Προς το περιεχόμενο

9η Συνάντηση μελών Taxheaven - Φλώρινα 15 - 18/11/2012


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει συνάδελφοι. Βρέθηκε το αρνί ... εεεε συγγνώμη το αρχείο εννοούσα ... :)

NiaouSheep0405_medium.jpg

Άντε λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ( © mitac )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μην ανησυχείτε ... σαν υπεύθυνος αρχείου, διασφαλίζω τα backup σε καλό server ... :lol:

LOGO-GGPS.gif

Δηλώστε εδώ λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοφία πόσα δωμάτια έχουν οι Πλειάδες, κλείστο όλο το ξενοδοχείο λέμε, εγώ μεταφέρομαι στις Πλειάδες άμα λάχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοφία πόσα δωμάτια έχουν οι Πλειάδες, κλείστο όλο το ξενοδοχείο λέμε, εγώ μεταφέρομαι στις Πλειάδες άμα λάχει.

Ακολουθώ και εγώ αν χρειαστεί τον Δημήτρη.

Προτείνω οι οικογένειες με παιδιά να βρίσκονται αν επιθυμούν στο ίδιο ξενοδοχείο ώστε τα παιδιά να είναι μαζί.

Να μάθει η Δανάη και ο Φώτης ότι δεν θα είναι με ΚΛΜάκια ή τα Dasάκια, ούτε θέλω να το σκεφτώ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Μαχατζη θα σε ακολουθήσει σίγουρα Τάσο.

Η Μαχατζη θα σε ακολουθήσει σίγουρα Τάσο.

ΤΑΣΟΥΛΗ ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ Ο ΜΗΤΣ Ο ΚΛΜΑΣ.

ΠΑΡΕ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ.

ΜΟΝΟ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΠΥΞΙΔΑ, ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΣΕΛΑΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΙΚΙΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΒΟΥΝΑ.

ΕΓΩ ΧΑΖΕΥΩ ΤΗ ΦΥΣΗ, ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ.........

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΠΗΛΙΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑΝ ΑΡΚΟΥΔΑ :blink::) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοφία πόσα δωμάτια έχουν οι Πλειάδες, κλείστο όλο το ξενοδοχείο λέμε, εγώ μεταφέρομαι στις Πλειάδες άμα λάχει.

Πρέπει πρώτα να ξέρουμε πόσα ακόμα δωμάτια χρειαζόμαστε. Έχει μόνο 5 2κλινα και 4 σουίτες, αν χρειαστούμε περισσότερα δωμάτια θα σπάσουμε σε 3 ξενοδοχεία κι αυτό δεν είναι πολυ καλό. Θα πάρω τιμές αλλά δεν νομίζω να είναι τόσο χαμηλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑΣΟΥΛΗ ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ Ο ΜΗΤΣ Ο ΚΛΜΑΣ.

ΠΑΡΕ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ.

ΜΟΝΟ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΠΥΞΙΔΑ, ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΣΕΛΑΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΙΚΙΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΒΟΥΝΑ.

ΕΓΩ ΧΑΖΕΥΩ ΤΗ ΦΥΣΗ, ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ.........

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΠΗΛΙΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑΝ ΑΡΚΟΥΔΑ :blink::) :) :)

Αν μαζευτεί και ορειβατικό team η πόλη εχει βουνά γύρω γύρω. Αν θέλετε μπορούμε να πάμε και στο Νυμφαίο με τα πόδια. Τώρα τον γυρισμό......θα τον αφήσω στον Κώστα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει πρώτα να ξέρουμε πόσα ακόμα δωμάτια χρειαζόμαστε. Έχει μόνο 5 2κλινα και 4 σουίτες, αν χρειαστούμε περισσότερα δωμάτια θα σπάσουμε σε 3 ξενοδοχεία κι αυτό δεν είναι πολυ καλό. Θα πάρω τιμές αλλά δεν νομίζω να είναι τόσο χαμηλές.

Το ΣΚ που θα ξεκαθαρισουν τα δωμάτια απο το Φαιδων και δουμε τι υπόλοιπα υπάρχουν ,

θα μπορουμε να ξερουμε .

Σοφάκι αν μπορέσεις δες και τις τιμές και μας λές .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξοχο, αλλά για μας τους "νέους" αίνιγμα. Προσωπικά, εκτός από όσους έχουν την φωτογραφία τους στο forum και τον φίλτατο κ. Κουνάδη, πρέπει να παίξω το παιχνίδι "ποιός είναι ποιός;" Κάποια ονοματάκια δεν θα ήταν άσχημα. Οπωσδήποτε και αν δεν ήθελα να έλθω, με αυτές τις φωτό θα έτρεχα να προλάβω! Εγώ θα βάλω καρτελάκι με το "ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ"...

Σωστό , είναι παρα πολλες που δεν εχουν ονοματα στα σχόλια .

Δεν το είχα προσέξει .......

Λίγες εμειναν ακόμα ,

θα συστηθουμε απο κοντα

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μαζευτεί και ορειβατικό team η πόλη εχει βουνά γύρω γύρω. Αν θέλετε μπορούμε να πάμε και στο Νυμφαίο με τα πόδια. Τώρα τον γυρισμό......θα τον αφήσω στον Κώστα :P

Το να πάρουμε τα όρη, τα βουνά, λίγο δύσκολο το βλέπω για αρκετούς από μας. Μέχρι τις Πρέσπες και με πούλμαν και πολύ είναι !Εξαιρώ βέβαια τους τζόβενους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθώ και εγώ αν χρειαστεί τον Δημήτρη.

Προτείνω οι οικογένειες με παιδιά να βρίσκονται αν επιθυμούν στο ίδιο ξενοδοχείο ώστε τα παιδιά να είναι μαζί.

Να μάθει η Δανάη και ο Φώτης ότι δεν θα είναι με ΚΛΜάκια ή τα Dasάκια, ούτε θέλω να το σκεφτώ.....

Ο δικός μου, που είναι βάζελος, αν δεν βρεθεί με άλλα βαζελάκια (πχ. ΚΛΜ), θα τον φάνε οι γαύροι. Στα σοβαρά τώρα : Πρέπει να οριστικοποιήσουμε κάποια μέρα τα δωμάτια και τα Ξενοδοχεία για να αποφασίσουμε κάποιοι από μας ,που θα καταλήξουν. Φοβάμαι μπερδέματα. Και ποιος θα αναλάβει την αλλαγή των δωματίων; Ο Δημήτρης έχει ήδη το βάρος των πούλμαν και έχουμε βάλει την Σοφία να τρέχει. Ο Κίμων έχει την κατάσταση των συμμετοχών. Αλλά γιατί διαβλέπω κάποιον μικροπανικό; Και με την ευκαιρία, γιατί ο Καλαμάτας και εγώ είμαστε "πράσινοι" στην κατάσταση; Τι κάναμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να πάρουμε τα όρη, τα βουνά, λίγο δύσκολο το βλέπω για αρκετούς από μας. Μέχρι τις Πρέσπες και με πούλμαν και πολύ είναι !Εξαιρώ βέβαια τους τζόβενους...

Μη στεναχωριέσαι Σαρακηνέ ,

το ορειβατικό τμήμα είναι ολιγομελές και κλειστό club (ευτυχώς),

Η Μαχάτζη και ο Χαλιτάκος :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' την άλλη το φαγοποτιμουσικοχορευτικό club έχει ανοίξει και σας περιμένει!!!!!!!!!!!!

Εμένα σ'αυτό το club να με κατατάξετε διότι στο άλλο των ορειβατών δεν βλέπω να με κρατάν τα πόδια μου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε φίλτατοι να μετατραπεί η συνάντησή μας σε κανονικό συνέδριο , όπως άκουσα απο κάτι άσχετους να λένε ,

θάνε πολύ επίκαιρο λόγω και της κατάργησης της πιστοποίησης μας ,μην τρελαίνεστε λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

Έτσι σαν αστείο το ανέφερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως στις προηγούμενες συγκεντρώσεις όταν μ' έπερναν τηλ. πελάτες τους έλεγα ότι είμαι σε συνέδριο :rolleyes:

Έτσι κι αλλιώς δεν πληρώνουν, αν τους πω ότι βρίσκομαι και σε ταξίδι αναψυχής.............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ταμπελίτσα,

Κλειστό επιστρέφω

σε 2...

τώρα το 2 , λεπτά , ώρες , μέρες , μήνες χρόνια , όπως το πάρει ο καθένας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω μονιμα μια ταμπελα ¨"ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΜΠΟ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθώ και εγώ αν χρειαστεί τον Δημήτρη.

Προτείνω οι οικογένειες με παιδιά να βρίσκονται αν επιθυμούν στο ίδιο ξενοδοχείο ώστε τα παιδιά να είναι μαζί.

Να μάθει η Δανάη και ο Φώτης ότι δεν θα είναι με ΚΛΜάκια ή τα Dasάκια, ούτε θέλω να το σκεφτώ.....

Και ο Ορφέας συμφωνεί ή μάλλον απαιτεί :) να είναι με τους φίλους του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα όσοι έχουν παιδία και πιθανόν και όσοι είνα με το λεωφορείο να μείνουν όλοι μαζί στο Φαίδων.

Οι υπόλοιποι στο δεύτερο γκρουπ (για μένα το ΒΕΛΤΣΗΣ είναι καλύτερο, οι ΠΛΕΙΑΔΕΣ έχουν πολύ λίγα δωμάτια και δεν είναι όλα ελεύθερα ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα όσοι έχουν παιδία και πιθανόν και όσοι είνα με το λεωφορείο να μείνουν όλοι μαζί στο Φαίδων.

Οι υπόλοιποι στο δεύτερο γκρουπ (για μένα το ΒΕΛΤΣΗΣ είναι καλύτερο, οι ΠΛΕΙΑΔΕΣ έχουν πολύ λίγα δωμάτια και δεν είναι όλα ελεύθερα ).

Σωστά, είμαι μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην ξεχάσω να πάρω το ντέφι και τις παρτιτούρες...!! ;) ντιριντάχτα ντίρι ντίρι ντάχτα....ώπα... :D ωχ έχω και Ε9 να στείλω... -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα όσοι έχουν παιδία και πιθανόν και όσοι είνα με το λεωφορείο να μείνουν όλοι μαζί στο Φαίδων.

Οι υπόλοιποι στο δεύτερο γκρουπ (για μένα το ΒΕΛΤΣΗΣ είναι καλύτερο, οι ΠΛΕΙΑΔΕΣ έχουν πολύ λίγα δωμάτια και δεν είναι όλα ελεύθερα ).

Καλημέρα!!

Sophie διαπραγματεύτηκες τις τιμές στα άλλα 2 ξενοδοχεία; Οποτε γνωρίζεις ενημέρωσε μας, για να κλείσουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...