Προς το περιεχόμενο

Υπαρχει προβλημα με την συνδεση στο taxis


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

παιδια μηπως πρεπει να δουμε σοβαρα το θεμα απεργια.... να μην καταθεσουμε καμια δηλωση μεχρι να παρουμε μια σωστη παραταση....

καθε 15 μερες παω τον αντρα μου για χημειοθεραπεια και καθε 10 μερες παω τον πατερα μου για χημειοθεραπεια και προσπαθω να ειμαι και ενταξυ με τις υποχρεωσεις μου....μου εχουν σπασει τα νευρα πια......... δουλευω και τρεχουν τα ματια μου δακρυα ...........και εχω και το ηλιθιο το ταχις............

αυτό που μπορώ να σου πω είναι καλή ανάρρωση στους δικούς σου

μακάρι να είμασταν κοντα να πάρω λίγες δηλώσεις να σου φτιάξω.

σου εύχομαι τα καλύτερα

ξέρω τι σημαίνει να πονάς και να τρέχουν τα δάκρυα πάνω στις δηλώσεις.........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μηπως πρεπει να δουμε σοβαρα το θεμα απεργια.... να μην καταθεσουμε καμια δηλωση μεχρι να παρουμε μια σωστη παραταση....

καθε 15 μερες παω τον αντρα μου για χημειοθεραπεια και καθε 10 μερες παω τον πατερα μου για χημειοθεραπεια και προσπαθω να ειμαι και ενταξυ με τις υποχρεωσεις μου....μου εχουν σπασει τα νευρα πια......... δουλευω και τρεχουν τα ματια μου δακρυα ...........και εχω και το ηλιθιο το ταχις............

Τι να πεις σε αυτό τώρα?Εχω περάσει κι εγώ τα ίδια σε νεότερη ηλικία και σε καταλαβαίνω απόλυτα.Θα σου έλεγα να τα "γράψεις" όλα και να ασχοληθείς με τους ανθρώπους σου αλλά ξέρω ότι δεν θα το κάνεις οπως δεν το έκανα κι εγώ για ευνόητους και κατανοητούς λόγους.Θα περάσουν όλα και μη μασας τίποτα(λογίστρια είσαι!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΚΩΣΤΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

Παιδιά τα ίδια και στη Φλώρινα.

Το μόνο σίγουρο και δεδομένο, η μη λειτουργία του συστήματος TAXIS.

Μάλλον πρέπει να δούμε σοβαρά το θέμα της απεργίας.

Η μη εμπρόθεσμη υποβολή δήλωσης καθιστά, απαράδεκτη την υποβολή των αποδείξεων αποτέλεσμα 120 ευρώ ζημιά μόνο για τις αποδείξεις για εισόδημα 12000 ευρώ.

Τί λέτε ρε εκεί στο υπουργείο και περιμένετε συνεργασία με τον κλάδο μας, μην τρελαθούμε....

Παράταση ουσίας αύριο, ή ΑΠΕΡΓΙΑ.

Και επιτέλους θα πρέπει να βρεθεί μια λύση όταν έχουμε πρόβλημα υγείας

Θεσμοθέτηση κανόνων, είμαστε ΑΝΘΡΩΠΟΙ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω από μιση ώρα... "γίνεται σύνδεση" σε επανεγγραφή χρήστη... τρελά γέλια... Μη σκάτε μωρέ... εγς δεν αρρωσταίνω για κανέναν τους...

Πάω σπίτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί μου φίλοι δεν θα γίνει τίποτα από ότι λέτε γιατί πολύ απλά είμαστε χούλιγκαν και απεργοί του πληκτρολογίου .......

Θα δώσει μια παράταση το υπουργείο πχ έως 31/05 θα αφήσουμε ένα αναστεγμό ανακούφισης και βουρ ξανά στη δουλεία , κατά τις 27/05 θα αρχίσουμε ξανά τα μπινελίκια και τις "απειλές" για απεργία και μόλις ξαναδωθεί παράταση πχ έως 15/06 ξανά τα ίδια μέχρι να τελείωσουν τις παρατάσεις και κάποιοι από εμάς να έχουν τα νεύρα στη τσίτα με την αντιμετώπιση από τους "συνεργάτες" .....

Αν δε σταματήσουμε να κοιτάμε πρώτα τον κώλο μας(και πάλι συγνώμη αλλά πλέον η κατάσταση έχει ξεφύγει) και έπειτα να κρυφογελάμε με τον συνάδελφο που για τον οποιοδήποτε λόγο δεν προλαβαίνει αλλά να κουνάμε συγκαταβατικά το κεφάλι για να δείξουμε τι μεγαλοψυχία μας, δεν θα αλλάξει τίποτα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που μπορώ να σου πω είναι καλή ανάρρωση στους δικούς σου

μακάρι να είμασταν κοντα να πάρω λίγες δηλώσεις να σου φτιάξω.

σου εύχομαι τα καλύτερα

ξέρω τι σημαίνει να πονάς και να τρέχουν τα δάκρυα πάνω στις δηλώσεις.........................

ΤΩΡΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ.... ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πεις σε αυτό τώρα?Εχω περάσει κι εγώ τα ίδια σε νεότερη ηλικία και σε καταλαβαίνω απόλυτα.Θα σου έλεγα να τα "γράψεις" όλα και να ασχοληθείς με τους ανθρώπους σου αλλά ξέρω ότι δεν θα το κάνεις οπως δεν το έκανα κι εγώ για ευνόητους και κατανοητούς λόγους.Θα περάσουν όλα και μη μασας τίποτα(λογίστρια είσαι!)

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί μου φίλοι δεν θα γίνει τίποτα από ότι λέτε γιατί πολύ απλά είμαστε χούλιγκαν και απεργοί του πληκτρολογίου .......

Θα δώσει μια παράταση το υπουργείο πχ έως 31/05 θα αφήσουμε ένα αναστεγμό ανακούφισης και βουρ ξανά στη δουλεία , κατά τις 27/05 θα αρχίσουμε ξανά τα μπινελίκια και τις "απειλές" για απεργία και μόλις ξαναδωθεί παράταση πχ έως 15/06 ξανά τα ίδια μέχρι να τελείωσουν τις παρατάσεις και κάποιοι από εμάς να έχουν τα νεύρα στη τσίτα με την αντιμετώπιση από τους "συνεργάτες" .....

Αν δε σταματήσουμε να κοιτάμε πρώτα τον κώλο μας(και πάλι συγνώμη αλλά πλέον η κατάσταση έχει ξεφύγει) και έπειτα να κρυφογελάμε με τον συνάδελφο που για τον οποιοδήποτε λόγο δεν προλαβαίνει αλλά να κουνάμε συγκαταβατικά το κεφάλι για να δείξουμε τι μεγαλοψυχία μας, δεν θα αλλάξει τίποτα .

Ακριβως ετσι οπως το λες.Δεν εχουμε ουτε καν την αισθηση του τι σημαινει ΑΠΕΡΓΩ, γιατι διεκδικω αυτο που μου ανηκει.απεργια απο τις πολυθρονες των γραφειων μαλλον δεν γινεται.αλλα οπως φαινεται ειναι πολυ βολικες για να τις αφησουμε αδειες για λιγο? για οσο χρειαστει? για οσο πρεπει?

μεγαλος ο φοβος μην καθισει κανεις αλλος?βολικες πολυθρονες για βολεμενους κωλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως ετσι οπως το λες.Δεν εχουμε ουτε καν την αισθηση του τι σημαινει ΑΠΕΡΓΩ, γιατι διεκδικω αυτο που μου ανηκει.απεργια απο τις πολυθρονες των γραφειων μαλλον δεν γινεται.αλλα οπως φαινεται ειναι πολυ βολικες για να τις αφησουμε αδειες για λιγο? για οσο χρειαστει? για οσο πρεπει?

μεγαλος ο φοβος μην καθισει κανεις αλλος?βολικες πολυθρονες για βολεμενους κωλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιβαλεται να μην στειλουμε καμια δηλωση.ειμαστε ανθρωποι,εχουμε οικογενειες.εχω τρια μικρα παιδια παρατημανα στο ελεος του θεου και αυτοι μας δουλευουν κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα κανουμε ποτε απεργια γιατι το βαζουμε σε λαθος βασεις .....

εγω δεν εχω ουτε αρρωστους στο σπιτι, ουτε μικρα παιδια , ουτε πιεση εχω, ουτε αγχος εχω , ουτε 5000 δηλωσεις να στειλω εχω....

δεν θα επρεπε να διαμαρτυρομαι ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναδελφισσα σου ευχομαι ολοψυχα να δεις τους δικους σου ανθρωπους υγειης και δυνατους...

Εαν το επιθυμεις κοινοποιησε την περιοχη σου και δωσε το τηλεφωνο στα κεντρικα ετσι ωστε οποιος ειναι κοντα να βοηθησει ετσι ωστε να αφοσιωθεις στους δικους σου ανθρωπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδω και ενα τεταρτο εχω προβλημα με τους κωδικους του taxis. Οτι και κωδικο να βαλλω τον βγαζει λαθος ασχετα αν ειναι σωστος.

Καποιος αλλος συναδελφος το ιδιο προβλημα;

δυο μερες πριν την ληξη της προθεσμιας , πρεπει λεει να παμε να παρουμε κλειδαριθμο , γιατι δεν μας συνδεουν οι παλιοι κωδικοι...

το προβλημα και βεβαια δεν ειναι του συστηματος ...

...και τοτε ποιανου ειναι βρε παιδια ???

οτι ειναι ενα χαος το ξερουμε, αλλα οχι και να κουνιεται ο ντομινικ στην Αμερικη και χαλανε οι δικοι μου κωδικοι ...!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυο μερες πριν την ληξη της προθεσμιας , πρεπει λεει να παμε να παρουμε κλειδαριθμο , γιατι δεν μας συνδεουν οι παλιοι κωδικοι...

το προβλημα και βεβαια δεν ειναι του συστηματος ...

...και τοτε ποιανου ειναι βρε παιδια ???

οτι ειναι ενα χαος το ξερουμε, αλλα οχι και να κουνιεται ο ντομινικ στην Αμερικη και χαλανε οι δικοι μου κωδικοι ...!!!!

?????????????

Δεν εννοείς ότι όσοι έχουν παλιούς κωδικούς (που ισχύουν έως 31/12/11) τον πούλο ??????

Γιατί αν εννοείς αυτό και σου το είπαν επίσημα , ε τότε η μόνη λύση είναι πορσφυγή στη δικαιοσύνη , τελεία και παύλα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

?????????????

Δεν εννοείς ότι όσοι έχουν παλιούς κωδικούς (που ισχύουν έως 31/12/11) τον πούλο ??????

Γιατί αν εννοείς αυτό και σου το είπαν επίσημα , ε τότε η μόνη λύση είναι πορσφυγή στη δικαιοσύνη , τελεία και παύλα .

Χτες το βραδυ ειχα προβλημα συνδεσης για εναν συγκεκριμενο επαγγελματια με παλιους κωδικους τους οιποιους ειχα χρησιμοποιησει χωρις προβλημα πριν ενα μηνα για το φπα.

Την ιδια στιγμη σε αλλους εμπαινα κανονικα, ομως διαβασα οτι κι αλλοι ειχαν προβλημα συνδεσης

Σημερα το πρωι πηρα τηλεφωνο στο ταξιςνετ και μου ειπαν οτι εφοσον εμπαινα σε αλλους κωδικους δεν ειναι προβλημα του συστηματος και να ξαναπροσπαθησω και αν δεν συνδεθω να κανω καινουργια αιτηση και να παω για κλειδαριθμο.

Τοσο απλα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να συνδεθώ σε λογαριασμό πελάτη, που συνδέθηκα και χθές, και μου γράφει: "εσωτερικό σφάλμα στον server"... θα το φάμε το καλοκαίρι μας στο γραφείο μάλλον φέτος... καλό κουράγιο αδέλφια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες το βραδυ ειχα προβλημα συνδεσης για εναν συγκεκριμενο επαγγελματια με παλιους κωδικους τους οιποιους ειχα χρησιμοποιησει χωρις προβλημα πριν ενα μηνα για το φπα.

Την ιδια στιγμη σε αλλους εμπαινα κανονικα, ομως διαβασα οτι κι αλλοι ειχαν προβλημα συνδεσης

Σημερα το πρωι πηρα τηλεφωνο στο ταξιςνετ και μου ειπαν οτι εφοσον εμπαινα σε αλλους κωδικους δεν ειναι προβλημα του συστηματος και να ξαναπροσπαθησω και αν δεν συνδεθω να κανω καινουργια αιτηση και να παω για κλειδαριθμο.

Τοσο απλα ....

Και με καινουργιους κωδικούς που προσπαθώ να μπώ το ίδιο βγάζει, πορόβλημα του συστήματος είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες το βραδυ ειχα προβλημα συνδεσης για εναν συγκεκριμενο επαγγελματια με παλιους κωδικους τους οιποιους ειχα χρησιμοποιησει χωρις προβλημα πριν ενα μηνα για το φπα.

Την ιδια στιγμη σε αλλους εμπαινα κανονικα, ομως διαβασα οτι κι αλλοι ειχαν προβλημα συνδεσης

Σημερα το πρωι πηρα τηλεφωνο στο ταξιςνετ και μου ειπαν οτι εφοσον εμπαινα σε αλλους κωδικους δεν ειναι προβλημα του συστηματος και να ξαναπροσπαθησω και αν δεν συνδεθω να κανω καινουργια αιτηση και να παω για κλειδαριθμο.

Τοσο απλα ....

καλημέρα,

έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με τους κωδικούς!!

Αυτό πρέπει να είναι πλέον εσκεμμένο, αλλίως δεν εξηγείται.

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως θα τα κάνουμε όλα ταυτόχρονα και δε θα χάσουμε και τη ψυχραιμία μας με το παλιοσύστημα που μπλέξαμε φέτος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το απόγευμα παιδευόμουν να στείλω, το γνωστό εσωτερικό σφάλμα συνέχεια. Τελικά σε 4 ώρες μου δέχθηκε μία στα κλεφτά, από καμμιά τρύπα μάλλον θα μπήκε, οπότε δεν είναι πρόβλημα με τους κωδικούς. Αν θέλει κλειδάρειθμο, κάηκα. Όλους τους έχω πει μη βιάζεστε θα πάμε το Νοέμβριο με την ησυχία μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρααααααα!!!! εδω και κανα πενταλεπτο κανει συνδεση παω για κανα καφεδακι παραλιακα μεχρι να συνδεθει, οταν γυρισω πιστευω θα εχει μπειι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...