Προς το περιεχόμενο

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΤΩΡΑ ΜΕΧΡΙ 30/07


επισκέπτη paratasi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 287
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΤΟ SITE TΟΥ OΠΕΚΕΠΕ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ? ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΤΣΙ ?ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ

ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΣΤΟΝ ΟΠΕΚΕΠΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΧΕ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 1..!!!

ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ

ΜΕΧΡΙ 30/7 ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι, η πληροφορία για παράταση έως 15/7 είναι σωστή?

'Ετσι & αλλιώς όλοι αύριο & μεθαύριο στο δρόμο, γιατί αν δεν αντιδράσουμε & πάλι,του χρόνου δεν θα αγωνιούμε για παρατάσεις γιατί θα έχουμε κλείσει τα γραφεί μας.

Όλοι στο δρόμο ξεσηκωμός γιατλι εμείς τουλάχιστον ΠΤΩΧΕΥΣΑΜΕ !!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι, η πληροφορία για παράταση έως 15/7 είναι σωστή?

'Ετσι & αλλιώς όλοι αύριο & μεθαύριο στο δρόμο, γιατί αν δεν αντιδράσουμε & πάλι,του χρόνου δεν θα αγωνιούμε για παρατάσεις γιατί θα έχουμε κλείσει τα γραφεί μας.

Όλοι στο δρόμο ξεσηκωμός γιατλι εμείς τουλάχιστον ΠΤΩΧΕΥΣΑΜΕ !!!!!!!!!!

μακαρι να ειναι δεν προλαβαινω με τιποτα.................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με πληροφορίες θα παραταθούν όλες οι ηλεκτρονικές εως 15/7/2011.

εσυ για καλο το ειπες, αλλα μας αναστατωσες παλι ...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε επικοινωνία με την ΠΟΦΕΕ μου είπαν ότι δόθηκε παράταση & αναμένεται η ανκοίνωση συγκεκριμένων ημερομηνιών ανα κατηγορία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:) εκτος απο την παραταση των δηλωσεων

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΤΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ

πότε θα ενημερώσουμε?????????? εχουμε πεσει με τα μουτρα στις δηλωσεισ και ολα τα αλλα ειναι πισω...................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Δημήτρης

:) εκτος απο την παραταση των δηλωσεων

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΤΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ

πότε θα ενημερώσουμε?????????? εχουμε πεσει με τα μουτρα στις δηλωσεισ και ολα τα αλλα ειναι πισω...................

Έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο...και απορώ που μόνο ένας λογιστής μέχρι στιγμής το ανέφερε...!!! Βέβαια δεν γίνεται τπτ και παράλληλα ΣΔΟΕ είναι συνεχώς έξω για ελέγχους...που να μας καταλάβουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟΣΟ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΔΑΠΑΝΩΝ!!!!!!

ΧΑΘΗΚΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ?????

:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε επικοινωνία με την ΠΟΦΕΕ μου είπαν ότι δόθηκε παράταση & αναμένεται η ανκοίνωση συγκεκριμένων ημερομηνιών ανα κατηγορία

Σοβαρά??????

Αυτό τώρα το είδα!!!!

Τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπορεί να μην έχει ανακοινωθεί επίσημα ακόμα κάτι, αλλά και μόνο που είδα το μήνυμα, ήδη νιώθω πολύυυυυυυυυυ καλύτερα!!!!!:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη ρε παιδια.... τα σημειώματα του ΦΠΑ που λήγουν την Δευτέρα για το 1 & 2.....τα έχετε φτιάξει όλοι?

Προσωπικά ουτε ματιά δεν έχω ρίξει!!

Γι αυτά δεν χρειάζεστε την παράταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:(

το χαμογελο ειναι για την παραταση η για τα σημειωματα που τελειωσες ?

δεν εχω κανει ουτε ενα και γω και θεωρω οτι δεν θα παρουν παραταση ,τουλαχιστον ας ανακοινωσουν για τις δηλωσεις οποτε να τα ετοιμασουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ το αμφιβάλλω το να δώσουν παράταση για τα σημειώματα περαίωσης. Φαντάζομαι ότι περιμένουν κάποια χ λεφτά, προκειμένου να πληρώσουν μισθούς/συντάξεις.... πάντως προσωπικά μόνο 1 έχω φτιάξει. και δεν είμαι σίγουρος πόσα πρέπει να φτιάξω, αφού πρέπει να τσεκάρω και μετακυλίσεις φπα.

από την άλλη σκέφτομαι το εξής. έχουμε μια επιχείρηση (πες την κράτος), που περιμένει ένα δάνειο προκειμένου να μπορέσει να πληρώσει τους υπαλλήλους της.

Από την εμπειρία σας, πόσες φορές έχετε ζήσει τέτοιο σενάριο? επιχείρηση που επί χρόνια την βγάζει με επιδοτήσεις, με δάνεια και με παντελώς λάθος επιχειρηματικά πλάνα και που σας έλεγαν "θα κάνουμε αυτό και θα πάρουμε τα πάνω μας" (και εσείς ξέρατε και βλέπατε ότι ο επιχειρηματίας αιθεροβατούσε πλήρως). Και μετά από πόσο καιρό είδατε τέτοιες επιχειρήσεις να ξαναπαίρνουν μπρος?..... αν είδατε... γιατί προσωπικά κάθε τέτοια επιχείρηση που έχω βιώσει, εν συνεχεία βάρεσε κανόνι.

συγγνώμη για το "εκτός τόπικ" (διότι και εγώ καίγομαι να μάθω αν θα πάρουν παράταση, και τι παράταση, και κατανοώ το άγχος των συναδέλφων). απλώς δεν νομίζω ότι θα το κάνουν για την περαίωση (και το ένα, έφερε το άλλο :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ το αμφιβάλλω το να δώσουν παράταση για τα σημειώματα περαίωσης. Φαντάζομαι ότι περιμένουν κάποια χ λεφτά, προκειμένου να πληρώσουν μισθούς/συντάξεις.... πάντως προσωπικά μόνο 1 έχω φτιάξει. και δεν είμαι σίγουρος πόσα πρέπει να φτιάξω, αφού πρέπει να τσεκάρω και μετακυλίσεις φπα.

από την άλλη σκέφτομαι το εξής. έχουμε μια επιχείρηση (πες την κράτος), που περιμένει ένα δάνειο προκειμένου να μπορέσει να πληρώσει τους υπαλλήλους της.

Από την εμπειρία σας, πόσες φορές έχετε ζήσει τέτοιο σενάριο? επιχείρηση που επί χρόνια την βγάζει με επιδοτήσεις, με δάνεια και με παντελώς λάθος επιχειρηματικά πλάνα και που σας έλεγαν "θα κάνουμε αυτό και θα πάρουμε τα πάνω μας" (και εσείς ξέρατε και βλέπατε ότι ο επιχειρηματίας αιθεροβατούσε πλήρως). Και μετά από πόσο καιρό είδατε τέτοιες επιχειρήσεις να ξαναπαίρνουν μπρος?..... αν είδατε... γιατί προσωπικά κάθε τέτοια επιχείρηση που έχω βιώσει, εν συνεχεία βάρεσε κανόνι.

συγγνώμη για το "εκτός τόπικ" (διότι και εγώ καίγομαι να μάθω αν θα πάρουν παράταση, και τι παράταση, και κατανοώ το άγχος των συναδέλφων). απλώς δεν νομίζω ότι θα το κάνουν για την περαίωση (και το ένα, έφερε το άλλο :) )

εχεις απολυτο δικιο το εχω ζησει πολλες φορες με πολλους πελατες .......που δεν ηθελαν να καταλαβουν και το ζω και σημερα με αρκετες επιχειρησεις που ειναι ετοιμες να κλεισουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικά δώσουν παράταση προφανώς θα το κάνουν 30/6 !!! κατά το μεσημεράκι....

Έτσι για να σφίξουν λίγο οι κ@λοι γιατί μας έχουν αφήσει χαλαρούς φέτος....dry.gif

Εκείνο το Ε.Σ.Π. δεν θα προβλέψουν να το πάνε λίγο πιο μετά;;;:angry:

Τι δίαολο γίνεται φέτος ξέρει κανείς;;;:unsure:

Ή έχουν χάσει τη μπάλα ή παίζουν σε άλλο γήπεδο...:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...