Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ


επισκέπτη MARINA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ σου προτείνω DATA COMMUNICATION.

Το ACADEMIA για έσοδα - έξοδα

και το Premium Properties για Μισθοδοσία.

Είναι εύχρηστα και με πολλές εφαρμογές που σε βοηθάνε και σε άλλα θέματα εκτός της καταχώρησης!

Εχω δουλέψει και τη Singular....δεν με βόλεψε ιδιαίτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κοιταξε και την union απλο και ευχρηστο προγραμα , αμεση εξυπηρετηση , το χρησιμοποιω 6 χρονια τωρα χωρις κανενα παραπονο.

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την δική μου εμπειρία:

Γενική Λογιστική-EUROFASMA ΓΕΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ DOS

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ-PROSVASIS FOROI DOS (φέτος δοκίμασα το Windows περιβάλλον, δεν μπορώ να πώ οτι έμεινα ευχαριστημένος, ιδιαίτερα σε θέμα ταχύτητας).

ΕΣΟΔΑ-ΕΞΟΔΑ: PROSVASIS CALCULUS (DOS).

ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ- PROSVASIS PAYCHECK (DOS), πέρσι άλλαξα σε EPSILONNET, δυστυχώς άλλα λένε στην παρουσίαση, άλλα καταλήγουν στην εγκατάσταση (βιβλίο αδειών-εκεί παίζει μια κοροϊδία μέρχι τα όρια της απάτης-Δεν λένε ότι υποστηρίζεται και ότι είναι ΠΡΟΣΘΕΤΟ module, άρα επιπλέον χρέωση, απλά λένε ότι έχει και βιβλίο αδειών και μένεις με την εντύπωση ότι θα μπορεί να κάνεις χρήση του εν λόγω χαρακτηριστικού).

Με αυτά που διαβάζω κατα καιρούς για τα προγράμματα της Singular, ομολογώ ότι είχα σκοπό να αλλάξω προγράμματα Εσόδων-Εξόδων, Μισθοδοσίας και Δηλώσεων Εισοδήματος πριν 4 χρόνια και να πάω Singular, ιδιαίτερα λόγω της πολύ καλής εμπειρίας με το EUROFASMA. Ωστόσο όταν στις αρχές του 2007, ένας dealer, με έπεισε να εγκατασταθεί σε πελάτη το Eurofasma Next, το μετάνοιωσα πικρά και μέσα σε ένα μήνα του ζήτησα το κλασσικό DOS. Ο λόγος βεβαίως ήταν ότι το πρόγραμμα ήταν απλά ΑΝΕΤΟΙΜΟ για χρήση, καθώς δεν είχε προσαρμοστεί η εκτύπωση μηχανογραφικού Ισοζυγίου και το "περιμένανε από μέρα σε μέρα"... Εγώ τι θα έκανα στο τέλος του μήνα, δεν με ρώτησαν. Γι' αυτό όπως είπε και κάποιος παραπάνω, καλύτερα μια δοκιμασμένη και σίγουρη λύση, παρά ενα φαντεζί περιβάλλον εργασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η DATA με τις εκκαθαρίσεις και τις αναβαθμίσεις φέτος ειδικά ταλαιπώρησε πολύ κόσμο...

Από ότι θα διαβάσετε και σε άλλα posts.......αρκετά....:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...