Προς το περιεχόμενο

Υπολογισμός μισθοδοσίας χρήσεως 2014


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ονομα αρχείου: Υπολογισμός μισθοδοσίας χρήσεως 2014

Το αρχείο ανέβηκε από: thanosbruno

Το αρχείο καταχωρήθηκε: 14 Οκτ 2011

Κατηγορία αρχείου: Utilities - Excel files



Υπολογίζει σε μηνιαία βάση εκκαθαριστικό μισθοδοσίας (εισφορές εργοδότη & εργαζομένου για ΙΚΑ καθώς επίσης και το ποσό του φόρου που πρέπει να παρακρατείται μηνιαίως).

με τα ποσοστά του ΙΚΑ που ισχύουν απο 1/7/14.



Πατήστε εδώ για να κατεβάσετε το αρχείο

ΥΠΟΛ.ΜΙΣΘΟΔ..zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

να ρωτησω κατι ? το αρχειο αυτο εμενα μου εμφανιζεται read only και θελει password για να ανοιξει

ισχυει ή κατι παιζει με το office μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ PROTECTED ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΑΒΑΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ UNPROTECT ΣΤΗΝ ΕΚΙΝΝΗΣΗ

ΚΑΠΟΙΟ LINK ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποχρεώσεις δημοσίου(φόρο) εννοεί το ΦΜΥ?

Στην επιλογή: πόσες μισθοδοσίες λαμβάνετε ετησίως γιατί έχει μόνο 2 επιλογές?

Κάποιος που δουλεύει με σύμβαση ορισμενου χρόνου σε εστιατόριο(Μάιος-Σεπτέμβριος) τι επιλέγει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ PROTECTED ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΑΒΑΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ UNPROTECT ΣΤΗΝ ΕΚΙΝΝΗΣΗ

ΚΑΠΟΙΟ LINK ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ

ΟΤΑΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΔΕΙΞΗ DONT UPDATE

ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑ ΚΕΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙΣ

ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΚΡΙ ΦΟΝΤΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποχρεώσεις δημοσίου(φόρο) εννοεί το ΦΜΥ?

Στην επιλογή: πόσες μισθοδοσίες λαμβάνετε ετησίως γιατί έχει μόνο 2 επιλογές?

Κάποιος που δουλεύει με σύμβαση ορισμενου χρόνου σε εστιατόριο(Μάιος-Σεπτέμβριος) τι επιλέγει?

ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΣΤΕ 14 ΜΗΝΕΣ ΕΤΗΣΙΩΣ ( ΤΟ 14,5 ΜΗΝΕΣ ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΠΙΔΟΜΑ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥ) ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ 14 ΜΗΝΕΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΣΤΕ 14 ΜΗΝΕΣ ΕΤΗΣΙΩΣ ( ΤΟ 14,5 ΜΗΝΕΣ ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΠΙΔΟΜΑ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥ) ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ 14 ΜΗΝΕΣ.

μην ξεχνας....και την...εκτακτη εισφορα!!!!

ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΙΣΦΟΡΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ PROTECTED ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΑΒΑΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ UNPROTECT ΣΤΗΝ ΕΚΙΝΝΗΣΗ

ΚΑΠΟΙΟ LINK ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ

ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΟΤΙ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΘΕΛΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ( ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΡΙ ΦΟΝΤΟ ΣΥΝΗΘΩΣ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι ? το αρχειο αυτο εμενα μου εμφανιζεται read only και θελει password για να ανοιξει

ισχυει ή κατι παιζει με το office μου?

Δεν χρειάζεται password για να ανοίξει.Οταν το ανοίξεις προτίμησε το dont update, αν συνεχίσεις να έχεις πρόβλημα πες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάρμπα Γιώργος

ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΙΣΦΟΡΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ

καλησπέρα,

με κάθε επιφ'υλαξη, να το δούμε ??? αν δεν έχεις αντίρηση ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό το αρχειάκι αλλά να μην έχει επιλογή και για πχ ικα-τεαυεκ που αφορά πολλούς και να υπολογίζει και το επικουρικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό το αρχειάκι αλλά να μην έχει επιλογή και για πχ ικα-τεαυεκ που αφορά πολλούς και να υπολογίζει και το επικουρικό?

Να το προσθέσω και αυτό για να μην στεναχωριέσαι για απλά θέματα, δεν ξέρω όμως αν το ΤΕΑΥΕΚ έχει ανώτατη τεκμαρτή κλάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 months later...

καλησπέρα. θα ήθελα να ρωτησω κάτι σχετικά με το παραπάνω προγραμμα το οποίο ειναι πολυ καλο. Η μειωση στους μισθους ισχυει απο 14-2-2012. εχω εργαζομενο που παιρνει 472,61€. θα υπολογισω το α΄δεκαπενθημερο του φεβρουαριου με το μισο των παραπανω αποδοχων και το β΄δεκαπενθημερο με μειωμενο το 1/2 του μισθου κατα 22%? επισης στις κρατησεις του ικα θα μειωσω κατα 1% τις εισφορεσ λογω οεκ? πολλες ερωτησεις εχω αποψε. σας ευχαριστω για τον χρονο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. θα ήθελα να ρωτησω κάτι σχετικά με το παραπάνω προγραμμα το οποίο ειναι πολυ καλο. Η μειωση στους μισθους ισχυει απο 14-2-2012. εχω εργαζομενο που παιρνει 472,61€. θα υπολογισω το α΄δεκαπενθημερο του φεβρουαριου με το μισο των παραπανω αποδοχων και το β΄δεκαπενθημερο με μειωμενο το 1/2 του μισθου κατα 22%? επισης στις κρατησεις του ικα θα μειωσω κατα 1% τις εισφορεσ λογω οεκ? πολλες ερωτησεις εχω αποψε. σας ευχαριστω για τον χρονο σας.

1. To 472,61 τι είναι;

2. Για ΟΕΚ και ΟΕΕ μη βιάζεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. To 472,61 τι είναι;

2. Για ΟΕΚ και ΟΕΕ μη βιάζεσαι.

Μαλλον ..ημιαπασχοληση ειναι,με 3,60, και θελουν να τον κουρεψουν με την ψιλη...! ξεφτιλα-ξεφτιλα =2πλοξεφτιλα :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΚΡΑΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΦΜΥ ΚΑΙ ΑΛΗΛΛΕΓΓΥΗ?ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΡΑΤΗΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΕΚ ΚΑΙ ΟΕΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΠΟΣΟΣΤΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΚΡΑΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΦΜΥ ΚΑΙ ΑΛΗΛΛΕΓΓΥΗ?ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΡΑΤΗΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΕΚ ΚΑΙ ΟΕΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΠΟΣΟΣΤΟ?

Γιατί, μέχρι σήμερα δεν έκανες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΚΑΝΑ ΚΡΑΤΗΣΗ ΙΚΑ-ΦΜΥ-ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΑΛΛΑ Ο ΦΙΛΟΣ DOCTOR ΑΝΑΦΕΡΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΕΚ ΚΑΙ ΟΕΕ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ?

Μέσα στις εισφορές του ΙΚΑ εμπεριέχονται οι κρατήσεις υπέρ ΟΕΚ και ΟΕΕ. Εντός του επομένου εξαμήνου θα καταργηθούν.

Μέχρι να ψηφιστεί κάποιος τέτοιος νόμος δεν αλλάζει απολύτως τίποτα.

Περιμένουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΜΕΙΚΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ 4ΩΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΗ 22%. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...