Προς το περιεχόμενο

ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ... ΤΕΛΟΣ. ΕΩΣ ΕΔΩ ΗΤΑΝ.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά τι καθεστε και συζητατε για τον κίσσινγκερ τον εφιάλτη .

Εδω μιλάμε ήρθαν τα πάνω κάτω.

Βάλτε ειδήσεις να δείτε τι γίνεται.

Ακριβώς γι'αυτό μιλάμε φίλε, για τους σύγχρονους Εφιάλτες. Και ο δήθεν πατριώτης Καρατζαφέρης βάζει πλάτη (για να μην πω ότι στήνει κώλο) στους τοκογλύφους κάνοντας αηδιαστικές-εμετικές συγκρίσεις με την αρχαιότητα. Ο Καρατζαφέρης και ο Yorgos παρομοιάζονται με τον Θεμιστοκλή και τον Ευρυβιάδη. Οι μηδίσαντες παρουσιάζουν εαυτούς ως ...εθνικούς ήρωες!!! Οι προδότες της πατρίδος προσπαθούν να μας πείσουν ότι όλα τα κάνουν για την πατρίδα και όχι για τους τοκογλύφους.

Οι Κουϊσλιγκς, οι ριψάσπιδες, οι προδότες, οι Νενέκοι, οι δοσίλογοι, οι Τσολάκογλου νομίζουν ότι μιλάνε σε ιθαγενείς.

Αει σιχτίρ επιτέλους. Αν θέλουν ας δώσουν τις περιουσίες τους στην τρόικα.

Τέρμα τα ψέμματα. Τους επιστρέφουμε τα διλήμματα. Να τα θέτουν μεταξύ τους αυτοί και η επίτροπος ψαρέματος που ξεκοκκαλίζει τα χρήματα του Έλληνα φορολογούμενου στις Βρυξέλλες...

Όλοι στις πλατείες την Κυριακή το απόγευμα. "Όποιος τον αγώνα δεν μοιραστεί, θα μοιραστεί την ήττα".

Όσο για τον κ.Παπανδρέου είχε δίκιο. Λεφτά υπάρχουν: http://dimitriskazakis.blogspot.com/2011/05/blog-post_25.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση αδερφια....

το μονος ισοδυναμει με πλειοψηφια...?

τι εννοει ο ποιητης λεγοντας μονος...?

τελος παντων... οι 100 μερες του Ναπολεοντα ερχονται μου φαινεται.

ειναι αποκαρδιωτικο να εχεις για ηγετη εναν που ειναι κουφος... (αυτο δεν ισχυει για την χωρα μου, ισχυει παγκοσμιως αυτη η διαπιστωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βλεπω μια εκπομπη : ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ

ειναι ειλικρινα πολυ σοβαρο θεμα σε σχεση με αυτα που συμβαινουν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βλεπω μια εκπομπη : ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ

ειναι ειλικρινα πολυ σοβαρο θεμα σε σχεση με αυτα που συμβαινουν.....

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι επειδή, όπως ο κάθε προγονόπληκτος-αρχαιόπληκτος, έτσι και ο κ.Καρατζαφέρης απέδειξε ότι δεν γνωρίζει ιστορία. Παρουσίασε τη συμφωνία του με τον κ.Παπανδρέου ως την συμφωνία Ευρυβιάδη-Θεμιστοκλή στην αρχαιότητα.

Για διαβάστε γι'αυτή τη συμφωνία:

Ο Ευρυβιάδης ήταν στην αρχαιότητα ναύαρχος των Σπαρτιατών, γιος του Ευρυκλείδους. Έζησε τον 5ο αιώνα π.Χ. Παρόλο που δεν ήταν μήτε βασιλιάς μήτε από βασιλικό γένος, η Σπάρτη του ανέθεσε, όταν εισέβαλε ο Ξέρξης (480 π.Χ.), την αρχηγία του σπαρτιατικού στόλου. Μολονότι ο σπαρτιατικός στόλος είχε μόνο 10 τριήρεις στο Αρτεμίσιο και 16 στη Σαλαμίνα, ο Ευρυβιάδης είχε το αξίωμα του αρχιναυάρχου όλων των ελληνικών ναυτικών δυνάμεων.

Είχε ασθενή χαρακτήρα και περιορισμένη αντίληψη και τον παρέσυραν άλλοτε ο Θεμιστοκλής και άλλοτε ο Αδάμαντος, ναύαρχος των Κορινθίων. Για να μείνει και να ναυμαχήσει στο Αρτεμίσιο, ο Θεμιστοκλής τον δωροδόκησε αντί 5 ταλάντων (και ο Αδείμαντος αντί 3 άλλων), απο τα 30 τάλαντα που πρόσφεραν οι Ευβοείς στον Αθηναίο ναύαρχο. Στο πολεμικό συμβούλιο που έγινε πριν απο την ναυμαχία της Σαλαμίνας, ύψωσε το ραβδί του για να χτυπήσει τον Θεμιστοκλή, επειδή ο τελευταίος επέμενε να μείνει ο ελληνικός στόλος εκεί και να πολεμήσει τον περσικό. Τότε ο Θεμιστοκλής του απάντησε με το παροιμιώδες: "Πάταξον μεν, άκουσον δε!".

Μετά το τέλος του αγώνα, στον Ευρυβιάδη απονεμήθηκε, με επιμονή των Λακεδαιμονίων και άλλων Πελοποννησίων, το αριστείο της ανδρείας, ενώ στον Θεμιστοκλή μόνο το βραβείο σοφίας και δεξιότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι επειδή, όπως ο κάθε προγονόπληκτος-αρχαιόπληκτος, έτσι και ο κ.Καρατζαφέρης απέδειξε ότι δεν γνωρίζει ιστορία. Παρουσίασε τη συμφωνία του με τον κ.Παπανδρέου ως την συμφωνία Ευρυβιάδη-Θεμιστοκλή στην αρχαιότητα.

Για διαβάστε γι'αυτή τη συμφωνία:

Ο Ευρυβιάδης ήταν στην αρχαιότητα ναύαρχος των Σπαρτιατών, γιος του Ευρυκλείδους. Έζησε τον 5ο αιώνα π.Χ. Παρόλο που δεν ήταν μήτε βασιλιάς μήτε από βασιλικό γένος, η Σπάρτη του ανέθεσε, όταν εισέβαλε ο Ξέρξης (480 π.Χ.), την αρχηγία του σπαρτιατικού στόλου. Μολονότι ο σπαρτιατικός στόλος είχε μόνο 10 τριήρεις στο Αρτεμίσιο και 16 στη Σαλαμίνα, ο Ευρυβιάδης είχε το αξίωμα του αρχιναυάρχου όλων των ελληνικών ναυτικών δυνάμεων.

Είχε ασθενή χαρακτήρα και περιορισμένη αντίληψη και τον παρέσυραν άλλοτε ο Θεμιστοκλής και άλλοτε ο Αδάμαντος, ναύαρχος των Κορινθίων. Για να μείνει και να ναυμαχήσει στο Αρτεμίσιο, ο Θεμιστοκλής τον δωροδόκησε αντί 5 ταλάντων (και ο Αδείμαντος αντί 3 άλλων), απο τα 30 τάλαντα που πρόσφεραν οι Ευβοείς στον Αθηναίο ναύαρχο. Στο πολεμικό συμβούλιο που έγινε πριν απο την ναυμαχία της Σαλαμίνας, ύψωσε το ραβδί του για να χτυπήσει τον Θεμιστοκλή, επειδή ο τελευταίος επέμενε να μείνει ο ελληνικός στόλος εκεί και να πολεμήσει τον περσικό. Τότε ο Θεμιστοκλής του απάντησε με το παροιμιώδες: "Πάταξον μεν, άκουσον δε!".

Μετά το τέλος του αγώνα, στον Ευρυβιάδη απονεμήθηκε, με επιμονή των Λακεδαιμονίων και άλλων Πελοποννησίων, το αριστείο της ανδρείας, ενώ στον Θεμιστοκλή μόνο το βραβείο σοφίας και δεξιότητας.

Μπράβο ρε doctor, τι μου θύμησες τώρα που τη διάβαζα αυτή την ιστορία παιδάκι....smile.gif

Άκυρη η δήλωση καρατζαφέρη τι να πω... laugh.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση αδερφια....

το μονος ισοδυναμει με πλειοψηφια...?

τι εννοει ο ποιητης λεγοντας μονος...?

τελος παντων... οι 100 μερες του Ναπολεοντα ερχονται μου φαινεται.

ειναι αποκαρδιωτικο να εχεις για ηγετη εναν που ειναι κουφος... (αυτο δεν ισχυει για την χωρα μου, ισχυει παγκοσμιως αυτη η διαπιστωση)

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

ΑΚΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ...........ΗΓΕΤΗ..........ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΓΕΤΗΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση αδερφια....

το μονος ισοδυναμει με πλειοψηφια...?

τι εννοει ο ποιητης λεγοντας μονος...?

τελος παντων... οι 100 μερες του Ναπολεοντα ερχονται μου φαινεται.

ειναι αποκαρδιωτικο να εχεις για ηγετη εναν που ειναι κουφος... (αυτο δεν ισχυει για την χωρα μου, ισχυει παγκοσμιως αυτη η διαπιστωση)

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

ΑΚΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ...........ΗΓΕΤΗ..........ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΓΕΤΗΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο GIWRGOS μας είπε απ' την αρχή όλη την αλήθεια! Εμείς απλά δεν την καταλάβαμε....

Για του λόγου το αληθές:

1. Πηγαίνετε στο «Google Translate»

2. Επιλέξτε «from Greek To English»

3. Γράψτε «υπάρχουν χρήματα»

4. Πατήστε «translate»

5. Διάβασε τη μετάφραση στα δεξιά ...

ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΘΑ ΠΕΙ ΛΑΘΟΣ

ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

ΑΚΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ...........ΗΓΕΤΗ..........ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΓΕΤΗΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ..............

ηγέτης αρσενικό

αυτός που ηγείται, που έχει την εξουσία

αρα καλως επραξα και χαρακτηρισα κατα αυτο τον τροπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναδελφοι ο τιτλος αλλαξε :

Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ.

Οι εξελιξεις ειναι ραγδαιες, θα σας ενημερωνω οσο ποιο γρηγορα μπορω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!! ΦΟΒΕΡΟΟΟΟ!!!! ΜΟΝΑΔΙΚΟΟΟΟ!!!! ΕΥΓΕ ΝΕΕ ΜΟΥ :lol: :lol: :lol:

Ο GIWRGOS μας είπε απ' την αρχή όλη την αλήθεια! Εμείς απλά δεν την καταλάβαμε....

Για του λόγου το αληθές:

1. Πηγαίνετε στο «Google Translate»

2. Επιλέξτε «from Greek To English»

3. Γράψτε «υπάρχουν χρήματα»

4. Πατήστε «translate»

5. Διάβασε τη μετάφραση στα δεξιά ...

ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΘΑ ΠΕΙ ΛΑΘΟΣ

ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΩΡΓΟ ΜΠΕΣ SKYPE ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΤΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΙΣ ΡΑΓΔΑΙΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ:o

Συναδελφοι ο τιτλος αλλαξε :

Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ.

Οι εξελιξεις ειναι ραγδαιες, θα σας ενημερωνω οσο ποιο γρηγορα μπορω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες απόγευμα 7.00-8.30 καθόμουν σιωπηλός , απέναντι απο το ισπανόφωνο πανό και προσπαθούσα να καταλάβω που βρισκόμουν. Το ένα σύνθημα που ακουγόταν μιλούσε για το μνημόνιο και τελείωνε με ένα ΟΥΣΤ και με μούτζες προς την Βουλή των Ελλήνων. Το άλλο όμως , με ανατρίχιασε . Ελεγε 'ΨΩΜΙ,ΠΑΙΔΕΙΑ,ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Η ΧΟΥΝΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ 73" . Παλιές , ξεχασμένες , αναμνήσεις ξεπήδησαν και μου έφεραν δάκρυα στα μάτια. Γιατί ήμουν 17άρης όταν ακουγόταν απένατι απο το Πολυτεχνείο και τα δάκρυα εκείνα ηταν απο τα δακρυγόνα. Πλέον είμαι 54αρης αλλά με τεράστιες ευθύνες (οπως όλοι της γενιάς μου) απέναντι στην σημερινή νεολαία και τα δάκρυα ήταν οι ενοχές που ξάφνου με βάρυναν. Τι να πω στα παιδιά που δίπλα μου διαρτυρόντουσαν κια διαδήλωναν την αγανάκτησή τους; Σαν να μην πέρασε μια μέρα απο τότε. Η αποτυχία σε όλο της το μεγαλείο. Και η μόνη παρηγοριά μου ήταν που όσο παίρναγε η ώρα τόσο και περισσότερους κοντινούς μου ηλικιακά έβλεπα. Δεν μιλάγαμε . Μόνο κουνούσαμε το κεφάλι μας , σα να αναγνωριζόμαστε . Θα ξαναπάω την Κυριακή . Είναι το λιγότερο που μπορώ (πλέον) να κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε δελτιο ειδησεων η λεξη ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΙ ειναι εντος εισαγωγικων..

υπαρχει καποιος συναδελφος να εξηγησει σας παρακαλω ποτε μια λεξη περιεχεται εντος εισαγωγικων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραθετω λοιπον :

ανάμεσα σε εισαγωγικά μπαίνει τμήμα κειμένου που αποδίδει ακριβώς τα 1. λόγια ενός προσώπου ή 2. τμήμα κειμένου άλλου συγγραφέα ή λέξη που χρησιμοποιείται 3. μη κυριολεκτικά ή 4. ειρωνικά

ποιο απο τα 4 ειναι η σωστη εκδοχη συναδελφοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες απόγευμα 7.00-8.30 καθόμουν σιωπηλός , απέναντι απο το ισπανόφωνο πανό και προσπαθούσα να καταλάβω που βρισκόμουν. Το ένα σύνθημα που ακουγόταν μιλούσε για το μνημόνιο και τελείωνε με ένα ΟΥΣΤ και με μούτζες προς την Βουλή των Ελλήνων. Το άλλο όμως , με ανατρίχιασε . Ελεγε 'ΨΩΜΙ,ΠΑΙΔΕΙΑ,ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Η ΧΟΥΝΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ 73" . Παλιές , ξεχασμένες , αναμνήσεις ξεπήδησαν και μου έφεραν δάκρυα στα μάτια. Γιατί ήμουν 17άρης όταν ακουγόταν απένατι απο το Πολυτεχνείο και τα δάκρυα εκείνα ηταν απο τα δακρυγόνα. Πλέον είμαι 54αρης αλλά με τεράστιες ευθύνες (οπως όλοι της γενιάς μου) απέναντι στην σημερινή νεολαία και τα δάκρυα ήταν οι ενοχές που ξάφνου με βάρυναν. Τι να πω στα παιδιά που δίπλα μου διαρτυρόντουσαν κια διαδήλωναν την αγανάκτησή τους; Σαν να μην πέρασε μια μέρα απο τότε. Η αποτυχία σε όλο της το μεγαλείο. Και η μόνη παρηγοριά μου ήταν που όσο παίρναγε η ώρα τόσο και περισσότερους κοντινούς μου ηλικιακά έβλεπα. Δεν μιλάγαμε . Μόνο κουνούσαμε το κεφάλι μας , σα να αναγνωριζόμαστε . Θα ξαναπάω την Κυριακή . Είναι το λιγότερο που μπορώ (πλέον) να κάνω.

CAP εγω σημερινός 44 άρης, παιδάκι τότε, πήγαινα γάλατα ΝΟΥΝΟΥ, από τα κάγκελα τότε στα παιδια που ήταν κλεισμένα μέσα, πριν μπουκάρουνε τα ΤΑΝΚΣ.....

Νιώθω όμως πως με τα συναισθήματα σου αυτά, κάτι δείχνει να αλλάζει το κόσμο γύρω μας, και θα δώσει μιά χώρα πιό δυνατή, χωρίς κριτήρια διχασμού κομματικά.....Αν μας λένε την αλήθεια, ξέρουμε όλοι τους τρόπους να βγουμε νικητές, χωρίς ΕΝΟΧΕΣ, για προηγούμενες επιλογές, και αλλονών επιταγές,,,,,,και το έχουμε αποδείξει στο παρελθόν, αρκεί να μη μας ΔΙΑΙΡΟΥΝ με τους τρόπους τους ΞΑΝΑ....ΤΕΡΜΑ ΠΙΑ........ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ>...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στον manager account λογω του οτι μιλησε περι Ανδρεα Παπανδρεου του θυμιζω το εξης, ετσι για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι, ειναι ιστορικα γεγονοτα αυτα δεν μπορει να τα αρνηθει κανεις : - το 1977 που γεννηθηκα λεχθηκε αυτο, τελικα σημαδιακη χρονολογια γεννηθηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το ερωτημα μετα απο τοσα χρονια, μετα απο τοσες αποφασεις που ανηκουμε στην Δυση ή σε εμας..?

εγω δεν προκυτε να ξανατοποθετηθω επι πολιτικων ζητηματων...αν και εχω να πω πολλα..κυριως ερωτηματα.... αλλα εχει κλεισει αυτος ο κυκλος για μενα συναδελφοι......

ελπιζω να εχετε ολοι ΓΝΩΘΙ ΕΑΥΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωνοντας την παρουσια εδω στο συγκεκριμενο post

σας παραθετω ενα γνωμικο

Ένας πολιτικάντης σκέφτεται τις επόμενες εκλογές. Ένας πολιτικός, τις επόμενες γενιές.

Arthur Clarke

Βρετανός συγγραφέας επιστ. φαντασίας 1917-2008

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στον manager account λογω του οτι μιλησε περι Ανδρεα Παπανδρεου του θυμιζω το εξης, ετσι για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι, ειναι ιστορικα γεγονοτα αυτα δεν μπορει να τα αρνηθει κανεις : - το 1977 που γεννηθηκα λεχθηκε αυτο, τελικα σημαδιακη χρονολογια γεννηθηκα

εγω δεν μιλησα για κανεναν Α.Π. εγω σε μακαριτη αναφερθηκα.

οι πεθαμενοι με τους πεθαμενους και οι ζωντανοι με τους ζωντανους αγαπητε μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εγω αφιερωνω ενα λαικο ασμα στον " υπερασπιστη του εθνους " και ειναι το εξης :

" και τοτε μονος και τωρα μονος

και τοτε πονος και τωρα πονος "

τα δε εφη ο μεγας Διονυσιου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει που λεω να ξεκουραστω εχω και τον αλλον να μου λεει παπαριες...

λοιπον το μονο σχολιο σχετικα με την δηλωση του υπερασπιστη ειναι το εξης.

εκλεχθηκε ειπε για να σωσει την χωρα απο τη κριση. εγω θυμαμαι οτι εκλεχθηκε με αλλο συνθημα. οχι με αυτο... αυτος δεν μιλουσε για κριση. ελεγε οτι εχουμε χρηματα. αρα.. με το βλακωδες σκεπτικο μου.. δεν υπηρχε κριση.. σωστα?

τελος παντων... απορω πραγματικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...