Προς το περιεχόμενο

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ,ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΑ,ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΟΥ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θέλω να δώσω μια απάντηση σε σένα που έιπες ότι είναι κάτι κοριτσάκια χωρίς λογιστικό γραφείο που έχουν τελιώσει ΤΕΙ και τα συναφή.Θέλω να σου πω ότι και εγώ σ αυτή την κατηγορία ανήκω είμαι 23 χρονών πτυχιούχος λογιστής ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ και δούλευα σε ένα από τα μεγάλα λογιστικά φοροτεχνικά γραφεία της περιοχής μου για 330 ευρώ το μήνα και έκανα τον χαμάλη και ότι παλιοδουλειά υπήρχε και θέλω να καταλήξω στο εξής οτι όταν εσείς οι λογιστές κοροιδεύετε τον κόσμο παιρνοντας τώρα πενήντα ευρώ για μία φορολογική που ο άλλος ένα μισθό έχει και ένα αυτοκίνητο το θεωρείς φυσιολογικό?ή όταν μασ βάζετε εμάς να τρέχουμε στην εφορία για να παρακαλάμε τους εφοριακούς να σβήνουν τα πρόστιμα, όπου σας παίρνει και να τα βάζετε στην τσέπη σας είναι καλά?τα τριάντα ευρώ σας πειράξανε τώρα?<br>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θέλω να δώσω μια απάντηση σε σένα που έιπες ότι είναι κάτι κοριτσάκια χωρίς λογιστικό γραφείο που έχουν τελιώσει ΤΕΙ και τα συναφή.Θέλω να σου πω ότι και εγώ σ αυτή την κατηγορία ανήκω είμαι 23 χρονών πτυχιούχος λογιστής ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ και δούλευα σε ένα από τα μεγάλα λογιστικά φοροτεχνικά γραφεία της περιοχής μου για 330 ευρώ το μήνα και έκανα τον χαμάλη και ότι παλιοδουλειά υπήρχε και θέλω να καταλήξω στο εξής οτι όταν εσείς οι λογιστές κοροιδεύετε τον κόσμο παιρνοντας τώρα πενήντα ευρώ για μία φορολογική που ο άλλος ένα μισθό έχει και ένα αυτοκίνητο το θεωρείς φυσιολογικό?ή όταν μασ βάζετε εμάς να τρέχουμε στην εφορία για να παρακαλάμε τους εφοριακούς να σβήνουν τα πρόστιμα, όπου σας παίρνει και να τα βάζετε στην τσέπη σας είναι καλά?τα τριάντα ευρώ σας πειράξανε τώρα?<br>

Άστο σου λέω .... Το έχασες ήδη ..... :)

Πολύ πολύ φιλικά ένας σχετικά νέος στο χώρο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να δώσω μια απάντηση σε σένα που έιπες ότι είναι κάτι κοριτσάκια χωρίς λογιστικό γραφείο που έχουν τελιώσει ΤΕΙ και τα συναφή.Θέλω να σου πω ότι και εγώ σ αυτή την κατηγορία ανήκω είμαι 23 χρονών πτυχιούχος λογιστής ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ και δούλευα σε ένα από τα μεγάλα λογιστικά φοροτεχνικά γραφεία της περιοχής μου για 330 ευρώ το μήνα και έκανα τον χαμάλη και ότι παλιοδουλειά υπήρχε και θέλω να καταλήξω στο εξής οτι όταν εσείς οι λογιστές κοροιδεύετε τον κόσμο παιρνοντας τώρα πενήντα ευρώ για μία φορολογική που ο άλλος ένα μισθό έχει και ένα αυτοκίνητο το θεωρείς φυσιολογικό?ή όταν μασ βάζετε εμάς να τρέχουμε στην εφορία για να παρακαλάμε τους εφοριακούς να σβήνουν τα πρόστιμα, όπου σας παίρνει και να τα βάζετε στην τσέπη σας είναι καλά?τα τριάντα ευρώ σας πειράξανε τώρα?<br>

Καλό είναι να μην γενικεύουμε και να μην κάνουμε την εξαίρεση κανόνα. Χάνεις το δίκιο σου έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Καλό είναι να μην γενικεύουμε και να μην κάνουμε την εξαίρεση κανόνα. Χάνεις το δίκιο σου έτσι.

ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΣ!!! ΜΑ ΟΛΟΙ, ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΣΗ!!!

FYI: ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΟΙΚΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΓΕΝΙΚΟ ΚΑΝΟΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΣΗ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...