Προς το περιεχόμενο

ΑΣΥΜΦΩΝΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ ΣΕ ΙΣΟΖΥΓΙΟ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΤΗΣ SOFTONE,ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΝΩ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΤΕΤΑΡΤΟΒΑΘΜΙΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΟΥΣ,& ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟΥΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΒΑΘΜΙΟΥΣ.

ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ,ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΤΗΣ SOFTONE,ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΝΩ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΤΕΤΑΡΤΟΒΑΘΜΙΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΟΥΣ,& ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟΥΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΒΑΘΜΙΟΥΣ.

ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ,ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ?

ΠΟΙΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΞΙΑ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΤΗΣ SOFTONE,ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΝΩ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΤΕΤΑΡΤΟΒΑΘΜΙΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΟΥΣ,& ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟΥΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΒΑΘΜΙΟΥΣ.

ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ,ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ?

Για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα καλά.

Έχεις σε όλους τους λογαριασμούς τεταρτοβάθμια ανάλυση;

Το σύνολο της χρέωσης των 4βάθμιων είναι ίσο με το σύνολο της πίστωσης;

Το σύνολο της χρέωσης των 3βάθμιων είναι ίσο με το σύνολο της πίστωσης;

Το σύνολο της χρέωσης των 2βάθμιων είναι ίσο με το σύνολο της πίστωσης;

Και το σύνολο της χρέωσης των πρωτοβάθμιων δεν είναι ίσο με το σύνολο της πίστωσης;

Ή συμβαίνει κάτι διαφορετικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα καλά.

Έχεις σε όλους τους λογαριασμούς τεταρτοβάθμια ανάλυση;

Το σύνολο της χρέωσης των 4βάθμιων είναι ίσο με το σύνολο της πίστωσης;

Το σύνολο της χρέωσης των 3βάθμιων είναι ίσο με το σύνολο της πίστωσης;

Το σύνολο της χρέωσης των 2βάθμιων είναι ίσο με το σύνολο της πίστωσης;

Και το σύνολο της χρέωσης των πρωτοβάθμιων δεν είναι ίσο με το σύνολο της πίστωσης;

Ή συμβαίνει κάτι διαφορετικό;

ναι εχω σε ολους τους λογαριασμους σε τεταρτοβαθμια αναλυση, και συμφωνουν ολες οι βαθμιδες των λογαριασμων μεταξυ τους σε χρεωση με την πιστωση,αλλα δεν συμφωνουν οι πρωτοβαθμοιοι με τους τεταρτοβαθμιους κλπ

μεγαλυτερη αξια εχει ο τεταρτοβαθμιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΙΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ.ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΑΝ ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΛΟΓ/ΣΜΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΗ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΣΤΗ ΣΤΗΛΗ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΤΗΛΗ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε δες ποιός πρωτοβάθμιος δε συμφωνεί με την ανάλυση σε κατωτεροβάθμιους.

Δηλαδή εκτύπωσε ένα πλήρες ισοζύγιο όλων των βαθμών κατά προτίμηση σε Excel και προσθέτοντας τους 4βάθμιους θα δεις ποιοί δε συμφωνούν με τον πρωτοβάθμιο.

Η συγκεκριμένη εφαρμογή έχει μια ιδιαιτερότητα που την κληρονόμησε από το μακρινό της πρόγονο το Κεφάλαιο: Επιτρέπει την καταχώρηση και ανισοσκέλιστων άρθρων. Δεν νομίζω να είναι όμως αυτό το θέμα σου. Αλλά θα πρότεινα να απενεργοποιήσεις από τις επιλογές της λογιστικής αυτή τη ... δυνατότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί πρέπει βρε παλικάρια να συμφωνούν τα υπόλοιπα?

Γιατι αν εχει δηλωσει οτι κινουνται πχ μονο οι τεταρτοβαθμιοι και κινει μονο αυτους θα πρεπει να συμφωνουν μετα ολοι οι βαθμοι.Δεν θα συμφωνουν μονο αν καποιες πχ εγγραφες κινει τριτοβαθμιους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σούλη εξαρτάται από το ισοζύγιο που ζητάμε.

Αν ζητήσουμε ισοζύγιο μιας περιόδου προφανώς η χρέωση πρέπει να είναι ίση με την πίστωση στις κινήσεις περιόδου, όχι αναγκαστικά και στα υπόλοιπα, εφόσον εκεί μπαίνουν και κινήσεις λογαριασμών προηγούμενων περιόδων.

Αν όμως πάρουμε ισοζύγιο χρήσης εκεί πρέπει να συμφωνούν και τα υπόλοιπα.

Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι δεν καταλάβατε το "πρόβλημα"..

Αν εγώ πάρω ισοζύγιο του 30 και έχω 10 πελάτες με υπόλοιπο 100 (χρέωση) και έναν πελάτη που του χρωστάω 200 (πίστωση)..

Τι θα μου δείξει το ισοζύγιο?

Υπόλοιπα 30 χρέωση 800,00 πίστωση 0,00

Υπόλοιπα 30.00 χρέωση 800,00 πίστωση 0,00

Υπόλοιπα 30.00.**** χρέωση 1000,00 πίστωση 200,00

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Νομίζω ότι δεν καταλάβατε το "πρόβλημα"..

Αν εγώ πάρω ισοζύγιο του 30 και έχω 10 πελάτες με υπόλοιπο 100 (χρέωση) και έναν πελάτη που του χρωστάω 200 (πίστωση)..

Τι θα μου δείξει το ισοζύγιο?

Υπόλοιπα 30 χρέωση 800,00 πίστωση 0,00

Υπόλοιπα 30.00 χρέωση 800,00 πίστωση 0,00

Υπόλοιπα 30.00.**** χρέωση 1000,00 πίστωση 200,00

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

τωρα εκτυπωνει ο σουλης και τα γραφει αρα δεν υπαρχει αμφιβολια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί πρέπει βρε παλικάρια να συμφωνούν τα υπόλοιπα?

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΠΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΑΞΕΩΝ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΣΤΙΣ 31/12/2010,ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΚΔΟΧΕΣ ΗΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ?

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΑΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι δεν καταλάβατε το "πρόβλημα"..

Αν εγώ πάρω ισοζύγιο του 30 και έχω 10 πελάτες με υπόλοιπο 100 (χρέωση) και έναν πελάτη που του χρωστάω 200 (πίστωση)..

Τι θα μου δείξει το ισοζύγιο?

Υπόλοιπα 30 χρέωση 800,00 πίστωση 0,00

Υπόλοιπα 30.00 χρέωση 800,00 πίστωση 0,00

Υπόλοιπα 30.00.**** χρέωση 1000,00 πίστωση 200,00

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

Φυσικα και δεν υπαρχει προβλημα αν εχεισ ισοζυγιο μονο του 30. Εγω καταλαβα οτι εβγαλε ισοζυγιο μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΠΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΑΞΕΩΝ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΣΤΙΣ 31/12/2010,ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΚΔΟΧΕΣ ΗΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ?

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΑΧΑΡΙΣΤΩ

Τι σχεση εχει το ημερολογιο πραξεων ισολογισμου της προηγουμενης χρονιας με το ισοζυγιο φετεινου μηνα? Ή εννοεις ισολογισμο ανοιγματος αρα θα δεις το ισοζυγιο απογραφης ολων των βαθμων που υπαρχει η διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και δεν υπαρχει προβλημα αν εχεισ ισοζυγιο μονο του 30. Εγω καταλαβα οτι εβγαλε ισοζυγιο μηνα.

Σε οποιοδήποτε ισοζύγιο και στο τελευταίο προσωρινό που υποθέτω ότι ενδιαφέρει τον ερωτώντα..

δεν συμφωνεί το ισοζύγιο υπολοίπων (χρέωση/πίστωση)..των διαφόρων βαθμών.

Υ.Γ. Μιλάμε για χρέωση/πίστωση .. τα υπόλοιπα συμφωνούν.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οποιοδήποτε ισοζύγιο και στο τελευταίο προσωρινό που υποθέτω ότι ενδιαφέρει τον ερωτώντα..

δεν συμφωνεί το ισοζύγιο υπολοίπων (χρέωση/πίστωση)..των διαφόρων βαθμών.

Υ.Γ. Μιλάμε για χρέωση/πίστωση .. τα υπόλοιπα συμφωνούν.. :)

Εχεις δικιο. Αν τελικα θελει αυτο, να συμφωνουν ολοι οι βαθμοι ως ποσό , δεν ισχυει κατι τετοιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οποιοδήποτε ισοζύγιο και στο τελευταίο προσωρινό που υποθέτω ότι ενδιαφέρει τον ερωτώντα..

δεν συμφωνεί το ισοζύγιο υπολοίπων (χρέωση/πίστωση)..των διαφόρων βαθμών.

Υ.Γ. Μιλάμε για χρέωση/πίστωση .. τα υπόλοιπα συμφωνούν.. :)

ΠΑΙΔΙΑ Η ΧΡΕΩΣΗ / ΠΙΣΤΩΣΗ ΑΝΑ ΒΑΘΜΟ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ,ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΒΑΘΜΙΩΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα υπόλοιπα δεν συμφωνούν ή το ισοζύγιο(χρέωση-πίστωση) υπολοίπων?

Αν εννοείς το πρώτο.. τότε κάποιος λογαριασμός που κίνησες δεν έχει συνδεθεί με τους ανωτεροβάθμιους.

εξήγησε μας να καταλάβουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα υπόλοιπα δεν συμφωνούν ή το ισοζύγιο(χρέωση-πίστωση) υπολοίπων?

Αν εννοείς το πρώτο.. τότε κάποιος λογαριασμός που κίνησες δεν έχει συνδεθεί με τους ανωτεροβάθμιους.

εξήγησε μας να καταλάβουμε.

π.Χ. ΟΙ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΧΡΕΩΣΗ/ΠΙΣΤΩΣΗ 100€ ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟΙ 120€ ΚΛΠ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα μιλάμε για διαφορά σε δύο τουλάχιστον πρωτοβάθμιους.. που σημαίνει ότι η κίνηση που αναφέρεις δεν τους ενημέρωσε..

Αν το πρόβλημα σου είναι το τελευταίο προσωρινό ισοζύγιο .. μην δίνεις σημασία..

Αλλά βρε παιδί μου.. ο ισολογισμός πως έκλεισε? με πια υπόλοιπα?

Υ.Γ. Όταν λες υπόλοιπα χρέωση/πίστωση 100 πως το εννοείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα μιλάμε για διαφορά σε δύο τουλάχιστον πρωτοβάθμιους.. που σημαίνει ότι η κίνηση που αναφέρεις δεν τους ενημέρωσε..

Αν το πρόβλημα σου είναι το τελευταίο προσωρινό ισοζύγιο .. μην δίνεις σημασία..

Αλλά βρε παιδί μου.. ο ισολογισμός πως έκλεισε? με πια υπόλοιπα?

Υ.Γ. Όταν λες υπόλοιπα χρέωση/πίστωση 100 πως το εννοείς?

SOULIS ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ Η ΧΡΕΩΣΗ/ΠΙΣΤΩΣΗ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΤΟΥ ΙΣΟΖΥΓΙΟΥ ΑΝΑ ΒΑΘΜΟ , ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΟΛΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΣΟΖΥΓΙΟΥ ΤΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΩΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟΥΣ,ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΟΥΣ ΚΛΠ

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το βλέπεις σωστό ή λάθος?

isoz1.pdf

SOULIS ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΣΤΑ ΣΥΝΟΛΑ ΑΞΙΩΝ ΛΟΓ/ΜΩΝ ΒΑΘΜΟΥ .

ΕΝΩ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΤΗΛΗ ΝΕΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΙ ΤΕΤΑΡΤΟΒΑΘΜΙΟΙ,ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΟΙ,ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟΙ,ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟΙ.

ΡΩΤΑΩ ΔΗΛΑΔΗ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΠΡΟΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΕΤΣΙ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ανέβασα είναι σωστό και φυσιολογικό.. θα μπορούσε όμως να είναι και λάθος..

Για να είσαι σίγουρος πρέπει η κίνηση περιόδου χρέωση/πίστωση να είναι ίδια σε όλους τους βαθμούς..

και βέβαια τα υπόλοιπα ας πούμε 10 -39 και 40 έως τέλος, του τελικού ισοζυγίου να είναι ίδια σε όλους τους βαθμούς..και μεταξύ τους.

Αλλιώς δεν κλείνει ισολογισμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ανέβασα είναι σωστό και φυσιολογικό.. θα μπορούσε όμως να είναι και λάθος..

Για να είσαι σίγουρος πρέπει η κίνηση περιόδου χρέωση/πίστωση να είναι ίδια σε όλους τους βαθμούς..

και βέβαια τα υπόλοιπα ας πούμε 10 -39 και 40 έως τέλος, του τελικού ισοζυγίου να είναι ίδια σε όλους τους βαθμούς..και μεταξύ τους.

Αλλιώς δεν κλείνει ισολογισμός.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...