Προς το περιεχόμενο

Συγχαρητηρια για την νεα εμφανιση του Φορουμ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το ξέρεις ότι όταν κάτι δουλεύει δεν το σκαλίζουμε.....???????

 

Άμα δεν είναι δουλειά σου...............

 

Κατά λάθος κύριε Στέφανε , δεν θα επαναληφθεί :(

 

Απλά είδα την καινούργια σελίδα του taxheaven ,

και λέω μήπως υπάρχει κανένα καινούργιο skin για το forum ,

και έτσι την πάτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PANTELHS (αποσυνδεδεμένος)

 

Κώστα αφού έχουν οι υπόλοιποι πρόβλημα είναι δυνατόν να μην έχω εγώ;

 

info@zarvalias

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το γραψω εδω... Η αρχικη σελιδα του taxheaven δεν εμφανιζεται σωστα στο iphone.. Μπορει με καποιο τροπο να διορθωθει αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ κατα λάθος επέλεξα θέμα για iphone και τώρα δεν μπορώ να το αλλάξω. Τι κάνω ?

 

Καλημέρα talepori μας ,

 

γράψε το e-mail σου και σε λίγο που θα το δει ο Κώστας

θα το διορθώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το γραψω εδω... Η αρχικη σελιδα του taxheaven δεν εμφανιζεται σωστα στο iphone.. Μπορει με καποιο τροπο να διορθωθει αυτο;

 

Θα διορθωθεί σύντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα χρώματα μια χαρα είναι η νεα εμφάνιση... έχω πρόβλημα με αυτα τα απολύτως χρηστικά που ήταν στην πανω μπάρα π.χ. Φορολογια διαχρονικα -εισοδηματος-που αριστερα είχε οικονομικο ετος και στο κεντρο τους συντελεστες. Επίσης αριστερα φορολογια  κεφαλαίου διαχρονικα κλπ .που είναι; προσπάθησα αλλα δεν τα βρισκω η αλήθεια είναι οτι δεν προσπαθησα πολυ γιατι δεν ειχα αλλο χρονο διαθέσιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατώντας στο σύνδεσμο Συλλογικών Συμβάσεων Εργασίας, εμφανίζεται μήνυμα 404. Για να ρίξετε ένα βλέφαρο... :)

 

img102.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την νέα 1η σελίδα:

 

Η πρώτη εντύπωση είναι πως ανεβάσατε για μια ακόμη φορά τον πήχυ. Θα ήθελα να γράψω όμως για 2 λεπτομέρειες ή πινελιές που θα βελτιώσουν ακόμη περισσότερο το αποτέλεσμα. Προφανώς η αισθητική είναι υποκειμενικό θέμα και ισχύει απόλυτα το "περί ορέξεως κολοκυθόπιτα".

 

α) Το φόντο νομίζω πως είναι πολύ, μα πάρα πολύ άσπρο.

 

β) Τα βελάκια ^ ή v ( πάνω ή κάτω ) στις διάφορες θεματικές ενότητες "τρέχουν" με ταχύτητα φωτός. Π.χ.: στην θεματική ενότητα "Ειδήσεις » Φορολογικά-Εργατικά-Υπενθυμίσεις" το τελευταίο θέμα που φαίνεται είναι το "Ρυθμίσεις για αποπληρωμή χρεών μέχρι 96"( μέχρι εκεί φαίνεται ο τίτλος ). Ωστόσο πατώντας το v ( κάτω ) βελάκι πηγαίνεις ξαφνικά περίπου 45 ειδήσεις παρακάτω και συγκεκριμένα στην είδηση "09-02-2013 Σαμαράς: 16,3 + 2 δισ. ευρώ για την Ελλάδα από τη Σύνοδο Κορυφής ". Αν αυτό συνέβαινε μόνο στις ειδήσεις τότε το πολύ - πολύ κάποιος να σας κατηγορήσει για προπαγάνδα μιας που σταματά στην συγκεκριμένη είδηση ωστόσο στις εγκυκλίους υπάρχει θεματάκι.

 

Για όλες δε τις δεκάδες των υπόλοιπων αλλαγών δεν έχω να σας προσάψω κάτι. Ούτε κάν λίγη λάσπη. :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την νέα 1η σελίδα:

 

Η πρώτη εντύπωση είναι πως ανεβάσατε για μια ακόμη φορά τον πήχυ. Θα ήθελα να γράψω όμως για 2 λεπτομέρειες ή πινελιές που θα βελτιώσουν ακόμη περισσότερο το αποτέλεσμα. Προφανώς η αισθητική είναι υποκειμενικό θέμα και ισχύει απόλυτα το "περί ορέξεως κολοκυθόπιτα".

 

α) Το φόντο νομίζω πως είναι πολύ, μα πάρα πολύ άσπρο.

 

β) Τα βελάκια ^ ή v ( πάνω ή κάτω ) στις διάφορες θεματικές ενότητες "τρέχουν" με ταχύτητα φωτός. Π.χ.: στην θεματική ενότητα "Ειδήσεις » Φορολογικά-Εργατικά-Υπενθυμίσεις" το τελευταίο θέμα που φαίνεται είναι το "Ρυθμίσεις για αποπληρωμή χρεών μέχρι 96"( μέχρι εκεί φαίνεται ο τίτλος ). Ωστόσο πατώντας το v ( κάτω ) βελάκι πηγαίνεις ξαφνικά περίπου 45 ειδήσεις παρακάτω και συγκεκριμένα στην είδηση "09-02-2013 Σαμαράς: 16,3 + 2 δισ. ευρώ για την Ελλάδα από τη Σύνοδο Κορυφής ". Αν αυτό συνέβαινε μόνο στις ειδήσεις τότε το πολύ - πολύ κάποιος να σας κατηγορήσει για προπαγάνδα μιας που σταματά στην συγκεκριμένη είδηση ωστόσο στις εγκυκλίους υπάρχει θεματάκι.

 

Για όλες δε τις δεκάδες των υπόλοιπων αλλαγών δεν έχω να σας προσάψω κάτι. Ούτε κάν λίγη λάσπη. :)

 

Διορθώθηκε. Είχαμε κατα λάθος (λέμε τώρα) αντιστρέψει την λειτουργία των βελών .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα χρώματα μια χαρα είναι η νεα εμφάνιση... έχω πρόβλημα με αυτα τα απολύτως χρηστικά που ήταν στην πανω μπάρα π.χ. Φορολογια διαχρονικα -εισοδηματος-που αριστερα είχε οικονομικο ετος και στο κεντρο τους συντελεστες. Επίσης αριστερα φορολογια  κεφαλαίου διαχρονικα κλπ .που είναι; προσπάθησα αλλα δεν τα βρισκω η αλήθεια είναι οτι δεν προσπαθησα πολυ γιατι δεν ειχα αλλο χρονο διαθέσιμο...

 

Εκεί είναι όλα .

 

απλά μπήκαν στην θέση τους

 

post-2-0-09505500-1360823196_thumb.png

 

post-2-0-82682100-1360823214_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να έχετε δει όλοι την live αναζήτηση νόμων  ....

...για να μην ψάχνετε άσκοπα .

 

post-2-0-51403100-1360823653_thumb.png

 

 

 

Και την νέα επίσης Κεντρική σελίδα του Φορολογικού αρχείου η οποία έχει πλέον πολλαπλές επιλογές για να βρείτε οποιοδήποτε τελευταίο έγγραφο - απόφαση - εγκύκλιο θέλετε.

 

post-2-0-07255600-1360823775_thumb.png

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί είναι όλα .

 

απλά μπήκαν στην θέση τους

 

attachicon.gifImage 1.png

 

attachicon.gifImage 2.png

Thanks Boss  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την νέα 1η σελίδα:

 

Η πρώτη εντύπωση είναι πως ανεβάσατε για μια ακόμη φορά τον πήχυ. Θα ήθελα να γράψω όμως για 2 λεπτομέρειες ή πινελιές που θα βελτιώσουν ακόμη περισσότερο το αποτέλεσμα. Προφανώς η αισθητική είναι υποκειμενικό θέμα και ισχύει απόλυτα το "περί ορέξεως κολοκυθόπιτα".

 

α) Το φόντο νομίζω πως είναι πολύ, μα πάρα πολύ άσπρο.

 

Να συμφωνήσω με τον Κώστα ,

 

είναι ιδιαίτερο άσπρο το φόντο , και είναι κουραστικό στην ανάγνωση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και εγω το ίδιο πρόβλημα , πάτησα θεμα iphone και δεν μπορω να το αλλάξω .

Ευχαριστούμε και πάλι για όλα

Άλλος ένας [email protected]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμφωνήσω με τον Κώστα ,

 

είναι ιδιαίτερο άσπρο το φόντο , και είναι κουραστικό στην ανάγνωση .

  Είχα γράψει χθες ένα σχόλιο, αλλά περιέργως χάθηκε. Το επαναλαμβάνω λοιπόν σήμερα: Οπως γράφουν και οι συνάδελφοι, πράγματι το πολύ άσπρο φόντο είναι λίγο κουραστικό, όπως και η αλλαγή της θέσης των θεμάτων, όπως τα ξέραμε. Οπωσδήποτε υπάρχει προσπάθεια βελτίωσης της εμφάνισης. Συνεχείστε την προσπάθεια αυτή, διαβάζοντας τις προτάσεις των συναδέλφων.

  Και μια προσωπική παρατήρηση : Γιατί πρέπει κάυε φορά που ανοίγω το site πρέπει να δίνω τους κωδικούς μου για να περάσω στο forum ; Η μήπως μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατώντας στο σύνδεσμο Συλλογικών Συμβάσεων Εργασίας, εμφανίζεται μήνυμα 404. Για να ρίξετε ένα βλέφαρο... :)

 

img102.png

 

Γι'αυτό δεν φταίει το site.. απευθυνθείτε στο Υπουργείο Ανεργίας.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα talepori μας ,

γράψε το e-mail σου και σε λίγο που θα το δει ο Κώστας

θα το διορθώσει.

Κι εγώ το ίδιο [email protected]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφεντικό, δες και λίγο τι θα κάνεις με τα σχετικά έγγραφα των κωδικοποιημένων νόμων.

 

Τρέχω mozilla 18.0.2 και όταν πάω να προβάλλω σχετικά έγγραφα ενός άρθρου μου τα βγάζει κανά μέτρο πιο αριστερά... Ζουμάρω, ξεζουμάρω, το ίδιο που του κάνει...

 

 

 

Διόρθ. Ψέματα, θέλει συγκεκριμένο ζουμ και τα δείχνει κανονικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

πέρα από τα γνωστά (συγχαρητήρια, μπράβο, πάντα τέτοια  κλπ)

 

... θα ήθελα να σας παρακαλέσω να βάλετε:                                   

 

λίγο χρώμα στη ζωή μας !!!

 

:rolleyes:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά το άσπρο είναι πολύ και κουραστικό

και η βιβλιοθήκη... κάτι δεν πάει καλά  ... είναι πολύύύύύ αργή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...