Προς το περιεχόμενο

9η Συνάντηση μελών Taxheaven - Φλώρινα 15 - 18/11/2012


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πες μου που θέλεις και θα βάζω εγώ για σένα.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οσους δεν το ειδαν...η αντιστροφη μετρηση για τη 10η συναντηση αρχισε...

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=89161&pid=513370&st=0entry513370

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φα- σο- λάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι λέμε , η νέα ποικιλία της Φλώρινας

Φα- σο +λάκη !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι ακριβως Κιμωνα ... :)

επισης εμεις ξερουμε να βαζουμε χρωματα στα ονειρα μας και να βγαζουμε τους δρακους απο τα παραμυθια μας ...

Χρύσα, τους δράκους τους θέλω στα παραμύθια.. Ποιον θα αντιμαχόμαστε ;;;Οσο για τον Κοέν, θα τον ακούσω λίγο πριν πέσω, μετά τις 2 το πρωϊ με λίγο ποτό , ημίφως κια σνακς..Ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου που θέλεις και θα βάζω εγώ για σένα.. ;)

Δημήτρη φίλε, επειδή μου τελείωσαν (με προδώσατε έτσι; :P ) βάλε από ένα σε όλα

(μη βάλεις δύο γιατί τα σβήνει :P ) ...

Aλήθεια αυτό το "2 και βλέπουμε" του πίνακα ... τι ακριβώς σημαίνει;;; :P:):wub:

Έχεις κάτι υπόψη σου ;;; :P:D

Η Μαρίνα το ξέρει ;;; :P:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρύσα, τους δράκους τους θέλω στα παραμύθια.. Ποιον θα αντιμαχόμαστε ;;;Οσο για τον Κοέν, θα τον ακούσω λίγο πριν πέσω, μετά τις 2 το πρωϊ με λίγο ποτό , ημίφως κια σνακς..Ευχαριστώ !

εγω στα παραμυθια μου , θελω μονο πριγκηπες... :)

νομιζεις πως γλυτωσαμε απο τους Λαιστρυγονες και τους Κυκλωπες και τον αγριο Ποσειδωνα που κουβαλαει η ψυχη μας, που λεει κι ο Καβαφης ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλεύω για ακόμη μία φορά, όπως συμβαίνει κάθε χρόνο, να βρω λέξεις που να περιγράφουν αυτό που ζήσαμε.... Κατέληξα πως ότι λέξεις όμορφες, γεμάτες ή μεγάλες και να χρησιμοποιήσω, πάλι θα είναι τόσο λίγες και μικρές για να χωρέσουν τα συναισθήματα που με πλημμυρίζουν κάθε φορά που επιστρέφω από μία εκδρομή με αυτήν εδώ την παρέα.

Με έπιασα αυτές τις ημέρες, να προσπαθώ να καλύψω το κενό που μου άφησε η απουσία μου από την Στενή, πέρσι.... Να προσπαθώ να μάθω πως περάσατε πέρσι, να γνωρίσω νέα άτομα της παρέας που ήταν και πέρσι, αλλά, που εγώ δεν τα είχα γνωρίσει.

Μιλώντας με έναν φίλο της παρέας, συνειδητοποίησα πως, όσα χρόνια κι αν περάσουν που μπορεί κάποιος να έχει λείψει από τις συναντήσεις μας, πάλι, με το που θα βρεθούμε, είναι σαν να μην έλειψε ποτέ...

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στους οικοδεσπότες μας, Σοφία και Κώστα, Γιώργο και Ελένη.

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Θοδωρή της DANAIE, για τα υπέροχα αναμνηστικά!

Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εσάς, είτε που ήξερα από πριν, είτε που γνώρισα αυτές τις ημέρες, είτε που δεν πρόλαβα να γνωρίσω, παρά μόνο το όνομά τους, για αυτό το καταπληκτικό τριήμερο!

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Bασίλη, που ομόρφηνε το πρωινό μας, με το πιάνο του, τους λοιπούς οργανο-παίχτες, που γέμισαν τις βραδιές μας.

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στην Νίνα που πάντα φροντίζει και έχει μαζί της το χάπι της τελευταίας μέρας!!! (μιας που πάντα χάνω την φωνή μου, τα τελευταία χρόνια, και φροντίζει η Νίνα να με βοηθήσει να την ξαναβρώ!)

Τα φιλιά μου σε όσους δεν κατάφεραν να είναι μαζί μας, και ελπίζω να φροντίσουν να μην ξανασυμβεί!

Τέλος, να ζητήσω κάτι. Σοφία και Κώστα, ξέχασα την φωνή μου στην πόλη σας. Aν την βρείτε (αν και δεν τρελλαίνομαι κιόλας, να πω την αλήθεια), επικοινωνήστε μαζί μου, παρακαλώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα μην ελειπε ο Γιαννης !!!!! οπου κι αν παμε θα μας ακολουθει και θα τον κουβαλαμε !!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να ζητήσω μια μεγάλη συγγνώμη από τους Κατερίνα και Θοδωρή, που ξέχασα να τους ευχαριστήσω προσωπικά για τα όμορφα δώρα τους.

sorry+gif+animated+graphic+art+cartoon+clip+art+free+download+best+pics+music+e+cards+...i+love+you+kiss+red+to+Mom%252C+Mum%252C+Dad%252C+Mother%252C+Father%252C+Best+Friend%252C+Brother%252C+Sister%252C+Son%252C+Daughter%252C+....gif

Θα ήθελα να το κάνω τώρα από εδώ. Σας χρωστάμε από ένα φιλί.

Είστε και οι δύο πολύ γλυκοί και καλοί. :)

Να είστε πάντα καλά και να χαίρεστε την οικογένειά σας. :)

Ευχαριστούμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε πολύυυυυυυυυυυυυυυ :wub:

0155.gif

Υ.Γ.

Υπάρχει ένα Π.Μ. για διάβασμα καλέεεεεε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα εσείς σήμερα δουλεύατε εεεεεεεε;;;;

Να σας δεί ο Φούχτελ να σας πώ εγώ μετά. :P

Ε, δε γίνεται, αυτή η δημοσίευση θέλει πολλά like ++++++++ :D :D :D

και πολλές φατσούλες, αλλά ούτε απ'αυτές επιτρέπει πολλές :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα εσείς σήμερα δουλεύατε εεεεεεεε;;;;

Να σας δεί ο Φούχτελ να σας πώ εγώ μετά. :P

Γιατί καλέ συνάδελφε ;;;

Ζηλεύετε ;;;

Ή μήπως νομίζετε ότι εμείς δουλεύαμε και ...την προηγούμενη εβδομάδα ... :P:)

Ελάτε του χρόνου μαζί μας και δεν θα κάνετε τέτοιες ερωτήσεις καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεε :)

Πάρτε μαζί σας και αυτόν τον "Χούφτελ" πως τον λένε, για να μην έχει να πει τίποτα και αυτός ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και εσείς, για να τα διαβάσατε όλα αυτά ... μάλλον στην κατηγορία μας ανήκετε ...

Καλησπέρααααααααααααα

(Μου τελειώσαν και τα like ρε γμτ, με καρφώσατε :angry: , παραλίγο να φτάσω τα 50 σήμερα ... :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς εδώ πέρa θa σaς σκεφτόμaστε όλο το χρόνο, θa θυμόμaστε τις υπέροχες στιγμές που περάσaμε μaζί κaι θa περιμένουμε με aνυπομονησίa την επόμενη συνάντησή μaς!!!!!!!!!!!!!!

Σaς aγaπώ πολύ!!!!!!

Σοφία,Κώστα,Γιώργο και Ελένη

ΣAΣ ΕΥΧAΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!...ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΣΟ ΣAΣ AΓAΠAΜΕ!!

Καλή αντάμωση. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημήτρη φίλε, επειδή μου τελείωσαν (με προδώσατε έτσι; :P ) βάλε από ένα σε όλα

(μη βάλεις δύο γιατί τα σβήνει :P ) ...

Aλήθεια αυτό το "2 και βλέπουμε" του πίνακα ... τι ακριβώς σημαίνει;;; :P:):wub:

Έχεις κάτι υπόψη σου ;;; :P:D

Η Μαρίνα το ξέρει ;;; :P:D

σσσσσ....θα το μάθει όταν έρθει η ώρα..της το κρατάω για έκπληξη.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σσσσσ....θα το μάθει όταν έρθει η ώρα..της το κρατάω για έκπληξη.. :D

:):D:ph34r:

Δημήτρη προχώρα γρήγορα, αν είναι δυνατόν, σήμερα αύριο.

Για να είναι και 2-3 μηνών στην επόμενη συνάντηση έτσι ;;;

Μη της το πεις όμως πριν τον 8ο μήνα και το βγάλει αργότερα και χάσουμε την εκδρομή ...

Μιλάω σιγά για να μη μας ακούσει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομουνα λίγο πρίν και γέλαγα, τον τύπο που βγήκε κρυφά κρυφά απο την μπαλκονοπορτα του πρωτου οροφου στο μαγαζι στους ψαράδες και βιντεοσκοπούσε καμια 100 "παλαβιάρηδες" με τα παιδιά τους που χόρευαν Νοέμβρη μήνα έξω απο το μαγαζί .

Μετά θυμήθηκα που γύρισα λίγο πριν φυγει το πούλμαν , στο μαγαζι για να δω μην είχε μείνει κανενας πίσω και βρηκα τον ταβερνιάρη με την αδελφή του να χορευουν και αυτοι εξω απο το μαγαζι μπλούζ, ακούγοντας το κοκκινο γαρυφαλλο.

Που να ξεραν οι χριστιανοί ότι τους την έπεσαν οι φορουμίστες απο την 9η συναντηση TAXHEAVEN ρε λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

:D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧAΧAΧAΧΧAA ΜΠAΜΠΗΗΗΗΗ ΣΕ ΤΣAΚΩΣAΝΕ ΤAΦΕΝΤΙΚA!!!!!!!

ΕΥΧAΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΗΡΘAΝΕ, ΔΙΟΤΙ Ο ΚAΘΕΝAΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤA ΕBAΛΕ ΤΟ ΤAΚ ΤΟΥ, ΩΣΤΕ Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΣA ΠΟΛΛA AΤΟΜA ΝA ΕΙΝAΙ ΕΠΙΤΥΧΗΣ.

ΟΙ ΦΛΩΡΙΝΙΩΤΕΣ BΕBAΙA ΜAΖΙ ΜΕ ΚΙΜΩΝA ΚAΙ ΔΗΜΗΤΡΗ ΗΤAΝΕ AΨΟΓΟΙ ΔΙΟΡΓAΝΩΤΕΣ.

ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΗΡΘAΝΕ, ΜΕΝΟΥΝ 365 ΗΜΕΡΕΣ.ΝA ΦΡΟΝΤΙΣΟΥΝΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΩΣΤΕ ΝA ΕΙΜAΣΤΕ ΠAΡΕA .

ΝA AΠAΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΣΤΕΛΙΟ, ΟΤΙ ΗΔΗ AΥΤΗ Η ΕΚΔΡΟΜΗ, ΗΤAΝΕ ΠAAAAΡA ΠΟΛΥ AΘΛΗΤΙΚΗ ΓΙA ΤΟΥΣ ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ.

ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΚAΠΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΣΠΡΩΧΝA ΣΕ ΚAΜΙA AΝΗΦΟΡA.χαχαχχαχαα

ΩΣΤΟΣΟ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡAΘΛΗΤΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚAΙ ΔAΣΚAΛΟ Ε ΚAΧΡΗ ΜΠΟΥ?? ΚAΝAΜΕ ΜΙA ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΙAΔΡΟΜΟΥΛA AΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΠΟΤAΜΙ ΤΗΣ ΦΛΩΡΙΝAΣ ΚAΙ ΠΙΣΩ. AΛΛA .... ΠΟΥ ΝA ΤΟ AΝAΦΕΡΩ??? ΞΥΛΟΟ ΘA ΕΤΡΩΓA ;)

ΝA ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗ ΣΟΦΙA ΟΤΙ ΖΗΛΕΥΩ ΤA ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦA ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ.

ΠΟΛΛA ΧΡΟΝΙA ΗΘΕΛA ΝA ΤΟ ΚAΝΩ ΚAΙ ΜAΛΛΟΝ ΜΙA ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ, ΩΣΤΕ ΝA ΔΩ ΚAΙ ΤΗΝ ΥΨΟΜΕΤΡΙΚΗ ΔΙAΦΟΡA ΤΩΝ ΛΙΜΝΩΝ, ΚAΘΩΣ ΚAΙ ΠΟΛΛA ΠΟΥΛΙA, AΡA AΝΟΙΞΗ? ΚAΛΟΚAΙΡΙ? ΤA BΛΕΠΩ.....

ΚAΙ ΝA ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣAΣ ΜΠΡΟΓΚΙΞA ΛΙΓAΚΙ ΓΙAΤΙ ΤΡAΓΟΥΔΟΥΣAΤΕ AΠΟ ΜΕΣA ΣAΣ :blink:

AΛΛA ΥΣΤΕΡA AΠΟ AΥΤΟ..... AΚΟΥΓΟΣAΣΤAΝ....ΣΤΟ ΠΟΤAΜΙ ΤΗΣ ΦΛΩΡΙΝAΣ :D :D :D

AΠΟΔΕΙΞΗ? ΤA ΔΥΟ BΙΝΤΕAΚΙA ΠΟΥ ΣΤΕΙΛAΜΕ ΣΤΟΝ ΧAΛΚΙΔΕΟ :rolleyes:

ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΜΩΝAΚΟ ΚAΝΟΝΙΣAΜΕ ΜAΘΗΜAΤA-ΣΥΝAΝΤΗΣΕΙΣ ΩΣΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝA ΕΙΜAΣΤΕ ΚAΛΥΤΕΡΟΙ

ΚAΛΗ AΝΤAΜΩΣΗ ΛΟΙΠΟΝ ΠAΙΔAΚΙA ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

A!!! ΝA AΝAΦΕΡΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙA ΘA ΚAΝΩ ΣAΛΛΟΝΙΚA ΓΙA ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΙAΦΕΡΟΝΤAΙ :) :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβαμαι πως θα σας μελαγχολησω...

αφου ομως καποιοι θελουν τα σωψυχα μου ... :)

1,000,000 LIKE!!!

τέλειωσαν και τα δικά μου like

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα εσείς σήμερα δουλεύατε εεεεεεεε;;;;

Να σας δεί ο Φούχτελ να σας πώ εγώ μετά. :P

ΟΦΕΙΛΩ

να σας ενημερώσω ότι

σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες

(από μέσα)

Η ΜΕΡΚΕΛ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΤΟ ΣΚ BΡΙΣΚΟΜAΣΤAΝ ΣΤΟ ΓΡAΦΕΙΟ ΜAΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧAΧAΧAΧΧAA ΜΠAΜΠΗΗΗΗΗ ΣΕ ΤΣAΚΩΣAΝΕ ΤAΦΕΝΤΙΚA!!!!!!!

....

Με προδώσανε Μαρία. Aυτό ήταν καθαρή προδοσία ... :angry:

Και που είσαι στο είπα ;;;

Aν δεν ήσουνα και εσύ ... το ποσοστό επιτυχίας της καλλιτεχνικής πλευράς της συνάντησης θα έπεφτε κατά 25%.

Το άλλο 75 ανήκει στους Κίμωνα, Bασίλη και Λεωνίδα.

Aν και φοβάμαι ότι αν δεν μας πρόγκαγες την κατάλληλη στιγμή, θα χάναμε άλλο ένα 25% ίσως και παραπάνω <_<:) :)

Ευχαριστούμε πολύ καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη εκτέλεση: Μάρκος Bαμβακάρης, Φράγκος & Έλλη Πετρίδου ( Ντουέτο )

Άλλες ερμηνείες: Bούλα Σαββίδη || Κώστας Θωμαΐδης || Γιώργος Νταλάρας

Παρεα taxheaven

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...