Προς το περιεχόμενο

ΤΑ SEXY ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυρίες και κύριοι συνάδελφοι όσοι εξ υμών, έμπλεοι αδημονίας, επιθυμείτε να συναντήσετε επιτέλους τα κορίτσια του SOTIRIS Χ. (45) μπορείτε να επισκεφθείτε την οικία του συναδέλφου όπου οι εν λόγω αιθέριες υπάρξεις οργανώνουν πάρτυ οργίων προς εορτασμό των 45ων γενεθλίων του καθώς και των γενεθλίων και των συν-γενεθλιαζόντων :) μετ΄αυτού συναδέλφων ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (51), GEVA (44), mogwai (28)

Στους εορτάζοντες ευχόμαστε απο καρδίας χρόνια πολλά και σε όσους εξ υμών παραβρεθείτε καλή διασκέδαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ειναι πολυ απασχολημενος σημερα ο Sotos , με την αφιξη των κοριτσιων, αλλα ελπιζω να ριξει μια ματια και σε μας τα ταπεινα κοριτσια και να νιωσει την θερμη της καρδιας μας, στις ευχες μας για χρονια πολλα και καλα ....:)

χρονια πολλα σε ολους !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σέ όλους τους φίλους με αγάπη,

Sotiriris X.

Σας λέγω σήμερα, φίλοι μου, ότι παρά τις δυσκολίες και τις απογοητεύσεις της στιγμής, έχω ακόμη ένα όνειρο. Είναι ένα όνειρο γερά ριζωμένο στο όνειρο της μεταπολίτευσης.

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα αυτό το έθνος θα σπάσει τα δεσμά και θα ζήσει το αληθινό νόημα της πεποίθησής του: «Θεωρούμε αυτές τις αλήθειες αυταπόδεικτες: ότι όλοι οι Έλληνες είναι περήφανοι.»

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα στους κόκκινους λόφους, από άκρη σε άκρη της Ελλάδας, οι γιοι των πρώην ραγιάδων και οι γιοι των πρώην υπόδουλων ψυχών, θα μπορέσουν να καθίσουν μαζί στο ίδιο τραπέζι με την ένδοξη ιστορία τους..

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα ακόμη και η Ελλάδα, μια ψωροκώσταινα, πνιγμένη από τη λάβρα του τίποτα και της φάπας , θα μεταμορφωθεί σε μια όαση δημιουργίας και καινοτομίας.

Έχω ένα όνειρο ότι τα παιδιά μας μια ημέρα θα ζήσουν σε ένα έθνος όπου δεν θα κριθούν από το χρώμα του κόμματος αλλά από το περιεχόμενο του χαρακτήρα τους.

Έχω ένα όνειρο σήμερα.

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα η Ελλάδα μου [...] θα μεταμορφωθεί σε μια κατάσταση όπου τα sexy και κορίτσια θα μπορέσουν να πιαστούν χέρι χέρι με τα sexy αγόρια και να περπατήσουν μαζί σε μια χώρα με αξιοπρέπεια..

Έχω ένα όνειρο σήμερα.

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα κάθε σπιθαμή αυτού του τόπου θα υψωθεί, οι ανώμαλοι τόποι θα γίνουν ομαλοί και οι στραβοί τόποι θα γίνουν ευθείς και η δόξα της ψυχής μας θα αποκαλυφθεί και όλη η σάρκα θα βρίσκεται εκεί που της αξίζει…. Γιατί…

Ζω στην ομορφότερη χώρα του κόσμου με τα πιο sexy κορίτσια. Στην Ελλάδα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε δυο τρεις μήνες.. άντε τέσσερις αν προκύψει παράταση.. :P

Μέχρι τότε.. Χρόνια σου Πολλά.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A ΒΡΕ ΤΥΧΕΡΕ ΣΩΤΗΡΗ!!! ολα για παρτυ σου τελικα και εμεις απεξω....απληστος εισαι...δεν κραταγες τουλαχιστον 2-3....και να μας στηλης τις υπολοιπες? :D δεν βαριεσαι..ολα χαλαλι σου για σημερα....απο αυριο ομως υπολογισε οτι ειμαι 1ος στην ουρα... :D να τα εκατοστησης λοιπον,παντα υγιης και χαρουμενος με την οικογενεια σου ,και ολα σου τα ονειρα ...που ειναι και δικαμας....ευχομαι να γινουν πραγματικοτητα!!αντε και του χρονου!!! και πουσε,....μην τα κουρασεις πολυ...τα κοριτσια και θελουν αλλους 5 μηνες ξεκουραση...διοτι ετσι δεν γινεται δουλεια :D

παλι πολυχρονος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ποιος είσαι;

martin-luther-king2.jpg

Σήμερα δικαιολογείσαι........

μάλλον άρχισες από νωρίς να τα πίνεις.... :P

Σέ όλους τους φίλους με αγάπη,

Sotiriris X. και το όνομά σου λάθος το γράφεις...

Σας λέγω σήμερα, φίλοι μου, ότι παρά τις δυσκολίες και τις απογοητεύσεις της στιγμής, έχω ακόμη ένα όνειρο. Είναι ένα όνειρο γερά ριζωμένο στο όνειρο της μεταπολίτευσης.

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα αυτό το έθνος θα σπάσει τα δεσμά και θα ζήσει το αληθινό νόημα της πεποίθησής του: «Θεωρούμε αυτές τις αλήθειες αυταπόδεικτες: ότι όλοι οι Έλληνες είναι περήφανοι.»

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα στους κόκκινους λόφους, από άκρη σε άκρη της Ελλάδας, οι γιοι των πρώην ραγιάδων και οι γιοι των πρώην υπόδουλων ψυχών, θα μπορέσουν να καθίσουν μαζί στο ίδιο τραπέζι με την ένδοξη ιστορία τους..

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα ακόμη και η Ελλάδα, μια ψωροκώσταινα, πνιγμένη από τη λάβρα του τίποτα και της φάπας , θα μεταμορφωθεί σε μια όαση δημιουργίας και καινοτομίας.

Έχω ένα όνειρο ότι τα παιδιά μας μια ημέρα θα ζήσουν σε ένα έθνος όπου δεν θα κριθούν από το χρώμα του κόμματος αλλά από το περιεχόμενο του χαρακτήρα τους.

Έχω ένα όνειρο σήμερα.

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα η Ελλάδα μου [...] θα μεταμορφωθεί σε μια κατάσταση όπου τα sexy και κορίτσια θα μπορέσουν να πιαστούν χέρι χέρι με τα sexy αγόρια και να περπατήσουν μαζί σε μια χώρα με αξιοπρέπεια..

Έχω ένα όνειρο σήμερα.

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα κάθε σπιθαμή αυτού του τόπου θα υψωθεί, οι ανώμαλοι τόποι θα γίνουν ομαλοί και οι στραβοί τόποι θα γίνουν ευθείς και η δόξα της ψυχής μας θα αποκαλυφθεί και όλη η σάρκα θα βρίσκεται εκεί που της αξίζει…. Γιατί…

Ζω στην ομορφότερη χώρα του κόσμου με τα πιο sexy κορίτσια. Στην Ελλάδα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν είναι όνειρο ,

ζούμε όντως στην ομορφοτρη χωρα του κόσμου ,

με τα πιο sexy κορίτσια.

Χρόνια σου πολλά φίλε Σωτήρη ,

σου ευχομαι να πραγματοποιηθούν άμεσα όλα τα όνειρα που έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σέ όλους τους φίλους με αγάπη,

Sotiriris X.

Σας λέγω σήμερα, φίλοι μου, ότι παρά τις δυσκολίες και τις απογοητεύσεις της στιγμής, έχω ακόμη ένα όνειρο. Είναι ένα όνειρο γερά ριζωμένο στο όνειρο της μεταπολίτευσης.

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα αυτό το έθνος θα σπάσει τα δεσμά και θα ζήσει το αληθινό νόημα της πεποίθησής του: «Θεωρούμε αυτές τις αλήθειες αυταπόδεικτες: ότι όλοι οι Έλληνες είναι περήφανοι.»

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα στους κόκκινους λόφους, από άκρη σε άκρη της Ελλάδας, οι γιοι των πρώην ραγιάδων και οι γιοι των πρώην υπόδουλων ψυχών, θα μπορέσουν να καθίσουν μαζί στο ίδιο τραπέζι με την ένδοξη ιστορία τους..

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα ακόμη και η Ελλάδα, μια ψωροκώσταινα, πνιγμένη από τη λάβρα του τίποτα και της φάπας , θα μεταμορφωθεί σε μια όαση δημιουργίας και καινοτομίας.

Έχω ένα όνειρο ότι τα παιδιά μας μια ημέρα θα ζήσουν σε ένα έθνος όπου δεν θα κριθούν από το χρώμα του κόμματος αλλά από το περιεχόμενο του χαρακτήρα τους.

Έχω ένα όνειρο σήμερα.

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα η Ελλάδα μου [...] θα μεταμορφωθεί σε μια κατάσταση όπου τα sexy και κορίτσια θα μπορέσουν να πιαστούν χέρι χέρι με τα sexy αγόρια και να περπατήσουν μαζί σε μια χώρα με αξιοπρέπεια..

Έχω ένα όνειρο σήμερα.

Έχω ένα όνειρο ότι μια ημέρα κάθε σπιθαμή αυτού του τόπου θα υψωθεί, οι ανώμαλοι τόποι θα γίνουν ομαλοί και οι στραβοί τόποι θα γίνουν ευθείς και η δόξα της ψυχής μας θα αποκαλυφθεί και όλη η σάρκα θα βρίσκεται εκεί που της αξίζει…. Γιατί…

Ζω στην ομορφότερη χώρα του κόσμου με τα πιο sexy κορίτσια. Στην Ελλάδα μου!

Φιλαράκι είδες τι γίνεται άμα δεν πάει γύρα και το κάνεις όλο μόνος σου;;;;;; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύχρονος Σώτο... ότι επιθυμείς να σου κάτσει.......

Και λιγότερες τζούρες σήμερα, παν μέτρο άριστο............. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια σου πολλά Σωτήρη,

και μακάρι το όνειρο σου να βγεί αληθινό.

έχω ένα όνειρο ότι τα παιδιά μας μια ημέρα θα ζήσουν σε ένα έθνος όπου δεν θα κριθούν από το χρώμα του κόμματος αλλά από το περιεχόμενο του χαρακτήρα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και καλά Σωτήρη.

Να σε χαίρονται τα κορίτσια σου :D:D

Να σε αγαπάει η φαμίλια σου &

Να πραγματοποιηθούν τα ονειρά σου.

Με αγάπη

Βαγγέλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 months later...

hello Sotos !!!!

που χαθηκες εσυ ?

η ομορφοτερη χωρα του κοσμου και μεις οι ταπεινοι σου ευχομαστε χρονια πολλα και καλα !!!! :)

χρονια πολλα και στους υπολοιπους που γιορταζουν σημερα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέραααααααααααααα

Χρόνια πολλά και καλά Σωτήρη.

Χρόνια πολλά σε όλους όσους είχαν γενέθλια χτες, αλλά και σε όλους όσους έχουν και σήμερα.

Εύχομαι πάντα υγεία, ευτυχία και δύναμη.

Χρόνια πολάαααααααααααααααααααααααααααααα

Υ.Γ.

Πάλι άργησα μου φαίνεται ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 months later...

χρονια πολλα, Sotos ....!!!!!  :)

 

σε ποια εξωτικη παραλια θα γιορτασεις φετος?

 

fat_woman_in_bikinis.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και από μένα. Να είστε όλοι καλά...

Με κάνατε και γέλασα, και ήταν δύσκολη μέρα σήμερα...

Χρόνια πολλά λοιπόν, να σαι πάντα γεροί και δυνατοί…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ

ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟΥ

 

Ο κ. γενικός ευχαριστεί για τις εγκάρδιες ευχές σας για την γενέθλια εορτή του.

Με την ευκαιρία αυτή σας ενημερώνει ότι, τα  sexy κορίτσια  εμφανίζονται σε παρεμφερή ιστότοπο λογιστών στην αλλοδαπή με μεγάλη επιτυχία!

 

Τέλος, θα παρακολουθεί την καταπληκτική ομάδα του ταξ χέβενος από κοντά και στο μέλλον.

 

Με εγκάρδιους χαιρετισμούς

Ο κ. γενικός

sotiris x.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...