Προς το περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ Taxheaven την ΣΑΡΙΜΑΡΙΝΑ (ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στον ξανθό μου άγγελο, την ατίθαση μου,πανέμορφη,πανέξυπνη,σπαθάτη και υπερήφανη αμαζόνα, στο γλυκό αυτό κορίτσι , την θετή μου κόρη Μαρίνα, εύχομαι με όλη τη δύναμη της ψυχής μου, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. Με υγεία, ευτυχία και ότι επιθυμεί να το έχει σε όλες της πτυχές της ζωής της. Θερμά , πατρικά φιλιά κορίτσι μου και να ξέρεις οτι πάντα θα σε λατρευω. Επίσης ευχομαι χρονια πολλα και σε όσους εορταζουν σήμερα.

Σήμερα γιορτάζω και εγω για το Μαρινάκι μου. Ειμαι πολυ χαρούμενος.

amazona.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ήξερα τον Αντώνη θα παρεξηγούσα την αδυναμία του στη Μαρίνα !!!! :D

Τις ευχές μου και από εμένα Μαρινάκι...

Περιμένω τηλέφωνο να μας κεράσεις καφέ στο λιμάνι... (ωχ ξέρω .. Δεν έχεις χρόνο... :angry::))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά βρε Παίδες.. η Μαρίνα πάει στο 13%, λόγω γλύκας? :D

Χρόνια Πολλά Μαρινάκι..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοριτσάκι χρόνια σου πολλά!!!

Νάσαι πάντα γελαστή, υγιής και ευτυχισμένη.

Τα φιλιά και το κέρασμα στην Εύβοια, μην ξεχνιόμαστε...

post-3739-0-22974000-1318401729_thumb.jp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά, χρόνια καλά, χρόνια ευτυχισμένα..... καιοτι άλλο επιθυμείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια πολλα και καλα οπως εσυ τα επιθυμεις , διτροχα, τετρατροχα και με πολλες ταχυτητες ...smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις ευχές μου κι από μένα Μαρίνα, πολύχρονη και ότι επιθυμείς, πάντα με υγεία χαρά και ευτυχία........

ΥΓ:

Στον ξανθό μου άγγελο, την ατίθαση μου,πανέμορφη,σπαθάτη και υπερήφανη αμαζόνα, το γλυκό αυτό κορίτσι , την θετή μου κόρη Μαρίνα, εύχομαι με όλη τη δύναμη της ψυχής μου, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. Με υγεία, ευτυχία και ότι επιθυμεί να το έχει σε όλες της πτυχές της ζωής της. Θερμά , πατρικά φιλιά κορίτσι μου και να ξέρεις οτι πάντα θα σε λατρευω. Επίσης ευχομαι χρονια πολλα και σε όσους εορταζουν σήμερα.

Σήμερα γιορτάζω και εγω για το Μαρινάκι μου. Ειμαι πολυ χαρούμενος.

amazona.jpg

Μαρίνα μου άγριο περιστέρι

Και κρίνο του καλοκαιριού.

χρόνια πολλά μικρή

TheFreeDictionary

σαλιάρης επίθ α / θ / ουδ σαλιάρης, σαλιάρα, σαλιάρικο [sa'ʎaris, sa'ʎara, sa'ʎariko] που του τρέχουν τα σάλια

ουσ θ σαλιάρα η πετσέτα για τα μωρά

<h1 class="firstHeading" id="firstHeading">Βικιλεξικό

30px-Nuvola_apps_bookcase.png Ετυμολογία

σαλιάρης < σάλιο + -ιάρης

30px-Open_book_01.svg.png Επίθετο

σαλιάρης, -α, -ικο

  1. που του τρέχουν σάλια από το στόμα

:P:P:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια σου πολλά και καλά Μαρινάκι ,

υγεια , χαρά και ευτυχία στη ζωή σου .

Να χαιρεσαι αυτους και αυτά που αγαπάς.

Φιλιά πολλά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΤΡΙΩΤΙΣΑ ΠΟΛΎΧΡΟΝΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΈΝΗ !!!!

μια και δεν καταφέραμε να γνωριστούμε στην κρήτη ελπίζω να το κάνουμε στην ΣΤΕΝΗ :)

αν και έχω την εντύπωση ότι σε ξέρω με τα τόσα που μου έχει πει ο κ αντώνης;)

υγ η παραγγελιά του κ doctor και το κέρασμα, κρητικά έθιμα σε καθε γιορτή!!

post-9380-0-91654900-1318432965_thumb.jp

post-9380-0-18715500-1318432980_thumb.jp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο μένα βεβαίως τα χρόνια μου τα πολλά στην Μαρίνα μας,και ότι επιθυμεί να τό βρεί:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις ευχές μου κι από μένα Μαρίνα, πολύχρονη και ότι επιθυμείς, πάντα με υγεία χαρά και ευτυχία........

ΥΓ:

:P:P:P

Βρε Στέφανε; Σε μενα εγραψες αυτο το υστερόγραφο; Εσύ που εχεις κορούλα, δεν τρεφεις αυτα τα αισθήματα γιαυτην; Εγω εχω και δεν εχω βιολόγική κορούλα. Αυτο λοιπον το κενο , το εχει καλυψει , η Θεά μου, το Μαρινάκι μου. Με στενοχωρησες , αλλα επειδη σεχω και σενα σαν παιδί μου, δεν σου λεω τίποτα και να μην μου γραψεις τίποτα. Ο χρονος θα με κανει να ξεχασω οτι εγραψες, σαν να μην συναιβει τίποτα.

Εγραψα σημερα γιατι δεν ηθελα χθες που ημουν πιο εντονα στενοχωρημενος. Και στο μελλον ουτε κουβεντα για το κοριτσάκι μου. Δεστο το θεμα, οπως την σχεση σου με την κορη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Στέφανε; Σε μενα εγραψες αυτο το υστερόγραφο; Εσύ που εχεις κορούλα, δεν τρεφεις αυτα τα αισθήματα γιαυτην; Εγω εχω και δεν εχω βιολόγική κορούλα. Αυτο λοιπον το κενο , το εχει καλυψει , η Θεά μου, το Μαρινάκι μου. Με στενοχωρησες , αλλα επειδη σεχω και σενα σαν παιδί μου, δεν σου λεω τίποτα και να μην μου γραψεις τίποτα. Ο χρονος θα με κανει να ξεχασω οτι εγραψες, σαν να μην συναιβει τίποτα.

Εγραψα σημερα γιατι δεν ηθελα χθες που ημουν πιο εντονα στενοχωρημενος. Και στο μελλον ουτε κουβεντα για το κοριτσάκι μου. Δετσο το θεμα, οπως την σχεση σου με την κορη σου.

Ααααα....

Εγώ έβαλα 3 φάτσες από κάτω με γλώσσα για να δείξω ότι κάνω πλάκα......

Άμα εσύ το πήρες σοβαρά, ίντα να σου κάνω.........

Αφού ξέρεις, απ' αγαπά ο θιος, παιδεύει.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EEEE ..πρόλαβα; Μια μερα μετα κατι σαν τις προθεσμιες σαν να λεμε.Χρειαζόμαστε παραταση και σε γενεθλια και γιορτες γιατι ενα 24ωρο ειναι ολο κι ολο τι να πρωτοπρολαβουμε?... αυτα

Μαρινάκι χιλιόχρονη! Κράτα γερά με τσαμπουκά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ξανθό μου άγγελο, την ατίθαση μου,πανέμορφη,σπαθάτη και υπερήφανη αμαζόνα, το γλυκό αυτό κορίτσι , την θετή μου κόρη Μαρίνα, εύχομαι με όλη τη δύναμη της ψυχής μου, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. Με υγεία, ευτυχία και ότι επιθυμεί να το έχει σε όλες της πτυχές της ζωής της. Θερμά , πατρικά φιλιά κορίτσι μου και να ξέρεις οτι πάντα θα σε λατρευω. Επίσης ευχομαι χρονια πολλα και σε όσους εορταζουν σήμερα.

Σήμερα γιορτάζω και εγω για το Μαρινάκι μου. Ειμαι πολυ χαρούμενος.

amazona.jpg

δυνατά αισθήματα..!

χρόνια σου πολλά..

με αγάπη,

sotiris x.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παλιόπαιδα.....με συγκινήσατε!!! :rolleyes: :rolleyes:

Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας (αν και δεν έπρεπε να πείτε "χρόνια πολλά".....το ξέρω οτι ειναι πολλά....τι να κάνω??? :angry: ) και επιφυλάσσομαι να σας κεράσω ενα κάτι τις όταν θα σας ανταμώσω στην Ευβοια!!

Να σαστε όλοι σας γεροί και δυνατοί!!

Σας ευχαριστώ που τα τελευταία 5 χρόνια αποτελείται αναπόσπαστο κομμάτι της ζωής μου και εύχομαι κάποια στιγμή να καταφέρω να γνωρίσω όσους περισσότερους μπορώ απο εσας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ξανθό μου άγγελο, .............

Ρε πατέρα, είσαι κομματάκι στραβός ........ με φαίνεται!! ;) ;)

Ξανθιά εγω???

Με εχεις δει ξανθιά??

ΑΙΣΧΟΣ!!

Φαντάσου οτι ο βιολογικός μου πατέρας με αποκαλούσε τότε.....αποτυχημένο τραβεστί!!

Για να καταλάβεις για τι ομορφια μιλάμε!! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...