Προς το περιεχόμενο

9η Συνάντηση μελών Taxheaven - Φλώρινα 15 - 18/11/2012


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν και μ άρεσε η ιδέα της Μαρίνας, βλέπω ότι έχει κάποια προβλήματα

πχ στον Κίμωνα , 5 άτομα , θα κοστίσει 250 - 300 € ενώ το πούλμαν 50

εγώ πάντως ειμαι μέσα σε ότι επιλεγεί

πχ μπορεί οι της Πέμπτης να πάμε με 9θεσιο και οι της παρασκευής με πούλμαν

εγώ λοιπόν λέω Πέμπτη και αδιάφορο το πως (εννοώντας βανάκι ή πούλμαν) και το που

άτομα 1 (αλλά και δίκλινο δεν με χαλάει - για κάθε ενδεχόμενο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ονομα ...................άτομα..................ημ/νια αφιξη.............ημ/νια αναχωρηση................. μετακινηση ................... ξενοδοχείο

Χρύσα ----------------- 2 --------------- 15/11--------------- 18/11 ----------------------- οδικώς ---------------- Βελτσης

Danaie ------------------- 4 -----------------15/11 ------------------ 18/11 ------------------------ οδικως ------------------ Βελτσης

sarimarina ------------ 2 --------------- 15/11 -------------------- 18/11 ------------------------- βανακι ------------------- Φαιδων

Αλεκος ----------------- 4 ------------------ 15/11 --------------------- 18/11 ----------------------- ?? --------------------- Φαιδων

Das ---------------------- 5 ------------------15/11 -------------------- 18/11 ---------------------- Πουλμαν ------------------ Φαίδων

Χαλκιδεος --------------- 1 ----------------- 15/11 ------------------ 18/11 ---------------------- Βανακι --------------- Οπου να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και μ άρεσε η ιδέα της Μαρίνας, βλέπω ότι έχει κάποια προβλήματα

πχ στον Κίμωνα , 5 άτομα , θα κοστίσει 250 - 300 € ενώ το πούλμαν 50

εγώ πάντως ειμαι μέσα σε ότι επιλεγεί

πχ μπορεί οι της Πέμπτης να πάμε με 9θεσιο και οι της παρασκευής με πούλμαν

εγώ λοιπόν λέω Πέμπτη και αδιάφορο το πως (εννοώντας βανάκι ή πούλμαν) και το που

άτομα 1 (αλλά και δίκλινο δεν με χαλάει - για κάθε ενδεχόμενο)

9 ευρώ η ημέρα .....το ατομο...μιστερ!!

ητοι.....περίπου τα ιδια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ευρώ η ημέρα .....το ατομο...μιστερ!!

ητοι.....περίπου τα ιδια!!

Τελικά 9 ευρω το άτομο / ανα ημερα είναι με το πουλμανάκι ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ονομα ...................άτομα..................ημ/νια αφιξη.............ημ/νια αναχωρηση................. μετακινηση ................... ξενοδοχείο

Χρύσα ----------------- 2 --------------- 15/11--------------- 18/11 ----------------------- οδικώς ---------------- Βελτσης

Danaie ------------------- 4 -----------------15/11 ------------------ 18/11 ------------------------ οδικως ------------------ Βελτσης

sarimarina ------------ 2 --------------- 15/11 -------------------- 18/11 ------------------------- βανακι ------------------- Φαιδων

Αλεκος ----------------- 4 ------------------ 15/11 --------------------- 18/11 ----------------------- ?? --------------------- Φαιδων

Das ---------------------- 5 ------------------15/11 -------------------- 18/11 ---------------------- Πουλμαν ------------------ Φαίδων

Χαλκιδεος --------------- 1 ----------------- 15/11 ------------------ 18/11 -------------- Βανακι οτι νάναι --------------- Οπου να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πούλμαν 9 Χ 4 = 36 Χ 5 άτομα = 180

βανάκι 9θεσιο με βενζίνες διόδια (νομίζω έγραψες ) 55 Χ 5 άτομα = 275

275-180= 95 δλδ 2 ημέρες ξενοδοχείο περίπου

καλώς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΑΙΔΩΝ Παρασκευή 2 άτομα

Εγώ οπου πάει ο Στελιος (Φαίδων) απλά θα πάω απο Πέμπτη, να του στρώσω το χαλί !!!!!

2 άτομα Πέμπτη, Φαιδων.

Μάλλον με ΙΧ, μπορώ να βολέψω άνετα αλλους 2 στην πορεία, ή

αν κανονίσει κάτι ο Δημήτρης (απο Καλαμάτα), με ενημερώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΑΙΔΩΝ ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 4 ΑΤΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

Μην κλείσετε δωμάτια ακόμη, μήπως την εκδρομή την κανονίσω πακέτο με το πουλμαν απο την Καλαμάτα (από πελάτη μου) στις ίδιες τιμές που έχετε βρει και σεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πούλμαν 9 Χ 4 = 36 Χ 5 άτομα = 180

βανάκι 9θεσιο με βενζίνες διόδια (νομίζω έγραψες ) 55 Χ 5 άτομα = 275

275-180= 95 δλδ 2 ημέρες ξενοδοχείο περίπου

καλώς ?

με αυτήν σου την ερμηνεία ειμαι συμφωνη! με την προηγούμενη διαφωνούσα!

τελοσπαντων συν πλην αυτό θα ειναι το κόστος!

πιθανότατα να κατεβει λιγάκι , αν θεωρήσουμε πιθανό το να μας δωσει ακομα καλύτερη τιμή το πρακτορείο εφόσον ζητήσουμε ενα Χ αριθμό αυτοκινήτων.

στην τιμή που εμφανίζεται στο ιντερνετ ....316 η ενοικίαση τα 4ημερο.....εβαλα κι αλλα 200 στο περίπου για λοιπα εξοδα....και οδηγήθηκα στα παραπανω αποτέλεσμα!

σιγουρα το κοστός ειναι λιγακι παραπάνω αλλα μας δίνει την ευελιξια που χρειαζόμαστε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ονομα ...................άτομα..................ημ/νια αφιξη.............ημ/νια αναχωρηση................. μετακινηση ................... ξενοδοχείο

Χρύσα ----------------- 2 --------------- 15/11--------------- 18/11 ----------------------- οδικώς ---------------- Βελτσης

Danaie ------------------- 4 -----------------15/11 ------------------ 18/11 ------------------------ οδικως ------------------ Βελτσης

sarimarina ------------ 2 --------------- 15/11 -------------------- 18/11 ------------------------- βανακι ------------------- Φαιδων

Αλεκος ----------------- 2 ------------------ 16/11 --------------------- 18/11 --------------------ΕΙΧ (από Γρεβενά να δω και την Μάνα μου)--Φαιδων

Das ---------------------- 5 ------------------15/11 -------------------- 18/11 ---------------------- Πουλμαν ------------------ Φαίδων

Χαλκιδεος --------------- 1 ----------------- 15/11 ------------------ 18/11 ---------------------- οτι νάναι--------------- Οπου να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΑΙΔΩΝ ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 4 ΑΤΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

Μην κλείσετε δωμάτια ακόμη, μήπως την εκδρομή την κανονίσω πακέτο με το πουλμαν απο την Καλαμάτα (από πελάτη μου) στις ίδιες τιμές που έχετε βρει και σεις.

Οκκκκκκκκκκκκκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ οπου πάει ο Στελιος (Φαίδων) απλά θα πάω απο Πέμπτη, να του στρώσω το χαλί !!!!!

Κωνσταντίνε με σκλαβώνεις ,

δεν έχω λόγια .

Θα ανταποδώσω στη Φλώρινα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να ξανακάνω λίστα με τα ονόματα και τα άτομα για να κάνουμε έναν πρόχειρο υπολογισμό σε δίκλινα και τρίκλινα;

Νομίζω πως καταλήξαμε στο ΠΣΚ 16-17-18

O.K. ΚΑΙ 1 ΤΡΊΚΛΙΝΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δηλώνουμε και όσοι θέλουν για Λεωφορείο για Πέμπτη δηλώνω 8 άτομα, εννοείται ότι στο δρόμο μπορεί να μπουν από Τρίπολη, Κόρινθο και Αθήνα ή Πειραιά ,όπου επιλέξουν σημείο συνάντησης οι Αθηναίοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοείται ότι στο δρόμο μπορεί να μπουν από (Πάτρα ????) Τρίπολη, Κόρινθο και Αθήνα ή Πειραιά ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δηλώνουμε και όσοι θέλουν για Λεωφορείο για Πέμπτη δηλώνω 8 άτομα, εννοείται ότι στο δρόμο μπορεί να μπουν από Τρίπολη, Κόρινθο και Αθήνα ή Πειραιά ,όπου επιλέξουν σημείο συνάντησης οι Αθηναίοι.

Μητσάρα ,

ο Πειραιάς θα χρειαστεί οπωσδήποτε για τα παιδιά απο τα νησιά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό έβαλα και Πειραιά, μπορούμε να βάλουμε και ένα σημείο συνάντησης π.χ. στην Κηφισού (ΚΤΕΛ) ή στην Εθνική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ονομα ...................άτομα..................ημ/νια αφιξη.............ημ/νια αναχωρηση................. μετακινηση ................... ξενοδοχείο

Χρύσα ----------------- 2 --------------- 15/11--------------- 18/11 ----------------------- οδικώς ---------------- Βελτσης

Danaie ------------------- 4 -----------------15/11 ------------------ 18/11 ------------------------ οδικως ------------------ Βελτσης

sarimarina ------------ 2 --------------- 15/11 -------------------- 18/11 ------------------------- βανακι ------------------- Φαιδων

Αλεκος ----------------- 2 ------------------ 16/11 --------------------- 18/11 --------------------ΕΙΧ (από Γρεβενά να δω και την Μάνα μου)--Φαιδων

Das ---------------------- 5 ------------------15/11 -------------------- 18/11 ---------------------- Πουλμαν ------------------ Φαίδων

Χαλκιδεος --------------- 1 ----------------- 15/11 ------------------ 18/11 ---------------------- οτι νάναι--------------- Οπου να ναι

ΜΑΧΑΤΖΗ..............3..................15/11,,,,,,,,,,,,,,,,,,,18/11,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, οτι νάναι--------------- Οπου να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΤΕΛΟΣ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΠΑ

ΔΕΝ ΤΟΠΑ???

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΜΑΧΑΤΖΗ 3 ΑΤΟΜΑ 15/11-18/11 ΜΕ ΠΟΥΛΜΑΝ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ. ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΙΜΩΝΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ονομα ...................άτομα..................ημ/νια αφιξη.............ημ/νια αναχωρηση................. μετακινηση ................... ξενοδοχείο

Χρύσα ----------------- 2 --------------- 15/11--------------- 18/11 ----------------------- οδικώς ---------------- Βελτσης

Danaie ------------------- 4 -----------------15/11 ------------------ 18/11 ------------------------ οδικως ------------------ Βελτσης

sarimarina ------------ 2 --------------- 15/11 -------------------- 18/11 ------------------------- βανακι ------------------- Φαιδων

Αλεκος ----------------- 2 ------------------ 16/11 --------------------- 18/11 --------------------ΕΙΧ (από Γρεβενά να δω και την Μάνα μου)--Φαιδων

Das ---------------------- 5 ------------------15/11 -------------------- 18/11 ---------------------- Πουλμαν ------------------ Φαίδων

Χαλκιδεος --------------- 1 ----------------- 15/11 ------------------ 18/11 ---------------------- οτι νάναι--------------- Οπου να ναι

parmgr ---------------- 1 ------------------15/11 ---------------------- 18+ -------------------- οδικώς ---------------- όπου να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...