει να κανω για να φαινεται και σε μενα ?? ευχαριστω για την ανοχη σας!! μηπως να προσθετατε και μια φατσουλα με κοκκινο σκουφακι για τις ημερες αυτες?/ :rolleyes:

Gus σε παρακαλω help!! Αφου θα το εχεις καταλαβει δεν κατεχω και πολλα!!! :blink: ποιο ειναι το γνωστο σημειο στο τελος της σελιδας???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εεεεεε....δεν έχω λόγια!

Είστε πάντα μέσα στο κλίμα,ακόμα και στο εορταστικό!

Είναι ΤΕΛΕΙΟ! Μου φτιάξατε την διάθεση....

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ να έχουμε όλοι μας!

Υ.Γ. Ο Άι-Βασίλης θα μας μοιράσει και δωράκια? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gus σε παρακαλω help!! Αφου θα το εχεις καταλαβει δεν κατεχω και πολλα!!! :blink: ποιο ειναι το γνωστο σημειο στο τελος της σελιδας???

Δεν με λενε Γκας , αλλα το γνωστο σημειο στο τελος της σελιδας, ειναι εκει κατω αριστερα που λεει αλλαγη θεματος, πατα το και επελεξε το τελευταιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω πολυ και τους δυο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω πολυ και τους δυο!!

Ειναι καταπληκτικο!! Καλα Χριστουγεννα ,πρωτα με υγεια και μετα με ο,τι επιθυμει ο καθενας προσωπικα!!Εγω θα ηθελα λιγοτερο αγχος και περισσοτερη ξενιασια !! Σε αυτο το επαγγελμα δυσκολο,εεεεεε.....????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το νέο L :) :) k, αλλά,

μου δημιουργήθηκε ένα προβληματάκι: δεν κρατάει στην μνήμη του το σημείο που είχα σταματήσει σε ένα θέμα

Ξεκινάει πάντα από την πρώτη σελίδα, πχ στο γέλιο χρειάζεται στη ζωή μας όταν έμπαινα με πήγαινε στην επόμενη ανάρτηση από την τελευταία που είχα δει, τώρα με πηγαίνει στην αρχή.

Ίσως να πείραξα κάτι και να μην το κατάλαβα - δεν είμαι και "expert"

Αν μπορείτε να μου δώσετε οδηγίες ώστε να το διορθώσω.

Σας ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σε όλους τους συντελεστές για το εορταστικό look. Είναι απλά υπέροχο και αλλάζει την διάθεση :)

Εύχομαι καλές γιορτές σε όλους μας και να έχουμε υγεία που είναι το πιο βασικό..................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά χριστούγεννα και καλή χρονία σε όλους τους συναδέλφους, λογιστές και μη.

Καλό κουράγιο και καλή υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητέ κύριε διαχειριστά μας κακόμαθέναιτε :D ....τα λόγια είναι περιττά B) για να περιγράψω πόσο όμορφο έγινε λίγο έλειψε να νομίσω πως είμαι στη Χριστουγεννιάτικη disneyland χαχαχαχ τέλειο το σκηνικός όπως κι το περσυνό ήτνα πολύ όμορφο θυμάμαι αλλά κάθε χρόνο και καλύτερο

Εύχομαι ευτυχισμένα κι χαρούμενα Χριστούγεννα σε όλους μας :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικό είναι. Μας θυμίζει ότι έρχονται Χριστούγεννα... Καλές γιορτές!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Αϊ Βασιλης με τα δωρα, θα προλαβη αραγε.. να μας ελθη απο τον Νorth Pole?ή περνωντας απο την Γερμανια θα του πη η Μερκελ, που τα παςφιλε? στην Ελλαδα?!!τι λες μωρε... ξεφορτωστα εδω... και αυτα δικα μου...ειναι εναντι του χρεους.χαριστικα, αντε,πηγαινε πεστους μονο αρχημηνια..και αρχη χρονια....και ... αρχη κακος τους, και ο νεος χρονος...!! ακου δωρα...στους Ελληνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί ωραίο.Δεν γίνεται να είναι έτσι όλο το χρόνο; Συγχαρητήρια παιδιά.Μπράβο χίλιες φορές.

Εύχομαι σε όλους υγεία και να περάσουν όμορφες στιγμές μαζί με τα αγαπημένα τους πρόσωπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το νέο L :) :) k, αλλά,

μου δημιουργήθηκε ένα προβληματάκι: δεν κρατάει στην μνήμη του το σημείο που είχα σταματήσει σε ένα θέμα

Ξεκινάει πάντα από την πρώτη σελίδα, πχ στο γέλιο χρειάζεται στη ζωή μας όταν έμπαινα με πήγαινε στην επόμενη ανάρτηση από την τελευταία που είχα δει, τώρα με πηγαίνει στην αρχή.

Ίσως να πείραξα κάτι και να μην το κατάλαβα - δεν είμαι και "expert"

Αν μπορείτε να μου δώσετε οδηγίες ώστε να το διορθώσω.

Σας ευχαριστώ

Το συγκεκριμένο skin έχει κουμπί που σε πάει στην τελευταία ανεγνωσμένη δημοσίευση. Το κουμπί είναι στην αρχή του θέματος διπλα στα άλλα κουμπιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...