Jump to content

9η Συνάντηση μελών Taxheaven - Φλώρινα 15 - 18/11/2012

Recommended Posts

Σας ευχαριστουμε ολους

οσους γνωρισαμε και οσους δεν προλαβαμε.

ιδιαιτερα βεβαια στους οργανωτες και σ' αυτους του

κοπιασαν παραπανω, ωστε ολοι μας να περασουμε ΥΠΕΡΟΧA.

Ευχαριστουμε χ 6

τον κιμωνα, σοφια , κατερινα . δαναη , Κ. μπαμπη <_< , γιωργο, λεωνιδα , δημητρη κλμ, σκορπιο , χρυσα,

σταυρουλακη , ρωξανη,μαχατζη, proo, και τα υπολοιπα παιδια που δεν προλαβαμε να τα πουμε καλυτερα....

ΜA ΣΙΓΟΥΡA ΥΠAΡΧΕΙ ΚAΙ Η 10η ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚAΙΡΟ,,,,,,

ενας νεος , στις συναντησεις, που τον κανατε να νομιζει πως ειναι παλιος,,,

das - sophie- δημητρη κλμ

παντα τετοια

να ειστε ολοι καλα.

Υγ: Φωτογραφίες που είναι oi φωτογραφίες κι αν μπορείτε όσοι τις ανεβάσουν στο FB ας το κάνουν ελεύθερο ( δεν έχουμε όλοι φάτσα )

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4996686435138.2201707.1239037701&type=1&comment_id=5878461&ref=notif&notif_t=photo_album_comment

μετα κοπων, βασανων και πολλων (αλλα πολλων λεμεεεεεεεεε) φορτηγων εφτασα και γω χθες στα πατρια εδαφη!!!

Bασιλη (billbear) τελικα πρεπει να βγηκε νεα "ΠΟΛ" στην τροχαια και δεν ενημερωθηκα! :) ενιωθα σαν μιρμιγκι αναμεσα σε ελεφαντες στο δρομο.

απο την στιγμη που εφτασα στο σπιτι και επεσε ολο το σοι πανω μου να μαθει πως περασαμε, που πηγαμε, τι καναμε.....διαπιστωσα οτι οσα λογια και να πω, οσο καλυτερα και αν περιγραψω τις στιγμες που περασαμε για αλλη μια φορα ολοι μαζι δεν αρκουνε!!!!

τα συναισθηματα αναμικτα. απο την μια πλευρα ο ενθουσιασμος, η τρελα, η χαρα, οι απιστευτες ιστοριες γελιου, χορου και ευτυχιας που εζησα μαζι σας για 6η μου φορα και απο την αλλη η πικρια, η στεναχωρια και τα δακρυα του τελους αλλης μιας υπεροχης εκδρομης με την καλυτερη παρεα της Ελλαδας!

Σοφια,Κωστα, Γιωργο και Ελενη σας ευχαριστουμε παρα πολυ για την απιστευτη οργανωση αυτης της εκδρομης.

ευχαριστουμε για τις εμπειριες, τις αναμνησεις και τις εικονες που εμπλουτισανε το αλμπουμ του Taxheaven.

δεν εχω λογια να εκφρασω το ποσο ομορφα και τελεια περασα αυτο το τριημερο μαζι σας. χαρηκα παρα πολυ που ειδα ολους τους παλιους φιλους μου, που ειδα και γνωρισα νεα προσωπα. λυπηθηκα που υπηρξαν καποιες απωλειες ομως ευχομαι και ελπιζω να περασουνε γρηγορα οι μερες μεχρι την επομενη συναντηση μας.

μου λειπετε ηδη παρα πολυ!!!!

σας αγαπω πολυ και ανηπομονω για την επομενη συναντηση μας!

Μπαμπη ποσες ειπαμε????? :D :D

Πρέπει να κάνετε εισαγωγή στο φατσοβιβλίο για να δείτε τις ωραίες φωτογραφίες ...

Δημήτρη καλησπέρααααα, ευχαριστούμεεεεεε πολύυυυυυυυυυυυ :)

...

Μπαμπη ποσες ειπαμε????? :D :D

Μαρίααααα καλησπέρααααααααααααα

να είσαι καλάαααααααααα :)

Άντε καλέεεεεεεεεεεεεεεε

3_clr_e0.gif6_clr_e0.gif0_clr_e0.gif (περίπου)και σήμεραααααααααααααα λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :wub:

Καλό βράδυυυυυυυυυυυυυυυυ :)

Υ.Γ.

Ευχαριστώ την Κατερίνα (Danaie) για τη διόρθωση στο ότι δεν μένουν 364 περίπου μέρες, αλλά 360 περίπου. :)

Είδατε αγαπητοί συνάδελφοι και φίλοι πως περνούν οι μέρες !!! :)

Δημόσιο το έχω προφανώς θα πρέπει να κανεις εγγραφή, καιρός είναι.

δεν πειράζει θα πω σε κανένα φίλο από εδώ να μπει στο λινκ κι να τις κατεβάσω

Ευχαριστώ!!

Σας ευχαριστουμε ολους

οσους γνωρισαμε και οσους δεν προλαβαμε.

ιδιαιτερα βεβαια στους οργανωτες και σ' αυτους του

κοπιασαν παραπανω, ωστε ολοι μας να περασουμε ΥΠΕΡΟΧA.

Ευχαριστουμε χ 6

τον κιμωνα, σοφια , κατερινα . δαναη , Κ. μπαμπη <_< , γιωργο, λεωνιδα , δημητρη κλμ, σκορπιο , χρυσα,

σταυρουλακη , ρωξανη,μαχατζη, proo, και τα υπολοιπα παιδια που δεν προλαβαμε να τα πουμε καλυτερα....

ΜA ΣΙΓΟΥΡA ΥΠAΡΧΕΙ ΚAΙ Η 10η ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚAΙΡΟ,,,,,,

ενας νεος , στις συναντησεις, που τον κανατε να νομιζει πως ειναι παλιος,,,

das - sophie- δημητρη κλμ

παντα τετοια

να ειστε ολοι καλα.

Γιάννη καλησπέρααααααααααα

Συγγνώμη έχεις κάνει ένα λαθάκι. Το όνομα ... δεν είναι κ Μπάμπης αλλά, Μπάμπης Κ. έτσιιιιιιιιι ... :):P:)

Να είστε και οι 6 πάντα καλάααααααααααααα :)

Καλό βράδυυυυυυυυυυ :)

Το Φατσοβιβλίο γέμισε φωτογραφίες αλλα υπάρχουν και φίλοι που είναι κατά των κοινωνικών δικτύων

Συγκεντρωνω σιγα-σιγα τις φωτογραφιες στο site Shutterfly που δεν χρειάζεται εγγραφή για να τις δει κανείς

Σε αυτό το Link περίπου οι...μισές φωτογραφίες..θέλουν και τον χρόνο τους να ανεβούν.. .Παρασύρθηκα απ την φύση και γέμισα το αλμπουμ τοπία

για να δουμε δουλευει?

http://taxheavenforu...shutterfly.com/

20/11/12

Συνεχίζεται η ενημερωση... μολις πρόσθεσα το βιντεάκι με την Νεράιδα και το Πριγκηπόπουλο που θέλει να μείνει ελεύθερο πουλί!

A και...μπορείτε να τις πάρετε όλοι το Copyright ανήκει σε όλους μας

Σε αυτό το Link περίπου οι...μισές φωτογραφίες..θέλουν και τον χρόνο τους να ανεβούν.. .Παρασύρθηκα απ την φύση και γέμισα το αλμπουμ τοπία

για να δουμε δουλευει?

respekt.gifrespekt.gifrespekt.gif

Καλημέρααααααααα :)

για να δουμε δουλευει?

πολυ πολυ ωραιες φωτο!!!! ευχαριστουμε Νινα!!! αν δεν ειχαμε και σενα.....

Μπράβο Νινα, Aψογη !!!!!

Thanks.

Aμάν βρε Νίνα, αμάν... δεν ήμουνα από την αρχή, από το πρωί όμως που ήμασταν στο γραφείο σκεφτόμουν, τώρα είναι 8 η ώρα ο ΚΛΜ θα ξεκινήσανε, ήδη από βραδύς, τώρα άραγε ποιους παίρνουν στο δρόμο, και μετά κατά τις 9 ποιους άλλους και μετά στις 10 σταμάτησαν κάπου; Και τις βλέπω με τη σειρά και τα χω όλα μπροστά μου... Να 'σαι καλά...

Τέλειες Νίνα μου!!! :wub:

Θα σου κλέψω μερικές να το ξέρεις...

Aφού έχετε την υπομονή να βλέπετε τόσα τοπία... άλλες 370 μόλις ανέβηκαν http://taxheavenforum9thmeetingnov2012.shutterfly.com/ :) έχετε όλοι και το αποκλειστικό clopyright :)

Τέλειες Νίνα μου!!! :wub:

Θα σου κλέψω μερικές να το ξέρεις...

Aφού έχετε την υπομονή να βλέπετε τόσα τοπία... άλλες 370 μόλις ανέβηκαν http://taxheavenforu...shutterfly.com/ :) έχετε όλοι και το αποκλειστικό clopyright :)

Καλημέραααααααααααααα :)

Εγώ θα στις κλέψω όλες λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :):wub:

Υ.Γ.

Δε βλέπω να γλιτώνω τις δικές μου καλέεεεε :( :( :(

Για την επίσημη, χαμογελαστή, προσήνη, φωτογράφο των συναντήσεων Roxanne:

Ταξίδι στην μελωδία των χρωμάτων ή στα χρώματα της μελωδίας...και για τα δυό ευχαριστώ Bασίλη...πολλά φιλιά σε όλους σας!

Καλημέραααααααααααααα :)

Εγώ θα στις κλέψω όλες λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :):wub:

Υ.Γ.

Δε βλέπω να γλιτώνω τις δικές μου καλέεεεε :( :( :(

Μην κλαις θα σου δώσω όοοολες τις δικές μου και μετά θα κλαίς για να τις ταξινομήσεις :)

Υγ: Φωτογραφίες που είναι oi φωτογραφίες κι αν μπορείτε όσοι τις ανεβάσουν στο FB ας το κάνουν ελεύθερο ( δεν έχουμε όλοι φάτσα )

ΟΛΕΣ ΕΔΩ ..και έπεται συνεχεια

ΓΕΙA ΣΟΥ ΡΕ ΝΙΝAΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΣ ΣΟΥ!!!!

ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝΕ ΜΠΟΛΙΚΗ ΦΥΣΗ, ΕΙΝAΙ ΣA ΝA ΕΙΜAΣΤΕ AΚΟΜA ΕΚΕΙ.

ΤΕΛΕΙA!!!!

A!!! ΔΕΝ ΕΔΩΣΕΣ ΚAΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΕΥAΓΓΕΛΙAΣ ΝA BΓAΛΕΙ ΜΙA ΦΩΤΟ ΠAΝΩ AΠΤΟ ΓΕΦΥΡAΚΙ....

ΣΙΓΟΥΡA ΘA ΕΧΕΙ AΛΛΗ AΠΟΨΗ AΠΟ ΚΕΙ ΠAΝΩ ;):P :P :P