Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΤΕΛΟΣ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΟΣ (ΜΑΛΛΟΝ ΕΝΝΟΟΥΝ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΑΣ) ΑΠΟ ΤΟ 2010


gkazan

Ερώτηση

ΚΕΡΑΤΙΑΤΙΚΑ 2010...and beyond

Προσωπικά δεν ξέρω πότε θα επιστρέψω το ειδοποιητήριο: τρώγωντας μεσημεριανό ή βραδινό... ή βγάζοντας το μεσημεριανό ή βραδινό δια της κανονικής οδού.

ΔΕΚΑΡΑ ΤΣΑΚΙΣΤΗ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ.

Αυτή την πορεία θα ακολουθήσω-ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΩΜΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΕΙΣΦΟΡΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

μακαρι να σκεφτόντουσαν όλοι έτσι και να μην πλήρωναν όταν μας επιβάλλουν κεφάλικους φόρυς που δεν επιβάλλονταν ούτε επί τουρκοκρατίας..θα είχαμε πετύχει κάτι..τώρα θα σπεύσουν όλοι να πληρώσουν με το φόβο της δαμόκλειας σπάθης του ελέγχου και τρεχάτε ποδαράκια μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μόνο ΟΛΟΙ μαζί θα μπορέσουμε να αντιμετωπίσουμε το χαράτσι... Πρέπει να αντιμετωπίσουμε το θέμα συλλογικά!!! Ακούν αυτοί που ΠΡΕΠΕΙ να μας οργανώσουν!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μόνο ΟΛΟΙ μαζί θα μπορέσουμε να αντιμετωπίσουμε το χαράτσι... Πρέπει να αντιμετωπίσουμε το θέμα συλλογικά!!! Ακούν αυτοί που ΠΡΕΠΕΙ να μας οργανώσουν!?

και ποιοι ειναι αυτοι βρε Βαγγελη ?

οριστε ξεκινα να οργανωνεσαι ...

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=79307&pid=414093&st=640entry414093

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

και ποιοι ειναι αυτοι βρε Βαγγελη ?

οριστε ξεκινα να οργανωνεσαι ...

http://www.taxheaven...40

Μιας και ο Μπένι μας λέει ότι "αυτά τα μέτρα είναι αναγκαία και πρέπει να ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ", ας ξεκινήσουμε ΟΛΟΙ μας σε προσωπικό/ατομικό επίπεδο την αντίστασή μας και ας φροντίσουμε να ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ αυτή την λαίλαπα απειλών, ψεύδους και απάτης.

Εκτός και αν κάποιος θέλει ειδική πρόσκληση ή ινστρούκτορα για να σκεφθεί και τα στοιχειώδη.

Φέτος μας ζητούν 300, του χρόνου 500, μετά τι;;; Και είναι ΜΟΝΟ το τέλος επιτηδεύματος-ούτε έκτακτη εισφορά ούτε τίποτα άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

και ποιοι ειναι αυτοι βρε Βαγγελη ?

οριστε ξεκινα να οργανωνεσαι ...

http://www.taxheaven...40

Χρύσα μου, δεν μπορώ έγω, ούτε εσύ, ούτε κανένας μεμονωμένα, μέσω μίας συζήτησης στο φόρουμ να κάνουμε τίποτα! Αυτές είναι δουλειές των συνδικαλιστικών οργάνων μας, αν δεν θέλουν ή δεν μπορουν να κάνουν κάτι, ας παραιτηθούν να αναλάβει κάποιος/οι με όρεξη να κάνουν έργο.....

Υ.Γ. Δεν κάθεστε στις καρέκλες μόνο για να ζητάτε παρατάσεις....(καλοδεχούμενες βέβαια, μου έφυγε ένα βάρος σήμερα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Χρύσα μου, δεν μπορώ έγω, ούτε εσύ, ούτε κανένας μεμονωμένα, μέσω μίας συζήτησης στο φόρουμ να κάνουμε τίποτα! Αυτές είναι δουλειές των συνδικαλιστικών οργάνων μας, αν δεν θέλουν ή δεν μπορουν να κάνουν κάτι, ας παραιτηθούν να αναλάβει κάποιος/οι με όρεξη να κάνουν έργο.....

Υ.Γ. Δεν κάθεστε στις καρέκλες μόνο για να ζητάτε παρατάσεις....(καλοδεχούμενες βέβαια, μου έφυγε ένα βάρος σήμερα!)

ξαναγυρναμε στα ιδια και στα ιδια ....

τα συνδικαλιστικα οργανα ειμαστε εμεις ή θα επρεπε να ειμαστε ....

ξεχναμε οτι και μεις απο τις καρεκλες μας κρινουμε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ξαναγυρναμε στα ιδια και στα ιδια ....

τα συνδικαλιστικα οργανα ειμαστε εμεις ή θα επρεπε να ειμαστε ....

ξεχναμε οτι και μεις απο τις καρεκλες μας κρινουμε ....

Εγώ όμως κι εσύ για τον Α ή τον Β λόγο δεν θελήσαμε να εμπλακούμε, ψηφίσαμε τους αρμόδιους αντιπροσώπους μας, οι οποίοι εφ' όσον θέλησαν να κάτσουν στις καρέκλες αυτές οφείλουν να προασπίσουν τα συμφέροντα μας...! ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ο επαγγελματίας πολιτικός δεν μας είπανε τι κεφαλικό φόρο θα πληρώσει;;;:angry: :angry: :angry:

Όσα και να πληρώσει, θα γίνει κάτι;

Μόνο αν τους ανοίξεις του λογαριασμούς ΟΛΟΥΣ και μέχρι 4ου βαθμού συγγενείας, θα βρείς άκρη...

Γι' αυτό βέβαια χρειάζεται συνδρομή τανκς για να γίνει σωστά η δουλειά...

Και σφαιρούλες στο Γουδί... ή όπως μου είπε τώρα πελάτης μου, που ψήφιζε για δεκαετίες τους τωρινούς, "Κρέμασμα από τις μασχάλες στο Σύνταγμα, κόψιμο με ξυράφι και αλάτι στις πληγές τους" και δια παντός (όχι δια βίου) άρση του δικαιώματος εκλέγειν και εκλέγεσθε για τους ίδους, τους συγγενείς τους έως και 4ου βαθμού, στο διηνεκές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Όσα και να πληρώσει, θα γίνει κάτι;

Μόνο αν τους ανοίξεις του λογαριασμούς ΟΛΟΥΣ και μέχρι 4ου βαθμού συγγενείας, θα βρείς άκρη...

Γι' αυτό βέβαια χρειάζεται συνδρομή τανκς για να γίνει σωστά η δουλειά...

Και σφαιρούλες στο Γουδί... ή όπως μου είπε τώρα πελάτης μου, που ψήφιζε για δεκαετίες τους τωρινούς, "Κρέμασμα από τις μασχάλες στο Σύνταγμα, κόψιμο με ξυράφι και αλάτι στις πληγές τους" και δια παντός (όχι δια βίου) άρση του δικαιώματος εκλέγειν και εκλέγεσθε για τους ίδους, τους συγγενείς τους έως και 4ου βαθμού, στο διηνεκές.

Κοίτα τα αίματα και τ' αλάτια είναι μιας άλλης εποχής...εγώ θα είμουν ευχαριστημένος με μερικές δημεύσεις περιουσιών !!! Έτσι για αρχή και βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κοίτα τα αίματα και τ' αλάτια είναι μιας άλλης εποχής...εγώ θα είμουν ευχαριστημένος με μερικές δημεύσεις περιουσιών !!! Έτσι για αρχή και βλέπουμε...

Καλό θα ήταν να τους το θυμίσουμε ξανά... μιας και ο Έλληνας δεν έχει ιστορική μνήμη... ;)

Στην τελική, θα είναι μια καλή προειδοποίηση για τους επόμενους προδότες μας... και δυστυχώς είναι πολλοί που περιμένουν να το κάνουν... και το όνομα αυτών: ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΕΚΛΟΓΩΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κοίτα τα αίματα και τ' αλάτια είναι μιας άλλης εποχής...εγώ θα είμουν ευχαριστημένος με μερικές δημεύσεις περιουσιών !!! Έτσι για αρχή και βλέπουμε...

Βασικά σε όλους αυτούς, Άκης, Βουλγαράκης, Ρουσόπουλος και σία, το μόνο που τους φοβίζει είναι η δήμευση της περιουσίας τους και τίποτα άλλο...

Και μόνο αυτό θα με ικανοποιούσε...

Σε καμία περίπτωση δεν θέλω φυλακές κτλπ ώστε να συνεχίσω να πληρώνω για αυτούς....wink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΗΡΑΚΛΗΣ-παρανομος

Εμεις οι παρανομοι λογιστες θα πληρωσουμε τελος?

Και ο παππας που κανει δηλωσεις ΦΕ, ΦΠΑ κλπ τι θα πληρωσει? τελος?

τελος..

τελος παντων ... αμην

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Βασικά σε όλους αυτούς, Άκης, Βουλγαράκης, Ρουσόπουλος και σία, το μόνο που τους φοβίζει είναι η δήμευση της περιουσίας τους και τίποτα άλλο...

Και μόνο αυτό θα με ικανοποιούσε...

Σε καμία περίπτωση δεν θέλω φυλακές κτλπ ώστε να συνεχίσω να πληρώνω για αυτούς....wink.gif

ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ !!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη velisarios

Το ξενύκτι , το άγχος , την αγωνία, τη ταλαιπωρία, το κόπο στη δουλειά μας,όπως διαλύσαν τα πάντα στην Ελληνική Οικονομία, λόγω της ασχετοσύνης των εξουσιάστών-φασισταριών αυτών, για ΚΕΦΑΛΙΚΟ ΧΑΡΑΤΣΙ είτε των 300 ,είτε των 500 Ευρώ, δε τους το χαρίζω, για να το εξανεμίζουν, στις μαύρες τρύπες, των κομματικών ρουσφετολογιών ,που κάναν αυτοί....και εγώ ο ΗΛΙΘΙΟΣ δούλευα σκληρά, για να μου τα τρώνε ,μια χαρά..

Πρώτα αυτοί ΦΤΩΧΟΙ, και μετά ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ....

Μετανάστες να φύγουν πρώτοι οι Προδότες και μεις να ακολουθησουμε αν αναγκαστούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το ξενύκτι , το άγχος , την αγωνία, τη ταλαιπωρία, το κόπο στη δουλειά μας,όπως διαλύσαν τα πάντα στην Ελληνική Οικονομία, λόγω της ασχετοσύνης των εξουσιάστών-φασισταριών αυτών, για ΚΕΦΑΛΙΚΟ ΧΑΡΑΤΣΙ είτε των 300 ,είτε των 500 Ευρώ, δε τους το χαρίζω, για να το εξανεμίζουν, στις μαύρες τρύπες, των κομματικών ρουσφετολογιών ,που κάναν αυτοί....και εγώ ο ΗΛΙΘΙΟΣ δούλευα σκληρά, για να μου τα τρώνε ,μια χαρά..

Πρώτα αυτοί ΦΤΩΧΟΙ, και μετά ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ....

Μετανάστες να φύγουν πρώτοι οι Προδότες και μεις να ακολουθησουμε αν αναγκαστούμε...

Ε..λοιπόν εγώ δεν θέλω να πάω πουθενά και θέλω να τους βλέπω και να τους φτύνω κατάμουτρα πειράζει;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

1.000.000 εναρξεις * 300.00 = 300.000.000,00 για το 2010

1.000.000 εναρξεις * 500.00 = 500.000.000,00 για το 2011

Τα πραγματα για αυτους είναι πολύ πιο απλά απο αυτα που συζητάμε.

Ετσι θα έρθει και η περαιωση για το 2010 , καθως και η περαιωση για οσους δεν περαιωσαν λόγω ΜΑΠ κοκ .

Στο τέλος όλοι θα πληρωσουμε αυτα τα χρηματα και το ξερουμε καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

1.000.000 εναρξεις * 300.00 = 300.000.000,00 για το 2010

1.000.000 εναρξεις * 500.00 = 500.000.000,00 για το 2011

Τα πραγματα για αυτους είναι πολύ πιο απλά απο αυτα που συζητάμε.

Ετσι θα έρθει και η περαιωση για το 2010 , καθως και η περαιωση για οσους δεν περαιωσαν λόγω ΜΑΠ κοκ .

Στο τέλος όλοι θα πληρωσουμε αυτα τα χρηματα και το ξερουμε καλά.

Απλά το ίδιο το κράτος σπρώχνει τους πάντες να φοροδιαφύγουν με όποιο τρόπο μπορούν γιατί αν είσαι σωστός και εμφανίζεις ψηλά κέρδη, μαύρο φίδι που σε έφαγε.... laugh.gif

Και όντως είναι έτσι απλά τα πράγματα...

Περαίωση 2010 (χρήσης) έρχεται τον Οκτώβρη πιστεύω....ohmy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Απλά το ίδιο το κράτος σπρώχνει τους πάντες να φοροδιαφύγουν με όποιο τρόπο μπορούν γιατί αν είσαι σωστός και εμφανίζεις ψηλά κέρδη, μαύρο φίδι που σε έφαγε.... laugh.gif

Και όντως είναι έτσι απλά τα πράγματα...

Περαίωση 2010 (χρήσης) έρχεται τον Οκτώβρη πιστεύω....ohmy.gif

Και η αντίστοιχη ΠΟΛ 1128/2011 πότε θα έρθει;;

Σε κανένα δεν θα προτείνω να κάνει περαίωση πλέον...γιατί στον επόμενο αυτοέλεγχο θα τον υποδεχτούν με το τραγούδι του Μηλιώκα "Να δεις που κάποτε θα μας πούνε και μαλάκες"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΣ ΓΜΤ.......

ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ ΙΔΕΕΣ

ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ ΛΕΕΙ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΣΑΝ ΟΣΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΜΟΥΣΙ :lol:

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΦΟΡΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΜΗΣΙ :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κοίτα τα αίματα και τ' αλάτια είναι μιας άλλης εποχής...εγώ θα είμουν ευχαριστημένος με μερικές δημεύσεις περιουσιών !!! Έτσι για αρχή και βλέπουμε...

Προς αυτή τη κατεύθυνση δεν βλέπω να κουνιέται κανείς.

Βρε κανείς όμως.

Και μετά σου λέει γιατί τους "αρπάζει ο κόσμος απ το λαιμό".

Απλά το ίδιο το κράτος σπρώχνει τους πάντες να φοροδιαφύγουν με όποιο τρόπο μπορούν γιατί αν είσαι σωστός και εμφανίζεις ψηλά κέρδη, μαύρο φίδι που σε έφαγε.... laugh.gif

Πώς να το καταλάβεις αν δεν έχεις ούτε ένα ένσημο στον ιδιωτικό τομέα?

Και όντως είναι έτσι απλά τα πράγματα...

Περαίωση 2010 (χρήσης) έρχεται τον Οκτώβρη πιστεύω....ohmy.gif

Το μόνο σίγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μια ημέρα σκοτώθηκε μια γυναίκα που ήταν μεγάλη πολιτικός και μεγαλοστέλεχος στο κόμμα της, με υπουργεία και πολλές περγαμηνές.

Όταν έφθασε στον άλλο κόσμο, την υποδέχτηκε ο Άγιος Πέτρος και της λέει:

- "Πού θα ήθελες να περάσεις την αιωνιότητα σου, στην Κόλαση ή στον Παράδεισο;¨"

Εκείνη το σκέφτεται λίγο και λέει:

- "Δεν είμαι σίγουρη...."

- "Τότε", λέει ο Άγιος Πέτρος, "θα κάνουμε το εξής, θα περάσεις 24 ώρες στην Κόλαση και 24 ώρες στον Παράδεισο και μετά αποφασίζεις."

Η πολιτικός συμφωνεί. Πάνε λοιπόν, στην Κόλαση. Εκεί η πολιτικός βλέπει όλους τους πολιτικούς φίλους της που είχαν πεθάνει να παίζουν γκολφ, να ποντάρουν στο καζίνο, να πίνουν σαμπάνια, να φλερτάρουν με ωραίους άντρες και πανέμορφες γυναίκες και γενικά να διασκεδάζουν πολύ. Ακόμα και ο Διάβολος ήταν μαζί τους και κάνανε παρέα, λέγοντάς τους τα καλύτερα πρόστυχα και πικάντικα ανέκδοτα. Όλα πολύ ωραία και η πολιτικός περνούσε υπέροχα... Πριν να το καταλάβει, πέρασαν οι 24 ώρες και ήρθε ο Άγιος Πέτρος να την πάρει να πάνε στον Παράδεισο.

Ο Παράδεισος ήταν ένα πολύ ήσυχο μέρος με ήρεμη ατμόσφαιρα, οι άγγελοι έπαιζαν γαλήνια μουσική με τις άρπες και τις λύρες τους, οι φιλόσοφοι μιλάγαν για τη ζωή και το θάνατο και όλοι μαζί συζητούσαν με τον Θεό που ήταν πολύ γλυκός κι ευχάριστος τύπος. Η πολιτικός αισθανόταν πολύ όμορφα και πριν να το καταλάβει, πέρασαν και αυτές οι 24 ώρες, ώσπου ήρθε ο Άγιος Πέτρος να τι ρωτήσει τι αποφάσισε τώρα που είδε και τα δύο μέρη. Η πολιτικός το σκέφτεται λίγο και του λέει:

- "Ο Παράδεισος ήταν πολύ ωραίος και γαλήνιος, αλλά στην Κόλαση ήταν όλοι οι φίλοι μου και διασκέδαζαν πιο πολύ, οπότε θα προτιμήσω την Κόλαση."

Ο Άγιος Πέτρος σέβεται την επιθυμία της και την στέλνει στην Κόλαση. Όμως, η Κόλαση ήταν λίγο διαφορετική τώρα, ένα διαλυμένο μέρος με αποπνικτική ατμόσφαιρα και όλοι οι φίλοι της πολιτικού δούλευαν στα κάτεργα και κουβαλούσαν τεράστιες πέτρες, ενώ και ο Διάβολος ήταν πάνω από τα κεφάλια τους και τους διέταζε συνεχώς. Η πολιτικός δυσαρεστημένη πάει και τον ρωτά:

- "Τι έγινε εδώ; Προχθές όλα ήταν τόσο ωραία και όλοι διασκέδαζαν."

Και ο Διάβολος της απαντά:

- "Τότε είχαμε προεκλογική εκστρατεία, σήμερα μας ψήφισες!!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ολα καλά;

Απλά το ίδιο το κράτος σπρώχνει τους πάντες να φοροδιαφύγουν με όποιο τρόπο μπορούν γιατί αν είσαι σωστός και εμφανίζεις ψηλά κέρδη, μαύρο φίδι που σε έφαγε.... laugh.gif

Και όντως είναι έτσι απλά τα πράγματα...

Περαίωση 2010 (χρήσης) έρχεται τον Οκτώβρη πιστεύω....ohmy.gif

Τιιιιιιιιι!!!!!!! Το 300ρη περαιωση δεν ειναι; Ποσες περαιωσεις θα γινουν για το 2010; Ρε κρεμασμα θελουν στο συνταγμα, δημευση των περιουσιων τους και μετα το κρεμασμα, φωτια στα μπατζακια τους , να μην μεινει σκονι απο αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΕΦΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΠΛΗΡΩΣΕ ΜΑ...ΚΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ

Η Ελβετία υποστηρίζει πως η Ελλάδα δεν επιθυμεί τη φορολογία καταθέσεων Ελλήνων στις τράπεζές τους

http://www.newscode.gr/oikonomia/story/39484/h-ypoik-ths-elbetias-apokalyptei-pws-h-ellada-den-epithymei-th-forologia-tw

ΑΛΛΑ

Στην Ελβετία με φορολογική ατζέντα ο Θ. Πάγκαλος ΑΘΗΝΑ 24/05/2011 ...!!!!!!!!

http://www.inews.gr/article.php?r=http%3A%2F%2Fwww.nooz.gr%2Fpage.ashx%3Fpid%3D9%26cid%3D15%26aid%3D1153726&t=%CE%A3%CF%84%CE%B7%CE%BD%20%CE%95%CE%BB%CE%B2%CE%B5%CF%84%CE%AF%CE%B1%20%CE%BC%CE%B5%20%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CE%AE%20%CE%B1%CF%84%CE%B6%CE%AD%CE%BD%CF%84%CE%B1%20%CE%BF%20%CE%98.%20%CE%A0%CE%AC%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CF%82

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΕΛΒΕΤΙΚΗΣ ΒΟΥΛΗΣ

http://www.parlament.ch/ab/frameset/d/n/4819/357525/d_n_4819_357525_357599.htm

http://sibilla-gr-sibilla.blogspot.com/2010/02/blog-post_9046.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...