Προς το περιεχόμενο

νεα εκκαθαριστικα και επιστροφη απο την εκκαθαριση τησ φορολογικης δηλωσης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

<P>Αυτη την εποχη θα αρχισουν να στελνουν τα νεα εκκαθαριστικα για να πληρωσουμε .<BR>θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος ειχε επιστροφη φορου απο την φορολογικη δηλωση αλλα δεν εχει παρει<BR>ακομα την επιστροφη ,θα μπορει να παει στην εφορια και να κανει συμψηφισμο αναμεσα σε αυτα που <BR>εχει να πληρωσει με αυτα της επιστροφης?<BR><BR>ευχαριστω.</P>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<P>Αυτη την εποχη θα αρχισουν να στελνουν τα νεα εκκαθαριστικα για να πληρωσουμε .<BR>θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος ειχε επιστροφη φορου απο την φορολογικη δηλωση αλλα δεν εχει παρει<BR>ακομα την επιστροφη ,θα μπορει να παει στην εφορια και να κανει συμψηφισμο αναμεσα σε αυτα που <BR>εχει να πληρωσει με αυτα της επιστροφης?<BR><BR>ευχαριστω.</P>

Δεν χρειάζεται να μπει στον κόπο.Θα το κάνει η εφορία μόνη της.smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<P>Αυτη την εποχη θα αρχισουν να στελνουν τα νεα εκκαθαριστικα για να πληρωσουμε .<BR>θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος ειχε επιστροφη φορου απο την φορολογικη δηλωση αλλα δεν εχει παρει<BR>ακομα την επιστροφη ,θα μπορει να παει στην εφορια και να κανει συμψηφισμο αναμεσα σε αυτα που <BR>εχει να πληρωσει με αυτα της επιστροφης?<BR><BR>ευχαριστω.</P>

Δεν ξέρω να σ ου απαντήσω σχετικά με τον συμψηφισμό αλλά επειδή το θέμα είναι παρόμοιο ήθελα να ρωτήσω κάποιον άν ξέρει: Έχω επιστροφή 3500 , έκανα την δήλωση μέσω ιντερνετ , ελέγχθηκα εδώ και 3 μήνες και δεν μου έχουν στείλει το εκκαθαριστικό. Μπορώ με κάποιο τρόπο να το επισπέυσω ή πρέπει να περιμένω την 6 δόση της τρόικας;

Eyxarist;v

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ότι έχω καταλάβει έχουν παγώσει όλες οι επιστροφές..

Πρώτα θα έρθουν τα ραβασάκια έκτακτες εισφορές..τέλος επιτηδεύματος και μετά επιστροφές...καλό Δεκέμβρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ότι έχω καταλάβει έχουν παγώσει όλες οι επιστροφές..

Πρώτα θα έρθουν τα ραβασάκια έκτακτες εισφορές..τέλος επιτηδεύματος και μετά επιστροφές...καλό Δεκέμβρη...

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...