Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση forum νέες λειτουργίες και νέες δυνατότητες.


gus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι To forum αναβαθμίστηκε και προστέθηκαν πλέον νέες λειτουργίες.

Μία από αυτή είναι η "προβολή νέου περιεχομένου" η οποία έχει εμπλουτιστεί με νέα φίλτρα για την ευκολότερη πρόσβαση σε θέματα που δεν έχετε διαβάσει ή παρακολουθείτε κλπ.

post-2-0-64258000-1318715531_thumb.pngpost-2-0-53408800-1318715514_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επίσης έχει προστεθεί και μία νέα λειτουργία η οποία μας βοηθάει να λύσουμε ένα πρόβλημα που είχαμε όλοι.

Οταν γράφουμε μία απάντηση συνήθως μέχρι τώρα δεν μπορούσαμε να δούμε εάν κάποιος είχε ήδη απαντήσει /σχολιάσει μέχρι να τελειώναμε την δική μας.

Τώρα στην οθόνη εμφανίζεται άμεσα οποιαδήποτε δημοσίευση γίνεται κατά την διάρκεια που εσείς γράφετε την απάντησή σας σε ένα θέμα, και πριν την ολοκληρώσετε.

(εμφανίζεται με ένα ωραίο τρόπο έτσι ώστε να μην σας ενοχλεί όσο γράφετε).

Θα το δείτε στην πράξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη μία λειτουργία έιναι η αυτόματη αποθήκευση του μηνύματος που γράφουμε.

Κάθε λέξη αποθηκεύεται αυτόματα , και ακόμα και αν κοπεί η σύνδεση, μπορούμε να την ανακτήσουμε, χωρίς να είναι απαραίτητο να την έχουμε ολοκληρώσει και να πατήσουμε την επιλογή "Δημοσίευση"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ακόμα προσθήκη είναι η δυνατότητα να προσθέσετε στις δημοσιεύσεις σας ετικέτες. (tags)

Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να μπορεί εύκολα να αναζητήσετε οποιοδήποτε περιεχόμενο/δημοσίευση με βάση την ετικέτα.

Οι ετικέτες σας δίνουν την δυνατότητα να φιλτράρετε κάποια θέματα και να μπορείτε να τα αναζητείτε χωρίς να ψάχνετε στα άπειρα αποτελέσματα που μπορεί να έχει η απλή αναζήτηση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην νέα version έχει προστεθεί και η δυνατότητα πλήρης διαχείρισης των όλων των συνημμένων και ο διαμοιρασμός τους με άλλα μέλη.

post-2-0-14002700-1318715917_thumb.pngpost-2-0-15753100-1318715931_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης το σύστημα ειδοποιήσεων αναβαθμίστηκε και περιέχει αναλυτικότερη διαχείριση στις ειδοποιήσεις.

Μπορείτε να ρυθμίσετε την συχνότητα των ειδοποιήσεων, τον τρόπο με τον οποίο θα δέχεστε ειδοποιήσεις αλλά και τον λόγο για τον οποίο θέλετε να δέχεστε ειδοποίηση. (νέο μήνυμα, νέα δημοσίευση σε θέμα που παρακολουθείτε, προσθήκη νέου φίλου κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθ' αρχή και δύσκολη δεν λένε...???

Κατ' αρχήν, συγχαρητήρια για την αναβάθμιση, και πάντα τέτοια...... Και άσε τους παππούδες να γκρινιάζουνε..... :)

Κατά δεύτερον:

α)

[#10171] Δεν έχετε την άδεια να δείτε αυτήν την επισύναψη.

αυτό μου έβγαλε ο σύστημας όταν πήγα να δω τις φωτό που έχεις ανεβάσει...

β) τα σκινς τα έφαγε η μαρμάγκα...??? Αναμένουμε..???

γ)

Παρουσιάστηκε Ένα Σφάλμα

Έχετε φτάσει μέγιστο όριο θετικών ψήφων για σήμερα

αυτό μου το βγάζει ο σύστημας όταν πάω να κάμω λάικ........ τα νεύρα του έχει...???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τα μεμπερς εχουν εξαφανιστει οσοι εχουν ονομα με ελληνικους χαρακτηρες...

Αφού το δικό σου που είναι στα ελληνικά μια χαρά φαίνεται. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω γιατι δεν με βλεπω ?

Γιατί κάπου θα έχεις τσαντίσει τον υπολογιστή σου και δεν θέλει ούτε να σε βλέπει. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί κάπου θα έχεις τσαντίσει τον υπολογιστή σου και δεν θέλει ούτε να σε βλέπει. :lol:

θες να πεις....μεχρι και τον υπολογιστη μου εχω τσαντισει και δεν θελει ουτε αυτος να με βλεπει .....

εγω ομως θελω να με βλεπω .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θες να πεις....μεχρι και τον υπολογιστη μου εχω τσαντισει και δεν θελει ουτε αυτος να με βλεπει .....

εγω ομως θελω να με βλεπω .....

Πιάσε τον υπολογιστή με το καλό,Πάρτον καμία βόλτα μέχρι το Πανόραμα,αγόρασε του κανένα τριγωνάκι να τον γλυκάνεις και θα δείς πως θα σε βλέπεις. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι οταν μπαινω στον κομβο,στον μαυρο φοντο, ψηλα δεξια, μου δειχνει το FAZEXA ,χωρις ομως την φωτογραφια,που ειναι αναποσπαστο κομματι της ταυτοτητας μου....και παραλληλα με..ηρεμει.. <_< τι εγινε ? μηπως σε καποιους δεν... αρεσε..ή με ζηλεψαν... και την ξηλωσαν?? :P και εγω τι θα κανω χωρις αυτην? που θα την βρω τωρα? ή...ετσι θα ειναι πλεον το αναβαθμισμενο...συστημα...που ως προς τα υπολοιπα, ζωγραφισαν....! οι ανωθεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ώρα υπάρχουν μόνο 3 skin.

Και ένα νέο για όσους μπαίνουν με κινητά (iphone, android κλπ)

Και αλλάζουν από που....????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σας πούμε ευχαριστώ πρέπει να σας δούμε στην Εύβοια. Πως αλλιώς; Διαδικτυακά; :):rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok, με το ip.board όλα καλά...

Το άλλο σκιν όμως (executive2) έχει πρόβλημα....

To like πως δουλεύει..?? Δεν κρατάει αθροιστή..?? Μόνο προσωπικές προτιμήσεις δείχνει..??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη MDASK εκτός

τίποτα ακόμα...

συμπληρώνω e-mail και κωδικό και δεν βγάζει κανένα μήνυμα λάθους! απλά αρνείται να με εμφανίσει συνδεδεμένη.

Μήπως παίζει ρόλο που χθες (βρήκα την ώρα κι εγώ) του δήλωσα άλλο e-mail ?

Πάντως προσπαθώ και με το νέο και με το παλιό mail αλλά το αποτέλεσμα ίδιο...

Θα κάνω υπομονή... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...