Jump to content
Sign in to follow this  
gus

Αναβάθμιση forum νέες λειτουργίες και νέες δυνατότητες.

Recommended Posts

τίποτα ακόμα...

συμπληρώνω e-mail και κωδικό και δεν βγάζει κανένα μήνυμα λάθους! απλά αρνείται να με εμφανίσει συνδεδεμένη.

Μήπως παίζει ρόλο που χθες (βρήκα την ώρα κι εγώ) του δήλωσα άλλο e-mail ?

Πάντως προσπαθώ και με το νέο και με το παλιό mail αλλά το αποτέλεσμα ίδιο...

Θα κάνω υπομονή... :P

άμα ζητήσεις συγνώμη για όσα κακά έγραψες για το κόμμα κάτι μπορεί να γίνει

Για την ώρα υπάρχουν μόνο 3 skin.

Και ένα νέο για όσους μπαίνουν με κινητά (iphone, android κλπ)

Υπαρχει περιπτωση να βγει και αναλογο προγραμμα πλοηγησης στο android market ή θα συνεχισουμε κανονικα απο explorer??

τίποτα ακόμα...

συμπληρώνω e-mail και κωδικό και δεν βγάζει κανένα μήνυμα λάθους! απλά αρνείται να με εμφανίσει συνδεδεμένη.

Μήπως παίζει ρόλο που χθες (βρήκα την ώρα κι εγώ) του δήλωσα άλλο e-mail ?

Πάντως προσπαθώ και με το νέο και με το παλιό mail αλλά το αποτέλεσμα ίδιο...

Θα κάνω υπομονή... :P

Να μην κάνεις υπομονή.

Να καθαρίσεις τα cookies, και να προσπαθήσεις ξανά

Πολύ βολικά τα νεα εργαλεία...

Πως του λέω ομως οτι εχω διαβάσει ολα τα νέα θέματα?? (Μαρκ αλλ ιτεμς ας ρεαδ??)

Για να σας πούμε ευχαριστώ πρέπει να σας δούμε στην Εύβοια. Πως αλλιώς; Διαδικτυακά; :):rolleyes:

Ετσι έτσι απο κοντά τα συγχαρητήρια!

απο τα μεμπερς εχουν εξαφανιστει οσοι εχουν ονομα με ελληνικους χαρακτηρες...

θελω κι εγω απαντηση κ.γκας... :)

Πολύ βολικά τα νεα εργαλεία...

Πως του λέω ομως οτι εχω διαβάσει ολα τα νέα θέματα?? (Μαρκ αλλ ιτεμς ας ρεαδ??)

Όντε πατήσεις νέο περιεχόμενο, εκιά στο πάτο έχει ένα (κουμπί πάλι δεν το λες) κάτι, πάτα το σου βγάζει ένα μενού, και επιλέγεις ίντα θες να καθαρίσεις....

Τι ακριβώς εννοείς?

Να μιλησω συγκεκριμενα για το λειτουργικο android γιατι δεν ειχα ποτε iphone. Στα android υπαρχει το "android market" που εκει ανεβαινουν συγκεκριμενα προγραμματα άλλα με πληρωμη άλλα δωρεαν με τα οποια μπορεις και κάνεις πολυ πιο ευκολα την πλοηγηση σου. Υπαρχουν πχ. γνωστα site οικονομικου ενδιαφέροντος αλλά και άλλα γνωστα κοινωνικης δικτυωσης τα οποια σου προτεινουν να κατεβασεις ενα συγκεκριμενο λειτουργικο τους. Απλα γινετε πιο ευκολη η πλοηγηση και συναμα η ενημερωση. Βεβαια δεν γνωριζω ποσες ωρες πρεπει να αφιερωσει ενας προγραμματιστης για να μπορεσει να φτιαξει κατι τετοιο που σιγουρα δεν θα ειναι και τοσο ευκολο. Απλα επειδη ανεφερες για android και iphone και επειδη εψαξα στο android market μηπως βρω κατι σχετικο με το taxheaven, γιαυτο ειπα να ρωτησω.

Αν δεν καταφερα να σου εξηγησω και εχεις λιγο χρονο να κοιταξεις κατι τετοιο, πες μου να σου στειλω με μηνυμα ενα σχετικο λινκ απλα για να δεις.

Ευχαριστώω

Ηταν πιο δύσκολο να ανεργιάσω τα γραφώμενα παρα να βρώ το κουμπί :D

Να μιλησω συγκεκριμενα για το λειτουργικο android γιατι δεν ειχα ποτε iphone. Στα android υπαρχει το "android market" που εκει ανεβαινουν συγκεκριμενα προγραμματα άλλα με πληρωμη άλλα δωρεαν με τα οποια μπορεις και κάνεις πολυ πιο ευκολα την πλοηγηση σου. Υπαρχουν πχ. γνωστα site οικονομικου ενδιαφέροντος αλλά και άλλα γνωστα κοινωνικης δικτυωσης τα οποια σου προτεινουν να κατεβασεις ενα συγκεκριμενο λειτουργικο τους. Απλα γινετε πιο ευκολη η πλοηγηση και συναμα η ενημερωση. Βεβαια δεν γνωριζω ποσες ωρες πρεπει να αφιερωσει ενας προγραμματιστης για να μπορεσει να φτιαξει κατι τετοιο που σιγουρα δεν θα ειναι και τοσο ευκολο. Απλα επειδη ανεφερες για android και iphone και επειδη εψαξα στο android market μηπως βρω κατι σχετικο με το taxheaven, γιαυτο ειπα να ρωτησω.

Αν δεν καταφερα να σου εξηγησω και εχεις λιγο χρονο να κοιταξεις κατι τετοιο, πες μου να σου στειλω με μηνυμα ενα σχετικο λινκ απλα για να δεις.

Φίλε δεν χρειάζεται να κατεβάσεις τίποτα από το android market. Το skin για το κινητό δουλεύει χωρίς να κάνεις καμία προσαρμογή. Διαβάζει αυτόματα το λειτουργικό σύστημα ή τον browser που χρησιμοποιείς στο κινητό και σε βάζει στο κατάλληλο skin. (Αυτόματα)

Και πίστεψέ με κανένα από τα γνωστά οικονομικά και ειδησιογραφικά site δεν φτιάχνει δικό του. Απλά χρησιμοποιούν τα έτοιμα που έχουν ήδη κατασκευαστεί από τις εταιρίες οι οποίες έχουν κατασκευάσει το λογισμικό για την προβολή του site. των site.

(εκτος βέβαια και κάποιων εξαιρέσεων)

Boss να ρωτήσω και εγώ. Γιατί από τον υπολογιστή του σπιτιού μπορώ να μπω στo forum και από τον υπολογιστή του γραφείου δεν μπορώ; Μου εμφανίζει μόνο τη "λωρίδα" πάνω που γράφει taxheaven και το πιο κάτω που λέει forum, sitemap, members κτλ.

Thank you very much.....

Αφεντικό καλημέρα

Απορία πρώτη (και της Χρύσας) , στα μέλη γιατί βλέπουμε μόνο αυτά που έχουν όνομα με λατινικούς χαρακτήρες

Απορία δεύτερη , χτες το βράδυ πήγα να μπω από το σπίτι στο φόρουμ χωρίς να κάνω σύνδεση. Αποτέλεσμα να χω τα πάνω (επικεφαλίδες κλπ) αλλά από ερωτήσεις πάπαλα

Αφεντικό καλημέρα

Απορία πρώτη (και της Χρύσας) , στα μέλη γιατί βλέπουμε μόνο αυτά που έχουν όνομα με λατινικούς χαρακτήρες

Εγώ πάντως μια χαρά σε βλέπω...... Δες μήπως και αλλάξεις το skin.....

Boss, uploads...????

Εγώ πάντως μια χαρά σε βλέπω...... Δες μήπως και αλλάξεις το skin.....

Boss, uploads...????

Τι uploads?

Οσα θέλεις.

Αφεντικό καλημέρα

Απορία δεύτερη , χτες το βράδυ πήγα να μπω από το σπίτι στο φόρουμ χωρίς να κάνω σύνδεση. Αποτέλεσμα να χω τα πάνω (επικεφαλίδες κλπ) αλλά από ερωτήσεις πάπαλα

Καθάρισε cookies, και δοκίμασε αλλαγή skin.

Και μην ξεχνάτε το θαυματουργό refresh(F5)

Καλημερα ρε παιδιά ,

εγω δουλευω σε περιβαλλον xktz 325 με 967Mbps

εχω καθαρισει τα cookies , εχω σκουπίσει , εριξα και ενα σφουγγαρισμα

αλλα δεν βλεπω αυτους που εχουν γενέθλια, τι να κάνω???

Αφέντη βοήθεια.

Στέφανε, Θα πρέπει να μπεις στην "πλήρη επεξεργασία" ή να πατήσεις το κουμπί "Προσθήκη απάντησης" στο πάνω μέρος του θέματος (εκεί ήταν πάντα.)

Τώρα απαντάς φαντάζομαι από την "γρήγορη απάντηση" οπότε δεν μπορείς να δεις τις επιλογές που έχει η "Πλήρης απάντηση"

Ετσι ήταν και πριν . Δεν άλλαξε κάτι σε αυτό . Απλά η "Γρήγορη απάντηση" έχει γίνει πολύ γρήγορη και βολεύεσαι

Στέφανε, Θα πρέπει να μπεις στην "πλήρη επεξεργασία" ή να πατήσεις το κουμπί "Προσθήκη απάντησης" στο πάνω μέρος του θέματος (εκεί ήταν πάντα.)

Τώρα απαντάς φαντάζομαι από την "γρήγορη απάντηση" οπότε δεν μπορείς να δεις τις επιλογές που έχει η "Πλήρης απάντηση"

Ετσι ήταν και πριν . Δεν άλλαξε κάτι σε αυτό . Απλά η "Γρήγορη απάντηση" έχει γίνει πολύ γρήγορη και βολεύεσαι

Και τη γρήγορη απάντηση ξέρω, και την πλήρη επεξεργασία....

Δεν βρίσκω το κουμπί για upload......

Παίζει τίποτα με τις ρυθμίσεις (personal)..??

https://rapidshare.com/files/2448036494/Notitle.jpg

Και ούτε θα το βρεις εδώ σε αυτήν την κατηγορία. Διότι απλά στις ανακοινωσεις μπορούν να ανεβάζουν αρχεία μόνο οι διαχειρηστές , (sorry λάθος) διαχειριστές

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...