Προς το περιεχόμενο
  • 0

Ήμέρες αδείας σε σχέση με προυπηρέσια προηγούμενων ετών


VenLim

Ερώτηση

Καλησπέρα!

Υπάλληλος με προυπηρέσια 14 ετών προσλήφθηκε σε επιχείρηση 10/2009 δικαιούτε 21 ημέρες; Mου είπε κάποιος ότι αν κάποιος έχει πάνω από 10 χρόνια προυπηρεσία άσχετα με το αν είναι ο ίδιος εργοδότης,δικαιούτε παραπάνω μέρες.Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό;

Η προυπηρέσια που αναφέρω έχει υπολογιστεί στο μισθό του και αναφέρεται στο πίνακα προσωπικού της επιθεώρηση εργασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Καλησπέρα!

Υπάλληλος με προυπηρέσια 14 ετών προσλήφθηκε σε επιχείρηση 10/2009 δικαιούτε 21 ημέρες; Mου είπε κάποιος ότι αν κάποιος έχει πάνω από 10 χρόνια προυπηρεσία άσχετα με το αν είναι ο ίδιος εργοδότης,δικαιούτε παραπάνω μέρες.Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό;

Η προυπηρέσια που αναφέρω έχει υπολογιστεί στο μισθό του και αναφέρεται στο πίνακα προσωπικού της επιθεώρηση εργασίας.

Σας το είπε κάποιος;;;

Εμένα πάλι κάποιος με φώναξε Σεμπάστιαν.

Ψάξτε στο φόρουμ σε προηγούμενα θέματα ή μέσω της αναζήτησης. Επίσης διαβάστε καλά την εργατική νομοθεσία διότι αυτός ο κάποιος δεν θα βρίσκεται συνέχεια δίπλα σας.

Φιλικά (πάντα)

doc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Anast , ευχαριστώ ιδιαίτερα για την άμεση απάντηση!!!

Εύχομαι καλό απόγευμα και λυπάμαι που δεν είχα ψάξει καλύτερα αλλά η σχέση που έχω με τη μισθοδοσία είναι σχεδόν ανύπαρκτη!

Και πάλι ευχαριστώ και καλό απόγευμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σας το είπε κάποιος;;;

Εμένα πάλι κάποιος με φώναξε Σεμπάστιαν.

Ψάξτε στο φόρουμ σε προηγούμενα θέματα ή μέσω της αναζήτησης. Επίσης διαβάστε καλά την εργατική νομοθεσία διότι αυτός ο κάποιος δεν θα βρίσκεται συνέχεια δίπλα σας.

Φιλικά (πάντα)

doc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σας ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σας και το κόπο σας ,αλλά δεν βρίσκω το λόγο γιατί απλά δεν μου απάντησατε.

Πάντως και πάλι σας ευχαριστώ.Καλό απόγευμα!

Φιλικά

Σας το είπε κάποιος;;;

Εμένα πάλι κάποιος με φώναξε Σεμπάστιαν.

Ψάξτε στο φόρουμ σε προηγούμενα θέματα ή μέσω της αναζήτησης. Επίσης διαβάστε καλά την εργατική νομοθεσία διότι αυτός ο κάποιος δεν θα βρίσκεται συνέχεια δίπλα σας.

Φιλικά (πάντα)

doc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σας ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σας και το κόπο σας ,αλλά δεν βρίσκω το λόγο γιατί απλά δεν μου απάντησατε.

Πάντως και πάλι σας ευχαριστώ.Καλό απόγευμα!

Φιλικά

"Αντί να δώσεις σε κάποιον ένα ψάρι, μάθε τον να ψαρεύει". Αυτός ήταν ο σκοπός μου!

Καλημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...