Προς το περιεχόμενο

Βιβλίο εσόδων - εξόδων για κάθε οικογένεια


Korina_77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχουμε ξεφύγει εντελώς... http://www.taxheaven...ws/view/id/8429

εσυ συναδελφε τωρα το καταλαβες οτι εχουμε ξεφυγει? αν και εχω μια αντιρρηση.. δεν εχουμε.. εχουν ξεφυγει. :D

ενα μετρο απογνωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΔΥΣΚΟΛΑ.

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ (γιωργακης) ΕΙΠΕ.

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΩΡΑΡΙΟ, ΑΜΟΙΒΗ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΗ ΚΙ ΕΡΓΑΤΕΣ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΥΣ.

ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝΕ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΟΥΝΕ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ???

ΛΙΓΑ ΜΕΤΡΑΚΙΑ ΑΚΟΜΗ.... ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε μέρα ακούμε και κάτι καινούριο και λέμε "δεν είναι δυνατόν, τι άλλο θα ακούσουμε"; :o

Και την επόμενη κιόλας καταφέρνουν να μας καταπλήξουν με κάτι νεότερο, ακόμα πιο εξωφρενικό.

Η αχαλίνωτη φαντασία τους έχει γίνει πλέον επικίνδυνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία

θα ανοίξουν και άλλο οι δουλειές μας

ε ρε δουλειες με φουντες,

η με φουντα!

η που θα φουνταρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τολμήσω να προτείνω να τηρούνται από κάθε οικογένεια βιβλία Γ΄κατηγορίας για πιο λεπτομερή παρακολούθηση? ή μήπως τους βάζω ιδέες? Το χαρτζηλίκι για τα τέκνα θα πρέπει να δίνεται μόνο με θεωρημένη απόδειξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τολμήσω να προτείνω να τηρούνται από κάθε οικογένεια βιβλία Γ΄κατηγορίας για πιο λεπτομερή παρακολούθηση? ή μήπως τους βάζω ιδέες? Το χαρτζηλίκι για τα τέκνα θα πρέπει να δίνεται μόνο με θεωρημένη απόδειξη.

Eγώ έχω μικρά παιδιά και ρίχνω κέρματα του 1 ευρώ ή 50 λεπτών στα αεροπλανάκια και αυτοκινητάκια . Έπίσης , παίζω στο καζίνο και κάθε πρωί ο πακιστανός μου καθαρίζει το τζάμι . Πως θα πάρω απόδειξη από αυτά?.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ έχω μικρά παιδιά και ρίχνω κέρματα του 1 ευρώ ή 50 λεπτών στα αεροπλανάκια και αυτοκινητάκια . Έπίσης , παίζω στο καζίνο και κάθε πρωί ο πακιστανός μου καθαρίζει το τζάμι . Πως θα πάρω απόδειξη από αυτά?.....

Αποδειξη δαπάνης

Είναι απίστευτο πάντως οι δημοσιογράφοι έχουν κυριέυσει το ιντερνετ χαθηκε κ η τελευταία ελπίδα για επανασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποδειξη δαπάνης

Είναι απίστευτο πάντως οι δημοσιογράφοι έχουν κυριέυσει το ιντερνετ χαθηκε κ η τελευταία ελπίδα για επανασταση

σωστα συνάδελφε για να ΄αποδώσω και το φόρο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποδειξη δαπάνης

Είναι απίστευτο πάντως οι δημοσιογράφοι έχουν κυριέυσει το ιντερνετ χαθηκε κ η τελευταία ελπίδα για επανασταση

είχες ελπίδες ακόμα Χρήστο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τολμήσω να προτείνω να τηρούνται από κάθε οικογένεια βιβλία Γ΄κατηγορίας για πιο λεπτομερή παρακολούθηση? ή μήπως τους βάζω ιδέες? Το χαρτζηλίκι για τα τέκνα θα πρέπει να δίνεται μόνο με θεωρημένη απόδειξη.

ΔΛΠ μισές δουλειές θα κάνουμε; Το χαρτζηλίκι, με εργόσημο.

ή

όταν τα χώνανε στο χρηματιστήριο καλά ήταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΛΠ μισές δουλειές θα κάνουμε; Το χαρτζηλίκι, με εργόσημο.

ή

όταν τα χώνανε στο χρηματιστήριο καλά ήταν;

σαν τα χιόνια

να βάλουμε ένα σίδερο καλέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν τα χιόνια

να βάλουμε ένα σίδερο καλέ

Νάσαι καλά Γιάννη!

Ψάχνω σχόλια για την χτεσινή δήλωση του Πάγκαλου, που για καμιά 30αριά ακίνητα περιμένει να τούρθουν 7,5χιλ και δεν έχει να το πληρώσει και περιμένει τον Βενιζέλο να πάει να τον συλλάβει και ότι έπρεπε να είχα μεταναστεύσει στον Καναδά όσο ήμουν νέος και το παιδί μου θα πληρώσει για αυτό το τέλος δυο δόσεις του δανείου που πήρε για να ανακαινίσει το σπίτι που κληρονόμησε από τον δικό μου πατέρα και είχαμε να του βάλουμε καρφάκι από το 1967 (τόχαμε όμως βάψει) και απειλεί να το πουλήσει και ας μας πετάξει έξω ο καινούριος (αν βρεθεί) το παλιόπαιδο που να του πάρει ο διάλος τον πατέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...