Προς το περιεχόμενο

ΑΙΣΧΟΣ ...! ΛΟΓΙΣΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ _ Τιμοκατάλογος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aρχισαν τα όργανα΄!!!!!

Φαντάσου τι έχει να γίνει απο τον Ιανουάριο ???

Πόσο να κοστολογησω την υπογραφή μου , γιατι μου τη ζητανε κάτι συναδελφοι που δεν έχουν ????

30 € για Β

και 80 € για Γ

καλά είναι ?

αν ρωτας σοβαρα τοτε με 300για Β και 800 για Γ καλα ειναι.. αφου θα φας ποσες ωρες να κανεις ελεγχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ρωτας σοβαρα τοτε με 300για Β και 800 για Γ καλα ειναι.. αφου θα φας ποσες ωρες να κανεις ελεγχο

Έσυ τι θα κανεις σε παρομοια περιπτωση , τους διωχνείς ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα ναι

οι ωρες εργασιας μου για τον πληρη ελεγχο βιβλιων-τιμολογιων-περιοδικες-εκκαθαριστικες κλπ δεν καλυπτονται απο τα 30 ευρω

αν δεν κανω τον ελεγχο που επιθυμω εχω την αγωνια μηπως σε καποιο ελεγχο η οτιδηποτε με τρεχουν

καθε αλλη αποψη δεκτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα ναι

οι ωρες εργασιας μου για τον πληρη ελεγχο βιβλιων-τιμολογιων-περιοδικες-εκκαθαριστικες κλπ δεν καλυπτονται απο τα 30 ευρω

αν δεν κανω τον ελεγχο που επιθυμω εχω την αγωνια μηπως σε καποιο ελεγχο η οτιδηποτε με τρεχουν

καθε αλλη αποψη δεκτη

Δεν αναλαμβάνεις καθόλου. Ο σωστός έλεγχος απαιτεί πάρα πολλές ώρες, τις οποίες δεν τις καλύπτει ούτε το 300άρι για τα Β.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τωρα εγω πιστευω οτι θα σφιξουν και αλλο τα πραγματα οσον αφορα τις υπογραφες...

Συντομα εχω την αισθηση θα μας τσεκαρουν μεσω ιντερνετ ακομα και στα ορια των βιβλιων

και αν εχουμε δικαιωμα υπογραφης σε συγκεκριμενους τζιρους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις σήμερα σε πελάτη μου έδωσαν τον συνημμένο τιμοκατάλογο. Αλήθεια, μήπως να αλλάξουμε επάγγελμα ? Το βλέπω και δεν μπορω να το πιστέψω, ξεφτιλίζουμε απο μόνοι μας το επάγγελμα.

Αμοιβές σήμερα.pdf

Αλήθεια ποιο είναι το ποσοστό των πελατών σας που πληρώνουν κανονικά? Γιατί το δικό μου τελευταία, εχει μειωτική τάση με γεωμετρική πρόοδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις σήμερα σε πελάτη μου έδωσαν τον συνημμένο τιμοκατάλογο. Αλήθεια, μήπως να αλλάξουμε επάγγελμα ? Το βλέπω και δεν μπορω να το πιστέψω, ξεφτιλίζουμε απο μόνοι μας το επάγγελμα.

Αμοιβές σήμερα.pdf

Αλήθεια ποιο είναι το ποσοστό των πελατών σας που πληρώνουν κανονικά? Γιατί το δικό μου τελευταία, εχει μειωτική τάση με γεωμετρική πρόοδο

Είναι θέμα χρόνου να κλείσει και να εκθέσει και τους πελάτες του. Το άγχος και οι ατελείωτες ώρες εργασίας δεν πληρώνονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά η ζημιά ήδη θα εχει γίνει, γιατί μετά θα έρχεται ο καθένας και θα σου λέει οτι "στην αγορά" παίρνουν τόσα και άντε εσυ να του εξηγείς. Μετά θα βρεθεί κάποιος άλλος "απεγνωσμένος" να ρίξει τις τιμές και κάποιος άλλος... και στο τέλος ναι μεν θα κλείσουν όλοι αυτοί και θα μείνουν οι σωστοί (λέμε τώρα), αλλά εγώ ή εσύ μέχρι τότε πόση ζημιά θα έχουμε πάθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Γιατι τωρα εγω πιστευω οτι θα σφιξουν και αλλο τα πραγματα οσον αφορα τις υπογραφες...

Συντομα εχω την αισθηση θα μας τσεκαρουν μεσω ιντερνετ ακομα και στα ορια των βιβλιων

και αν εχουμε δικαιωμα υπογραφης σε συγκεκριμενους τζιρους..

καλα θα κανουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ Π.Χ ΠΟΥ ΕΧΩ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΙΠΛΩΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ

Κανονικα ετσι πρεπει να τρεξει το θεμα της υπογραφης. Α ταξη παντου, Β εως τα 2.100, Γ β κατηγοριας αν δεν κανω λαθος..

Δεν ειναι ισως σωστο για πολλους που εχουν την γνωση -και ειναι αρκετοι- αλλα αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και το αναποδο βεβαια.Εχω δει Β ταξης τοτε συναδελφο που με ρωτησε αν

η μισθοδοσια περνιεται στα β κατηγοριας βιβλια και μαλλιστα δεν ηταν ερωτηση ερωτησης

αλλα ερωτηση αποριας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που μιλαμε Γ ειδικη.. Σε λιγες ημερες ελπιζω Αταξη. Ειμαι απο τους τεως ελπιζω

αιωνιους φοιτητες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Τωρα που μιλαμε Γ ειδικη.. Σε λιγες ημερες ελπιζω Αταξη. Ειμαι απο τους τεως ελπιζω

αιωνιους φοιτητες..

ΙΙΕΚ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ περασα αλλα απο ΠΑΠΕΙ θα βγω..Απλως Γειδικη για ειχα υπογραψει Ισολογισμους πριν το 96.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...