Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΔΙΑΚΟΠΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΟΑΕΔ ΛΟΓΩ ΠΙΝΑΚΑ ΩΡΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ


750

Ερώτηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΤΑΧΘΕΙ ΣΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΕΡΓΩΝ ΑΠΟ 18-30 ΤΟΥ 2009.Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕ 2 ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ Κ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ Κ ΔΕ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΠΙΝΑΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 2.ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ.ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΙΜΟΛΟΓ. ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΟΤΙ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑΝΕ ΠΛΗΡΕΣ ΩΡΑΡΙΟ.ΤΗΣ ΕΞΗΓΩ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΔ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΜΕ ΠΙΝΑΚΑ ΑΦΟΥ ΦΥΓΑΝΕ ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΑΓΥΡΙΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.Κ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ,ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ Κ ΑΣ ΜΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Κ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Αν τον Σεπτεμβριο που ειχες υποχρεωση να καταθέσεις πίνακα ωρών με τους 2 αρχικά και εγιναν οι προσλήψεις μετα καταθέτεις τους μεμονωμένους πίνακες κατα την πρόσληψη των μετέπειτα προσληφθέντων που δεν ήταν στον συγκεντρωτικό της επόμενης χρονιάς αν κατάλαβα καλά. Αν αυτό δεν έιναι εφικτό δώσε φωτοτυπία απο το πορτοκαλί βιβλίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΟΛΛΑΕΙ ΟΤΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ.ΑΥΤΕΣ ΟΙ 2 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΝΑΚΑ.Η ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΕΓΙΝΕ Η ΜΙΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΡΙΟ Κ Η ΑΛΛΗ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΔΕ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΡΟΣΛΗΨΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΟΛΛΑΕΙ ΟΤΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ.ΑΥΤΕΣ ΟΙ 2 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΝΑΚΑ.Η ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΕΓΙΝΕ Η ΜΙΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΡΙΟ Κ Η ΑΛΛΗ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΔΕ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΡΟΣΛΗΨΗ.

ΝΑ ΧΑΡΩ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΥΠΟΥΡΓΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το σκεπτικο ότι ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑΝΕ ΠΛΗΡΕΣ ΩΡΑΡΙΟ εύκολα το αντιμετωπίζεις.

Θα της πεις ότι εφ όσον δεν έχει κατατεθεί στην επιθεώρηση εργασίας Συμβαση Μερικής Απασχόλησης τότε σύμφωνα με την νομοθεσία τεκμέρεται Πλήρη Απασχόληση.

Οπότε μπορείς να πάρεις μια βεβαίωση από επιθεώρηση ότι δεν έχεις καταθέση Συμβαση Μερικής και να την καλύψεις την κυρία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δεν πιστευω να ανηκης σε ΟΑΕΔ περιοχης πειραια? διοτι εκει εχουμε κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΦΙΛΕ FAZEXA ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΝ Κ ΑΡΓΟΠΟΡΗΜΕΝΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ Κ ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΕΧΟΥΝ ΜΟΥΛΆΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΟ ΠΙΝΑΚΑ ΣΤΟ ΣΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΤΙΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΠΩΣ ΔΕ ΒΑΛΟΥΝ ΠΡΟΣΤΙΜΟ Η ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.ΠΑΝΤΩΣ FAZEXA ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ.:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...