Προς το περιεχόμενο

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΙΜΟΛΟΓΙΩΝ


επισκέπτη Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω στημμένη έκδοση Accountant 3.37 και δεν μπορώ να στείλω ΚΕΠΥΟ.

Τί φταίει?

Τιποτα ολα μια χαρα ειναι απλα κατι δεν κανεις σωστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πάρα πολλούς συναλλασσόμενους δεν έχω βάλει διεύθυνση με αποτέλεσμα να μην μπορώ να δώσω την συγκεντρωτική. Τι μπορώ να κάνω (που να βρω όλες τις διευθύνσεις?) Αν βάλω σε όλους μια τυχαία πόλη (πχ Αθήνα) θα έχω πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για πάρα πολλούς συναλλασσόμενους (σχεδόν αδύνατο να τα καταφέρω ακόμη κι αν δουλεύω μέρα-νύχτα) ενώ η altec θα μου περάσει μία τυχαία πόλη σε όλους αυτόματα. Γίνεται κάποια διασταύρωση στην πόλη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που παίζει ρόλο, ειναι το ΑΦΜ.

Στο προγραμματάκι του υπουργείου τουλάχιστον,

μόνο αυτό να βάλεις, εισαι ok.

Στο πρόγραμμα, γιατί δεν έβαλες διευθύνσεις???

Το έστειλες και δεν εγινε δεκτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τις έβαζα μιας και δεν ήταν απαραίτητες.

Προσπάθησα να στείλω στο taxis αλλά δεν έγινε δεκτό λόγω της έλλειψης διευθύνσεων (της πόλης συγκεκριμένα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΑΝ ΝΟΜΙΖΩ.ΚΑΝΑΝ ΧΑΖΟΜΑΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΖΗΤΑΝΕ ΠΟΛΗ, ΚΑΨΟΝΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ?

ΧΘΕΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ.

ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας εγώ χθες που έστειλα ήταν απαραιτητα ολα τα στοιχεία σήμερα δεν ξέρω αν έγινε κάποια αλλαγή.Να ρωτήσω και κάτι αλλο, μηδενικες συγκεντρωτικες καταστάσεις όταν δηλ.δεν υπάρχουν συναλλαγες ανω των 300 ευρω υποβάλλουμε?ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...
επισκέπτη μαρακι

καλησπερα!!

μπορω να στειλω τις συγκεντρωτικες καταστασεις μεσα απο το gsis.!!

εχω καποιους πελατες που τους τα κραταω χειρογραφα κ οι συνολικες εγγραφες ειναι 5 +5 περιπου!!

δηλ να μπω απο τους κωδικους των παλατων μου και να αρχισω να περναω αφμ διευθυνσεις κλπ!!

ρωταω γιατι το εχω κανει ηδη σε εναν κ ακομα δεν εχει γινει δεκτο απο το συστημα!!

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 weeks later...

καλημερα,<br>έχω την έκδοση 3,34 και όταν προσπάθησα να στείλω απέυθειας μέσω προγράμματος μου έβγαλε μήνυμα για λάθος κωδικούς ενώ απο το taxis μπαίνω κανονικά.μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.και να μου πει τι να κάνω.???<br>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

h παραταση για τις συγκεντρωτικες που εχουν αιτηθει οι Ομοσπονδιες,με δεδομενο το κλεισιμο του ταξις το ΣΚ ,πιστευεται οτι ειναι σχεδον δεδομενη?εσθω και για λιγες εβδομαδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 year later...

Καλησπέρα,

Στο πρόγραμμα Γενική Λογιστική NEXT της Singular μου βγάζει λάθος την συγκεντρωτική.Πιο συγκεκριμένα σε περίπτωση μηχανικού μου αφαιρεί από την καθαρή αξία της απόδειξης την παρακράτηση φόρου (54.04.00.0000 Φόρος αμοιβών ελεύθερων επαγγελματιών). Το έχει συναντήσει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...