Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΕΡΙΟΔΙΚΗΣ ΦΠΑ ΜΕ ΑCCOUNTANT V.334


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα . Μήπως έχει στείλει κανείς περιοδική δήλωση ΦΠΑ με την έκδοση 334 accountant γιατί εγώ όσο και αν προσπάθησα δεν μπόρεσα Αλλαξε κάτι ή υπάρχει πρόβλημα στην έκδοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα....το ίδιο συμβαίνει και με την data...λόγω της πληρωμής με δόσεις μου είπαν, κάτι άλλαξαν στο taxis...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Καλησπέρα . Μήπως έχει στείλει κανείς περιοδική δήλωση ΦΠΑ με την έκδοση 334 accountant γιατί εγώ όσο και αν προσπάθησα δεν μπόρεσα Αλλαξε κάτι ή υπάρχει πρόβλημα στην έκδοση?

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ..... ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

ΑΛΛΑΞΕ ..... ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ Φ2...ΕΝ ΜΕΣΩ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΦΠΑ...

ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΡΟΒΛΕΠΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ 3842/2010....

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΟΗΣΙΑ

ΚΑΙ Η ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟ Υ.Ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ..... ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Για το λογο αυτο δεν ειναι για πεταμα το προγραμμα. Σήμερα τα αλλαξαν στο υπ. οικ. Εκανα πριν λιγο μια δοκιμή. Λοιπον εκτυπωσα απο το ακαουντ το φπα. Μπεικα στο ΄ταξις , εβγαλα τη φορμα. Εγραψα 5 νουμερα και τα υπολοιπα ολα τα συμπληρωσε το συστημα. Ειναι ευκολη δυλαδη η υποβολή. Τουλαχιστον για πρωτη φορα απο το 1986 δεν δινω ευθηνες στην σιγκιουλαρ, αφου στο υπ. οικ. τρεχουν με χιλια. Τι να σου κανει η σιγκιουλαρ που τρεχει με 10 μονο; Βλεπετε τι υπ. οικ. εχουμε; Τα σαρώνει ολα, ολα τα σφαζει , ολα τα μαχαιρώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΛΛΑΞΕ ..... ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ Φ2...ΕΝ ΜΕΣΩ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΦΠΑ...

ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΡΟΒΛΕΠΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ 3943/2011....31/03/2011.....

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΟΗΣΙΑ

ΚΑΙ Η ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟ Υ.Ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά βλέπω και άλλα ξενύχτια για να στείλουμε περιοδικές. Το Υ.Ο μας κάνει φέτος τεστ αντοχής . Οσοι δεν πάθουν εγκεφαλικό θα πάρουν πιστοποιητικό βλακείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια αλλαγη φπα θελουμε τωρα να ερθουμε στα ισα μας αλλα ολοι οι συντελεστες οχι μονο ενας μην σου πω να βαλουν ακομα ενα πολυτελειας ετσι να περναει η ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 months later...

Για το λογο αυτο δεν ειναι για πεταμα το προγραμμα. Σήμερα τα αλλαξαν στο υπ. οικ. Εκανα πριν λιγο μια δοκιμή. Λοιπον εκτυπωσα απο το ακαουντ το φπα. Μπεικα στο ΄ταξις , εβγαλα τη φορμα. Εγραψα 5 νουμερα και τα υπολοιπα ολα τα συμπληρωσε το συστημα. Ειναι ευκολη δυλαδη η υποβολή. Τουλαχιστον για πρωτη φορα απο το 1986 δεν δινω ευθηνες στην σιγκιουλαρ, αφου στο υπ. οικ. τρεχουν με χιλια. Τι να σου κανει η σιγκιουλαρ που τρεχει με 10 μονο; Βλεπετε τι υπ. οικ. εχουμε; Τα σαρώνει ολα, ολα τα σφαζει , ολα τα μαχαιρώνει.

Καλησπέρα σας!Μολις αρχισα να δουλευω το accountant και θα ηθελα να μου πειτε πως καταχωρω τα Ζ..Ειναι ο τυπος ΑΠΛ(αποδειξη λιανικης πωλησης)? και μολις βαζω το λογαριασμο 70 και παταω αποθηκευση μου βγαζει οτι πρεπει να υπαρχει λογ. συναλασσομενου.Μπορειτε να με κατατοπισετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα συνάδελφοι...μπορεί να με βοηθήσει κάποιος στο εξης;

Προσπαθώ να στείλω την ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ περιοδική μέσω accountant και δεν μπορώ να συνδεθώ στο taxis.με όλους τους πελάτες δεν βγάζει πρόβλημα άρα κάτι παίζει με τους κωδικούς μου(τους βάζω 2 φορές;;; )και τα κουτάκια από κάτω που λέει "ατομική επιχείρηση/λογιστικό γραφείο" και "νόμιμος εκπρόσωπος"(ποιό τσεκάρω;;;)

ευχαριστώ για την βοήθεια προκαταβολικά...(να πέσει και καμιά προκαταβολή σε αυτή τη χώρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα συνάδελφοι...μπορεί να με βοηθήσει κάποιος στο εξης;

Προσπαθώ να στείλω την ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ περιοδική μέσω accountant και δεν μπορώ να συνδεθώ στο taxis.με όλους τους πελάτες δεν βγάζει πρόβλημα άρα κάτι παίζει με τους κωδικούς μου(τους βάζω 2 φορές;;; )και τα κουτάκια από κάτω που λέει "ατομική επιχείρηση/λογιστικό γραφείο" και "νόμιμος εκπρόσωπος"(ποιό τσεκάρω;; ;)

ευχαριστώ για την βοήθεια προκαταβολικά...(να πέσει και καμιά προκαταβολή σε αυτή τη χώρα)

ΔΕΝ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΥΤΑΚΙ. ΤΑ ΔΥΟ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΕΙ ΛΟΓΙΣΤΗ Η' ΝΟΜΙΜΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΥΤΑΚΙ. ΤΑ ΔΥΟ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΕΙ ΛΟΓΙΣΤΗ Η' ΝΟΜΙΜΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ

το έκανα και έτσι...έβαλα τους κωδικούς μου 2 φορές και δεν τσέκαρα κα΄νενα κουτάκι...πάλι δεν την δέχτηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...