Προς το περιεχόμενο

ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ Ζ ΣΕ ACCOUNTANT


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας!Μολις αρχισα να δουλευω το accountant και θα ηθελα να μου πειτε πως καταχωρω τα Ζ..Ειναι ο τυπος ΑΠΛ(αποδειξη λιανικης πωλησης)? και μολις βαζω το λογαριασμο 70 και παταω αποθηκευση μου βγαζει οτι πρεπει να υπαρχει λογ. συναλασσομενου.Μπορειτε να με κατατοπισετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας!Μολις αρχισα να δουλευω το accountant και θα ηθελα να μου πειτε πως καταχωρω τα Ζ..Ειναι ο τυπος ΑΠΛ(αποδειξη λιανικης πωλησης)? και μολις βαζω το λογαριασμο 70 και παταω αποθηκευση μου βγαζει οτι πρεπει να υπαρχει λογ. συναλασσομενου.Μπορειτε να με κατατοπισετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<P>ΘΑ ΟΡΙΣΕΙΣ ΩΣ ΣΥΝΑΛΛΑΣΟΜΕΝΟ ΠΕΛΑΤΕΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΧΩΡΙΣ ΑΦΜ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΧΩΡΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.</P>

Καταλαβα και εγω καπως ετσι το υποψιαζομουνα..και κατι αλλο αν μπορεις να μου απαντησεις την συνδρομη και εγγραφη στο επιμελητηριο πως την καταχωρω?

Δηλαδη τι τυπο θα χρησιμοποιησω και θα πρεπει να ανοιξω λογαριασμο?ΣΕ ευχαριστω για την αμμεση απαντηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η singular έχει τηλέφωνο λογιστών για υποστήριξη του accountant.

8011159011

Βέβαια αυτά που ρωτάς είναι λιγάκι πρωταρχικά και το τηλέφωνο είναι υποτίθεται για πιο δύσκολα πράγματα αλλά μπορείς ελεύθερα να τους πρήζεις αν δεν έχεις τηλεφωνική υποστήριξη ή κάτι παρόμοι σε κάποιον dealer τους. Απλά μετά εμείς οι υπόλοιποι δεν θα μπορούμε να πιάνουμε γραμμή για πιο ουσιαστικές απορίες....:rolleyes:

Μα καλά αυτός που σου πούλησε το πρόγραμμα δεν αφιέρωσε τουλάχιστον 5-10 ώρες για να σου δείξει το πρόγραμμα? Συνήθως είναι μέρος της συμφωνίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η singular έχει τηλέφωνο λογιστών για υποστήριξη του accountant.

8011159011

Βέβαια αυτά που ρωτάς είναι λιγάκι πρωταρχικά και το τηλέφωνο είναι υποτίθεται για πιο δύσκολα πράγματα αλλά μπορείς ελεύθερα να τους πρήζεις αν δεν έχεις τηλεφωνική υποστήριξη ή κάτι παρόμοι σε κάποιον dealer τους. Απλά μετά εμείς οι υπόλοιποι δεν θα μπορούμε να πιάνουμε γραμμή για πιο ουσιαστικές απορίες....:rolleyes:

Μα καλά αυτός που σου πούλησε το πρόγραμμα δεν αφιέρωσε τουλάχιστον 5-10 ώρες για να σου δείξει το πρόγραμμα? Συνήθως είναι μέρος της συμφωνίας.

Εχεις δικιο.Απλα η εκπαιδευση εγινε πριν πολλα χρονια στον πατερα μου και τωρα που εχω παρει τα ηνια εγω λογο υγειας προσπαθω να κατατοπιστω μονος μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα και σου μιλάω ειλικρινά σε αυτό.

Αν δεν έχεις εμπειρία από άλλα προγράμματα, και ξεκινάς με τον accountant, θεωρώ πολύ πιθανό να μπερδευτείς και να γίνουν λάθη που θα τα πληρώνεις εκ των υστέρων.

Μπορείς να κάνεις ένα από τα εξής:

Να μάθεις απ' έξω το manual του προγράμματος και να παίρνεις συνέχεια στο τηλέφωνο που σου έδωσα (ή συγκεντρωτικά με ένα mail στο [email protected] όλα τα ερωτήματα μαζεμένα).

ή Να πληρώσεις τηλεφωνική υποστήριξη σε ένα dealer και να τους παίρνεις τηλέφωνο συνέχεια.

ή Να πληρώσεις άλλο λογιστή που το δουλεύει ή ακόμα καλύτερα κάποιον τεχνικό υπάλληλο εταιρείας dealer της singular και να σου κάνει τουλάχιστον 5-6 ώρες εκπαίδευση και να μπορείς να τον παίρνεις επιπλέον και μερικά τηλέφωνα για ένα μικρό χρονικό διάστημα - εκεί θα μάθεις καλύτερα και στην πράξη...

Η επιλογή να πληρώσεις dealer για εκπαίδευση κοστίζει υπερβολικά πολύ θα έλεγα, δε θα σου τη συνιστούσα...

Δε νομίζω ότι υπάρχει κανένα ιδιαίτερα εύκολο λογιστικό πρόγραμμα, αλλά το accountant είναι λίγο μανίκι να το λειτουργήσεις σωστά. Γενικά θα έλεγα ότι δεν είναι άσχημο πρόγραμμα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο σε αυτα που λες,αλλα απο την στιγμή που έχω στα χέρια μου το συγκεκριμένο προγραμμα προτιμώ να το μάθω παρα να ξοδεψω χρήματα για κάποιο καινούργιο.σέβομαι τις ειλικρινής απόψεις που μου μετεφερες.να σαι καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι η καλυτερη λύση ειναι να δημιουργήσεις μια εικονική εταιρία και πάνω σε αυτή να δοκιμάσεις οτι θέλεις.

Το να καταχωρεις σε κανονική εταιρία εμπεριέχει ένα μικρό ρίσκο.

Ο συνάδελφος που σε συμβούλεψε έχει δίκιο. Μπορείς να τους καλεις για όποιο πρόβλημα έχεις.

Ζήτησε τους επίσης άν γίνεται να επισκεφθείς εσύ την εταιρία και να σου κάνουν ένα σεμινάριο εκμάσθησης του προγράμματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...