Jump to content
  • 0

μήπως πρέπει από τώρα να ζητήσουμε παράταση για το ε9?

Question

για να μην λένε μερικοί μερικοί ότι τελευταία ώρα ζητάμε παράταση ας την ζητήσουμε από τώρα. αν και από τις πρώτες πρωϊνές ώρες που άνοιξε το πρόγραμμα έχω στείλει ή 27 ή 28 (δεν θυμάμαι ακριβώς) δεν νομίζω να προλάβω να τις στείλω όλες μέχρι την λήξη της προθεσμίας... :)

• Answers 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

καλημερα !!! να κανω κι εγω μια ερωτηση? ολοι εσεις οι συναδελφοι, που καθε φορα ειναι σαν να πεφτετε μεσα στη φουρτουνα και παλευετε με τα κυματα, εισε τοσο νεοι , ειστε τοσο ορεξατοι, ειστε αγχωμε

...πρωσιπογραφώ!!!! ΑΜΑΝ ΠΙΑ. Έχουμε αγανακτήσει. Να στείλουμε μια επιστολή με τη διαμαρτυρία μας. ΠΟΣΕΣ φορές θα κάνουμε ΑΚΟΜΑ αυτο το ρημάδι το ε9? ΑΡΝΟΥΜΑΙ να καταχωρήσω οτιδήποτε βρισκεται ΗΔΗ

Αγαπητέ συνάδελφε, ο λόγος που κάθισα και συνέταξα αυτό το άρθρο είναι ένας και μόνο Δεν ανέχομαι την κοροϊδία, την κουτοπονηριά και την έλλειψη σεβασμού πρός το πρόσωπό μας από το Υ.Ο. Η επιστολή μο

Posted Images

Recommended Posts

• 0

Που ζω;

Εμένα γιατί δεν έχει ανοίξει ακόμη η υπηρεσία και μπορώ να προβάλω μόνο τα παρελθόντα έτη;

• 0
Guest TZABELAS  KITSOS

για να μην λένε μερικοί μερικοί ότι τελευταία ώρα ζητάμε παράταση ας την ζητήσουμε από τώρα. αν και από τις πρώτες πρωϊνές ώρες που άνοιξε το πρόγραμμα έχω στείλει ή 27 ή 28 (δεν θυμάμαι ακριβώς) δεν νομίζω να προλάβω να τις στείλω όλες μέχρι την λήξη της προθεσμίας... :)

ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ

• 0

Ok! άργησα αλλά κατάλαβα ότι ήταν σχόλιο επειδή δεν έχει ανοίξει ακόμη....

χαχα!

Τι θα κάνουμε που για να έχουμε πρόσβαση στην υπηρεσία χρειάζονται οι παλιοί κωδικοί και όχι οι νέοι που έχουμε μετά από αλλαγή τους λόγω κλειδαρίθμου;

• 0

Τι θα κάνουμε που για να έχουμε πρόσβαση στην υπηρεσία χρειάζονται οι παλιοί κωδικοί και όχι οι νέοι που έχουμε μετά από αλλαγή τους λόγω κλειδαρίθμου;

Που το ξέρεις ότι δεν μπαίνουμε με τους νέους κωδικούς;

• 0

Μολις πηρα τηλεφωνο στο taxis και μου ειπαν οτι δεν εχει ανοιξει ακομα η εφαρμογη.... "Απο ωρα σε ωρα θα ανοιξει" ηταν η απαντηση.

Οσο για τους κωδικους, κι εγω δεν μπορουσα να μπω με τους νεους κωδικους, αλλα μου ειπαν οτι μολις ανοιξει η εφαρμογη θα μπορουμε να μπαινουμε με νεους κωδικους...

Αυτα προς το παρον....

Υπομονη!!!! θα περασουμε ομορφα Χριστουγεννα παιζοντας με την εφαρμογη Ε9!!!

Ειχατε τιποτα καλυτερο να κανετε?? Δεν το νομιζω!!!

• 0
έχουμε πως δεν έχουμε με πήρε τηλ πελάτης και λέει να πάω στο εξοχικό του διακοπές white+pod+exter.jpg Ελβετικές Αλπης λέμε κι καμία μ@@ να πέραση η ώρα ,
να πας καλε γιατι να μην πας (και συνεχιζω της μ@@)
  • 0

άκουσα ότι το καθυστερούσαν τόσο καιρό γιατί θέλουν να το φτιάξουν σε 3D.ξύπνησα το πρωί ,αγόρασα και τα ειδικά γυαλιά ,αγόρασα μοχλό playstation για τον υπολογιστή,πήρα τα τεφτέρια μου με την σκόνη από τον Απρίλιο και είμαι έτοιμος να υποδεχθώ την EFARMOGI E9 NEW EDITION 3D POWERED BY GENIKI GRAMMATEIA PLIROFORIAKON SYSTIMATON.φήμες λένε ότι θα έχει και πίστες.αν προλάβεις να στείλεις όλα τα Ε9 στο υπουργείο παίρνεις bonus πίστα στην οποία θα πρέπει να νικήσεις το ΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΑΣ πετώντας του φακέλους και στίβες δηλώσεων.και στο τέλος σώζεις και κερδίζεις την Ευα Καϊλή!

• 0

Ρε χαραμοφάηδες, θα συνενοηθούμε επιτέλους???

Δεν ξέρετε να διαβάζετε, θέλετε να στείλετε και Ε9????

Τι λέει η ανακοίνωση? "...από Δευτέρα 5/12..."

Δεν λέει "...την Δευτέρα, λέει ΑΠΟ Δευτέρα...."

Που σημαίνει οτι απο σημερα και στο εξης κάποια στιγμή θα ανοίξει...

Ολα δικά σας τα θέλετε???

Και στο κάτω κάτω, δεν βαρεθήκατε τόσα χρονια ρεβεγιόν και γιορτές?

Δουλέψτε και λίγο τα Χριστούγεννα... :P:angry:

• 0

άκουσα ότι το καθυστερούσαν τόσο καιρό γιατί θέλουν να το φτιάξουν σε 3D.ξύπνησα το πρωί ,αγόρασα και τα ειδικά γυαλιά ,αγόρασα μοχλό playstation για τον υπολογιστή,πήρα τα τεφτέρια μου με την σκόνη από τον Απρίλιο και είμαι έτοιμος να υποδεχθώ την EFARMOGI E9 NEW EDITION 3D POWERED BY GENIKI GRAMMATEIA PLIROFORIAKON SYSTIMATON.φήμες λένε ότι θα έχει και πίστες.αν προλάβεις να στείλεις όλα τα Ε9 στο υπουργείο παίρνεις bonus πίστα στην οποία θα πρέπει να νικήσεις το ΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΑΣ πετώντας του φακέλους και στίβες δηλώσεων.και στο τέλος σώζεις και κερδίζεις την Ευα Καϊλή!

Πω πω θα βλέπουμε δηλαδή τα ακίνητα σε 3D? Θα μπορούμε να μπούμε και μέσα?? πω πω... Είδατε που δεν θέλατε τον Παπαδήμο?