Προς το περιεχόμενο

9η Συνάντηση μελών Taxheaven - Φλώρινα 15 - 18/11/2012


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόλεμος Βορείων - Νοτίων (!) 22 - 16 για την ώρα. Το ματσάκι γίνεται ενδιαφέρον. Ερώτημα : Στην ισοπαλία θα έχουμε παράταση ; Και μετά πέναλτυ;

Κάτι που δεν έχει σχέση με κανένα από τους συναδέλφους-σες : Για καθαρά προσωπικό και μη ανακοινώσιμο λόγο, θα λείψω από την γειτονιά μας για δύο (ελπίζω) μήνες.... Θα παρακολουθώ, αλλά δεν θα συμμετέχω. Λυπάμαι, γιατί πράγματι αυτή η επικοινωνία μαζί σας, φίλοι και φίλες, μου έκανε καλό ψυχικά καί πνευματικά. Ομως κάπου εδώ σταματώ, τουλάχιστον για το διάστημα που αναφέρω. Αλλά η ζωή έχει πολλά απρόοπτα και σκαμπανεβάσματα, που πρέπει να είμαι απερίσπαστος και με καθαρό μυαλό για να τα αντιμετωπίσω. Γεια και χαρά σε όλους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να γίνει πίνακας για 1ο και 2ο ΣΚ για Φλώρινα ή Πλαστήρα και

για 3ο ΠΣΚ για Φλώρινα και να ψηφίζουμε.

Μία ψήφος ανά οικογένεια αλλά με αναφορά ατόμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόλεμος Βορείων - Νοτίων (!) 22 - 16 για την ώρα. Το ματσάκι γίνεται ενδιαφέρον. Ερώτημα : Στην ισοπαλία θα έχουμε παράταση ; Και μετά πέναλτυ;

Κάτι που δεν έχει σχέση με κανένα από τους συναδέλφους-σες : Για καθαρά προσωπικό και μη ανακοινώσιμο λόγο, θα λείψω από την γειτονιά μας για δύο (ελπίζω) μήνες.... Θα παρακολουθώ, αλλά δεν θα συμμετέχω. Λυπάμαι, γιατί πράγματι αυτή η επικοινωνία μαζί σας, φίλοι και φίλες, μου έκανε καλό ψυχικά καί πνευματικά. Ομως κάπου εδώ σταματώ, τουλάχιστον για το διάστημα που αναφέρω. Αλλά η ζωή έχει πολλά απρόοπτα και σκαμπανεβάσματα, που πρέπει να είμαι απερίσπαστος και με καθαρό μυαλό για να τα αντιμετωπίσω. Γεια και χαρά σε όλους....

Προσωπικά εύχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο ,

περιμένοντας να τα πούμε και απο κοντά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω το παρον θεμα να κυλα μονο με συλλογη ψηφων προκειμενου να καταληξουμε στο προορισμο και τις ημερομηνιες της εκδρομης , χωρις ασχετες παρεμβολες των μελων με αστεια,πειραγματα κτλπ.

Αυτο γιατι μετα ξεκινα η δυσκολοτερη διαδικασια των κρατησεων διαμονης στα ξενοδοχεια,της μετακινησης και των περιηγησεων στη περιοχη.

Η εγκαιρη διευθετηση και οργανωση θα μας διευκολυνει ολους.

Επισης προτεινω να καταμετραται ΜΙΑ ψηφος για καθε ΜΕΛΟΣ του φορουμ που θα συμμετασχει στην εκδρομη, ανεξαρτητα με τα ατομα που θα το συνοδευουν.

πχ

στη περιπτωση της Νινας μας (roxanne)

να καταμετρηθει η ψηφος στη Φλωρινα ή ως αδιευκρινιστη εν αναμονη νεου οικογενειακου συμβουλιου... :)

ΝΑΙ ΤΕΟ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ. ΠΑΡΑΣΥΡΘΗΚΑ . ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΛΑΙΚ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΦΒ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ ΤΕΟ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ. ΠΑΡΑΣΥΡΘΗΚΑ . ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΛΑΙΚ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΦΒ

και εγω..παρασύρθηκα αν και δεν πρόλαβα ούτε δυο πλακίτσες να κάνω :)

Σωστα όμως μας επαναφερει σε ταξη μηπως και προλάβουμε να προγραμματίσουμε την εκδρομή

Ημερομηνία που προτιμαμε : 15-18/11

Τόπος Φλώρινα

Ατομα 3 ( Νινα , Κώστας, Ορφεας 8 χρονών)

(φήμες για παντοφλες κλπ υποδήματα στο οικογενειακό συμβούλιο είναι εντελώς ανυπόστατες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπολογίστε και τρείς κόρες απο εμένα :D :D

Ετων 13 , 11, 5

Συνήθως τα παιδιά φτιαχνουν 20άδα

AN EINAI NA TA ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΓΟΡΙ 9 ,ΚΟΡΙΤΣΙ 6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φλώρινα,άτομα 4-5,Ευαγγελια-Νίκος

Σοφία 12,Γιάννης 9 και ίσως Βασιλική 2,5 αν δεν προσφερθει η γιαγια για μπειμπισιτινγκ.

Ημερομηνία οποιοδήποτε Σ/Κ του Νοεμβρίου.

Συμφωνώ όμως οτι το τρίτο βολεύει καλύτερα όσους έχουν παιδιά που πάνε σχολείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόλεμος Βορείων - Νοτίων (!) 22 - 16 για την ώρα. Το ματσάκι γίνεται ενδιαφέρον. Ερώτημα : Στην ισοπαλία θα έχουμε παράταση ; Και μετά πέναλτυ;

Κάτι που δεν έχει σχέση με κανένα από τους συναδέλφους-σες : Για καθαρά προσωπικό και μη ανακοινώσιμο λόγο, θα λείψω από την γειτονιά μας για δύο (ελπίζω) μήνες.... Θα παρακολουθώ, αλλά δεν θα συμμετέχω. Λυπάμαι, γιατί πράγματι αυτή η επικοινωνία μαζί σας, φίλοι και φίλες, μου έκανε καλό ψυχικά καί πνευματικά. Ομως κάπου εδώ σταματώ, τουλάχιστον για το διάστημα που αναφέρω. Αλλά η ζωή έχει πολλά απρόοπτα και σκαμπανεβάσματα, που πρέπει να είμαι απερίσπαστος και με καθαρό μυαλό για να τα αντιμετωπίσω. Γεια και χαρά σε όλους....

Η απουσία σου θα είναι αισθητή ,

καλή δύναμη

και εις το επανιδείν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AN EINAI NA TA ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΓΟΡΙ 9 ,ΚΟΡΙΤΣΙ 6

100% θα είναι αρκετά παιδιά. Άρα μην προβληματίζεται κανείς αν τα φέρει η όχι. Όπως βολεύται ο καθένας. Αν κάποιος φέρει παιδιά σίγουρα θα έχουν παρέα. Απαραίτητο όμως μια μεγάλη αίθουσα στο ξενοδοχείο όπως στην Στενή.

Κίμωνα, Σοφία χρειάζεται προσοχή σε αυτό ώστε να αφήνουμε τα κοπέλια μας ελεύθερα να βόσκουν και να μην χρειάζεται να τα δένουμε. :D:P την ώρα που εμείς θα τα λέμε. Στις δε εξόδους ας τα έχουμε δίπλα μας. Αλλά στο ξενοδοχείο πρέπει να υπάρχει χώρο να τα αφήσουμε να βοσκάν ελεύθερα.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόλεμος Βορείων - Νοτίων (!) 22 - 16 για την ώρα. Το ματσάκι γίνεται ενδιαφέρον. Ερώτημα : Στην ισοπαλία θα έχουμε παράταση ; Και μετά πέναλτυ;

Κάτι που δεν έχει σχέση με κανένα από τους συναδέλφους-σες : Για καθαρά προσωπικό και μη ανακοινώσιμο λόγο, θα λείψω από την γειτονιά μας για δύο (ελπίζω) μήνες.... Θα παρακολουθώ, αλλά δεν θα συμμετέχω. Λυπάμαι, γιατί πράγματι αυτή η επικοινωνία μαζί σας, φίλοι και φίλες, μου έκανε καλό ψυχικά καί πνευματικά. Ομως κάπου εδώ σταματώ, τουλάχιστον για το διάστημα που αναφέρω. Αλλά η ζωή έχει πολλά απρόοπτα και σκαμπανεβάσματα, που πρέπει να είμαι απερίσπαστος και με καθαρό μυαλό για να τα αντιμετωπίσω. Γεια και χαρά σε όλους....

Καλή δύναμη Γιάννη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα το θυμήθηκα....

Κανονίσετε βρε άτιμοι να πάθω ότι έπαθα πέρυσι στην Στενή...

Έμεινα στο πλοίο (είχα και αμάξι) στον Πειραιά 2 ημέρες... Ο Κίμωνας ξέρει ... Τώρα το θυμήθηκα...

Αλλά έτσι που το πάμε ας το θεωρήσω δεδομένο έτσι; :P:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, μετά τις σωστές παρατηρήσεις του ΤΕΟ και +2 που ψήφισαν έχουμε:

ΦΛΩΡΙΝΑ

Roxane

Cristine

Jim1970

mk83

ALEKOΣ

Presjohn

ethos

ΧΑΛΚΙΔΕΟΣ

ΤΕΟ

leonsv

Greekmind

EFI_T

MAXATZH

SOTHRIS

diba

ΧΡΥΣΑ

DAS

Στέλιος

BILLBEAR

Benji

MDASK

Renia 21

Danaie

eyagelia

ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ

ΑΝΘΗ

ΜΑRKA

Pallisp

Sarakinos

Σταυρουλάκης

Γρίβας Πέτρος

FAZEXA

Georgiosk

Δημήτρης ΚΛΜ

logioannina

KABONTOROS

Maria Orestiada

proodeytiki

Scorpios

gpanayiot1975

Φλώρινα 24 vs Πλαστήρας 15

Η καταμέτρηση έγινε μέχρι και το post 333

Είναι σημαντικό να ψηφίζουμε μόνο όσοι θα συμμετάσχουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΛΩΡΙΝΑ......1-2 Ατομα ελπιζω να τα καταφερω αν δεν προκυψει κανενας γαμος το σ/κ που θα αποφασιστει (δευτερο επαγγελμα φωτογραφος) δεν ειναι εποχες να χανουμε δουλειες.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ , καλο ειναι μολις τελειωσουμε την ψηφοφορια (αληθεια δε βαλαμε μεχρι ποια ημερομηνια θα ψηφιζουμε?) και βγει το μερος ,να ψηφισουμε (αν δε μπορουμε να βγαλουμε ακρη απο τις ηδη ψηφους) και ποιο ακριβως σαβ-κο θα παμε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόλεμος Βορείων - Νοτίων (!) 22 - 16 για την ώρα. Το ματσάκι γίνεται ενδιαφέρον.

Δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει ματσάκι, ματσάρα........Δεν έχουμε τέτοια εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε ας βάλουμε τέλος στην ψηφοφορία στο τέλος της ερχόμενης Τετάρτης 12/9/2012 ώρα 23.59. Παράταση μπορέι να δίδει ο Στουρνάρας εμείς δεν δίδουμε. :D:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως θα ήταν καλό να γράψει ο καθένας δίπλα στο όνομά του πόσα άτομα θα έρθουν

Εγώ συμπληρώνω ότι ξέρω

ΦΛΩΡΙΝΑ

Roxane 3

Cristine

Jim1970

mk83 2

ALEKOΣ

Presjohn 2

ethos

ΧΑΛΚΙΔΕΟΣ

ΤΕΟ

leonsv 2

Greekmind

EFI_T 2

MAXATZH

SOTHRIS 2-4

diba

ΧΡΥΣΑ 1-2

DAS 5

Στέλιος 1

BILLBEAR 1

Benji

MDASK

Renia 21

Danaie 4

eyagelia 4-5

TASOS 1-2

ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ

ΑΝΘΗ 1-2

ΜΑRKA 1

Pallisp 2-5

Sarakinos

Σταυρουλάκης 4

Γρίβας Πέτρος

FAZEXA

Georgiosk

Δημήτρης ΚΛΜ

logioannina

KABONTOROS 2-4

Maria Orestiada

proodeytiki

Scorpios

gpanayiot1975 1

Φλώρινα 25 vs Πλαστήρας 15

Η καταμέτρηση έγινε μέχρι και το post 341

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη στη Φλωρινα (για μενα) ειναι κομματι.. δυσκολο...για διαφορους λογους ενας εξ αυτων,οτι θελω 1 μερα πηγαινε και μια ελα και εργαζομαι Παρασκευη ,αφηστε με <φλου> και αποφασιστε προς το παρον χωρις εμενα.

θα αποφασισω τελευταια στιγμη και αν εσεις εχετε οργανωθει,επειδη θα ξερω που θα ειστε, θα ελθω να σας βρω. το Σαββατο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα φως και μπήκα ........ :)

Καλησπέρες σε όλα τα παιδιά και ....... Καλή διασκέδαση ....!!!!! :) Τι σκάτε για το μέρος αφού σημασία έχει η παρέα ..... :)

Το τζόβενο μάλλον θα ακολουθήσει όπου και αν πάτε (άλλωστε λέφτα θα υπάρχουν , έχουμε κρατήσει κάτι δραχμές καβάντζα και από ότι βλέπω το Νοέμβριο θα χρειαστούν ...) .......... Από κει και πέρα ο καλός σας φίλος bro θα απολάυσει τις φωτογραφίες και βιντεάκια που θα ανεβάσετε ........

Φιλιά σε όλους και καλά να περάσετε .....

ΥΓ Σε κάποια φάση γράφατε πολλοί ότι θα έρθετε Πρέβεζα καλοκαίρι , αλλά μάλλον αλλάξατε γνώμη ...... :) (όχι ότι θα βρισκόμασταν απλά κουβέντα να γίνετε !!!! :D :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα φως και μπήκα ........ :)

Καλησπέρες σε όλα τα παιδιά και ....... Καλή διασκέδαση ....!!!!! :) Τι σκάτε για το μέρος αφού σημασία έχει η παρέα ..... :)

Το τζόβενο μάλλον θα ακολουθήσει όπου και αν πάτε (άλλωστε λέφτα θα υπάρχουν , έχουμε κρατήσει κάτι δραχμές καβάντζα και από ότι βλέπω το Νοέμβριο θα χρειαστούν ...) .......... Από κει και πέρα ο καλός σας φίλος bro θα απολάυσει τις φωτογραφίες και βιντεάκια που θα ανεβάσετε ........

Φιλιά σε όλους και καλά να περάσετε .....

ΥΓ Σε κάποια φάση γράφατε πολλοί ότι θα έρθετε Πρέβεζα καλοκαίρι , αλλά μάλλον αλλάξατε γνώμη ...... :) (όχι ότι θα βρισκόμασταν απλά κουβέντα να γίνετε !!!! :D :D )

γεια σου Ελένη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως θα ήταν καλό να γράψει ο καθένας δίπλα στο όνομά του πόσα άτομα θα έρθουν

Εγώ συμπληρώνω ότι ξέρω

ΦΛΩΡΙΝΑ

ALEKOΣ 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...