Προς το περιεχόμενο

Υπαρχει προβλημα με την συνδεση στο taxis


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eδω και ενα τεταρτο εχω προβλημα με τους κωδικους του taxis. Οτι και κωδικο να βαλλω τον βγαζει λαθος ασχετα αν ειναι σωστος.

Καποιος αλλος συναδελφος το ιδιο προβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

<P><TH id=c1 align="RIGHT"><LABEL for=c1><FONT class=OraErrorHeader>Σφάλμα:</FONT></LABEL></TH> <TD headers="c1"><FONT class=OraErrorText>Εσωτερικό σφάλμα στο server. Προσπαθήστε ξανά<BR><BR>Αυτο το μηνυμα εμφανιζει σε εμενα συνεχεια!!! Υπομονη, απλα για αλλη μια φορα εχει προβλημα!!!! Αλλα η προθεσμια στις 20/5......... </FONT></TD><TH id=c1 align="RIGHT"></P>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραφει οτι ειναι προβλημα του σερβερ...χασαμε 1 ωρα το μεσημερι να χασουμε αλλες 2 3 τωρα και οι πελατες να βριζουν ...τι ωραια τι ωραια <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<P><TH id=c1 align="RIGHT"><LABEL for=c1><FONT class=OraErrorHeader>Σφάλμα:</FONT></LABEL></TH> <TD headers="c1"><FONT class=OraErrorText>Εσωτερικό σφάλμα στο server. Προσπαθήστε ξανά<BR><BR>Αυτο το μηνυμα εμφανιζει σε εμενα συνεχεια!!! Υπομονη, απλα για αλλη μια φορα εχει προβλημα!!!! Αλλα η προθεσμια στις 20/5......... </FONT></TD><TH id=c1 align="RIGHT"></P>

post-4337-0-11945900-1305648987_thumb.pn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.

ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΟΙ 25000 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΥΠΕΡΣΥΓΧΡΟΝΑ ΔΙΚΤΥΑ ΤΟΥ TAXIS ΟΠΩΣ ΕΞΕΛΘΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.

ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ 4 ΜΗΝΩΝ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ..ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο server κάνει διάλλειμα με την καμαριέρα , προσπαθήστε αργότερα έχει βάλει κ το καρτελάκι που λέει do not disturb (μεταφραση στα ελληνικα =εσωτερικο πρόβλημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΟΜΩΣ Ο ΑΣΘΕΝΗΣ ΕΠΑΝΗΛΘΕ. ΜΟΛΙΣ ΣΥΝΔΕΘΗΚΑ!!!!ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΣΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ. ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΛΕΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ.

Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ !!!!

Προτείνω την μετονομασία αυτού του εξαιρετικού συστήματος μηχανογράφησης ,

που παρόμοια μόνο στην NASA απαντάμε ,

σε taxinoume.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μηπως πρεπει να δουμε σοβαρα το θεμα απεργια.... να μην καταθεσουμε καμια δηλωση μεχρι να παρουμε μια σωστη παραταση....

καθε 15 μερες παω τον αντρα μου για χημειοθεραπεια και καθε 10 μερες παω τον πατερα μου για χημειοθεραπεια και προσπαθω να ειμαι και ενταξυ με τις υποχρεωσεις μου....μου εχουν σπασει τα νευρα πια......... δουλευω και τρεχουν τα ματια μου δακρυα ...........και εχω και το ηλιθιο το ταχις............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πήγε να κάνει πριν λίγο αλλα τωρα παλι τα ίδια !!! Τα παρατάω όλα και πάω να παίξω με την κορουλα μου, που ειπε στην γυναίκα μου εχθες, οτι είδε ονειρο οτι έπαιζε με τον μπαμπά !!!

ΈΤΣΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟ ΦΟΒΕΡΟ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΥΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΕ TAXISNET. ΝΤΡΟΠΗ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΒΑΣΗ?ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ ΚΡΟΣΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!17 ΜΑΙΟΥ ΕΦΤΑΣΕ !ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΞΙΩΘΟΥΝ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΟΥΝ Κ ΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΟΥΣ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μηπως πρεπει να δουμε σοβαρα το θεμα απεργια.... να μην καταθεσουμε καμια δηλωση μεχρι να παρουμε μια σωστη παραταση....

καθε 15 μερες παω τον αντρα μου για χημειοθεραπεια και καθε 10 μερες παω τον πατερα μου για χημειοθεραπεια και προσπαθω να ειμαι και ενταξυ με τις υποχρεωσεις μου....μου εχουν σπασει τα νευρα πια......... δουλευω και τρεχουν τα ματια μου δακρυα ...........και εχω και το ηλιθιο το ταχις............

Σου εύχομαι πραγματικά καλό κουράγιο και γρήγορα αποτελέσματα ανάρρωσης στους αγαπημένους σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΚΩΔΙΚΟ ΒΑΛΩ ΛΕΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΑΛΛΑ Ο ΓΡΑΜΑΤΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΚΩΔΙΚΟ ΒΑΛΩ ΛΕΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΑΛΛΑ Ο ΓΡΑΜΑΤΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΝ ΚΑΤΙ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΜΑΣ ΑΠΕΡΓΙΑ Η ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΣΤΟ ΤΑΞΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΣ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...