Jump to content

Προτάσεις για τη βελτίωση και την αναβάθμιση των προσφερόμενων υπηρεσιών από τον κόμβο TaxHeaven

Recommended Posts

Αν θέλετε τη γνώμη μου, πρέπει να απαγορευτούν δημοσιεύματα κάθε μορφής επισκεπτών. Μόνο υποβάθμιση φέρουν με τις ανοησίες που γράφονται, και κάνουν το φόρουμ απωθητικό για τα μέλη. Γράφονται ύβρεις ανώνυμες (ή και ¨ανώνυμες", ενίοτε), υποβάλλονται "ερωτήματα" που προκαλούν από γέλιο έως και οργή, γενικώς γίνεται του κάθε πικραμένου το σπαμ με αποτέλεσμα να χάνονται μέσα στο πλήθος αυτών των δημοσιεύσεων θέματα με ενδιαφέρον.

Να μπορούμε να βλέπουμε το site και από το κινητό μας τηλέφωνο-pad (σε λειτουργικό iphone και Android )

Καλησπέρα σας,

παρακαλώ πολύ θα ήθελα να ζητήσω αν γίνεται οι αγγελίες οι οποίες αναρτούνται με κάποιο τρόπο να ελέγχονται , καθότι έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο στο πεδίο της ημ/νίας να μην καταχωρείται η σωστή ημ/νία με αποτέλεσμα αυτές οι αγγελίες (π.χ.με έτος 2013) να παρουσιάζονται πάντα πρώτες.

Η ημ/νία καταχώρησης παίζει σημαντικό ρόλο τόσο για αυτούς που καταχωρούν μια αγγελία (προτεραιότητα) καθώς και για αυτούς που αναζητούν (πιο πρόσφατη). Τέλος πιστεύω ότι θα πρέπει να ελέγχονται και ως προς το περιεχόμενό τους καθότι υπάρχουν φορές που δεν αντιστοιχούν τόσο σε αγγελία αλλά περισσότερο σε διαφήμιση.

Ευχαριστώ πολύ

Καλησπέρα σας,

παρακαλώ πολύ θα ήθελα να ζητήσω αν γίνεται οι αγγελίες οι οποίες αναρτούνται με κάποιο τρόπο να ελέγχονται , καθότι έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο στο πεδίο της ημ/νίας να μην καταχωρείται η σωστή ημ/νία με αποτέλεσμα αυτές οι αγγελίες (π.χ.με έτος 2013) να παρουσιάζονται πάντα πρώτες.

Η ημ/νία καταχώρησης παίζει σημαντικό ρόλο τόσο για αυτούς που καταχωρούν μια αγγελία (προτεραιότητα) καθώς και για αυτούς που αναζητούν (πιο πρόσφατη). Τέλος πιστεύω ότι θα πρέπει να ελέγχονται και ως προς το περιεχόμενό τους καθότι υπάρχουν φορές που δεν αντιστοιχούν τόσο σε αγγελία αλλά περισσότερο σε διαφήμιση.

Ευχαριστώ πολύ

Θα το λάβουμε σοβαρά υπόψιν.

Ευχαριστούμε.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Στο εξπλορερ 9 δεν παιζει το μουλτικουοτ, μόλις το κλικάρω αμέσω με πάει στην απάντηση και δεν περιμένει να επιλέξω άλλα θέματα.

Δεν ξέρω αν είναι απο κάποιο ρυθμηση του εξπλορερ, παντως με την προηγούμενη εκδοση του εξπλορερ δεν ειχα προβλημα.

• 4 months later...
  • 1 month later...
Αναβάθμιση Taxheaven Mobile Alert.

Σας ενημερώνουμε ότι είναι πλέον διαθέσιμη η 4η έκδοση της Εφαρμογής Tax Alert για κινητά τηλέφωνα Android.

Στην εφαρμογή εκτός από την άμεση ενημέρωση με Alert μηνύματα και τα Rss του κόμβου, προστέθηκε κι η εφαρμογή

"Στοιχεία Νομικών προσώπων - στοιχεία φυσικών προσώπων επιτηδευματιών .

Κι εμείς που δεν έχουμε (ούτε θέλουμε ) android και τέτοια καλούδια .. που θα βλέπουμε αυτή την εφαρμογή?

καλημερα , καλη εβδομαδα και καλο μηνα !!!!

Εδω και καποιες μερες μπαινοντας σε ενα θεμα, δεν βλεπω κατω στους χρηστες που διαβαζουν αυτο το θεμα, τα ονοματα των μελων. αντι αυτου βλεπω βελακια ετσι: εχουν κι αλλοι το ιδιο προβλημα ?

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

μέλη, επισκέπτες, ανώνυμοι χρήστες

Αλλαξε skin

για τον Σούλη

http://www.taxheaven.gr/pages/vat

Πειραζει να το χρησιμοποιουμε κι εμεις ή πρεπει να αλλαξουμε το ονομα μας σε Σουλης....????

Ενοχλαμε κανενα δλδ...???? θα παρεξηγηθει η εφαμογη...????

Πειραζει να το χρησιμοποιουμε κι εμεις ή πρεπει να αλλαξουμε το ονομα μας σε Σουλης....????

Ενοχλαμε κανενα δλδ...???? θα παρεξηγηθει η εφαμογη...????

Απλώς θα ....... αυξήσεις το μηνιάτικο του Soulis (οι δημοσιεύσεις θα αθροίζονται στο profil του)

Αν κι εσένα λόγω της ημέρας σου το έκανε δώρο... :)

το σκιν για μενα ηταν μαλλον....

αλλα δεν αλλαζει .... :angry:

εχω και τον Ερμη αναδρομο...

ερχεται και πανσεληνος ....

τα νευρα μου !!!

καλημερα , καλη εβδομαδα και καλο μηνα !!!!

Εδω και καποιες μερες μπαινοντας σε ενα θεμα, δεν βλεπω κατω στους χρηστες που διαβαζουν αυτο το θεμα, τα ονοματα των μελων. αντι αυτου βλεπω βελακια ετσι: εχουν κι αλλοι το ιδιο προβλημα ?

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

μέλη, επισκέπτες, ανώνυμοι χρήστες

• <<<,

το σκιν για μενα ηταν μαλλον....

αλλα δεν αλλαζει .... :angry:

εχω και τον Ερμη αναδρομο...

ερχεται και πανσεληνος ....

τα νευρα μου !!!

σκιν πως αλλαζω? :huh:

βρε παιδια....

ασχοληθειτε και με κατι σοβαρο σημερα , επιτελους !!!!!!

σας λεω εχω προβλημα ...... :angry:

βρε παιδια....

ασχοληθειτε και με κατι σοβαρο σημερα , επιτελους !!!!!!

σας λεω εχω προβλημα ...... :angry:

Πήγαινε κάτω αριστερά .. έχει μια επιλογή "αλλαγή δέρματος θέματος".

Πήγαινε κάτω αριστερά .. έχει μια επιλογή "αλλαγή δέρματος θέματος".

ναι το ξερω, αλλα δεν αλλαζε τοσες μερες, ουτε το σκιν ουτε το προβλημα....

ομως σημερα το πρωι, εφτιαξε ξαφνικα...

ευχαριστω Σουλις και σενα και τα αλλα τα καλα παιδια, αν κανανε κατι, αν οχι, μαλλον ο Ερμης μου αποφασισε να συνεργαστει .....