Προς το περιεχόμενο

ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΧΙΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σας.χρειαζεται ενας πελατης μου φορολογικη ενημρωτητα για την εισπαραξη της επομενης δοσης απο τον οαεδ ειναι εγκυρη η ενημερωτητα αμα την εκτυπωσω απο το ταχις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι επειδη πηγα σημερα στην ΔΟΥ και απεργουσε η υπαλληλος τωρα ειδα στο ταχις οτι υπαρχει αυτη η εφαρμογη και ηθελα να επιβεβαιωσω αμα ειναι εγκυρη μην παει ο ανθρωπος τσαμπα..ευχαριστω για τις αμμεσες απαντησεις σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

Αν ο φορολογούμενος έχει μη ληξιπρόθεσμες οφειλές ΔΕΝ μπορεί να πάρει ενημερότητα μέσω TAXIS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο φορολογούμενος έχει μη ληξιπρόθεσμες οφειλές ΔΕΝ μπορεί να πάρει ενημερότητα μέσω TAXIS

Αυτό πως ερμηνεύεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εταιρεια που δεν χρωσταει τιποτα σε κανεναν γιατι δεν μου δινει το συστημα ενημεροτητα και τρεχω στην ΔΟΥ να την παρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό πως ερμηνεύεται?

Το μεν TAXIS δεν σου δίνει ενημερότητα παραπέμποντας σε στην ΔΟΥ, οι δε έφοροι παζαρεύουν να εισπράξουν τις μη ληξιπρόθεσμες οφειλές. Αν δε δεν είσαι της πιάτσας σου τα παίρνουν όλα προκαταβολικά.

(σήμερα έριξα έναν γερό τσακωμό για την ίδια περίπτωση)

Υπάρχει και μια σχετική διαταγή αλλά δεν την βρίσκω τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός του ότι έχω τις ίδιες ακριβώς μη ληξιπρόθεσμες που είχα 2/11, οπότε και πήρα ενημερότητα από το ιντερνετ, (Φ.Ε. / Έκτακτη Εισφορά / Δόσεις ΦΠΑ), με την αποσύνδεση μου πετάει μια λευκή σελίδα με μήνυμα: Invalid path /Year_2003/income/e1/logout was requested, και με κρατάει συνδεδεμένο.

Όπως και να έχει ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεν TAXIS δεν σου δίνει ενημερότητα παραπέμποντας σε στην ΔΟΥ, οι δε έφοροι παζαρεύουν να εισπράξουν τις μη ληξιπρόθεσμες οφειλές. Αν δε δεν είσαι της πιάτσας σου τα παίρνουν όλα προκαταβολικά.

(σήμερα έριξα έναν γερό τσακωμό για την ίδια περίπτωση)

Υπάρχει και μια σχετική διαταγή αλλά δεν την βρίσκω τώρα

Την έχω εγώ τη σχετική, Γιάννη, να τη βρω μόνο στο γραφείο αύριο και να την ανεβάσω. Είναι τελείως άσχετη, πάντως. Σε γενικές γραμμές, λέει να γίνεται συμψηφισμός για όσους έχουν ρυθμισμένες οφειλές και ζητάνε επιστροφή φόρου. Τουλάχιαστον σε περίπτωση δική μου αυτην επικαλέστηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...