Προς το περιεχόμενο

Υποβολή Ε9 απο 01/06/2011 μεσω taxisnet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοείται ότι δεν λειτουργεί η εφαρμογή για την υποβολή Ε9 από σήμερα...! Δεν πιστεύω να νόμιζε κανείς οτι θα μπορεί να στέλνει Ε9 ετσι..???!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Εννοείται ότι δεν λειτουργεί η εφαρμογή για την υποβολή Ε9 από σήμερα...! Δεν πιστεύω να νόμιζε κανείς οτι θα μπορεί να στέλνει Ε9 ετσι..???!!!

δυστυχως ετσι ειναι συναδελφε.... ουτε κωδικους δεν δεχεται...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί για τη δυνατότητα υποβολής του Ε9, υπάρχει η φόρμα εκτύπωσης παλαιότερων δηλώσεων Ε9 που είχαν υποβληθεί ηλεκτρονικά. Μπήκα με τους κωδικούς και είδα ένα Ε9 που είχα υποβάλει το 2008 ηλεκτρονικά. Έκτοτε όμως και μετά τις περίφημες επιστολές που είχαν στείλει από το Υπουργείο για διόρθωση των λανθασμένων δηλώσεων, υπέβαλα ξανά ηλεκτρονικά το Ε9 με όλα τα στοιχεία και βάσει αυτής της τελευταίας δήλωσης μου ήρθε το ΕΤΑΚ. Ερωτώ: αυτά τα τελευταία στοιχεία γιατί δεν εμφανίζονται εφόσον υπάρχουν κάπου αποθηκευμένα και εφόσον βάσει αυτών εκδόθηκε το ΕΤΑΚ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το υπουργειο οικονομικων για λογους διευκολυνσης των πολιτων που βρισκονται στις πλατειες υποκυνουμενοι απο το κινημα των αγανακτισμενων εδωσε παραταση στον εαυτο του για τη λειτουργια της εφαρμογης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Κάποιος να πάρει τηλέφωνο , τα μεγάλα κεφάλια στο ΥΠ.ΟΙΚ. και της ΓΓΠΣ και να τους υπενθυμίσει να βγούνε πάλι στις πρωινές εκπομπές και τα δελτία ειδήσεων .... και να δηλώσουν ότι "όλα λειτουργούν άψογα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάλι πιστευω από Δευτέρα, ισως και από 15/06 για να σταλούν πρώτα οι δηλώσεις φορολογίας εισοδήματος για διευκόλυνση των λογιστών......:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΧΥΤΡΑ

ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΦΗΜΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ.Ε ΡΕ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΑ ΓΛΕΝΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31/12 ποιανού έτους?

Εγώ προτείνω να μην ανέβει καθόλου εφαρμογή Ε9..

Να φτιάξουν μια εφαρμογή "περιουσιολόγιο" που θα ανέβει το αργότερο 01/09/2011, όπου θα πρέπει να δηλώσουμε τα πάντα ηλεκτρονικά απ'την αρχή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31/12 ποιανού έτους?

Εγώ προτείνω να μην ανέβει καθόλου εφαρμογή Ε9..

Να φτιάξουν μια εφαρμογή "περιουσιολόγιο" που θα ανέβει το αργότερο 01/09/2011, όπου θα πρέπει να δηλώσουμε τα πάντα ηλεκτρονικά απ'την αρχή..

+1000 !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31/12 ποιανού έτους?

Εγώ προτείνω να μην ανέβει καθόλου εφαρμογή Ε9..

Να φτιάξουν μια εφαρμογή "περιουσιολόγιο" που θα ανέβει το αργότερο 01/09/2011, όπου θα πρέπει να δηλώσουμε τα πάντα ηλεκτρονικά απ'την αρχή..

Όρεξη είχαμε... να τους φτιάξουμε ΚΑΙ το περιουσιολόγιο τσάμπα ΠΑΛΙ!!!

1997 Ε9 για όλα τα ακίνητα (πρώτο περιουσιολόγιο, κατα μια έννοια).

2005 Ε9 για όλα τα ακίνητα ΞΑΝΑ (δεύτερο περιουσιολόγιο).

Το 2009 τρύπες στο νερό κάναμε ΠΑΛΙ;;; Hole....in the water Ανενεργό μεν, αλλά τότε μπαίναμε για διορθώσεις ή το χειρότερο επανυποβολή (3η από 1997) του Ε9... Και μετά και από το Κτηματολόγιο, να ΞΑΝΑπεράσουμε τα ΙΔΙΑ δεδομένα, επειδή το λαμόγιο του υπουργού που "πήρε" την δουλειά, τα σκ@τωσε;

Αν γίνει τέτοια "εφαρμογή" πάντως, λεφτά δεν θα δώσουν οι φορολογούμενοι να ξαναστείλουμε τα ίδια και τα ίδια... Και από εμάς θα βρούν τρόπο οι πανίβλακες του Υ.Ο. να "φοβίσουμε" τους πελάτες μας για να τα στείλουμε

Υ.Γ. Emoticon με μούτζα διαθέτει το κατέστημα;;; (όχι για τον Σούλη βεβαίως-για το Υ.Ο.).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το υπουργειο οικονομικων για λογους διευκολυνσης των πολιτων που βρισκονται στις πλατειες υποκινουμενοι απο το κινημα των αγανακτισμενων εδωσε παραταση στον εαυτο του για τη λειτουργια της εφαρμογη απο 01/09/2011

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όρεξη είχαμε... να τους φτιάξουμε ΚΑΙ το περιουσιολόγιο τσάμπα ΠΑΛΙ!!!

1997 Ε9 για όλα τα ακίνητα (πρώτο περιουσιολόγιο, κατα μια έννοια).

2005 Ε9 για όλα τα ακίνητα ΞΑΝΑ (δεύτερο περιουσιολόγιο).

Το 2009 τρύπες στο νερό κάναμε ΠΑΛΙ;;; Hole....in the water Ανενεργό μεν, αλλά τότε μπαίναμε για διορθώσεις ή το χειρότερο επανυποβολή (3η από 1997) του Ε9... Και μετά και από το Κτηματολόγιο, να ΞΑΝΑπεράσουμε τα ΙΔΙΑ δεδομένα, επειδή το λαμόγιο του υπουργού που "πήρε" την δουλειά, τα σκ@τωσε;

Αν γίνει τέτοια "εφαρμογή" πάντως, λεφτά δεν θα δώσουν οι φορολογούμενοι να ξαναστείλουμε τα ίδια και τα ίδια... Και από εμάς θα βρούν τρόπο οι πανίβλακες του Υ.Ο. να "φοβίσουμε" τους πελάτες μας για να τα στείλουμε

Υ.Γ. Emoticon με μούτζα διαθέτει το κατέστημα;;; (όχι για τον Σούλη βεβαίως-για το Υ.Ο.).

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ Ε9 ΚΑΙ ΤΟ 1993????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31/12 ποιανού έτους?

Εγώ προτείνω να μην ανέβει καθόλου εφαρμογή Ε9..

Να φτιάξουν μια εφαρμογή "περιουσιολόγιο" που θα ανέβει το αργότερο 01/09/2011, όπου θα πρέπει να δηλώσουμε τα πάντα ηλεκτρονικά απ'την αρχή..

Εγω παλι βλεπω την θρομβωση να ερχεται απο τις ωρες ακινησιας στην καρεκλα του γραφειου, αμα γινει και αυτο.

πλακα κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι να παρουν μπρος τα μεγαλα κεφαλια του taxis και να ανεβασουν την εφαρμογη του ε9

εγω μπορω να στειλω το ε1?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βέβαια μπορείς ..

Τα Ε2 & Ε3 προηγούνται του Ε1.

Το Ε9 είναι ανεξάρτητο και με ανεξάρτητη εφαρμογή..

Απλά τσεκάρισε στο Ε1 ότι έχεις μεταβολή περιουσιακής κατάστασης. (και να μην το τσεκάρεις ..).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατι που μπορει να μας ξεφυγει ειναι να περιληφθουν στο Ε1 αξιες ή δαπανες που αφορουν τις μεταβολες του Ε9..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδια..καλη συνεχεια!!!

Ο Σουλης ειναι λιγο μεγαλος για να τον πεις παιδι αλλα ενταξει .....:P:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...