Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΗΜΑ


efidim

Ερώτηση

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ 14-11-11..... ΤΩΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΘΕΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ.. Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΤΗΜΑΤΩΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΑΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ;; ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΘΕΩΡΗΜΑΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΠΤΗ....ΤΙ ΚΑΝΩ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ρε οι άνθρωποιέίναι τρελοί στα σεπε .νομίζουν οτι έπιασαν τον παπα απο τα αρχ...α

πηγα σήμερα κατάσταση για πρόσληψη 5/12/11,αλλά ο υπάλληλος της εταιρείας απο

λάθος είχε βάλει στην κατάσταση 02/12/11,οταν όμως την πήγε,αφου την είχε διορθώσει

με μπλάκο ,του ζήτησαν γραπτές εξηγήσεις γιατί δεν την πήγε απο 02/12/11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ 14-11-11..... ΤΩΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΘΕΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ.. Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΤΗΜΑΤΩΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

Στην θέση σου θα εξηγούσα γιατί έγινε κ θα παρακαλούσα να υπάρχει πρωτόκολο να τα καταθέσω . Συνήθως υπάρχουν ...αν εχεις κ γνωστό είσαι κ γυναίκα κατι μπορεί να γίνει . Τι σημαίνει αναθεωρημενος πίνακας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ρε οι άνθρωποιέίναι τρελοί στα σεπε .νομίζουν οτι έπιασαν τον παπα απο τα αρχ...α

πηγα σήμερα κατάσταση για πρόσληψη 5/12/11,αλλά ο υπάλληλος της εταιρείας απο

λάθος είχε βάλει στην κατάσταση 02/12/11,οταν όμως την πήγε,αφου την είχε διορθώσει

με μπλάκο ,του ζήτησαν γραπτές εξηγήσεις γιατί δεν την πήγε απο 02/12/11.

Αφου ειχε μπλανκο πως ειδαν το 2/12?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...